Opinie o Dominik Lorenz Produkcja-Handel-Usługi Meble Lorenz w Opatów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dominik Lorenz Produkcja-Handel-Usługi Meble Lorenz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Dominik Lorenz Produkcja-Handel-Usługi Meble Lorenz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dominik Lorenz Produkcja-Handel-Usługi Meble Lorenz w Opatów

Jakub Nowy wpis

Ktoś wspomniał że były tu zwolnienia całej załogi. Teraz pracują bardziej solidni ludzie? W ogóle przyjmują na produkcje nowych? i jak płacą

Nick Nowy wpis
@Jakub

Z tego co słyszałem to tak.

Zawiedziona

Na narożnik czekaliśmy miesiąc a teraz miesiąc czekamy na poduszki które były rzekomo wysyłane już chyba z 10 razy. Kurier nie zostawił żadnego dokumentu potwierdzającego i jesteśmy w ciemnej (usunięte przez administratora) Nigdy więcej mebli z olx

@Zawiedziona

Dostała Pani w końcu te poduszki ? Ja od 3 tygodni czekam na nóżki które niby były wysłane 3 tygodnie temu. Pan Dominik nie odbiera tel i nie odpisuje na wiadomości

Zawiedziona Nowy wpis

Nie dostałam do tej pory, niestety odpuscilam

Chinczyk Nowy wpis

Domino to konkretny facet jest on się z niczym (usunięte przez administratora) chłopak nie do przejścia znajomości ma w cholere od majętnych ludzi po chłopaków z bramki. Jak ma gorzej to majętni go wspierają ????????????

Kinga

Cześć. Znam właściciela osobiście fajny facet, nie dziwię mu się że z dnia na dzień zwolnił wszystkich bo to nie byli pracownicy to był margines społeczeństwa z takimi ludzmi nic nie zdziała na produkcji.

Czy po rozmowie w Dominik Lorenz Produkcja-Handel-Usługi Meble Lorenz rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Ryszard

Cześć! Nikt w nowym roku nie wypowiedział się jeszcze na temat firmy Dominik Lorenz Produkcja-Handel-Usługi Meble Lorenz, więc chciałbym rozpocząć dyskusję na ich temat. Pierwszą bardzo ważną kwestią, którą chciałbym ustalić jest to, czy pracodawca ten zatrudnia w ogóle osoby na produkcję, które nie mają doświadczenia zawodowego? Liczę, że uda mi się to ustalić, więc zachęcam do odpowiedzi.

Jacek

@Dominik Lorenz to znaczy że teraz otwiera się nowa spółka?

Dominik Lorenz

Witam. Serdecznie Przepraszam wszystkich za zaistniałe sytuacje aczkolwiek niedociągnięcia spowodowane w meblach które Państwo otrzymywali były spowodowane brakiem mojego doświadczenia oraz niereformowaną kadrą pracowniczą. Niebawem ruszamy pod nową nazwą. Będziemy kłaść nacisk na jakość wykonywanych produktów.

Teresa

Witam, czy obecnie firma poszukuje nowych pracowników? Ktoś coś wie?

Darek

Trzeba mieć doświadczenie w branży? Firma szkoli pracowników ?

leszek Chrominski

Uwazajcie to jest zwykly smiec (usunięte przez administratora) zamuwiony towar nigdy nie jest gotowy do odbioru nie odbiera tel albo wyjechal albo pracownik zahorowal nie oddaje kasy za pobrany towar w hurtowni jest spalony na tym terenie uwazajcie

Obserwator

To jest forum pracownicze więc wszelkie uwagi klientów nie tu powinny się znaleźć.

CB

i .... nie płaci za faktury.... mam "Sądowy nakaz zapłaty", za chwilę idę ko komornika :)

Roman

Dołączam się do powyższych opinii Kierowca przywiózł towar ,dał kawałek kartki papieru jako gwarancja ,okazało się że żadnych informacji o producencie nie ma, jedynie nr zamówienia 48/2019 zamówienie internetowe Kasę kierowca przyjął ,faktury i paragonu brak miało przyjśc na e-mailia Przystąpiłem do montażu stwierdziłem wadę techniczną próbowałem kontaktować się z Dominikiem sprzedawcą i kierowcą który towar dostarczył bezskutecznie Powiadomię urząd skarbowy o nadużycie

Martes

Nie polecam, producent chce oszczędzić na każdym kroku, do dzisiaj nie otrzymaliśmy faktury za zakupiony towar. Jakość pozostawia wiele do życzenia, nawet za tę cenę. Fatalne traktowanie klienta.

Teresa
@Martes

Sytuacja jaka Ciebie spotkała brzmi bardzo nieprzyjemnie, jednak czy jakość produktu nie jest oceną subiektywną? Widzę, że większość opinii jakie tu dodajecie pochodzą od klientów Dominik Lorenz Produkcja - Handel - Usługi Meble Lorenz. W firmie pracuje wiele osób więc czy one mogłyby dodać tu swoje opinie na temat tego jakie warunki zatrudnienia gwarantuje ten pracodawca swoim pracownikom?

Martes
@Teresa

Firma składa się bodajże z dwóch osób, pana Dominika i jego znajomego, więc opinia na temat pracy w firmie też będzie subiektywna. Oceniam stosunek do klienta i jakość, ku przestrodze. Producent także oszukuje Urząd skarbowy, nie wystawiając faktur ani rachunków za sprzedany towar. Już wpłynęło zgłoszenie oszustwa oczywiście, kwestia czasu, jak zakończy swą działalność. Myślę też nad zjednoczeniem oszukanych przez niego osób, by zapobiec takim praktykom w przyszłości.

Awsprawiekontakt
@Martes

Proszę o kontakt. Zostałam oszukana przez tego człowieka. wsprawiekontakt@gmail.com

Romek

Oszust przez wielkie O sprzedaje uszkodzony towar i nie uznaje reklamacji kręci i nie odbiera telefonów a jak się zadzwoni z innego telefonu to odpowiada że jego pracownik tym się zajmie przestrzegam wszystkich przed tym handlarzem proszę nie kupować u jego żadnego towaru za chwilę zgłosiłem sprawę do prokuratury a mój mecenas składa pozew do sądu na tego oszusta

hanka
@Romek

Opinie o tym pseudo sprzedawcy są jak najbardziej prawdziwe, też zostałam oszukana i również kieruję sprawę do sądu oraz Urzędu Skarbowego, ponieważ ten człowiek nie dość , że oszukuje, to nie daje rachunków za sprzedany towar.

Awsprawiekontakt
@hanka

Dzień dobry, Proszę o kontakt. Również została oszukana przez tego człowieka (opinia wyżej). wsprawiekontakt@gmail.com

wsprawiekontakt

Dzień dobry, Potwierdzam autentyczność poniższych opinii. Pan Dominik sprzedał mi narożnik za 1100zł w grudniu 2018 roku, przyjął gotówkę, jak się okazało po chwili od realizacji transakcji otrzymany dokument nie jest dowodem zakupu, a jedynie warunkami gwarancji. Narożnik posiada wadę konstrukcyjną. Sprzedający pomimo, iż uznał reklamację proponując rozwiązanie umowy kupna sprzedaży i odbiór wadliwego towaru, kontaktu unika, odbiera połączenia z innych numerów, ale po rozpoznaniu powodu kontaktu rozłącza się. Osoby poszkodowane bardzo proszę o kontakt pod adresem wsprawiekontakt@gmail.com. Być może dołączenie się, do jak już widzę z treści jednej z opinii trwającego pozwu, pozwoli poszkodowanym dochodzić swoich praw. Szczególnie proszę osobę, która toczy już spór sądowy o kontakt. MEBLE LORENZ PRODUKCJA- HANDEL- USŁUGI DOMINIK LORENZ NIP 6191980796 Pan Dominik posługuje się numerem chyba firmowym bo widoczny jest on w ogłoszeniach firmowych 667417416. Z racji, iż firma funkcjonuje według CEIDG od 14.02.2013 roku i na dzień 18.02.2019 ma status aktywny, sprawa została zgłoszona do UOKIKU i Urzędu Skarbowego.

hanka

Oszust i drań, tylko tyle i aż tyle Moje sugestie dla Dominik Lorenz Produkcja-Handel-Usługi Meble Lorenz: Poszanowanie Klienta powinno być priorytetem każdej firmy.

Przysłał uszkodzony narożnik, który każe samemu sobie naprawiać. Brak kontaktu gdyż zablokował mnie na OLX a telefonów nie odbiera. Niebawem zostanie wystosowane pismo a następnie sprawa będzie musiała trafić do sądu. Pod żadnym pozorem nic u niego nie kupujcie !

Bardzo nieuczciwy sprzedawca. Nie odbiera telefonów i odrzuca esemesy.Kręci i klamie jak z nut. Wziął pieniądze i towaru nie chce wymienić.Reklamacje tylko przez mmsy chce przyjmować i tyle go widzieli.Nic nie kupujcie u tego oszusta.Szczerze nie polecam.

Kropla13

Nieuczciwy sprzedawca. Nie odbiera telefonow. Ciagle cos kreci, klamie. Wzial pieniadze i towaru nie wymienil. Szczerze nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Dominik Lorenz Produkcja-Handel-Usługi Meble Lorenz - Opatów

• Jak się pracuje w Dominik Lorenz Produkcja-Handel-Usługi Meble Lorenz?

Zobacz opinie na temat firmy Dominik Lorenz Produkcja-Handel-Usługi Meble Lorenz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dominik Lorenz Produkcja-Handel-Usługi Meble Lorenz?

Dominik Lorenz Produkcja-Handel-Usługi Meble Lorenz
  • Adama Mickiewicza 2