Opinie o Karol Meble Karol Mirowski w Wielka Wieś

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Karol Meble Karol Mirowski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Karol Meble Karol Mirowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karol Meble Karol Mirowski w Wielka Wieś

Damian Nowy wpis

Nie dość, że nie płaci pracownikom to jeszcze firmą. Stawia hale i nie płaci wykonawcą.

B.S Nowy wpis

sprawa trafiła w odpowiednie organy, jak będzie finał z przyjemnością go Państwu opiszę ze szczegółami...

Bo56 Nowy wpis

Uważać na tych cwaniaków, przy zatrudnieniu i pierwszym spotkaniu jest uzgodniona stawka a po przerobieniu nagle stawka końcowa jest dużo mniejsza. Po drugie dostać jakąś umowę, graniczy z cudem. Nie polecam nikomu pracy w Karol Meble nowa wieś książęca Bralin.

Poldek

Czy coś się zmieniło w firmie, że od wiosny nikt nie zaglądał na forum? Warto starać się o pracę?

Majka Nowy wpis
@Poldek

Kilku znajomych mówiło że stawka jest słaba, i nie płacą nadgodzin. I że sporo ludzi się zwalnia, więc chyba nie warto.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Karol Meble Karol Mirowski? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Mateusz

Czy firma ma jakieś szkolenia dla swoich pracowników ?

Dżoana

Firma godna polecenia miła obsługa solidne produkty jestem bardzo zadowolona z mebli które mam z firmy KAROL-MEBLE

paulinam

Polecam zająć się sprawą co p. Mirowscy palą w piecach w Bralinie. Czasem nie da się wytrzymać po południu, a nie wspomne już o dzieciach, które muszą to wdychać podaczas lekcji wych.fiz lub przerw. Pozdrawiam Ps. To nie ma być w żadnym stopniu nic obraźliwego tylko poprostu chcę aby coś w wyżej wymienionej kwestii się zmieniło. :)

Misiek
@paulinam

Mogę śmiało powiedzieć że często czuć spalane odpady pochodzenia sztucznego.. np plastiki ... Ale nikt tego nie udowodni bo wystarczy że opłaci kogoś żeby milczał i po sprawie. Mirowski ? ... A czym on ma się przejmować, co go obchodzi że dzieci z sąsiedztwa się zaduszą, ważne że kasa jest w kieszeni. Innych ma głęboko w du...e.

@niezadowolony z włodarzy, @paulinam jeżeli to co opisujecie jest zgodne z prawdą, to warto byłoby wyjaśnić tę sprawę bezpośrednio z właścicielem tej firmy. Interesuje nas jakim pracodawcą jest Karol-Meble Karol Mirowski. Czy ktoś zechciałby się wypowiedzieć na ten temat? Wszystkie informacje będą niezwykle cenne dla osób planujących zatrudnienie w tej firmie.

Tom17

Witam, czy są przyjęcia na kierowcę? Jakie warunki pracy i dokąd się jeździ?!

niezadowolony z włodarzy

A firma MARS, następni truciciele Urząd Gminy za płotem,z okien widzą jaki dym niekiedy leci z komina... i nikt tyłka z a biurka nie ruszy! Komórka która powinna reagować na takie rzeczy,a tu nic! dosłownie Państwo teoretyczne. Ciekawe ile płacą wójtowi żeby siedział cicho? W Nowej Wsi to samo tylko po 22 UTYLIZACJA się zaczyna. Na szczeblu gminy nic się nie zdziała, siedzą u tych prywaciarzy w kieszeni, trzeba na szczeblu wojewódzkim.

Zostaw merytoryczną opinię o Karol Meble Karol Mirowski - Wielka Wieś

• Jak się pracuje w Karol Meble Karol Mirowski?

Zobacz opinie na temat firmy Karol Meble Karol Mirowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Karol Meble Karol Mirowski?

Karol Meble Karol Mirowski
1.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • 38
    63-640 Wielka Wieś