Opinie o Stolmer Henryk Jarych w Mroczeń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stolmer Henryk Jarych. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Stolmer Henryk Jarych o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stolmer Henryk Jarych w Mroczeń

dejwid

Witajcie, jakie są orientacyjne zarobki ? dalej wszystko ok w firmie?? niestety firmy meblarskie mają różne opinie stąd moje pytanie. Praca na jedną zmianę?

@dejwid

Wszystko ok. Polecam firmę. Miła atmosfera w pracy.

Leo

Wszyscy tu podkreślają stabilną pracę i dobrą atmosferę (przynajmniej zakładam, że robi to więcej, niż jedna osoba :) ). Czy to oznacza, że zespół jest również ustabilizowany i nie ma co się spodziewać rekrutacji nowych pracowników w najbliższym czasie? Znalazłem w sieci kilka ofert dla stolarzy meblowych sprzed ponad dwóch lat, od tamtej pory wygląda, że skład się specjalnie nie zmieniał. Ewentualnie czy warto się zgłaszać na staż lub praktykę, licząc na późniejsze zatrudnienie?

@Ukryta nazwa użytkownika

Podwyżki są regularne? Są proponowane przez zarząd czy samemu trzeba składać podanie? Tak pytam, bo mam nieciekawe doświadczenia w innej firmie, gdzie takie wnioski były często odrzucane. Oprócz pensji macie w firmie jeszcze benefity różne?

ciekawski Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 godzin.

Czy wiecie ile osób obecnie zatrudnia firma?

Witam czy ktoś wie jakie obecnie są zarobki na produkcji i czy jest dobra atmosfera w pracy?

@Anonim

Też się nad tym zastanawiam. Pod koniec ubiegłego roku ktoś pisał o 5-6 tys. miesięcznie (plus premie). W porównaniu z lutym tamtego roku to ok. 20-25% więcej. Ciekaw jestem, czy prace rosną tu np. proporcjonalnie do wzrostu płacy minimalnej.

Ukryta nazwa użytkownika Nowy wpis

Tak, ale szczegóły już na rozmowie kwalifikacyjnej. Bo wynagrodzenie zależy od stanowiska. Takich informacji się nie uzyska tutaj.

asdf Nowy wpis
@Ukryta nazwa użytkownika

Wiadomo, zarobki często uzależnione są od danego stanowiska ale co do rekrutacji, pewnie wygląda to podobnie. Ile etapów składa się na rekrutację dla zainteresowanych i czy można zawsze liczyć na odpowiedź zwrotną?

Leo

@Leo

Tak, warto się zgłosić i zapytać. Pracując na produkcji, wiadomo, że nie można się spodziewać, że będzie to lekka praca, która nie wymaga zaangażowania. Jeżeli komuś się nie chce pracować to pewnie powie, że to ciężka praca i że jest źle. Dla mnie praca w porządku i dobrze płatna, firma nie jest jakimś molochem, także jest miła atmosfera, a to też jest dla mnie ważne. Warunki socjalne super. Wypłaty zawsze na czas. Nieporozumienia się zdarzają wszędzie. Ale wystarczy się odezwać, rozmawiać i wyjaśniać wszystko na bieżąco jeżeli mamy z czymś kłopot lub coś nam się nie podoba. Bo Szefostwo jest normalne i dla człowieka i zawsze znajdzie z tego jakieś rozwiązanie, które pasuje obu stronom. Jeżeli jesteś fair wobec pracodawcy i sumiennie pracujesz, a nie stwarzasz pozory to to jest firma, w której będziesz miał stabilną posadę z bardzo dobrym wynagrodzeniem. Ja jak najbardziej polecam tą firmę.

@Ukryta nazwa użytkownika

Fajnie, że wyjaśniłeś trochę. A czy by zostać tu operatorem maszyn stolarskich to trzeba być z wykształcenia stolarzem, czy jest to po prostu umiejętność do nauczenia, a sama firma w tym pomaga, poprzez wdrożenie, czy dalsze jakieś szkolenia? Pytam o to, co trzeba umieć i jakie są wymogi, bo nic o tym nie było, gdy w lutym pojawiło się ogłoszenie dla operatora maszyn stolarskich. Dobrze, że podano, iż stawka to 4500 zł brutto.

...

@PJ Nie trzeba mieć doświadczenia, można się zgłosić do przyuczenia jeżeli masz umiejętności, chęci i ambicje w firmie zostaniesz przeszkolony, ale wiadomo trzeba się pytać jeżeli czegoś nie rozumiesz - odpowiedź na pewno otrzymasz, a nie cicho siedzieć, a potem mieć pretensje do brygadzisty lub kierownika. Natomiast jak masz doświadczenie toe zawsze to duży plus i ułatwienie na tym stanowisku. Wymogi i umiejętności zależne od stanowiska i maszyny, bo maszyn jest wiele. W lutym ? Mamy listopad ta stawka to nieaktualna jest, teraz na olx jest 6-7 tyś. zł brutto i premie.

Ukryta nazwa użytkownika

@. Pan o nicku: @. wpis z dnia 20.11.2023 15:47) czyli nie jesteś zadowolony ? Co to znaczy robić wszystko ? Nie ustalałeś zakresu obowiązku lub nie konsultowałeś tego później z Brygadzistą lub Kierownikiem ? Co Ci pokazali z obsługi maszyny ? Czemu wychodzisz z założenia, że masz sobie radzić sam ? Pytałeś Brygadzisty lub kogoś bardziej decyzyjnego, że nie zostałeś prawidłowo przeszkolony ? Jeżeli czegoś się nie wie to trzeba zapytać tak ? A czym się zajmujesz ? Czemu nie porozmawiasz z kimś decydującym w firmie ? Nie chcesz być "kapusiem" czy nie masz na tyle ambicji, żeby dać coś od siebie więcej ? Jeżeli nie zrobiłeś nic w tym kierunku to nie możesz mieć pretensji do nich, tylko do samego siebie. Bo nikt za Ciebie się nie odezwie i nie domyśli, jeżeli coś jest nie tak lub coś Ci nie odpowiada.

@...

A czy wynagrodzenie jest zależne od doświadczenia? Czy każdy pracujący na produkcji może liczyć na taki zarobek, o którym napisałeś? No i jeszcze chciałbym się dowiedzieć, za co można otrzymać premię? Są jakieś konkretne wytyczne? Napisz, bo chciałbym się tutaj przyjąć...

Ukryta nazwa użytkownika

W jakimś stopniu wynagrodzenie jest zależne od doświadczenia, ale też od umiejętności i podejścia do pracy. Oprócz tego są premie, nie jedna, tylko więcej. Mogę jedynie dodać, że premie mają różne wytyczne, których zasady są naprawdę przyzwoite i sprawiedliwe dla każdej ze stron. Ale szczegóły to już na miejscu u pracodawcy, bo takich szczegółów tutaj nie możemy zdradzać. Wracając do wysokości wynagrodzenia, to jest dużo złożonych, ale jeżeli przedstawimy pracodawcy na rozmowie kwalifikacyjnej o pracę nasze predyspozycje, umiejętności i doświadczenie, to wstępnie ustalą Państwo docelową stawkę, a po okresie próbnym i okresie wdrożenia/przyuczenia na stanowisku, jeżeli się to będzie zgadzać co oferowaliście pracodawcy swoją osobą, to na pewno będzie tak jak ustaliliście na rozmowie. Ważne jest, aby się nie bać odezwać, pytać. Bo pracodawca się wszystkiego nie domyśli, bo ma wiele spraw na głowie. To Wy musicie pytać jeżeli czegoś nie rozumiecie i zgłaszać, jeżeli coś lub ktoś Wam się wydaje nie tak jak powinno być.

@...

Ale przynajmniej fajnie, że ludzie bez doświadczenia mogą od czegoś zacząć, tacy ludzie dostają mniejsze wynagrodzenia? A wraz z łapaniem doświadczenia ono rośnie? A jakieś szkolenia dla pracownik takie zewnętrzne które pokrywa pracodawca się zdarzają?

Ukryta nazwa użytkownika

Tak. Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie w zależności leżności od stopnia doświadczenia.

Pikolo

Witam, czy firma stolmer daje coś pracownikom na święta.

@Pikolo

No właśnie, idą święta i też chętnie się dowiem. W przyszłym roku będę szukać pracy i może tu wyślę cv. Ale ciekawa jestem tego, co firma oferuje właśnie na święta pracownikom. Jest premia lub bonus finansowy? I jak mowa o tym okresie, to jestem też zainteresowana tym, czy są spotkania świąteczne dla wszystkich, czy raczej tylko dla tego najwyższego szczebla managerów?

Ukryta nazwa użytkownika

Z tego co się orientuje to są premie i paczki świąteczne. Ale takie szczegóły to już na rozmowie o prace.

Aplikowałeś do firmy Stolmer Henryk Jarych? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
dejwid

@dejwid

Wszystko ok. Polecam firmę. Miła atmosfera w pracy.

Nie chcecie powiedzieć o tych stawkach nic wprost, to może chociaż mogę liczyć na parę słów o obowiązkach? Chociaż parę zdań, co tam się robi. I jakie obecnie godziny pracy?

Operator
@Marta

Stawki oczywiście odpowiednie do wykonywanych czynności na poszczególnych stanowiskach pracy w zależności od stopnia odpowiedzialności. Jak ktoś chce pracować i się rozwijać to polecam właśnie tą firmę. Zasada prosta - pracujesz<->zarabiasz.

Emilia
@Operator

Dobre podejście i uczciwe, tak mi się przynajmniej wydaje. A za sumienne obowiązki dostaje się premie? Chciałabym więcej szczegółów o pracy na produkcji. Można wiedzieć jaka stawka obowiązuje?

@Marta

Zakres obowiązków w zależności od stanowiska. Wiadomo, że trzeba sumiennie i rzetelnie wykonywać swoją pracę na stanowisku, pilnować porządku, zgłaszać uwagi i usterki Kierownikowi, utrzymywać dobrą atmosferę, a to bardzo pozytywnie wpływa na osobę. Godziny pracy to 7-15.

@Emilia

Tak, jest system premiowania. Praca na produkcji jest manualna lub na maszynie, w zależności od naszych predyspozycji. Niestety stawka jest uzależniona od zakresu obowiązków. Takich informacji niestety nie mogę podać.

Alicja

Same superlatywy, żadnych konkretów. To ile tutaj stolarz dostaje na rękę miesięcznie? Praca zamyka się w 8 godzinach dziennie?

Arkadiusz
@Alicja

Jeżeli chcemy pracować to wynagrodzenie jest odpowiednie do zaangażowania się. Polecam, szefostwo ma bardzo dobre podejście do ludzi miła atmosfera w pracy.

Konkretny
@Arkadiusz

Czyli jakie stawki? Konkurencyjne czy głodowe. Jakieś widełki można poznać czy to tajemnica ?

@Konkretny

Stawki bardzo przyzwoite, oczywiście odpowiednie do wykonywanych czynności na poszczególnych stanowiskach pracy w zależności od stopnia odpowiedzialności. Jak ktoś chce pracować i się rozwijać to polecam właśnie tą firmę.

Krystyna
@Ukryta nazwa użytkownika

Nadal żadnych konkretów... Może podacie jakiś przykład, na przykład jakieś stanowisko i ile można na nim zarobić? Czy to taka wielka tajemnica?

@Krystyna

W zależności od wykonywanego stanowiska. Jeżeli chcesz dobrze płatną pracę w dobrych warunkach i miłej atmosferze to umów się na rozmowę

@Arek

Szefostwo podobno ma dobre podejście do ludzi. W czym to się przejawia?

@Karolina

Traktuje Cię jak człowieka, a nie jak maszynę.

@Ktoś

Czyli raczej nie nazwałabym tego dobrym, tylko czymś normalnym co nie powinno jednak zaskakiwać. Pewnie podchodzą pod to takie aspekty, że da się z prawie wszystkim dogadać? wole itp? A co z podwyżkami? ;)

@Karolina

Tak, dokładnie normalne podejście , co jest rzadkością w wielu firmach- wiem bo pracowałem w kilku i mam porównanie. Firma ma duże nastawienie na właściwą komunikację, która pozwala na stworzenie zgranego zespołu. To bardzo jest ważne, bo bez tego nie ma przyjemnej atmosfery i zgrania w pracy. Co do podwyżek to były są i będą. Jeżeli jesteś osobą, która chce pracować, myśleć na stanowisku to pracodawca to właśnie w ten sposób doceni.

Krystyna
@Ukryta nazwa użytkownika

No to fajnie, że doceniają tutaj zaangażowanych. A jak z innymi warunkami pracy? Jaka jest forma zatrudnienia? Mozna liczyć na umowe na stałe?

@Krystyna

Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę. Warunki pracy bardzo dobre, pomieszczenia socjalne, szafki ubraniowe, jadalnia- wszystko jak należy- schludnie i ciepło :)

No cóż, widzę głębokie rozczarowanie. :( Ale jak mogli mniej niż najniższą oferować? Może ktoś inny mi wyjaśni?

Agnieszka

Stolmer zajmuje się produkcją stołów, ław i krzeseł. Firma ma wieloletnie doświadczenie i funkcjonuje od 1996 roku. W chwili obecnej nie ma prowadzonych rekrutacji. Powiedzcie, czy w tej firmie można liczyć na stabilne zatrudnienie?

Klient
@Agnieszka

Miła atmosfera, bardzo dobre warunki współpracy.

Martyna

Ile aktualnie osób jest zatrudnionych w tej firmie? Były zwolnienia przez wirusa?

@Martyna

Praca stabilna, dobre warunki pracy, wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas. Miła atmosfera. Polecam :)

Obecnie coś dzieje się w firmie Stolmer Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Henryk Jarych w mieście Mroczeń? Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Czekamy na aktualne wieści odnośnie Stolmer Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Henryk Jarych, napiszcie co u nich słychać!

Wszystko w porządku. Firma i właściciele poukładani. Dobre podejście do każdej sprawy. Polecam :)

Jarosław
@Anonim

To dobra wiadomość. Czy pracownicy tej firmy również są zadowoleni z tego, jak aktualnie wygląda praca w tym miejscu? Daj znać, jak postrzegany jest ten pracodawca w oczach zatrudnionych osób.

Anonimowy pracownik
@Jarosław

Wszystko w porządku. Stabilna praca, wynagrodzenie wypłacane na czas. Bardzo dobra atmosfera.

Ktoś

Miła atmosfera pracy, bardzo dobre warunki BHP itd., płaca adekwatna do wykonywanej pracy.

Bardzo polecam pracę w tej firmie. Pracodawca bardzo lojalny, ma dobra podejście. Miła atmosfera w pracy. Warunki socjalne na najwyższym poziomie. Wszystko jest jak trzeba ! Szczerze polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Stolmer Henryk Jarych - Mroczeń

• Jak się pracuje w Stolmer Henryk Jarych?

Zobacz opinie na temat firmy Stolmer Henryk Jarych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Stolmer Henryk Jarych

Stolmer Henryk Jarych