Fabryka Mebli Wer-Sal Kaczorowscy sp.j.

Opinie o Fabryka Mebli Wer-Sal Kaczorowscy sp.j.

Szukają magazyniera. Praca tylko przy załadunku i wyładunku czy też inne obowiązku typu pakowanie towaru? Potrzebne uprawnienia na widłaki czy bez tego można się dostać?

Kandydat Nowy wpis

Jakie są ogólne warunki pracy?

Czy w Fabryka Mebli Wer-Sal Kaczorowscy sp.j. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Chętna Nowy wpis

Witam. Jakie są mniej więcej stawki na krojeniu, piankowaniu i szwalni? Tak mniej więcej żeby nikt nie podawał swoich stawek. Z góry dziękuję

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Fabryka Mebli Wer-Sal Kaczorowscy sp.j.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Czy to prawda że są jakieś ostatnio zwolnienia w tej firmie?

RODO

Plotki

Alicja
@RODO

Tylko pytanie na podstawie czego się brały? Coś z atmosferą w tym okresie się działo? Czyli ile osób teraz tu pracuje i jaki jest średni staż pracy?

Na jakie benefity można liczyć w Fabryka Mebli Wer-Sal Kaczorowscy sp.j.?

Benefity?o czym ty marzysz? Kierownicy cwaniacy począwszy od dyrektora.

Iwona

Czyli nie ma szans liczyć na jakiekolwiek benefity?

Meblarek

Czy to prawda że i jakąś większą grupę osób zwolnili w ostatnim czasie to tylko plotki ??

Czy Fabryka Mebli Wer-Sal Kaczorowscy sp.j. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Dżejkobs

Praca od 6 do 16 i w soboty 6-12 jedna sobota wolna

@Dżejkobs

Za soboty płacą wyższą stawkę czy kasa taka sama? Bo zawsze fajnie byłoby tak dorobić, wiadomo.

kolarz
@Paweł

Zależy jak się dogadasz.

Elżbieta
@Dżejkobs

A jak się pracuje 6-16 to ile jest przerw i jakiej długości?

Obserwator Kępińskiej Patologi

Z koronawirusa zrobili naprawdę głośną sprawę medialnie przyczyniły się do tego media i wszystkie instytucje które odpowiadają za koronawirus. Ale mam pytanie dlaczego tak się nie stało z tym artykułem??? https://wyborcza.pl/duzyformat/7,127290,25239554,bierzesz-na-lewo-albo-wypad-o-fabrykach-ktore-placa-pod.html?disableRedirects=true

Zenon
@Obserwator Kępińskiej Patologi

Bo to państwo podwójnych standardów. Co innego w telewizji co innego w życiu. W tym artykule nawet urzędnicy mówią, że mają to w nosie. Firm dużo ich mało. Niestety nasi polscy właściciele firm to zazwyczaj zwykle buraki którym w odpowiednim czasie udało się zarobić kasę (im lub tatusiowi) Jeszcze dużo czasu upłynie, zanim dojrzeją do europejskich standardów. Niestety Kępno w tym buractwie przoduje, wystarczy posłuchać jakim językiem mówią ci ludzie..

EROS RAMZOTII
@Zenon

Szczególnie drobni Prywaciarze.Sa tez Uczciwi Przedsiębiorcy.

Arten
@Zenon

Myślą że są pępkiem świata, durni ludzie ze dają tak sobą pomiatać.Duzo by pisać, statuetki, pomoc charytatywna, złote karty a wypłaty pod stołem. Nic się nie zmieniło. Nikt nie przestrzega prawa pracy.Ten kto donosi najwięcej dostaje w kopercie, nie ważne czy masz wykształcenie i dużo wiesz i tak donosiciele mają lepiej. Szkoda czasu marnować Jak to mówią Kępińskie 10 to osiem.

Witam, w niedalekiej przeszłości miałem okazję odbyć rozmowę telefoniczną z pracownikami biurowymi owej firmy. Mimo dokładnego przedstawienia mojej sprawy, dopiero za czwartym podejściem połączono mnie z odpowiednią osobą! Już po samym tym fakcie można odnieść wrażenie o braku kompetencji tam zatrudnionych. Każdy jeden odsyła cię do kolejnego - czy tam wogóle istnieją i funkcjonują jakieś struktury? Odbierający telefon nie umieli się nawet odpowiednio przedstawić, co świadczy o braku odpowiedniej kultury (nie wspomnę o prezentowaniu firmy). W czasie rozmowy odnosiłem wrażenie, że każda osoba odbierająca telefon robiła to z niechęcią i sporym wysiłkiem. Na podstawie tego faktu wnioskuję, że w tej firmie panuje kiepska atmosfera i totalny brak kultury na miejscu pracy jak i niekompetentni zatrudnieni. W takiej organizacji nie zamierzyałbym pracować.

Hit sezonu w kołchozie Wersal wiadomo, że część pieniędzy idzie pod stołem i teraz jak liczona jest pensja na urlopie a no od tego co jest na umowie , czyli generalnie pracownik dostaje karę za urlop Ciekawe tylko czyj to jest problem, że pieniądze są płacone pod stołem i ile miesięcznie właściciel zyskuje na zusie ????

JA
@ja

aaa i jak nazwać szefostwo ??? (usunięte przez administratora) !!!!!

Ddddd
@ja

Pracownika to straszą jeszcze kara jak w sobotę nie przyjdziesz????

R2000

Witam. Proszę o opinię na temat pracy w biurze z językiem angielskim. Jakie zarobki? Jaka atmosfera? Czy jest jakiś program wdrożeniowy na początku? POZDRAWIAM

Szpieg
@R2000

O atmosferze to zapomnij. Każdy patrzy żeby drugiemu nogę podłożyć.W każdym dziale jakiś kabel.Katastrofa.

Saret
@R2000

Nie ma dobrej atmosfery. W każdym dziale jakiś szpieg. Zarobki średnie. Głównie pracują szaraczki. Nie polecam

Były prac.

Firma tylko z zewnątrz wygląda obiecująco i stwarza pozory dobrze zarządzanej. Czar pryska niestety tak szybko jak bańka mydlana.Brak szacunku dla pracowników ze strony szefostwa i przełożonych.Notorycznie obrażani i upokarzani. Nie da się tu normalnie pracować. Generalnie firma derektoròw jednoosobowych działów. Dobrze zastanówcie się wybierając.

Prawda
@Były prac.

Dyrektorzy tylko na papierze. Nie radzą sobie niestety z obowiązkami.

tapicer123

Może ktoś powiedzieć jak wyglądaja zarobi tapicera? Macie jakeiś premie albo bonusy? Jaki socjal? co wam firma daje dodatkowego? jest duzo ukrainy przez agencje czy zatrudnionych u was?

Tomasz

Czy jest w tej firmie możliwość przyuczenia na stanowisko tapicera? Jeśli tak to jak to wygląda z zarobkami i calkosztaltem pracy?

@Tomasz

Tom

Chciałbym się dowiedzieć czy w tej sprawie z Covid-19 i firmą Wersal jest jakieś drugie (usunięte przez administratora) Bo z relacji mediów wynika, że pracownicy są pozytywni na jakiś tam test. Ale z tego co mi wiadomo nikt nie choruje. Teraz podobno czepili się jakiejś fryzjerki co rzekomo wszystkich zaraziła. Mamy chorych-bezobjawowych, firma staje, media robią wrzawę. O co tu chodzi?

@Tom

Pewny jesteś, że nikt nie choruje??

Zenon
@Tom

Po co tworzyć jakieś teorie spiskowe?? Firma i Sanepid swoją opieszałością doprowadzili do tego, że wirus się rozprzestrzenił. Nie jest tak do końca, że nikt nie choruje. Zapewniają, że dołożyli wszelkich starań i środków aby zapewnić bezpieczeństwo. Owszem w biurze, odcięli się bardzo szybko od reszty dlatego tam nie ma zachorowań. Ciekawe w jakim celu to zrobiono jeśli wirus jest niegroźny??

Rumunek????

Nikomu nie polecam , bylem widzialem, praciwalem tam kilka lat kosztowało mnie to dużo zdrowia i nerwow, no chyba ze ktos lubi w (usunięte przez administratora) wchodzic to zapraszam , bo ja akurat taka osoba nie jestem.

Kriss

I jakie umowy jeśli chodzi o kierowców...?

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Mebli Wer-Sal Kaczorowscy sp.j. - Baranów

• Jak się pracuje w Fabryka Mebli Wer-Sal Kaczorowscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Mebli Wer-Sal Kaczorowscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Mebli Wer-Sal Kaczorowscy sp.j.?

Fabryka Mebli Wer-Sal Kaczorowscy sp.j.