Fitstrong Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Michał Chrząstowski

Mikorzyn

Opinie o Fitstrong Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Michał Chrząstowski

P.R.

Nie polecam zakupu jakichkolwiek mebli w tej firmie. Mam dowody w formie elektronicznej i fotograficznej gdyby ktoś był chętny zobaczyć partactwo. 1. Ustalona mailowo cena pobrania nagle się zwiększyła przy odbiorze. 2. Narożnik wykonany na odwal się , szyny montażowe przykręcone w sposób uniemożliwiający złożenie . 3. Brak otworów montażowych w celu skręcenia narożnika - po co , klient sobie dopasuje na chybił trafił. 4. Wysuwana cześć narożnika rozjeżdża się po rozłożeniu - źle spasowanie kół . 5. Czarne poduszki wrzucone w pyle trocinowym i spakowane w przesyłce - masakra do czyszczenia. 6.. Cwaniaczki próbują przekupić ludzi aby wycofać negatywny komentarz na allegro za marne kilka zł - czego nie zrobiłem i w rezultacie dopisali bajeczkę w odwecie :-)

Zosia

Zdecydowanie nie polecam zakupów w tej firmie. Meble zostały uszkodzone, a na wymiane czekam od 3 miesięcy. Żadnego kontaktu ze strony pracowników, ciągle tylko zapewnienia, że w najbliższym czasie meble dotrą. Pieniądze wpłacone, a mebli nie ma.

Zostaw opinię o Fitstrong Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Michał Chrząstowski - Mikorzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fitstrong Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Michał Chrząstowski