Opinie o A&S Comfort Adrian Jarząb i Irena Dudek w Rychtal

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy A&S Comfort Adrian Jarząb i Irena Dudek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie A&S Comfort Adrian Jarząb i Irena Dudek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o A&S Comfort Adrian Jarząb i Irena Dudek w Rychtal

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала

Brak poszanowania dla pracownika. Szkoda słów na tych Panów.

Lisek urwisek

Najlepsze dni mojego życia. Każda chwila spędzona w tej firmie to miło i przyjemnie spędzony czas. Wiadomo zapierd**ać trzeba ale było ok. Każdy problem rozwiązywany na bieżąco i bez krzyków.szacunek dla ludzi ulicy. Każdy dział miał swój niepowtarzalny klimat i swojego pupilka. Od rana na rozgrzewkę też można było na coś liczyć na każdym rogu ????. Papierosy można palić tylko przed halą trochę problem jak jest zimno, ale da się przeżyć. Ludzie na produkcji jak i w biurach naprawdę mili a panie i zadbane i mądre, zwłaszcza mądre. Ogólnie cudowna cała ekipa superowa jak i szefowie. Zwolniłem się z tamtąd bo było tak cudownie, że jak wracałem do domu to aż mi się smutno robiło, a mieszkać mi tam nie pozwolili, chociaż materace i łóżka były. Trudno pozdrawiam was ???? PS wypłata na czas, ciężko czasami się miescila w kopercie, a i na premie można było liczyć.

Czlowiek

Ta firma to totalne dno plajtuje i nie ma pieniędzy żeby wypłacić pracownikom za ich pracę nic innego tylko podpalić ta budę bo nikt z tej firmy nie potrafi się nią prawidłowo zająć i wyprowadzić na prosta

antonio banderas Nowy wpis

Nie polecam tej firmy.. duze problemy finansowe, wszyscy trabia o tym dookola, sa niewyplacalni co potwierdzi wiele hurtowni a fury w lesing biorom i sie wożą... unikajcie, bo ostatnio juz wywalili 70% załogi z dnia na dzień bo sie zachlysneli..

Wiktoria Nowy wpis
@antonio banderas

Jak to 70%? To ile to osób?

Brak poszanowania dla pracownika. Szkoda słów na tych Panów.

Dawid
@Były pracownik

Możesz jakoś rozwinąć wątek?

Julia
@Były pracownik

Ja pracuję i nie narzekam.

Igor
@Były pracownik

Zgadzam też zero szacunku dla pracownika . Wogule przyjmują kierownika na dział piankowania mebli który kompletnie nie wie co do czego nie ma pojęcia i się pyta pracownika jaka stolarka jest np do mebla Gucia do Arte do kanapy Rico pracowałem tam dwa lata temu . Chyba że teraz się nauczył co do czego

Marta Nowy wpis
@Julia

Firma jest jednym wielkim gównem szczerze mówiąc( tam to feta się tylko dobrze sypie w biurze ) bo przekręty są niemiłosierne

Czlowiek

Karol
@Czlowiek

Od dawna czekasz na wynagrodzenie? Inni mają ten sam problem?

Wizjoner
@Karol

Najlepiej niech ta firma zniknie z powierzchni ziemi a za nią inne, będziemy zbierać chrust. Im mniej prywaciarzy tym lepiej, bo od kiedy jest tylu tych prywaciarzy to jest tylko gorzej, rozpuścili nas, wrócą PGR i państwowe zakłady pracy, będzie nam się wszystkim żyło o wiele lepiej, kazdy będzie równy, kazdy dostanie tyle samo kartek na chleb, wódkę i słodycze. Niech bieda nam wszystki zajarzy do (usunięte przez administratora) a wtedy może wróci szacunek do drugiego człowieka jak skończy się zazdrość.

Jagoda
Klient
@Karol

W Polsce dopiero jak się straci co lepsze, to dopiero zrozumieją ludzie jak stracą pracę. Inaczej się tylko śmieją, udają , że to ich nie dotyczy. A jak zacznie dotyczyć, wtedy będzie płacz. Ludzie obudżcie się ,szanujcie swoich przedsiębiorców bo jak ich zabraknie to gdzie dostaniecie pracę w korporacji? jesteśmy narodem krótkowzrocznym ,liczy się dziś a nie przyszłość.

Zenek

Zejdź chłopie na ziemie, zajmij się sobą. Nie widzisz co się wokół dzieje ? Ja się cieszę ze ludzie polecą z innych zakładów tak samo, a cieszę się dla tego ze cenie szefa i szanuje, ze daje mi prace bo zaraz jej będzie tylko 50 % i co zrobicie głupie Polaki ? Do Niemca orać pojedziecie, tu przyjedziecie używana BMW i szpanisko będzie. Na takim kraju wam zależy ? Walnąc się w czoła jeden matol z drugim. Ja już wiele przeżyłem i mi wszystko jedno. Ale wam współczuje.

Andrzej
@Jagoda

Za śmieszne pieniądze niech sobie sami robią

Edyta Nowy wpis
@Wizjoner

Faktycznie wizjoner z tymi PGR'ami. Co Tobie w tej firmie tak nie odpowiada że aż chcesz aby zniknęła?

Matis
Kandydat

To prawda że firma kończy działalność i ludzie zostali zwolnieni bez żadnej wcześniejszej informacji

Elżbieta
@Matis

dlaczego firma kończy działalność :-( ?

@Matis

Firma dalej funkcjonuje, ale w mniejszym gronie. Pracy mamy dużo.

Grzechu
@Elżbieta

Bo jest kryzys, kończy się kepinskie beverly hills, ludzie róbcie zapasy do słoików, gołąbki, bigos itd. Póki kapusta nie podrożała

Mirek
@Elżbieta

Nadal działa i ma się dobrze, pracy jest nie jak gdzie indziej po 6 h albo piątki wolne

Wiktoria
@Mirek

A jak finansowo na tym wychodzicie? Jest ok czy trzeba sobie jeszcze gdzieś dorabiać?

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w A&S Comfort Adrian Jarząb i Irena Dudek się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Czy jest możliwość pracy w A&S Comfort Adrian Jarząb i Irena Dudek na część etatu?

Ciekawy
Kandydat

Jak wygląda rekrutacja w AS Comfort? Czy może ktoś napisać jak wygląda praca w/w firmie? Czy warto w ogóle zainteresować się próbą dostania się do tego zakładu? Jakie panują warunki pracy i płacy na tapicerni?

Jakie wartości są cenione w A&S Comfort Adrian Jarząb i Irena Dudek?

Malutki
Kandydat

Praca po 10h dziennie czy więcej ?

jak dla mnie kłamstwo

Nie zgadzam się z opinią. Pracuję jakiś czas i tak z ciekawości wszedłem i jestem zszokowany niektórymi opiniami. Mój obraz jest zupełnie inny. Jak ktoś chce, to pracuje i jest zadowolony. Z atmosfery, pracy jak i wynagrodzenia.

bcda
@jak dla mnie kłamstwo

To zależy z kim masz "przyjemność" pracować :D

mądra odpowiedz
@jak dla mnie kłamstwo

Jak ktoś chce , to będzie pracował nawet jako (usunięte przez administratora)z zabranym paszportem zaś uśmiechem na twarzy.

Anna
@Lisek urwisek

A można liczyć na jakieś benefity? Podwyżki, premie?

@Anna

Można liczyć na premie i podwyżki.

Mati
@Lisek urwisek

Jakie srednie stawki na produkcji mają chłopaki, bo widzę że co chwilę kogoś szukają ?

Czy A&S Comfort Adrian Jarząb i Irena Dudek organizuje staże dla studentów?

Gal anonim

Ogólnie to o jakim pracodawcy piszę się pozytyw i kto go pisze ????? przecież wiadomo, ze negatywy piszą tylko Ci co już nie pracują w danej firmie bo czymś podpadli lub rzecz biorąc byli ciency, a normalne jest ze w miejsce takiego w każdej firmie chce się mieć obsadzone stanowisko pracownikiem wydajnym. Wędrownicy tak wędrują po firmach i szukają swojego miejsca na tej ziemi i piszą o każdej firmie jak to wszędzie zle ???? Ja pracuje drugi rok i nie narzekam, firma przeszła w ostanim czasie przemianę i widać gołym okiem zmiany. Nygusy odrazu są wyłapani i dla takich miejsca nie ma, jeśli ktoś pracuje sumiennie i nie próbuje ściemnić to nikt sie nikogo nie czepia jak chyba wszędzie, Pan nowy dyrektor z kierownictwem poukładali działy i uważam, ze jest całkiem duża różnica między tym jak było a jest teraz. Nie mogę nic złego powiedzieć. Fala komentarzy to wiadomo, ze tych którzy mieli coś na sumieniu i już nie robią, a nie wspomnę o tych co próbują wrócić i wracają z podkulonym ogonem ???? także kazdy myślący sobie sam wyciągnie wnioski.

Mario
@Gal anonim

Na jakie stawki mozna liczyc na produkcji?

@Mario

To zależy

Olga
@Lisek urwisek

Zależy od czego? Wyjaśnij proszę, przecież muszą być jakieś widelki , nie jest tak że jeden zarabia dwa tysiące drugi milion Haha.

Anna
@Gal anonim

A jak wygląda kwestia wdrożenia nowego pracownika do firmy? wspominałaś, że nygusy są od razu wyłapywani, ale nowe osoby często potrzebują trochę czasu na przyswojenie struktur i zasad obowiązujących w firmie

Krawcowa.

Nie potrafię zrozumieć niektórych komentarzy i zastanawiam się ile jest nienawiści w ludziach. Pracuje w firmie trzeci rok i jestem zadowolona. Współczuje braku własnego dowartościowania osobą zawistnym i piszącym takie negatywne bzdury na tej stronie. Szczerze polecam prace u chłopaków.

Eleonora
@Krawcowa.

Witam . Prostu ludzie piszą prawdę . Tak dam pani prosty przykład pracowałam tam dwa lata temu to raczej już pani była . Jeśli ośmieszanie ludzi i poniżanie ludzi ze strony kierowniczki panny Anny z materacy jest ok. A pracodawca nie reaguje na to i udaje że nie widzi. Wiem bo są to przeżyłam a jeżeli chce pani więcej przykładów to mogę napisać

Krawcowa.
@Eleonora

Pani Anna nie pracuje od półtora roku. Dyskusja zbędna i nieaktualna. Szefowie wyciągnęli wnioski z zatrudnienia niewłaściwych osób i poukładali działy. Ja po swojej stronie mogę powiedzieć, że pracuje mi się dobrze i nikt nie może negować mojej opinii. Z tego co wiem, to na piankowaniu i stolarni jest dosyć stała ekipa, czyli chyba praca odpowiada?:) pozdrawiam.

stolarz

O kimś się łatwo pisze, swojego czubka nosa się niestety nie widzi. Mi pracuje się dobrze, mogę polecić każdej sumiennej osobie. firma stosunkowo młoda, ale coraz lepiej poukładana. Komentarze na tej stronie piszą osoby, których już tutaj nie ma i chyba tego bardzo żałują. Pozdrawiam kolega ze stolarni.

Kuba

Pracowałem rok w tej firmie, nie mam jakiś zastrzeżeń.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w A&S Comfort Adrian Jarząb i Irena Dudek?

Stefan

Firma stosunkowo młoda ale już zdobyła dobre opinie. Do tego potrafią docenić pracowników i szanują nas , polecam.

Kempniok

Z tego co wiem , firma się rozwija, widzę to po ilości zamówień . Jako pracownik nie narzekam . Zarabiam 4-5 tys w zależności od miesiąca . Mogę polecić

Jermi
@Kempniok

Soboty wszystkie pracujące? I czy wszystkie stanowiska są jednakowo płatne ?

Mirek

Czy aktualna sytuacji pandemii nie pomieszała szyków w firmie? Interesuje mnie praca i zastanawiam się czy warto aplikować?

Kandydat

Jak wygląda umowa o pracę? Składki odprowadzane są od tego co się zarobi czy od najniższej krajowej?

Agata

Czy żeby tam być kierownikiem trzeba mieć wyższe wykształcenie?

Zostaw merytoryczną opinię o A&S Comfort Adrian Jarząb i Irena Dudek - Rychtal

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w A&S Comfort Adrian Jarząb i Irena Dudek?

Zobacz opinie na temat firmy A&S Comfort Adrian Jarząb i Irena Dudek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A&S Comfort Adrian Jarząb i Irena Dudek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie A&S Comfort Adrian Jarząb i Irena Dudek?

Liczba opinii klientów firmy A&S Comfort Adrian Jarząb i Irena Dudek, to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

A&S Comfort Adrian Jarząb i Irena Dudek
2.4/5 Na podstawie 11 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

A&S Comfort Adrian Jarząb i Irena Dudek