Vernotti Sp. z o.o.

Tabor Wielki

Opinie o Vernotti Sp. z o.o.

Maksymka

Totalna porażka. Miesiąc temu zamówiłam meble i od czterech dni czekam na kuriera. Miały być na 100% dzisiaj i znów nic. Jak nie chcecie sobie szarpać nerwów i słuchać głupich wykrętów, kupcie meble gdzieś indziej, tylko nie w Taborze Wielkim. Maksymowicz

OSZUŚCI

Brak słów szkoda rozwijać temat o tej firmie .....mozna ja nazwać jednym wielkim OSZUSTWEM. Brak szacunku dla osób kture zatrudnia sie a potem traktuje jak psa pozbywając sie z pracy bo upomniał sie o stały etat. Jak mi wiadomo współpraca kontrahentów z ta firma jak i Euronnet który ciagle zmienia miejsce pobytu a należy do tego samego małżeństwa Państwa Skowronskich jest tez negatywna i patrzą jak tylko wycinać ich nie płacąc potem faktur za towary. UWAŻAJCIE. WSZYSCY !!!!!!!!

Zostaw opinię o Vernotti Sp. z o.o. - Tabor Wielki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vernotti Sp. z o.o.