M-Line Sp. z o.o.

Sopel

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 4 ocen.

M-Line Sp. z o.o.
4 4 6 1

Opinie o M-Line Sp. z o.o.

Grażyna

@Nowicjusz, czy udało Ci się uzyskać interesujące Cię informacje na temat tej firmy? Masz zamiar aplikować? Jeżeli tak, to na jakie stanowisko? @Beblok, czy nadal pracujesz w tej firmie? Na stronie internetowej ani w na portalach ogłoszeniowych nie mogłam znaleźć takiej informacji ale może Ty wiesz czy obecnie poszukiwani sa nowi pracownicy?

Nowicjusz

Jakie warunki pracy dla kierowców? Dokąd głównie są wyjazdy?

Beblok

Zarobki, jeśli to tak można nazwać , w firmie M-Line kształtują się na poziomie 10-11 pln/godz., jedyny sposób na lepszy zarobek to praca po min. 10 godz. dziennie i oczywiście soboty, premia zależna od humoru kierownika 100-150 pln za miesiąc

admin

Wiecie jak wyglądają zarobki w firmie M-Line Sp. z o.o. i czy można liczyć na dobre wynagrodzenie? Pomóż innym znaleźć dobrą pracę, czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o M-Line Sp. z o.o. - Sopel

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M-Line Sp. z o.o.