counter
4 10 42 5 1
niezadowolony klient

NIE POLECAM!!!! KPINA!!!!! Żadnego kontaktu ze strony firmy, nikt nie odbiera, jak już odbierze to nikt nic nie wie. Po pewnym czasie w ogóle przestali odbierać ode mnie telefon, więc musiałam dzwonić za każdym razem z innego numeru telefonu. Produkt zamówiony, półtora miesiąca po zamówieniu towaru brak. Nikt nic nie wie. Cały czas tylko dostaję informację "do końca tygodnia" i tak od miesiąca. (usunięte przez administratora) Najgorsza firma z jaką miałam do czynienia w życiu. Klienta traktują bez szacunku. OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM TĘ FIRMĘ.

Ewa Nowy wpis
Klient

Jestem bardzo zadowolona, z narożników, dostawy jak i kontaktu z firmą. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Niezadowolony klient Nowy wpis
Klient

Bardzo nie polecam tej firmy. Zamawiając narożnik ustalony był termin 5 dni na realizację, po czym czekane było 3 tygodnie. Przy narożniku po jednym dniu użytkowania odpadło oparcie więc Bardzo słaba jakość i wykonanie.

Hanka Nowy wpis
Klient

Dzisiaj otrzymałam łóżeczko dla dziecka , wszystko przebiegło pomyślnie : począwszy od zamówienie po otrzymany towar. Polecam

Wiola Nowy wpis
Klient

Towar dostarczony szybko , wszystko przebiegło pomyślnie. Czytając te opinie widzę ze dużo się zmieniło i to na +. Polecam

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Kasia
Klient

Wszystkie przebiegło pozytywnie , co najważniejsze dzieci zadowolone .

Anbar

Wydmuszka medialna, firma typu skóra fura i komóra. Na fejsie "100" oddziałów a w rzeczywistości dziecinne unikanie kontaktów gdy chcemy wyegzekwować od "firmy" dotrzymanie umowy.

Jorg
Klient

Bardzo niesolidna firma. Jakiekolwiek informacje są pod dwa numery telefonów mimo iż podają ponad dwadzieścia punktów w Polsce. Ponadto te telefony są rzadko odbierane, a jeżeli już to wszystko jest obiecywane ale gorzej z realizacją. Ja po siedmiu tygodniach oczekiwania i dwóch terminach dostarczenia złożyłem rezygnację. Ta firma to firma tzw. wydmuszka.

Natala
Klient

Nie polecam bardzo dkugi czas wysylkia mowa byla ze za dwa tygodnie bedą u mnie a byly po 6 tygodniach.Zamawialam inny kolor a inny tez otrzymalam.

Mmmm
Klient

Nie polecam tej firmy właśnie zrezygnowałam SMS bo tel już nie odbierają czekałam miesiąc czasu

Juuu

Drodzy ludzie, przeczytajcie prosze do konca moja historie i opinie na tej stronie!- ja uwazam ze takie firmy nie powinny istniec, to powinno gdzies sie zglaszac i dojde do tego bo to co sie dzieje to skandal! Ja zamowilam lozko rozkladane, termin niby mial byc 3 tygodnie, ale czealam dwa miesiace. Doczekalam sie, po otwarciu opakowania w domu okazalo sie ze lozko w innych kolorach, material gowniany i zrobione wsz bardzo nie starannie i calosc wyglada tanio, jakosc bardzo nardzo niska. Ja dzwonilam i pisalam do firmy w koncu dostalam informacje ze mi zamienia lozko. Po miesiacu napisali ze zostalo wyslane. Coz...to bylo w maju, teraz jest srodek lipca. Rozumiem ze nie otrzymam ani zwrotu pieniedzy ani nowego lozka, tylko chce powiedziec ludziom- Blagam, nie dajcie sie wrobic. Przy okazji lozko smierdzi i jest tak twarde ze w pierwszy dzien rano myslalam ze obudzilam sie na podlodze...

Katarzyna
@Juuu

Od Twojego wpisu minęło już trochę czasu. Napiszesz, czy otrzymałaś wreszcie łóżko od Anbart? Jak firma rozwiązała kwestię przedłużającej się dostawy?

Sandra258

Kupiłam u nich dziecięce łóżko rozkładane. Czekałam dwa tygodnie na łóżko. W piątek zadzownili do mnie że w poniedziałek będzie u mnie łóżko i kurier będzie się kontaktował. Owszem kontaktował się lecz niestety okazało się że moje łóżko nie trafiło do samochodu i go nie ma i będzie dopiero pod koniec tygodnia. W tym samym tygodniu zadzownili do mnie że kurier z Łóżkiem będzie w piątek w godzinach 10-12 gdzie sama umawiałam się z kurierem o 16. Na początku powiedziałam że inaczej się umawiałam ale ostatecznie się zgodziłam na termin o godzinę. Następnie do o godzinie 14 napisali sms że przesyłki nie będzie i będą się kontaktować w następnym tygodniu dotycząca dostawy. Zadzownilam do nich i powiedziałam że nie będę czekać aż tyle i jeżeli łóżko nie dotrze w przyszłym tygodniu zrezygnuje z zamówienia . Ostatecznie czekałam miesiąc ja łóżko ale samo wykonanie jest bardzo słabe - łóżko nie ma żadnego hamulca aby nie rozkładało sie dalej oraz oszczędzili na materiale. Gdybym miała polecić komuś firmę nie poleciam.

(usunięte przez administratora)i wszystko co najgordze nasuwa mi sie na mysl jal mysle o tej pozal sie Boze firmie. Ponad miesiac czekam na sofe dla dziecka zero kontaktu 100 polaczen dziennie odbieraja dopiero jak sie zadzwoni z innego numeru myslac ze to ktos z nowym zamowieniem.. Zbywaja z tygodnia na tydzien, nie potrafia udzielic konkretnej odpowiedzi, czekam jeszcze tydzien jesli nic sie nie zmieni sprawa idzie nacpolicje.. Nie pppuszcze ta firma powinna zniknac z rynku, (usunięte przez administratora)

niezadowolony klient

Sylwia
@niezadowolony klient

U mnie to samo !!!! 1.5 miesiaca czekam na kanape. Ani zwrotu pieniedzy ani nic. Dzis najnowszy hit - szef mial stluczke i iszkodzily sie meble. Tragedia. Sprawa na policje zgloszona w dniu 23.09. 2019

@Sylwia

I jak to sie skonczylo?? Czy policja cos zdzialala?

Antos 66

Od 5 tygodni. walczę z działem obsługi klienta o wymianę narożnika że względu na złe obszycie kolorystyczne narożnika. Pani z obsługi nie kompetentna nic nie może zrobić z moją reklamacją. Kiedy zażądałem zwrot gotówki zapewniła mnie że zrobi przelew w ciągu 1 dnia .Od 2 dni pani z obsługi tłumaczy się brakiem kierownika który może wykonać przelew,kiedy proszę o numer telef. do kierownika jest on nie dostępny do klientów takich jak Ja.Naprawdę firma anbart ŻENADA klientów mają w DUPIE,NIE POLECAM.

Karol

Wersalka dostarczona w szybkim czasie. Bardzo dobra jakość wykonania. POLECAM

Marcin

zamówiłem wersalkę która doszła dość szybko ale jakość tragiczna!!! Jestem w trakcie zwrotu. Ale się nie spieszą. Widzę że negatywy się zgadzają. Pozytywne opinie chyba sami piszą. Ale nie popuszczę.

Monika

Meble super, nasza córeczka bardzo zadowolona z z narożnika :)

Monika

Mebel bardzo ładnie wykonany, dostawa na czas! POLECAM GORĄCO!

Krysia
 Rekomendacja

Zamówiłam wersalkę czas oczekiwania nie przekroczony , mebel jak za ta cenę super jestem bardzo zadowolona. Polecam !

xementyna

Czekam już czwarty tydzień na narożnik dla dziecka (termin mają do 14 dni roboczych). Niestety sądząc po komentarzach jednak zrezygnuję z zakupu. Zamówiłam na OLX - czekałam tydzień, żadnej reakcji, dodzwonić się nie idzie a jak już się dodzwoniłam po kilku dniach to kazali mi złożyć zamówienie sms-em. Podałam drugi raz adres i czekam kolejne 14dni.. Dzwonię i pytam "gdzie moj narożnik?" a ktoś mi odpowiada żeby jeszcze raz podać dane kto pyta, bo oni kasują sms-y... Normalnie żenada... Nigdy więcej... nie polecam... ostrzegam innych... Ta firma to jakaś porażka....

Zostaw merytoryczną opinię o Anbart Bartosz Władkowski - Kępno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Anbart Bartosz Władkowski
4/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Bohaterów Września 3