Opinie o KD Collection Dariusz Wolko E-Mebelki D.Wolko w Bralin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy KD Collection Dariusz Wolko E-Mebelki D.Wolko. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KD Collection Dariusz Wolko E-Mebelki D.Wolko o rekrutacji.

Branże: Dom i ogród - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KD Collection Dariusz Wolko E-Mebelki D.Wolko w Bralin

Polecam bardzo uważać na tą firmę - jest to zbiór raczej nie boję się tego słowa (usunięte przez administratora) - dlaczego tak to określam? poniżej kilka słów celem wyjaśnienia: - zakupiłem sofę za pośrednictwem internetu na początku listopada 2022 termin realizacji miła być do 20.12.2022 oczywiście tuż przed terminem realizacji okazało się że nie będzie on możliwy i następny miał być do 15.01.2023 niestety tutaj w dniu 19.012023 okazało się iż znów trermin musi ulec przesunięciu , w tym momencie podjąłem decyzję o rezygnacji z zakupów i otrzymałem łaskawie odpowiedź iż moja rezygnacja została przyjęta i zwrot środków przeze mnie w 100% zapłaconych w listopadzie nastąpi w przeciągu 14 dni - no i niestety i to wyzwanie jakim miało być przelanie do mnie moich pieniędzy okazało się dla firmy KD Collection próbą niczym "zdobycie szczytu K2 północną stroną w połowie stycznia " czyli po prostu niemożliwe - w chwili obecnej sprawę zgłosiłem już do Rzecznika Praw Konsumenta a za chwilkę spotkamy się w sądzie. Omijajcie Państwo tą firmę jak najszerszym łukiem.

Potwierdzam, zaówiłam krzesła na poczatku grudnia, miały byc max do 30 dni , w styczniu prosiłam o inf, ciagle słyszałam że lada moment, ponieważ od stycznia mieszkalam juz w nowym domu (jedlismy na stojaco) wiec co kilka dni sie kontaktowałam z nimi, zawsze była odpowiedź ze za moment, za tydzień. Wreszcie w polowie lutego ( po ponad 2 mcach czekania) napisałam ze rezygnuję i prosze o zwrot pieniedzy w 14 dni zgodnie z umową, napisałi że oczywiście. Zadzwoniłam jednak upewnić sie i usłyszałam że na pewno nie dostanę pieniędzy bo na razie nie mają, maja restrukturyzację i w ogóle to kolejka osób czekajacych na zwrot jest długa (osoby które kupiły we wrześniu i zrezygnowały też jeszcze czekaja). Mozliwe ze dostane pieniedze, ew częśc za jakiś czas jesli firma stanie na nogi (może za pol roku, moze za rok). Po długiej wymianie maili zażądałam numeru do ich prawnika i jakas mało sympatyczna kobieta powieziala ze wszystko jest zgodnie z prawem, jak zgłosili restrukturyzacje to nie muszą na razie zwracać pieniedzy, bo maja zrekturyzować firmę, potrzebują gotówki wiec klientom którzy złozyli zamówienia do końca stycznia (czy połowy lutego) na razie nie muszą oddawać, na moje pytanie czemu ciagle oszukuja ludzi i sprzedają meble (oferując termin 30 dni, który wiadomo ze jest nierealny) pani odpowiedziała ze potrzebują przeciez gotówki na funkcjonowanie, tłumacze jej ze to oszustwo, juz w moim przypadku w grudniu, wiedzieli ze nie wywiążą sie z terminu, ze pewnie zrezygnuję po kilku mcach czekania, zagroziłam policją sądem a pani z usmiechem stwierdziła ze moge isć gdzie chce, wszystko jest zgodne z prawem. Do dziś czekam na zwrot 3000 zł, zero informacji z ich strony. (usunięte przez administratora) !!!!

Czy nowo zatrudnione osoby w KD Collection Dariusz Wolko E-Mebelki D.Wolko otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Klient bez krzeseł i pieniędzy Nowy wpis

Firma naściągała mnóstwo zaliczek od klientów mydląc im oczy że kiedykolwiek ich zamówienia zostana zrealizowane, po czym ogłosiła restrukturyzację i pokazała wszystkim środkowy palec. Istne bralińskie rekiny biznesu.

Gośka Nowy wpis

Cześć, ostatnie wypowiedzi pracowników pojawiły się rok temu jakoś, ciekawi mnie czy warunki nieco się poprawiły? Jak czytam o braku płynności finansowej i braku umowy to nie mam dobrego przeczucia co do pracy w firmie. Pracuje ktoś aktualnie i da znać co i jak? Klienci skarżą się na opóźnienia, więc zakładam, że pracy jest tyle, i firma będzie szukała dodatkowych rąk do pracy, czy nawet może już szuka..

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Czy istnieje możliwość rozwoju w KD Collection Dariusz Wolko E-Mebelki D.Wolko?

Klient

Nie polecam zakupów w tej firmie, jedno słowo to (usunięte przez administratora), na towar czekam drugi miesiąc i ciągłe tylko zwodzą i przeciągają termin o kolejny miesiąc. Na pieniądze mogę czekać nie wiem ile o ile je odzyskam, bo firma przechodzi restrukturyzację. Pani poinformowała mnie ze krzesła mogą przyjść szybciej niż zwrot pieniędzy o ile będzie jakiś zwrot. Jedynym słowem niekompetencja i (usunięte przez administratora).

Tomasz

Szukam pracy przy produkcji mebli a tu widzę że są jakieś problemy z realizacją zamówień na czas. Może przyda się pomoc doświadczonego pracownika? Na ten moment to by mi wystarczyła nawet umowa zlecenie i niepełny etat. W ogóle to tu dniówki dają, czy trzeba miesiąc czekać na pensję? Dajcie znać coś o pracy, bo nic nie wiem.

Dariusz Iwandowski

W dniu 14 listopad 2022 kupiłem krzesła wpłacając 500pln zadatku . Krzesła miałem do 24.12 otrzymać później byłem zwodzony że aż po nowym roku. Nadmieniam iż zaufałem pracownikowi i sprzedałem swój zestaw stół i krzesła. To był błąd. 27.12 zrezygnowałem z ich krzeseł i do dnia a jest dziś 6 luty nie ma zwrotu pieniędzy. Pan Wolko myśli , że w nieskończoność będzie trwał w tym trzymaniu nie swojej lasy ale się myli . Moja cierpliwość się kończy . Przestrzegam ludzi by nie kupowali u tych oszołomów żadnych mebli bo nie dotrzymują terminów a już o zwrocie kasy możecie zapomnieć . Moja sprawą zajmnie się teraz odpowiednia osoba a pan w (usunięte przez administratora) kopany Wolko niech się już boi

barbaraprzybylska79@gmail.com

Zdecydowanie NIE, omijać szerokim łukiem i ostrzegać innych Czas realizacji zamówienia 4 krzeseł wydłużony, ostatecznie krzesła dotarły po 2 MIESIĄCACH (czas oczekiwania jaki jest podawany to 35 dni). Zerowy kontakt ze strony firmy (nikt nie dzwoni, nie informuje o opóźnieniach, tylko o pieniądze potrafią się upomnieć) samemu też trudno się dodzwonić. Panie aroganckie, z zerową kulturą osobistą, brak jakiejkolwiek kontroli jakości towaru wysyłanego do Klienta. Krzesła wykonane poniżej jakichkolwiek standardów, oparcia w krzesłach są niestabilne, słabo/źle przykręcone/spasowane tzn. opierając się o oparcie ma się wrażenie że oparcie się złamie, lamówka w jednym z nich jest przeszyta w innym miejscu niż pozostałe, śruby użyte do montażu krzyżaków - każda jest "z innej parafii", wystające, zardzewiały śruby, ślady rdzy, źle naciągnięty materiał, zarysowana noga itp. To tylko część delikatnie rzecz ujmując mankamentów/ niedoróbek. Nadmienie że zanim krzesła kupiłam byłam w firmie, oglądałam, siedziałam, zapewniono mnie również że produkt jest solidnie, ładnie i fachowo wykonany. Pisanie na stronie że firma dysponuje wykwalifikowanym zespołem produkcyjnym, dba o klientów, zapewnia profesjonalną obsługę oraz gwarancję najwyższej jakości - to wierutne bzdury i wprowadzanie klienta w błąd. DNO Jeśli ktoś z Państwa chciałby zobaczyć zdjęcia mebli "które chce się mieć" chętnie udostępnienie

@barbaraprzybylska79@gmail.com

Ja rozumiem, że Pani ma aktualnie zamiar je po prostu zareklamować, prawda? Bo jeżeli ich stan jest taki jak zostało to opisane to chyba nie ma nawet jakiejkolwiek możliwości, żeby ją odrzucili?

barbaraprzybylska79@gmail.com
@Urszula

Reklamacja złożona, brak kontaktu z firmą, napisałam już 2@ i cisza, sprawę również zgłaszam do UOKiKu.

Wszystkie opinie tutaj to prawda. Szukającym pracy szczerze odradzam zatrudnienia w kd

@123

Nie ma ani jednego plusa, serio?

@Urszula

Ulga po znalezieniu nowej normalniej pracy po kd, to plus :)

@123

A masz jakieś sugestie co można byłoby tu zmienić, żeby dla innych przyszłych pracowników warunki się znacznie polepszyły? ;p

Kacper

Mignęła mi kiedyś ich oferta i pamietam ze były tam dosyć dobre prowizje, jak to teraz wyglada ? Tylko ze komentarze tu na forum już na wstępie dają do myslenia. Może nie warto się tam pchać ?

GUMA
@Kacper

ODRADZAM (usunięte przez administratora) PRACOWNIKÓW IPONIŻAJĄ NIE CHCĄ LEGALNIE ZATRUDNIC

@GUMA

Ile u nich wytrzymałeś? :/

@Kacper

Jakie prowizje? W tej firmie nie było nigdy takiego sposobu wynagradzania.

Gonia
@Kacper

Zapomnij o wypłacie nie mówiąc o prowizji bo tam nie ma takiego systemu wynagradzania Jak chcesz czekać 3 miesiące na wypłatę to polecam Nerwica w pakiecie

@Ania

A kiedy tutaj pracowałaś? Bo może za Twoich czasów nie było a teraz może wprowadzili czy coś?

Nie-do-wiary

Czy ktoś tam jeszcze pracuje? Widziałam ogłoszenie na Facebooku i po tych opiniach grubo się zastanawiam. Może jest tu ktos kto obecnie pracuje w tej firmie o może coś powiedzieć.

Anonim2
@Nie-do-wiary

Wszystkie ostatnio dodane opinie odnoszą się do aktualnej sytuacji w firmie. Lepiej omijać tą firmę szerokim łukiem.

@Anonim2

Tzn. co aktualnie jest nie tak według ciebie? Nie wiadomo do czego się odnosisz, a może wcale nie jest tak źle. Może to tylko jakieś drobne niedogodności. Teraz ludzie by chcieli żeby wszystko było idealnie

GUMA
@Monika

JAK MASZ NERWY ZE STALI TO IDZ I PRACUJ (usunięte przez administratora)CIE RAZ I PODZIĘKUJESZ

@Monika

Atmosfera jest nie do zaakceptowania. Właściciele oszukują swoich pracowników, nie wypłacają wynagrodzeń i non stop poniżają. I to jest prawda. Przewinęło się tam setki ludzi ( a firma jest mała) więc to już chyba mówi za siebie.

Iwona
@Ania

Jak długo tam pracujesz że wiesz że setki ludzi się przewinęło? A czy sami pracownicy względem siebie są jakoś bardziej życzliwi czy przyjemni?

AnIA

Odradzam pracy w tej firmie. Szkoda czasu. Notorycznie obrażanie, poniżanie przy pracownikach i klientach. Wieczne słyszysz tylko: (usunięte przez administratora) pasożyty, (usunięte przez administratora) O terminowej wypłacie tez zapomnij. Nawet miesiąc opóźnienia a jak się upomnisz o swoje to równie dobrze możesz szukać nowej pracy. Inne ustalenia na rozmowie kwalifikacyjnej a inne potem, w zależności czy jesteś grzeczny i pozwalasz sie obrażać czy walczysz o swoje. O umówię tez zapomnij. Odlicza od wypłaty za wszystko co się da tłumacząc że nie podoba mu się Twoja praca itp. Lub wcale nie tłumacząc, a jeśli ci się nie podobają jego warunki to możesz „(usunięte przez administratora). Zero szacunku do ludzi, do pracowników, masz robić (usunięte przez administratora) i się cieszyć ze pracujesz w KD Colection. Drugi szef tylko siedzi i się śmieje, tylko podjudza tego pierwszego.Tylko nerwicy można dostać w tej firmie. Jeśli ktoś lubi być obrażany i chce pracowac za darmo to idealne miejsce.

@AnIA

A to prawda. Jak nie umieją prowadzić firmy i nie mają szacunku do pracownika to niech to zamknął bo i tak nikt normalny pracować tam nie będzie. Aż dziwne, że jeszcze nikt nigdzie tego nie zgłosił.

Denka

Jakie prowadzenie firmy? Brak płynności finansowej zero zarządzania zasobami wszelkimi. Decyzje zmieniane co 5 min. Chaos, rozgardiasz i krzyki. Wieczne krzyki i obwinianie. Brak szacunku do pracownika o klienta. I chyba do samych siebie.

Rrr
@Denka

Brak płynności finansowej, okradanie pracownika , brak umowy , zero pojęcia o prowadzeniu firmy To tej firmie norma. Wielu dobrych i fajnych ludzi odeszło. Powinni to zamknąć . Na nic pieniędzy nie mają, na wszystko szkoda. Jeden głupek tylko durnie się uśmiecha A drugi wydziera się jak nienormalny. 3 tygodnie wytrzymałam

@Rrr

Czyli te 3 tygodnie bez umowy robiłaś tak? Rozumiem, że bez wynagrodzenia pewnie... A chociaż pomachali na odchodne? :/

RozmowaKwalifikacyjna

Rozmowa przebiegała nawet przyjemnie do pewnego momentu kiedy Pan Szef zaczął się żalić jak to niedobrzy pracownicy zostawili go i jakie to okropne (usunięte przez administratora) mu zostawili. nie dowiedziałam się co tak naprawdę będę robić, czego się oczekuje ode mnie. Pracodawca odpowiadał wymijająco. Na pytanie o wynagrodzenie otrzymałam śmieszna kwotę co mnie wręcz rozśmieszyło to pewność siebie jednego z szefów kiedy mówił, że ZUS jest płacony od najniższej krajowej - reszta do ręki. Kto ma głowę na karku niech czasu nie marnuje na ta firmę.

Te wypowiedzi są prawdziwe. Pracowałam tam, na początku wszystko super, a potem się zaczyna... Jeden szef furiat przekazuje pracownikom zupełnie inne polecenia Niż ten drugi Ważniak po czym lawinę obraźliwych epitetów zbiera pracownik Bogaduchawinien. Wszyscy pracownicy w oczach Panów Szefów to półgłówki. Jeśli ktoś ma ochotę sprawdzić granice swoich nerwów.. To dobre miejsce na takie ćwiczenie.

Robert

Zamówiłem krzesła w kd byłem osobiście w firmie. Odradzam zakupy . Jeden z przełożonych obraza pracownika , wyzywa go od najgorszych. Drugi z panów zamiast interweniować idiotycznie się uśmiecha. Żal pracowników. Krzesła dojechały z ponad miesięcznym opóźnieniem , brak kontaktu z firmą A jak już to w tle krzyki. Ogólnie nie polecam zakupów w tej firmie. Jestem zażenowany i zniesmaczony cała sytuacją.

Renifer Swen

Szczerze odradzam pracy w firmie KD Collection. Jeden z szefów notorycznie zachowuje się agresywnie w stosunku do swoich pracowników: na porządku dziennym jest poniżanie i obrażanie pracowników (nie ważne czy to jest kobieta czy mężczyzna) - nawet w obecności klientów. W pracy panuje ciągły strach i niepokój przed tym co wymyśli jeden z właścicieli i do czego się doczepi. Oprócz tego, gdy pracownik się zwalnia, to właściciele firmy w magiczny sposób zapominają o ustaleniach zawartych w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej i nie wypłacają całości wynagrodzenia. A jeśli już wynagrodzenie jest wypłacane to potrafi być to w kilku ratach - i to pracownik sam musi się o nie prosić. Nie polecam pracy w w/w firmie, ponieważ to tylko strata czasu i zero szans na rozwój.

Jan

Omijajcie szerokim łukiem. Brak umów, brak terminowych wypłat opóźnienia nawet 30 dni. Odciąga z pensji za nic i to nie małą kwotę bez podania przyczyny. Warunki pracy żenujące, na nic nie ma kasy. Właściciel poniża, agresywnie krzyczy w obecności innych pracowników używając obelżywego słownictwa.

Marlena

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Jeden z właścicieli to choleryk i awanturnik, wyzywa ludzi od najgorszych itd , drugi natomiast patrzy na to wszystko z boku i głupio się uśmiecha. Pensja płacona w ratach i jak się upomnisz to zapomnij , że dają Ci całość. Wielu dobrych pracowników odeszło bo mieli dość. I odchodzą dalej. To nawet nie jest praca na chwilę bo nerwicy można się nabawic. Umowę też nie zawsze chcą dać i robisz (usunięte przez administratora). Ta firma to (usunięte przez administratora) Jeżeli ktoś chce może spróbować, ale szczerze odradzam.

Dima
@Marlena

Prawda. Też uciekłam bo z wariatem nie ma co zaczynać, pensji do dziś nie zobaczyłam.

Weronika

Czy ktoś ma jakiekolwiek pojęcie na temat planowanej rekrutacji w KD Collection? Na jakie stanowiska najczęściej tam rekrutują? Zatrudniają tam jedynie wykwalifikowanych pracowników, z doświadczeniem w branży meblarskiej? W necie brak informacji na ten temat, dlatego też postanowiłam, iż to tutaj zwrócę się po pomoc. Będę naprawdę bardzo wdzięczna za wszelkie sprawdzone informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o KD Collection Dariusz Wolko E-Mebelki D.Wolko - Bralin

• Jak się pracuje w KD Collection Dariusz Wolko E-Mebelki D.Wolko?

Zobacz opinie na temat firmy KD Collection Dariusz Wolko E-Mebelki D.Wolko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KD Collection Dariusz Wolko E-Mebelki D.Wolko?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KD Collection Dariusz Wolko E-Mebelki D.Wolko?

Kandydaci do pracy w KD Collection Dariusz Wolko E-Mebelki D.Wolko napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KD Collection Dariusz Wolko E-Mebelki D.Wolko
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Boczna 3
    63-640 Bralin