Opinie o Zelwit Meble Witold Bizuga w Łęka Opatowska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zelwit Meble Witold Bizuga. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Zelwit Meble Witold Bizuga o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zelwit Meble Witold Bizuga w Łęka Opatowska

Jakie są warunki zatrudnienia w Zelwit Meble Witold Bizuga?

zbulwersowany klient

sprzedajacy nie dotrzymuje terminów. Reklamacje odkładane miesiacami, a kiedy na stronie umiesciliśmy opinię zostaliśmy zablokowani, wiec sprawe załatwimy zgodnie z prawem.

Wiktoria
@zbulwersowany klient

A co konkretnie macie zamiar Państwo reklamować? Zamówienie nie zostało całkowicie zrealizowane czy o co chodzi z tymi terminami?

Mebik
@zbulwersowany klient

Tylko szkoda ze nie dodali Państwo że zostałoy zwrócone pieniążki za całość. A mebel nie został zabrany :-) I nie tylko ...

zbulwersowany klient
@Mebik

Reklamacja nie została od 6 miesiecy wykonana, a Pan przekłada terminy co rusz wymyslając kolejne wymówki! Wiec o czym my tu rozmawiamy? O jakim zwrocie pieniedzy??? Chyba ktoś juz nie kontroluje ile i komu nie dotrzymuje słowa.....

zbulwersowany klient Nowy wpis
@Wiktoria

Złożona reklamacja-i od 6 miesięcy firma przekłada kolejne umówione terminy na naprawę, ..... rozwarstwia się gąbka i nie jest to wina złego użytkowania, tylko wada fabryczna!!!

Asia Nowy wpis
@zbulwersowany klient

Mogę prosić o kontakt, mam taką samą sytuację jak Państwo.

Witek bizguda (usunięte przez administratora) ludzi i klamie zwleka z meblami i co riz przeklada permin a puznoej nie odbiera telefonu

zbulwersowany klient Nowy wpis

zgadzam sie z nami robi to samo, blokuje i nie odbiera i od maca zwodzi kolejnymi kłamstwami....

ania

Nie polecam tego pana nie kompetentny ,nie słowny jednym słowem trzymajcie się państwo z daleka.....

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zelwit Meble Witold Bizuga? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Leszno

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Zelwit Meble Witold Bizuga?

Andre

Tak jak u wszystkich :-) Andre.

Marlenka

Dzień dobry wszystkim , właśnie przeglądam sobie komentarze Zelwit Meble i nie rozumiem na jakiej podstawie klient co nie kupił towaru o Pana Witolda wystawia komentarze trochę To dla mnie słabe, a może zazdrość ? Hmm. Miejsza z tym ja już użytkuje 3 narożnik i kanapę od Zelwiet Meble i nie mogę powiedzieć złego słowa wszystko wykonane idealnie tal jak powinno wyglądać i nawet jeszcze lepiej . Kontakt z Panem Witoldem bez żadnych problemów. Też zamawialismy na początku dwa narożniki obawialismy się z mężem, ale gdy je dostarczono i po rozpakowaniu normalnie zamurowalo nas normalnie przepiękne wszytko staranie wykończone coś Pięknego naprawdę:-) Polecam z całego serca Marlena K.

Karol

Szukałem jakiejś strony gdzie mógłby wypowiedzieć się na temat firmy Zelwit i na szczęście znalazłem. A chce opisac swój przypadek jak i moich znajomych. Zaczęło się od tego że moi znajomi zakupili narożnik w tej "firmie". Będąc u nich faktycznie bardzo mi se spodobał i poprosiłem o kontakt. Z oferty firmy wybrałem narożnik dla siebie i złożyłem zamówienie. Wtedy niestety a teraz to stety nikt sie do mnie nie odzywał. Zadzwoniłem więc pierwszy raz i zapewniono mnie że zamówienie zostało przyjęte i dadzą mi znac z wyceną. Nikt jednak nie dzwonił i nie pisał. Zadzwoniłem więc drugi raz. Pan z którym rozmawiałem zapewnił ze powinienem miec juz to u siebie na mailu ale zaraz zerknie i jak cos wysle. czekałem kolejny dzień czy dwa i nadal nic więc zadzwonilem trzeci raz. Pan kolejny raz zapewnił mnie ze on to wysyłał ale może coś nie dochodzi. Dziwne bo wcześniej na poczatku gdy wysłałem mu zamówienie odpisał że otrzymał. Zaproponował że jak nie mailem to wyśle mi na telefon wycene i projekt narożnika że za 5 mniut bede miał. Czekałem do kolejnego dnia a sms nie przychodził. Napisałem więc do nich na facebooku też bez rezultatów. Póżniej juz chyba zapamietał mój numer i w ogóle nie odbierał. Nigdy jeszcze mnie tak żadna firma czy osoba prywatna od której cos kupowałem nie potraktowała. tak jak już ktos pisał Pan z firmy pieknie mówi i opowiada bajeczki i na tym się kończy. Przy najblizszej okazji czyli jakos z 2 miesiace od wizytu u znajomych spotkałem kolege i opowiadam mu moja historię z tą firma no i że nie udało mi się zamówić narożnika. Kolega zaś uświadomił mnie że chyba dobrze że tak się skończyło, ich narożnik po 2,5 miesiącach zaczął się sypać. Ja mu tylko życzyłem z sarkastycznym uśmiechem Szybko załatwionej reklamacji. Firma jak dla mnie TRAGEDIA, trzymajcie się z daleka.

Klientka tego pana

14.04.2021 06:42 W moim przypadku było to samo,tylko że u mnie zapadła się pianka już po 3 miesiącach,problem zgłoszony w styczniu i jak do tej pory jestem cały czas zbywana przez tego pana,trafnie to Pani ujęła,ten pan to urodzony poeta,chyba pomylił się z powołaniem.Za każdym razem co dzwonię zmyśla jakieś historyjki.Proszę Pana,kiepską robi Pan sobie reklamę traktując tak klienta.

Punia

Ta firma nie powinna wogole istnieć! Pół narożnika popsuło się po 8 miesiącach użytkowania, zarwana pianka... element zabrany w październiku, oddany po 4 miesiącach A ma na to jak sam mówił 31 dni !!!! Ten Pan może zostać poetą, piękne bajki opowiada, cały czas kłamstwa,że narożnik wysłany.... blokuje numer żeby do niego nie dzwonić. Odradzam zakupy w tej firmie!!!!!!!

Witek.
@Punia

Prosimy o przesłanie dokumentów ze towar został zakupiony u nas . A z tego co wiemy to nie byl on zakupiony w naszej firmie .

Klientka tego Pana
@Punia

Aśka

@Piotr A co dotarło do góry? Jakieś zgłoszenie?

Ooo jak do góry dotarło to jest dobrze :)

Paulina

Polecam wszystkim, na prawdę kontakt rewelacja doradzili jaki materiał wybrać :-) wszystko na +++++++ :-) na prawdę polecam zelwit meble:-) Najpiękniejsze i super wygodne meble na świecie :-) dziękuję bardzo za meble :-) będę wszystkim poleciała.

Irena Olsztyn

Nie polecam,po 1 roku użytkowania rogówka trzeszczy materiał wygnieciony,gąbki wysiedziane ,uszak krzywy,reklamowany fakt pieniądze po 6 miesiącach zwrócone,rogówka jaka cena taka jakość,każda część sobie ,niechlujne wykonanie, słabe materiały, reklamowana do tej pory nie doczekałam się wymiany zagłówków i naprawy , słaby kontakt ze strony firmy ,zdecydowanie nie polecam!!!służę zdjęciami jeśli potrzebne.

Marsza
@Irena Olsztyn

Chętnie zobaczę jejku właśnie zamówiłam kanapę u nich ????

Redd :-)
@Marsza

Ludzie meble od tej firmy to coś Pięknego:-) na prawdę odwiedziłem z żoną mnóstwo sklepów i zdecydowaliśmy zamówić w Zelwit Meble . Mebelki bardzo piękne wygodne i solidnie wykończone:-) będę każdemu polecał bo na prawdę warto takich ludzi jak Zelwit Meble . Jeszcze raz dziękuję za wspaniałe naroznik i kanapę:-)

Paweł K.

Witam, otrzymałem wczoraj naroznik który był robiony na indywidualne zamówienie :-) Każdy wymiar był zmieniony :-) Jak rozpakowalismy naroznik i złożyliśmy w salonie to aż nas zaskoczyło . Narożnik po prostu ODLOT PRZEPIEKNY MEGA WYGODNY WSZYSTKO PO PROSTY IDEALNIE . 1000% dbałości o każde wykończenie. Po prostu Rewelacja POLECAM POLECAM POLECAM ZELWIT MEBLE :-) :-)

bob

Zdecydowanie nie polecam. po dwóch miesiącach oczekiwania dostałem zupełnie inny towar niż zamawiałem. Kontakt bardzo utrudniony. Czekam na zwrot pieniędzy. Dysponuję pełną dokumentacją korespondencji oraz zdjęciami towaru, który dostałem.

Witek to klama

Zostaw merytoryczną opinię o Zelwit Meble Witold Bizuga - Łęka Opatowska

• Jak się pracuje w Zelwit Meble Witold Bizuga?

Zobacz opinie na temat firmy Zelwit Meble Witold Bizuga tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zelwit Meble Witold Bizuga?

Zelwit Meble Witold Bizuga
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Słoneczna 6
    63-645 Łęka Opatowska