Opinie o Michał Chrząstowski P.H.U. Fitstrong w Mikorzyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Michał Chrząstowski P.H.U. Fitstrong. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Michał Chrząstowski P.H.U. Fitstrong na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michał Chrząstowski P.H.U. Fitstrong w Mikorzyn

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Czy w Michał Chrząstowski P.H.U. Fitstrong możliwa jest praca na podstawie B2B?

stefania45@op.pl Nowy wpis

Piękne fotele,dobrze wykonane,bardzo wygodne ,cena niska,na pewno będę kupować produkty tego wykonawcy.Kurier sympatyczny ,chętny do pomocy klientom.Jestem bardzo zadowolony z zakupu.

Oliwia Nowy wpis

Jestem stałym klientem tej firmy( 7mebli)mogłam meble idealnie dopasować do wnętrza wybór tkanin ogromny .Zdarzyła się jedna wpadka(chyba ktoś na produkcji nie ogarnął )ale rozwiązana z korzyścią dla klienta bez problemu i szybko.Mogę polecić bo oferta atrakcyjna.

Olgierd Nowy wpis

Miło czyta się tak pozytywne opinie klientów ale jaki powód jest , że pracownicy nie zaglądają na to forum pracownicze?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Michał Chrząstowski P.H.U. Fitstrong się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
Maja8866

Wczoraj otrzymałam rogówkę Lizbona - rewelacja !!!!!!!! Wykonanie - majstersztyk !!!! Kontakt z p Michałem - to sama przyjemność Na pewno każdemu POLECAM i skorzystam w przyszłości

emi

Zdecydowanie polecam zakupy w firmie Fitstrong Michał Chrząstowski P.H.U.!! Zakupiłam niedwano fotel uszak wraz z otwierana pufą z polecenia mojej siostry, ktora rowniez kupila fotel z pufą i sofę od tej firmy. Obie jestesmy bardzo zadowolone. Duzy wybor tkanin. Świetny kontakt i doradztwo nawet dla bardzo upierdliwie pytajacych jak ja :), bezproblemowa wysylka.

Sławomir
@emi

Taki pozytywny komentarz na pewno wpłynie na wizerunek firmy i większą ilość klientów. Czy jesteś także zadowolona z jakości wykonania i wygody w użytkowaniu mebla?

Wojtek

Czy wynagrodzenie jest wypłacane na czas ?

Dorota

Naroznik Oklahoma Max dostarczony dwa dni przed umowionym terminem. Material zgodny ze zdjeciem, wykonanie perfekcyjne. Wspaniale sie prezentuje, wygodny, doskonale pasuje do wnetrza. Goraco polecam, za naprawde niewielkie pieniadze doskonaly produkt.

Stach

Firma z bardzo dobrymi opiniami. Ale mnie interesuje powód, że tak długo nikt nie pisał.

MARTII

Witam. Muszę zwrócić honor firmie fitstrong, gdyż nie oni zawinili z dostawą towaru, a firma transportowa przez nich wynajeta (po wyjaśnieniu) . Z kanapy jestem zadowolona jest wygodna, ładna i nie mam zastrzeżeń.

Martii

Po umówionej dacie przez emaile co do dostawy kanapy nikt nie zgłosił się z moją kanapa... Czekamy!

fiolka

Zdecydowanie nie polecam zakupów od tej firmy. Sofa rozkładana zakupiona w marcu, dostawa z opóźnieniem. Nie otrzymałam żadnego paragonu ani faktury zakupu. W tym samym dniu zgłoszona reklamacja - front sofy za wąski, widać było drewniane elementy, materac za duży. Reklamacja przyjęta, miałam otrzymać nowe elementy niestety pomimo telefonów i maili, także od prawnika nie było odzewu. Sprawa skończy się w sądzie. Moje sugestie dla Fitstrong Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Michał Chrząstowski: Zamknąć firmę Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: uwzględniać reklamację po swojej fuszerce

Nie polecam zakupów w firmie #Fitstrong. Dostawa fotela amerykanki była dość szybka, choć dłużej na nią czekałam niż było to napisane na stronie. Dodatkowo sama musiałam dzwonić i dopytywać kiedy będzie dostawa. NAJGORSZE jednak było to, że otrzymałam źle zmontowany mebel! Lewe oparcie fotela jest o 8 cm wysunięte od drugiego. Jeśli ktoś będzie zainteresowany mam zdjęcia. Reklamacja na ten bok fotela trwała od 16.05 do 7.09!!! 4 miesiące! Za każdym razem dostawałam informację, że "już jutro nowy bok fotela zostanie do mnie wysłany". Niestety nie był a ja co tydzień pisałam i dzwoniłam do firmy zapytać jak sytuacja. Za każdym razem byłam oszukiwana! Ostatecznie we wrześniu dostałam nowy bok, jednak bez instrukcji montażu, który miał zostać dołączony do przesyłki! Fotel nadal stoi z wysuniętym jednym bokiem, który jest tak na sztywno przytwierdzony, że nie da rady go ruszyć! Nie polecam!

Olek

Tylko ten nie myli się kto nic nie robi. Nie przesadzajmy i przestańmy uogólniać wszystko!!

zuzanna

od połtora ,miesiaca czekam na próbki materiałów, w tym celu dzwonilam chyba z 5 razy, za kazdym razem zbywaja mnie hasłem " wyslemy nastepnego dnia" i tak czekam i czekam juz 1,5 miesiaca ;) cóż niestety firm, która tak traktuje potencjalnych klientów nie zajedzie daleko. Nie polecam

P.R.

Nie polecam zakupu jakichkolwiek mebli w tej firmie. Mam dowody w formie elektronicznej i fotograficznej gdyby ktoś był chętny zobaczyć partactwo. 1. Ustalona mailowo cena pobrania nagle się zwiększyła przy odbiorze. 2. Narożnik wykonany na odwal się , szyny montażowe przykręcone w sposób uniemożliwiający złożenie . 3. Brak otworów montażowych w celu skręcenia narożnika - po co , klient sobie dopasuje na chybił trafił. 4. Wysuwana cześć narożnika rozjeżdża się po rozłożeniu - źle spasowanie kół . 5. Czarne poduszki wrzucone w pyle trocinowym i spakowane w przesyłce - masakra do czyszczenia. 6.. Cwaniaczki próbują przekupić ludzi aby wycofać negatywny komentarz na allegro za marne kilka zł - czego nie zrobiłem i w rezultacie dopisali bajeczkę w odwecie :-)

Zosia

Zdecydowanie nie polecam zakupów w tej firmie. Meble zostały uszkodzone, a na wymiane czekam od 3 miesięcy. Żadnego kontaktu ze strony pracowników, ciągle tylko zapewnienia, że w najbliższym czasie meble dotrą. Pieniądze wpłacone, a mebli nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Michał Chrząstowski P.H.U. Fitstrong - Mikorzyn

Michał Chrząstowski P.H.U. Fitstrong