Opinie o Stolarz Lempert sp.k. w Marianka Mroczeńska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Stolarz Lempert sp.k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Stolarz Lempert sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stolarz Lempert sp.k. w Marianka Mroczeńska

Jędrek Nowy wpis

Ryzykowaliście może ostatnio pytanie o pracę? odradzali kiedyś bo podobno jakieś układziki tu maja ale może bez przesady ze jest jakoś tak super źle. Jak ktoś przyjdzie z dobrym nastawieniem to z każdym sie dogada?

Xxxxxxx Nowy wpis

Praca może kiedyś była ok ,ale zepsuło to wszystko osoby zarządzające od kierownika , brygadzistów i ich zatrudnianie rodzin osobom z rodzin można wszystko bo itak nie zostaną ukarani za co kolwiek i nie muszą tak ciężko pracować.a liderki także powinne być przez cale 8 godzin pod kamerą i wglądem właściciela one największe ściemniające osoby żeby same nie musiały ciężko pracować one rozdać pracę innym jak najwięcej a same kartonik mały i styropian no tu jeszcze mniej mają koleżanki liderkow,a chłopy współczucia najcięższe samemu i najwięcej elementów i jeszcze ogarniać koło liderkow i koleżanek liderek .a itak liderki sie unoszą bo według nich zwykły pracownik powinien wiedzieć robić więcej jak one.Drogi właścicielu to poco pan zatrudnia liderki i takie duże biorą wynagrodzenie ? Te stanowiska zredukować poco brygadzista zachowuje się na tej chali każdy brygadzista jak właściciel! Troszke zrobić redukcje tych przełożonych to ten zakład zacznie lepiej działać.szkoda takiego zakładu ale nie polecam pytać o pracę tak jak piszą poniżej układy - ukladziki itp.

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Stolarz w Stolarz Lempert sp.k.?

Na jakim stanowisku?

@1223

Na stronie akurat są oferty dla branżowców typu elektryk i operator no i akurat jest wpisane doświadczenie... a co z biurem tak właściwie? bez da radę się załapać?

@Irena

Nie wymagają studiów, największą uwagę zwracają na potencjał i umiejętności. Wielu osobom z produkcji dali szansę.

Adka Nowy wpis
@1244

I w jaki sposób one same są weryfikowane? czyli doszło do awansów, skoro przytoczone zostały osoby z produkcji? to jaka jest struktura tergo całego biura, jako kto i gdzie można się zatrudnić?

Pracownik Nowy wpis

Najmocniej przepraszam za post który wcześniej został dodany i w jakiś sposób dotknął dane osoby. Ale jest to portal opiniotwórczy i każdy może tu wylać swoje żale. Tak działa hejt. W konkurencyjnych firmach naszego regionu jest jeszcze więcej opini. A nie jedna firma chciała by być usunięta z tego portalu. Zostawmy ten wpis za nami. Jedyne co można powiedzieć to przepraszam.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Stolarz Lempert sp.k.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
Widjnxjis

Jak atmosfera w biurach ?

pomocnik stolarza

Sytuacja na dzień 15.10.2022. Zaklad Mroczeń produkcja. Od dwóch miesięcy pracujemy cztery dni w tygodniu. jesteśmy zmuszani do wypisywania bezpłatnych urlopów. Nikt z nami nie rozmawia. Info o zarobkach -( operator 18zł /godz + 4zł/godz -premia + premia za wydajność) na konto bankowe przelewana jest najniższa krajowa, reszta wypłacana jest pod stołem. Pozdrawiam główną księgową i kierownika.

Jupiter 123
@pomocnik stolarza

Sami kierownicy, brygadzisci, mechanicy, turysci, i kolarze hehe,wyżej postawieni jeżdżą rowerami,a zwykły pracownik,który się nachodzi to słabo,żeby sobie siadl na chwilę,bo już Cie mają na celowniku.Nigdy nic nie wiadomo,albo wielkie tajemnice i tylko wybrani mogą się czegoś więcej dowiedzieć.

JackJack
@Jupiter 123

Dookoła jest pełno innych zakładów. Nie pasują warunki, zawsze można zmienić zakład lub zawód.

Jupiter 123
@JackJack

A Tobie pasuje??wypisywanie bezpłatnych urlopow i stawka,która stoi w miejscu mimo inflacji?

Rafał
@Jupiter 123

Czemu urlopy są bezpłatne? Nie możesz wziąć normalnie płatnego? Na jakiej umowie jesteś że taka sytuacja z urlopami?

@Rafał

Umowa o pracę, ale tak często byliśmy zmuszani do wypisywania urlopów, że zwyczajnie ich brakło. A później kazano nam wypisywać urlopy bezpłatne.

Irena

"kazano"? na tego typu ustępstwo szedł każdy czy zdarzały się sprzeciwy? co w tego typu sytuacjach z kim można tu otwarcie na tego typu tematy rozmawiać?

Już były pracownik
@Irena

Oczywiście, że ludzie się buntowali. Zaczelismy pracowac 5dni w tygodniu ale po 7 godzin. Później posypały się wypowiedzenia i bardzo duża ilość pracowników odeszła sama. Panuje tam dyskryminacja i napewno nie polecam tam pracy. Na temat tego zakładu i nie których działów można książkę napisać.

xzy
@Już były pracownik

Któych działów? Napisz coś więcej.

@Już były pracownik

te wypowiedzenia zaciekawiły, bo piszesz przy tym, że część sama odeszła, więc na jakiej podstawie dokonano wyboru tych na wypowiedzeniu właśnie? co firmie mogło w nich dostatecznie wadzić?

Ehhhh
@Irena

Kolesiostwo zostało,donosiciele,(usunięte przez administratora)...I rodzinka(niekiedy nie wiadomo kto z kim i jak powiązany)Reszta,jak za dużo wypad...Celebryci od siedmiu boleści!!!

Już były pracownik

Z racji tego, że moja opinia została usunięta. Doprecyzuje, że pracowałem na obu zmianach na magazynie i tylko u (usunięte przez administratora), dziewczyna rzuca paczki, pracuje za kilka osób. On w tym czasie obgaduje wszystkich (pracowników, kierownika, brygadzistow) ze swoją grupką, jak zauważyłem tą grupka pije kawę kiedy chce i pali przy nim papierosy. W opini która wpłynęła dzisiaj ktoś ewidentnie chce zrzucić wszystko na (usunięte przez administratora)- jest bardziej zakręcony ale on tak nie grupuje pracowników. (usunięte przez administratora)jak zauważyłem wyżej mierzy może na kierownika :D Zwolniłem się jakiś czas temu ale myślę ze tam się nic nie zmienilo

No to jak wszyscy się żalą to jeszcze i ja. Pracuje w tym zakładzie już długo i dodam nawet ze udało mi się skończyć studia i nie trzeba sypiać z kierownikiem ani wysyłać zdjęć do brygadzisty żeby dogadać zmiany pracy żeby jechać na zjazd. Trzeba było zapytać tylko a nie gadać po kontach oni naprawdę potrafią zrozumieć sytuacje. Przy trzech zmianach które zlikwidowali jedynym mądrym brygadzista jest Paweł S i on ma pojęcie o robocie za to Szymon W pracował więcej na druga zmianę bo podobno zajmował się dziećmi ale prawda jest taka ze nie dał by sobie rady na pierwszej zmianie a na drugiej ogarnial auta na handel za to Paweł W awans po rodzinie i o robocie zero rozumu jedynie co to pomoże w zakupie laptopa bo na tym się zna. Obecnie kierownik ciepły (usunięte przez administratora) liże szefostwu a do rządzenia się nie nadaje. Dwaj bryg jacy zostali a wiec Paweł S wie ze nie może paniczowa bo po swoim (usunięte przez administratora)z małolata stracił reputacje a żona która pracuje na innym dziale i nic jej nie brakuje ucierpiała najbardziej. Drugi brygadzista Paweł W robotę ma na drugim planie ważne są pogawędki z pupilkami. Za to na pakowaniu jeden brygadzista Marcin N drze się jak (usunięte przez administratora) na ludzi i nie ma szacunku wcale a jego żona awansowala z lini do biura i tam pomimo małych wpadek daje radę za to drugi brygadzista Krzysiu O bardziej ogarnięty ślepi na Kasie G i czeka tylko aż mu da. Na magazynie kierownik spoko umie zarządzić i widać ze się stara jego żona na produkcji pracuje bez zarzutu. A brygadzisci Marcin H solidny pracowity, Daniel S len papierosy i plotki najważniejsze. Jeśli chodzi o płace to tak jak wszędzie są plusy i minusy jeden zarobi więcej drugi mniej. Ale fajnie by było wrócić do czasów władzy Eugeniusza L który jako właściciel potrafił wysłuchać pracowników i jeśli był problem czasami idąc na kompromis rozwiązał go

więcej osób chodzi i nic nie robi a druga część na nich (usunięte przez administratora) Żony kierowników i brygadzistów robią co chcą i kiedy chcą mamy system pracy dwuzmianowy panie pracują tylko na jedną zmianę bo niby mają małe dzieci(nie tylko one mają małe dzieci inni muszą sobie jakoś radzić ) żona kierownika przychodzi na 6 do 14 a żona brygadzisty od 7 do 15

Olo.syc

Brak normalnego podejścia do pracowników, same kłótnie, plotki i dziwne sytuacje. Szefostwo pije z pseudo kierowniczkami i ma to wszystko w dalekim poważaniu. Pseudo kierownik a jest ich tam kilku robi wszystko, żeby owinąć szefostwo dookoła palca i tak się właśnie dzieje że połowa wiadomości nie dociera do nich... Nie polecam pracy w tym nerwodołku...

Kamila
@Olo.syc

Dziwne sytuacje? Możesz podać przykład jednej z nich ?

pseudo
@Olo.syc

Proszę rozwiń to sformułowanie (pseudo kierowniczkami)

@pseudo

Mnie też to zastanawiało w sensie po godzinach może sobie imprezują czy coś ale w pracy? Zresztą widzę, że pracujesz to byś chyba to zauważył?

Magazyn mroczen

1122 Mało wiesz dużo mówisz kobieto. Nauka nie idzie w las

Magazyn mroczen

Zwalnianie pracowników między sobą, wybieranie na swoich znajomych lub rodzinę. Tak naprawdę jest kilku dobrych wózkowych reszta boi się wózka a uprawnienia każdy ''ma''. Kto tam słyszał o bhp Szefostwo nie wie o połowie rzeczy kto co robi i jak robi

Joanna
@Magazyn mroczen

A dlaczego pracownicy na magazynie boja się wózka? Każdy powinien mieć zrobione uprawnienia przecież

@Magazyn mroczen

Pracuje w tej firmie na magazynie i jak na razie nikt nikogo nie zwolnił jak komuś jest źle nikt nikogo na siłę nie trzyma a BHP trzeba przestrzegać szkolenie było ale jak w głowie pusto to tak już jest.

Xxx

Praca . Dka kierowcy licha. Slabe płace . Kolo 6k

Urszula
@Xxx

6000 to słabe zarobki? To ile ty byś chciał zarabiać? Gdzie dają więcej, mów koniecznie

Pionek z magazynu

Odradzam pracy na magazynie, "delegacje" na inne działy, a jak sie nie podoba to twój problem, BHP o tym mało kto słyszał, a szkolenie miał każdy

Rafał
@Pionek z magazynu

Jak szkolenie z BHP było to trzeba przestrzegać przepisów, a nie wykręcać się, że mało kto o tym słyszał. Te delegacje to są przymusowe, bo z tego co piszesz tak wygląda. A jak się odmówi to co? Mogą zwolnić?

Franek

Na jakie stawki można liczyć na produkcji i czy jest jakaś dopłata za nocne zmiany ?

Anonymous
@Franek

Tak jest, chyba 4 zł do godziny

Bronisław
@Anonymous

Skoro wiesz co się dzieje w tej firmie to może powiesz mi ile konkretnie można zarobić? Jakie są stawki w Stolarz Lempert i czego wymaga się tu od pracownika? Liczę na Twój wpis. :)

kiero

4.5 tys za miesiąc pracy jako kierowca w międzynarodówce... To chyba kpiny??!!

xx
@kiero

potwierdzam, masz placone za godziny, a nie dniowke, wyjezdzasz, zjezdzasz nie masz 24h (tzn pelnych godzin) , do 6tys mamx, co zarobisz, a i tak tyle nie wyyjdzie sie jako kierowca, fakt ze robota jest spokojna

Mała Mi

Niestety w firmie liczą się tylko plecy i kolesiostwo. Zero poszanowania dla długoletnich pracowników, których zwalniają, żeby robić miejsce dla kumpli i takim sposobem pracownik na umowie próbnej dostaje wyższe stanowisko. Szefostwo ma to wszystko gdzieś i jeśli się nie podoba to dziękujemy, bo im mniej gadasz tym dłużej pracujesz. Jedno wielkie lizodupstwo! Także nie masz pleców to jesteś pionkiem. Chodzi o zakład na mroczeniu.

Młodziak
@Mała Mi

Słyszałem o tej sytuacji, bo cały zakład aż huczy. Zwalniają dobrych, długoletnich pracowników (brygadzistów), żeby kolega kierownictwa wskoczył na dobre miejsce. Szefostwo w porządku, szkoda tylko, że dają sobą tak kierować.

@Mała Mi

Teraz wszyscy rozmawiają tylko na ten temat i każdy zastanawia się dlaczego go nie zdegradowali do np.operatora (skoro tak bardzo chcieli wrzucić "swieżaka" na brygadziste) tylko wyrzucili. Może bali się, że ludzie i tak będą za nim? Bardzo słabe zachowanie ze strony szefostwa, tak się zachować po tylu latach pracy...

Stary pracownik

Po 10 latach pracy, zwolniłem że po tym jak zmieniło się kierownictwo z zwykłego pracownika zrobili kierownika który wyżej sral niż widział. Kiepska atmosfera i wywyższanie co niektórych pracowników.( Konfidentów) omijać szerokim łukiem

Wanda
@Stary pracownik

Wydaje się to dość dziwne, że zaszły tak negatywne zmiany, że doświadczeni pracownicy chcą zrezygnować. Mógłbyś o tym coś więcej opowiedzieć? Czy w poprzednim okresie byłeś zadowolony z warunków? Atmosferę tworzą sami pracownicy, dlatego też warto rozmawiać o problematycznych sytuacjach. Myślisz, że jest szansa na poprawę stosunków i atmosfery w firmie?

Bartuś
@Wanda

Niestety takie są realia w firmie, sam pracuje tam kilka lat i od trzech lat firma martwi się tylko o nowego pracownika, żeby w ogóle ktoś chciał się przyjąć a później go zatrzymać za wszelką cenę, i tak to później wychodzi młody pracownik ma taką samą stawkę jak stary doświadczony z wieloletnim stażem, ale po co staremu pracownikowi coś podnieść, przecież on już z przyzwyczajenia tu zostanie czy dostanie podwyżkę czy nie. Ja od trzech lat nie dostałem ani 5 gr, czyli nie piszę bzdur. Atmosfera ogólnie lepsza niż za starego kierownika(rudy102).

Doświadczony
@Stary pracownik

Kolego Ty chyba jeszcze nie pracowałeś w zakładzie tzw. (usunięte przez administratora) gdzie rozliczają cię z każdej zrobionej sztuki, z każdego wyjścia do toalety, każdej minuty postoju a wszystko za płacę 2200zl przy pracy w systemie czterobrygadowym.

M1
@Doświadczony

Trzeba być na prawdę przegrywem żeby za takie pieniądze pracować haha

Wanda
@M1

Mnie zastanawia jedno, piszecie tu o braku podwyżek w Stolarz Lempert, a stawka, jaką podaje @Doświadczony, nie bardzo zgadza mi się z wysokością najniższej płacy krajowej w 2021 roku. Jak to macie uregulowane w umowach, żeby zgadzało się ze stanem prawnym? Dacie znać?

Adaś

@Józek nie masz nic do zarzucenia szefowi ?

Józek

Mamy dobrego pracodawcę a to, że czasami coś wyszło nie tak to przecież normalne. Tylko ten nie popełnia błędów kto nic nie robi.

Zostaw merytoryczną opinię o Stolarz Lempert sp.k. - Marianka Mroczeńska

• Jak się pracuje w Stolarz Lempert sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Stolarz Lempert sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stolarz Lempert sp.k.?

Stolarz Lempert sp.k.