Belini Polska Sp. z o.o.

Opinie o Belini Polska Sp. z o.o.

Czym w Belini Polska Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Dzień dobry, to zależy od stanowiska i stażu pracy, pozdrawiamy

Justyna. W.

Jestem bardzo zadowolona z zakupionych mebli jakość i wykonanie bardzo miło mnie zaskoczyły

@Justyna. W.

Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię, jest nam bardzo miło, pozdrawiamy :)

Reni
@Justyna. W.

Proszę o opinie bo jedni zadowoleni inni nie

Jakie są warunki zatrudnienia w Belini Polska Sp. z o.o.?

Dzień dobry, zależy to od stanowiska. Co do zasady umowa o pracę na pełen etat. Pozdrawiamy

Szafa

Jestem bardzo zadowolona z zakupu

@Szafa

Bardzo nas to cieszy, pozdrawiamy :)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Belini Polska Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Praca produkcja - pakowanie w kartony / operatorzy maszyn? Podziel się swoimi wrażeniami!
Justyna

Jestem bardzo zadowolona z kupna szafy u państwa....

@Justyna

Bardzo nam miło :)

Kasi@

Na ile zmian pracuje się na linii pakowania ?

@Kasi@

Na dwie zmiany 6.00-14.00 oraz 14.00-22.00

Czy nowo zatrudnione osoby w Belini Polska Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Witamy, tak oczywiście. Pozdrawiamy

Czy w Belini Polska Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Dzień dobry, oczywiście wypłacamy nagrody dla Pracowników w formie premii finansowej, pozdrawiamy

JMM

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tej firmie :)

@JMM

Witamy, bardzo nam z tego powodu miło i dziękujemy za pozytywny komentarz.

Czy w firmie Belini Polska Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Witamy, oczywiście że tak, organizowane sa szkolenia dotyczące BHP, praw pracowniczych, profilu działalności firmy oraz inne. Pozdrawiamy

Pracowałem w tej firmie prawie 10 lat, jest to chyba jedyna frima w okolicy w której nie pracuje się w soboty i powyżej 8 godzin na dzień. Każdy pracownik od 1 dnia dostaje umowe, szefostwo i zarząd to bardzo inteligentni i pracowici ludzie, pierwsi przychodza do firmy a wychodzą ostatni. Musiałem odejść przez wyjazd za granicę, firma godna polecenia, o wysokim standardzie

Runcajs

Dzień dobru Tak czytam te zapewnienia o zarobkach i mam takie pytanie: Co ma zrobić pracyjący pracownik aby mieć takie wynagrodzenie? Czy ma się zwolnić i na nowo się przyjąć, czy iść do szefa po aneks do unowy? Pozdrawiam praciwnik

@Runcajs

Drogi Runcajs, zawsze istnieje możliwości renegocjowania wysokości zarobków czy też otrzymywania premii i dodatków. Rozmowa jest zawsze najlepszym rozwiązaniem, do czego zachęcamy. Pozdrawiamy, Belini

Interesant

Dzień dobry. Czy płaca jaka jest wpisana w ogłoszeniu do pracy, czyli 6 tys - 8 tys brutto jest prawdziwa? Jak wyglądają zarobi w Państwa firmie? Oraz czy poszukujecie Państwo obecnie pracownika biurowego? Pozdrawiam

Maciek

Jakie są prawdziwe zarobki na stanowiskach na magazynie lub produkcji? Mógłby ktoś orientacyjnie powiedzieć?

@Interesant

Witam, wszystkie podane przez nas zarobki są jak najbardziej realne i prawdziwe. Na chwilę obecną nie szukamy nowych osób do biura, tyko na magazyn i produkcję. Pozdrawiamy, Belini

@Maciek

Witam, stawki są takie jak podane w ogłoszeniach o pracę, różnią sie oczywiście w zależności od stanowiska. Pozdrawiamy, Belini

Rumburak

A praca po ile godzin miesięcznie?

Zakochany
@Rumburak

Po 8 h i 2 soboty w miesiąc idziesz a potem w tygodniu odbierasz 1 dzień wolny. Pensja jest stała.

Benek

Jakie są realne stawki na produkcji lub magazynie w tej firmie??? ????

@Benek

Robert

W jaki sposób mogę się ubiegać o pracę u państwa ponieważ chciałbym dołączyć do państwa zespołu

@Robert

Witamy, prosimy przesłać cv na maila: sklep@belini.pl, pozdrawiamy Belini

Robert

Jestem zainteresowany pracą gdzie złożyć CV? Jak wziąść udział w rekrutacji?

@Robert

Witamy, prosimy przesłać cv na maila: sklep@belini.pl, pozdrawiamy Belini

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Vernotti Sp. z o.o.?

Witamy. Godziny pracy zależą od stanowiska. W biurze pracuje się w godzinach 7-17, na produkcji mamy 2 zmiany - od 6-14 i od 14-22, na magazynie również 2 zmiany - od godziny 6-14 i od 11-19. Pozdrawiamy i zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozdrawiamy, Belini Team

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Belini Polska Sp. z o.o.?

Oferujemy pracę w najnowocześniejszym parku maszynowym i w pełni zautomatyzowanym magazynie z zastosowaniem systemów WMS, ERP, CRM. W biurze pracuje się na najnowocześniejszym oprogramowaniu biurowym m.in. Altum firmy Comarch. Pzodrawiamy i zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozdrawiamy, Belini Team

...

Jak to jest z przyjęciami dla kobiet? W necie i w radiu sud oferta pracy do pakowania a dzowniąc facet zaprzecza wszytskiemu..

@...

Witamy, rekrutujemy na wiele różnych stanowisk, niektóre dedykowane są strcite dla mężczyzn, inne dla kobiet, a niektóre dla wszystkich. Stanowiska produkcyjne jak najbardziej są dostępne dla Pań, także musiało dojść do nieporozumienia podczas rozmowy telefonicznej, z którego to powodu jest nam bardzo przykro. Pozdrawiamy i zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozdrawiamy, Belini Team

Ula

Dla mnie opinia byłego pracownika nigdy nie będzie obiektywna!

Lili
@Ula

A kto niby ma tutaj wystawiać opinie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Belini Polska Sp. z o.o. - Bralin

• Jak się pracuje w Belini Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Belini Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Belini Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Belini Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Belini Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Belini Polska Sp. z o.o.