Opinie o Anbart Bartosz Władkowski w Kępno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Anbart Bartosz Władkowski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Anbart Bartosz Władkowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anbart Bartosz Władkowski w Kępno

Łukasz

Wersalka z wyglądu ładna. Tyle dobrego na ich temat. Niestety firmy nie polecam a wręcz zachęcam aby trzymać się jak najdalej. Kontakt z nimi - tragedia. Nie odbierają, jak odbiorą to mówią że oddzwonią i nie oddzwaniają. Dowiedzieć się czegoś graniczy z cudem. Firma kurierska która z nimi współpracuje również tragedia. Nikt nic nie wie. Po 4 tygodniach czekania na wersalke wysłałem maila z rezygnacją z zamówienia i informacje smsem równiez o rezygnacji. Przez 2 dni cisza i później SMS z firmy kurierskiej że dostawa przewidziana jest na piątek i proszę potwierdzić ????. Jedyny plus na koniec to kurier który mimo bardzo późnej dostawy, uprzejmy, profesjonalny, pomógł z wniesieniem sam od siebie, nawet nie trzeba było prosić.

Natalia

Nie Polecam.. Czekam trzy tygodnie na zamówienie. Ze strony firmy cisza. Telefonów nie odbierają,na maile nie odpisują. Strata czasu na takich ludzi.!!

ania

Mogę polecić firmę Anbart Bartosz Władkowski - Kępno . Zamówiona wersalka ELLIE dotarła 17.09.22 w wyznaczonym czasie pod wskazany adres /tak jak zostało ustalone w rozmowie telefonicznej z sympatyczną Panią Anią . Obsługa Kurierska która dostarczył tą wersalkę była bardzo miła, kulturalna i pomocna. Przy odbiorze okazało się ,że nie dołączyli do zestawu 2ch poduszek . Po szybkim telefonicznym zgłoszeniu do Producenta ustalono ,że poduszki zostaną szybko dostarczone bo faktycznie nie zostały załadowane do transportu / bardzo przepraszano za niedopatrzenie/. Tak faktycznie te dwie poduszki poduszki szybko zostały dostarczone . //zostałam powiadomiona na tel. kiedy zostały odebrane przez Kuriera// Dziękuję firmie Anbart za profesjonalną obsługę

Czarek

Zamowilismy nowa wersalkę, która okazała się wadliwa - piszczy, trzeszczy. Do tego zapłaciliśmy za dodatkowe poduszki, których nie otrzymalismy. Nikt z firmy nie odbiera, brak odpowiedzi na email. Zostalismy poprostu (usunięte przez administratora) Dziwię się, se ta firma jeszcze istnieje i właściciel nie odpowiedział za (usunięte przez administratora) Na pewno tak tej sprawy nie zostawimy. Przestrzegam wszystkich, szkoda pieniędzy i zdrowia.

Leszek
@Czarek

I co dalej chcesz zrobić? Gdzie to zgłosisz? Ile już czekasz na odzew z firmy?

?
@Leszek

A gdzie można zgłosić?

Emilia
@?

No sama nie wiem... UOKiK chociażby? Ktoś inny też pewnie mógłby pomóc

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Anbart Bartosz Władkowski. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
Natis

Nie polecam nikomu, strata czasu!!! Zamówiłam narożnik dziecięcy, czas dostawy miał być od 5dni do 14tu.Po dwóch tygodniach cisza więc zadzwoniłam po czym usłyszałam że za 3 dni powinien zostać dostarczony, minął kolejny tydzień i cisza, w końcu po 3 tygodniach otrzymałam wiadomość że narożnik zostanie dostarczony w sobotę między 8 a 10tą,oczywiscie czekałam sobie jak (usunięte przez administratora) bo i tak mi go nie dostarczono. Do dziś czekam na obiecany telefon z wyjaśnieniami. Kpina, takie firmy nie powinny istnieć na rynku, straciłam ponad miesiąc czasu!!!!

Dominika
@Natis

Taka sama sytuacja u mnie… i gwarancja pani „ze do dwóch godzin zadzwoni z odpowiedzią” i cisza.. żart

Janina Ilko

Jestem zadowolona z obslugi, z solidnej i dokładnej pracy wlozonej w wykonanie wersalki. Powiem tak jak na te czasy, to niemożliwe a jednak, tanio, szybko i solidnie. Polecam ???? ???? ????

Radzę omijać wszystkim. Kłamcy którzy sami się gubią w tym co mówią . Całkowity brak odpowiedzialności - traktowanie klienta jak (usunięte przez administratora) któremu można wcisnąć kit . Jest to typowe (usunięte przez administratora) które nie powinno mieć prawa istnienia na rynku , jeśli ta pseudo firma faktycznie istnieje . Myślę że sprowadzają buble z chin

Czy zdarzają się nadgodziny w Anbart Bartosz Władkowski?

Jestem bardzo zadowolona, z narożników, dostawy jak i kontaktu z firmą. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Niezadowolony klient

Bardzo nie polecam tej firmy. Zamawiając narożnik ustalony był termin 5 dni na realizację, po czym czekane było 3 tygodnie. Przy narożniku po jednym dniu użytkowania odpadło oparcie więc Bardzo słaba jakość i wykonanie.

Hanka

Dzisiaj otrzymałam łóżeczko dla dziecka , wszystko przebiegło pomyślnie : począwszy od zamówienie po otrzymany towar. Polecam

Wiola

Towar dostarczony szybko , wszystko przebiegło pomyślnie. Czytając te opinie widzę ze dużo się zmieniło i to na +. Polecam

Wszystkie przebiegło pozytywnie , co najważniejsze dzieci zadowolone .

Anbar

Wydmuszka medialna, firma typu skóra fura i komóra. Na fejsie "100" oddziałów a w rzeczywistości dziecinne unikanie kontaktów gdy chcemy wyegzekwować od "firmy" dotrzymanie umowy.

Jorg

Bardzo niesolidna firma. Jakiekolwiek informacje są pod dwa numery telefonów mimo iż podają ponad dwadzieścia punktów w Polsce. Ponadto te telefony są rzadko odbierane, a jeżeli już to wszystko jest obiecywane ale gorzej z realizacją. Ja po siedmiu tygodniach oczekiwania i dwóch terminach dostarczenia złożyłem rezygnację. Ta firma to firma tzw. wydmuszka.

Natala

Nie polecam bardzo dkugi czas wysylkia mowa byla ze za dwa tygodnie bedą u mnie a byly po 6 tygodniach.Zamawialam inny kolor a inny tez otrzymalam.

Mmmm

Nie polecam tej firmy właśnie zrezygnowałam SMS bo tel już nie odbierają czekałam miesiąc czasu

Juuu

Drodzy ludzie, przeczytajcie prosze do konca moja historie i opinie na tej stronie!- ja uwazam ze takie firmy nie powinny istniec, to powinno gdzies sie zglaszac i dojde do tego bo to co sie dzieje to skandal! Ja zamowilam lozko rozkladane, termin niby mial byc 3 tygodnie, ale czealam dwa miesiace. Doczekalam sie, po otwarciu opakowania w domu okazalo sie ze lozko w innych kolorach, material gowniany i zrobione wsz bardzo nie starannie i calosc wyglada tanio, jakosc bardzo nardzo niska. Ja dzwonilam i pisalam do firmy w koncu dostalam informacje ze mi zamienia lozko. Po miesiacu napisali ze zostalo wyslane. Coz...to bylo w maju, teraz jest srodek lipca. Rozumiem ze nie otrzymam ani zwrotu pieniedzy ani nowego lozka, tylko chce powiedziec ludziom- Blagam, nie dajcie sie wrobic. Przy okazji lozko smierdzi i jest tak twarde ze w pierwszy dzien rano myslalam ze obudzilam sie na podlodze...

Katarzyna
@Juuu

Od Twojego wpisu minęło już trochę czasu. Napiszesz, czy otrzymałaś wreszcie łóżko od Anbart? Jak firma rozwiązała kwestię przedłużającej się dostawy?

Sandra258

Kupiłam u nich dziecięce łóżko rozkładane. Czekałam dwa tygodnie na łóżko. W piątek zadzownili do mnie że w poniedziałek będzie u mnie łóżko i kurier będzie się kontaktował. Owszem kontaktował się lecz niestety okazało się że moje łóżko nie trafiło do samochodu i go nie ma i będzie dopiero pod koniec tygodnia. W tym samym tygodniu zadzownili do mnie że kurier z Łóżkiem będzie w piątek w godzinach 10-12 gdzie sama umawiałam się z kurierem o 16. Na początku powiedziałam że inaczej się umawiałam ale ostatecznie się zgodziłam na termin o godzinę. Następnie do o godzinie 14 napisali sms że przesyłki nie będzie i będą się kontaktować w następnym tygodniu dotycząca dostawy. Zadzownilam do nich i powiedziałam że nie będę czekać aż tyle i jeżeli łóżko nie dotrze w przyszłym tygodniu zrezygnuje z zamówienia . Ostatecznie czekałam miesiąc ja łóżko ale samo wykonanie jest bardzo słabe - łóżko nie ma żadnego hamulca aby nie rozkładało sie dalej oraz oszczędzili na materiale. Gdybym miała polecić komuś firmę nie poleciam.

(usunięte przez administratora)i wszystko co najgordze nasuwa mi sie na mysl jal mysle o tej pozal sie Boze firmie. Ponad miesiac czekam na sofe dla dziecka zero kontaktu 100 polaczen dziennie odbieraja dopiero jak sie zadzwoni z innego numeru myslac ze to ktos z nowym zamowieniem.. Zbywaja z tygodnia na tydzien, nie potrafia udzielic konkretnej odpowiedzi, czekam jeszcze tydzien jesli nic sie nie zmieni sprawa idzie nacpolicje.. Nie pppuszcze ta firma powinna zniknac z rynku, (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Anbart Bartosz Władkowski - Kępno

• Jak się pracuje w Anbart Bartosz Władkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Anbart Bartosz Władkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anbart Bartosz Władkowski?

Anbart Bartosz Władkowski
3.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Bohaterów Września 3
    63-600 Kępno