Pracowałem jako monter stelaży tapicerskich, w firmie bardzo dobra atmosfera nowoczesne zaplecze sanitarne. Kadra zarządzająca wymagająca , szczególnie brygadzista stelaży bardzo dobrze potrafi zmotywować swój zespół przez co można naprawdę fajnie zarobić (praca na akord).
marek
04.02.2020 18:34
Inne
Czy ktoś może powiedzieć coś o pracy w Livello Sofa?
Zostaw merytoryczną opinię o Livello Sofa Sp. z o.o.
Opinia
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.