Opinie o Producent Mebli Jarex Jarosław Wiśniewski w Świba

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Producent Mebli Jarex Jarosław Wiśniewski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Producent Mebli Jarex Jarosław Wiśniewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Producent Mebli Jarex Jarosław Wiśniewski w Świba

MAŁY MI Nowy wpis

CAły czas szukają do pracy a to oznacza ,że NIKT nie chce tam pracować, psychiczny pseodokierownik pan R.wykańcza ludzi i brak zainteresowania ze strony @Pracodawca robi swoje, pracowałem tam , szybko uciekłem , ratując swoje zdrowie. a co do blondynki z biura to jeszcze wieleeee musi się nauczyć -(usunięte przez administratora) jest wiele innych zakładów ,też można dobrze zarobić a psychicznie nikkt nie wykańcza, omijać

Mała mi Nowy wpis

Byłam na rozmowie Kierownik zakładu zadawał pytania nie związane z pracą i doświadczeniem Pani z biura blondynka - dramat Oboje bez kultury , (usunięte przez administratora), sami nie wiedzą o czym mówią … Gdy padło pytanie o stawkę to mi powiedzieli, że tyle nie dają , że oszalałam nikt mi tyle nie zapłaci , niestety nie znają stawek bo inne zakłady bez problemu płacą Nie polecam nikomu zatrudnić się w tej firmie bo nabawią się tylko(usunięte przez administratora) Gdzie zarabiam teraz taką stawkę , tylko muszę dojeżdżać trochę dalej

Czy Producent Mebli Jarex Jarosław Wiśniewski zatrudnia studentów?

On

Krótko mówiąc nie da się pracowac kierownik psychicznie wykańcza nie idzie zarobić (usunięte przez administratora) firma się pogrąża nikt niechce tam pracowac

Renata
@On

To dużo ludzi się zwalnia? Rotacja jest spora? Ten kierownik o którym piszecie to na konkretnym dziale czy jak to jest?

Saszka Nowy wpis
@Renata

Ten kierownik "zarządza" Całym zakładem łącznie z szefem który ma tam (usunięte przez administratora) do powiedzenia. Pracowałem tam i to był najgorszy zakład w moim życiu

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Producent Mebli Jarex Jarosław Wiśniewski? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Leszno

Czy nowo zatrudnione osoby w Producent Mebli Jarex Jarosław Wiśniewski otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Jarek

Nie

Franka

Czy termin urlopu jest dowolny czy w jakiś sposób narzucany?

On
@Franka

Witam. W kwestii urlopu to tam są w ogóle jaja, zaczynając od tego że żeby go dostać to trzeba się naprosić niewykorzystane urlopy są rozpisywane i podstawiane pod nos do podpisania a kończąc na tym że nie wiadomo jak oni je liczą że wychodzą za dzień jakieś grosze a za urlop wypłacane jest dwa razy do roku ( w połowie roku pół i pod koniec roku drugie pół) tamtej kadrowej i reszcie tej bandy powinny się odpowiednie urzędy do du** dobrać i to porządnie

Brak szacunku do pracowników. Zero kultury

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Producent Mebli Jarex Jarosław Wiśniewski? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Karo

W kwestii nadgodzin to Pan R. wręcz do nich zmusza ogólnie praca po 10h to standard w meblarniach aczkolwiek w firmie Jarex najlepiej żebyś pracował po 12 albo i więcej i oczywiście za tą samą stawkę ... O wolną sobotę trzeba się prosić i wszystko zależy od humoru pana kierownika a nie od tego czy faktycznie jest co robić ogólnie to nie polecam tej firmy bo jest dużo o wiele lepszych ofert pracy pod względem finansowym ale również atmosfery i szacunku do pracownika pozdrawiam

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Producent Mebli Jarex Jarosław Wiśniewski?

Rob

Tam jedyną integracją jest praca po godzinach!!!

Wyt

Oczywiście, integracja wygląda tak...Swiba siedzi tu, Biskupice tam. Pan Robert chodzi zły, że przegrał w grach ze swoją ekipa że Swiby.W tamtym roku już nic nie było, bo nikt nie chce się integrować. Chętnych było może 10

Wiecie czy Producent Mebli Jarex Jarosław Wiśniewski udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Zet

Do jakiej pracy zdalnej? Tam ządzi Pan Robert !!! Tam nie ma pracy zdalnej.Zapieprzac na produkcji, najlepiej po 12 godz za tą samą stawkę

Tycjan

Nie przesadzajcie z narzekaniem, idealnie to nigdzie nie jest a gorsze momenty zdarzają się.

Obecnie coś dzieje się w firmie Producent Mebli Jarex Jarosław Wiśniewski w mieście Świba? Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy? Oczekujemy na aktualne sprawozdania odnośnie Producent Mebli Jarex Jarosław Wiśniewski, napiszcie co u nich słychać!

Niewygodny

Grunt się pali pod nogami coraz mniej mebli idzie a wiąże się to z szacunkiem do pracownika.. każdy normalny zwalnia się a bez ludzi sam kierownik TIRów mu nie zrobi ???????????? na szczęście odcięłam się już od tego zakładu i na razie wychodzi na plus

Angela

Bo jedni budują, drudzy rujnuja. W tym przypadku my zbudowaliśmy A Robert to zniszczyl .Za dobrze nam szło,jego bolało, to trzeba było zniszczyć Biskupice

Zet

Pracowalesm w firmie.O umowę na cały etat musialem sie prosic.Dlugo trzeba pracować bez umowy,żeby na nią zasłużyć. Szef chytry. Jeden drugiego obgaduje.Nie wspomnę o kierowniku Panie R. Ma okropny stosunek do pracownikow. Najlepiej, żeby pracować 12 godz, oczywiście za tą samą stawkę. Palą w piecu smieciani.. Brak tam konkretnej kontroli.

Luki
@Zet

Pracowałam tam,że wszystkim się zgodzę. Na początku było w miarę, ale z biegiem czasu szef się zrobił chamski.Od początku na tapicerni I szwalni pracuje się na akord, i zarabia grosze. Ogolnie w innych zakładach jest podobna stawka, się pracuje się spokojniej. Przez Pana Roberta odchodza wioletni pracownicy.Nie wyobrażam sobie pracy z tym człowiekiem

Angela
@Luki

A ja mam tylko negatywne wspomnienia. M9ze Pan Robert mi wyrówna pensję za cały okres m9jej pracy, skoro miałam najniższa krajowa,a on twierdzi ,że miałam 21 zł na godz. No to sporo mi wisi. Nie wspomnę o nadgodzinach I sobotach. A jeszcze wiecznie w kamerach siedzi,a to chyba mobbing się nazywa? Nie polecam pracy w tym zakładzie.Wydusza,ile się da I wypad,jak coś nie pasuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Producent Mebli Jarex Jarosław Wiśniewski - Świba

• Jak się pracuje w Producent Mebli Jarex Jarosław Wiśniewski?

Zobacz opinie na temat firmy Producent Mebli Jarex Jarosław Wiśniewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Producent Mebli Jarex Jarosław Wiśniewski?

Producent Mebli Jarex Jarosław Wiśniewski

Producent Mebli Jarex Jarosław Wiśniewski