Drew-Mark Łukasz Ochocki

Opinie o Drew-Mark Łukasz Ochocki

Piotr Nowy wpis

Współpracuje z firmą kilka lat. Oceniam na bardzo dobrą.

Katarzyna Nowy wpis

Może znajdzie się tu ktoś, kto wie, czy aktualnie można wysłać CV do Drew-Mark? Zatrudniają studentów? Podpowiecie, na jakich warunkach?

Janek

Czy ktoś mi podpowie jakie są szanse na pracę w firmie bo słyszałem sporom dobrego?

jacek
@Janek

Daruj sobie i porozmawiaj z pracownikami. Szef jest ponoć wobec nich wulgarny i jeśli chodzi o godziny pracy, to co innego wpisujesz w zeszyt, a co innego odbija ci zegar. Wiem to od znajomej, która już kilka lat tam pracuje.

Agnieszka Nowy wpis
@jacek

I nie można by było wymienić jakichś plusów z pracy w Drew-Marku? Trochę zastanawia mnie Twój wpis.. bo skoro faktycznie tak by było to dlaczego Twoja znajoma pracowałaby w firmie już kilka lat?

Propozycja dla koleżanki... jak jej tak źle niech się zwolni, nikt nikogo nie trzyma na siłę. Zastanawiające jest, że pomimo tak złej opinii dalej trzyma się tej pracy? Wg mnie warunki są dobre, są automaty z napojami i przysmakami za darmo, socjalne wyposażone w niezbędne rzeczy, ubrania robocze dobrej jakości.

Wanda Nowy wpis
@Adam

I co te automaty z żywnością mają zrekompensować (usunięte przez administratora) właściciela? Wolę nie dostac batonika a pracować w normalnych warunkach. Tyle w temacie. Nie polecam!

Firma Drew-Mark Łukasz Ochocki poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Karol

Jak praca, dużo doswiadczenia można zdobyć ?

Tobiasz

Jeśli firma ma dobre opinie to konkurencja inspiruje do złośliwych, oczerniających wpisów.

Kasja

Nie polecam tego zakładu bo są bardzo małe zarobki, chyba że ktoś lubi robić za małe pieniedze, bo ktoś kto jest normalny nie będzie robić...(usunięte przez administratora) Bo każdy każdemu na złości robi.. Zła organizacja w pracy.. Kierownicy maja (usunięte przez administratora) na wssystko bo też mało zarabiają...

Paula
@Kasja

Jestem nie normalna wychodzi z tego i tak pracuje.. ???????? W każdym zakładzie pracy ludzie narzekają. Jeśli byłoby naprawdę źle to by nikt tam nie robił. Ja pracuje i nie narzekam. Tylko właśnie trzeba pracować. A nie się opiedalac. ???? Czytam te komentarze do mnie krew zalewa....

Ile jest zmian w Drew-Mark Łukasz Ochocki?

W Drew-mark jest 1 zmiana

Kamil

Fajnie, że pracuje się tylko na jedną zmianę. A jak wygląda kwestia nadgodzin i pracujących weekendów? Są takie?

Lala
@Kamil

Nie ma pracy w wekeend chyba ze juz dużo roboty ale w kwestii pieniędzy nie ma ani 1zl więcej co do nad godzin szef nie uznaje czegoś takiego jak 50tki do stawki porażka....

@Lala

Tu się z toba nie zgodzę. Są 50-tki liczone wg miesiąca. Jeżeli mamy x godzin w miesiącu pracujących a wyrobilismy powyżej wówczas otrzymujemy

Nikolas
@Adam

Owszem są 50tki jeśli w miesiącu przerobi się minimum 190godzin... Kpina dlatego, ze nie w każdym miesiącu udaje się przerobić tyle godzin. Prawda jest taka ze każdemu należy się 50tka jeśli zostaje dłużej i nie ważne czy w danym miesiącu ma przerobione 90godzin czy 190

Kamil
@Nikolas

Są możliwości, aby każdego dnia w tygodniu zostać dłużej w pracy? Chciałbym ustalić, czy pracodawca wyraża zgodę na takie prośby od pracowników.

Hyhy
@Kamil

Jest taka możliwość, ale nie licz na 50tki

Grażyna
@Hyhy

A jak warunki płacowe pakowaczy? Czy ktoś może podać konkretne stawki na rękę? Ktoś pracuje na tym konkretnym stanowisku?

Kasja

Nawet Ukraińcy nie chcąc pracować i grozlini to o czyms to świadczy....

Antek

@Daisy Możesz dodać coś więcej? Interesuje mnie praca w firmie.

Mini
@Antek

Totalnie nie polecam pracy w tej firmie, naprawdę nie radze tracić czasu na pracę tam. No chyba ze chcesz mieć 8zl na godzinę

@Mini

@Mini wg mnie stawki ustalane są na rozmowie kwalifikacyjnej. Jeżeli właściciel zaproponował Ci 8 zł to po co godziłaś/eś się na takie warunki? Generalnie albo zmyślasz i chcesz tylko oczernić firmę bo stała Ci się "krzywda" albo w ogóle tu nie pracujesz i nie masz pojęcia jak tu jest. Przestańcie wypisywać pierdoł i wywalać swoje żale bo "wasze" drogi się rozeszły. Stali pracownicy z największym stażem pracują i świetnie dogadują się z właścicielem. Najwięcej zamieszania robią nowi z pokolenia nierobów i krętaczy którzy CV mogli by wypisać na 3 kartki A4.

Natalia
@Adam

@Adam A mogę zapytać ile natomiast Ty pracujesz w Drew-Mark Łukasz Ochocki? Udziel mi proszę więcej informacji na temat zatrudnienia w tym miejscu. Interesuje mnie czy można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe w tej firmie? Z góry dziękuję.

Mini
@Natalia

Jakie benefidy buuuahaaha Tutaj nie ma czegoś takiego tutaj szef potrafi zabrać pracownikowi a nie mu cos dac ha ha.

Daisy

Aa mnie się tam podoba

Byly pracownik

Nie polecam!!! Szef bezczelny pieniadze bardzo male zero dodatkow swiatecznych brak socjalnego zle traktowanie pracownikow

Natalia
@Byly pracownik

Czy na pewno jest aż tak źle? Czy w umowie zaoferowano Ci konkretne dodatki i benefity pozapłacowe? Podpowiedz nam, jak chciałbyś być traktowany w firmie, aby pracowało Ci się lepiej? Czy uważasz, że najlepsi pracownicy powinni być docenieni także pod względem finansowym poprzez podwyżki?

Kamila
@Natalia

Co za roznica jak kto pracuje tak kazdy ma tylesamo pracownik nowy ma wiecej na godzine niz ktos kto pracuje tam lata pracowalam tam kiedy szefem byl Marek Ochocki i od jego smierci nic nie zmienilo sie no moze tylko to ze mlody szef ma brak kultury osobistej hamsko oddzywa sie do pracownikow. Jedno co mnie smieszy to ludzie ktorzy tam pracuja ???? za takie pieniadze to nawet ukrainiec nie chce pracowac a pracownicy tego zakladu moim zdaniem nie maja honoru 9 zl na godz po 2 podwyzkach smiech poprostu smiech pracuje tam chyba ktos kto naprawde jest zdesperowany i nie docenia siebie jako czlowieka.skoro natalia tam pracujesz to wiesz dobrze jak tam jest ???? ale jedni mowia glosno co im sie nie podoba a drudzy beda udawac ze wszystko ok a za plecami szeptac nie kazdy dostaje podwyzke w tym zakladzie nie za kazdym maz sie upomni????????????????

@Kamila

Masz odwagę obrażać pracowników którzy tam pracują ,oraz szefa,a nie masz odwagi podpisać się swoim imieniem tylko podszywasz się pod dziewczynę która się zwolniła. Jeśli tak źle Ci było w tym zakładzie to dlaczego tyle lat tam pracowałaś/eś.? Może zarobki nie są najwyższe, ale od pewnego czasu wszystko idzie ku lepszemu. Atmosfera w pracy od paru miesięcy poprawiła się bardzo . A szef może ma swoje humory ,ale jeśli ktoś normalnie pracuje to napewno się nie czepia, ani się hamsko nie odzywa .

Co się niby zmieniło od paru miesięcy? Ja nie widzę żadnej poprawy szef jak bezczelny był tak jest. Ci to się obijają i w telefonach siedzą większe stawki niż ci co naprawdę się narobia i nie narzekają i na dodatek prace wykonuja solidnie, w tymn zakładzie ciężka praca nie jest wynagradzana ????

Bez rozowych okularow

Przepraszam bardzo bo czegos nie rozumiem. Ty znasz lepiej moja osobe widze nie podszywam sie pod zadna dziewczyne bo nie musze jesli nie znasz znaczenie slowa..Nick..to twoj problem. :)) no to niech sie zmienia tam u was w tym zakladzie. Na lepsze na super atmosfere. Bo nigdy jej tam nie bylo.a moze dostaniesz podwyzke za wypowiedzi w samych superlatywach o zakladzie buhaha. Dobrze ktos zwrocil ci tutaj uwage ze co sie zmienia nic:) moze wielki czas sciagnac rozowe okulary wtedy zobaczysz rzeczywistość: )))

Pracuje sie tam 10 godz ludzie na czarno tez pracuja tam stawka godzinowa to okolo 8 zl z premia nie ma prezentow od szefa zadnych w razie konyroli pol zakladu chowa sie w kotlowni lub ma wolne. Bo praca na czarno szef bezczelny. Nie ma podwyrzek od smierci jego ojca kobiety traktowane jak manekiny do pracy zona szefa ohah bez serca falszywa na czas kontroli ludzie na zebraniu informowani np ze pracujemy 8 godz nie 10 ze nie mamy zegara na karte a mamy ktory jest wyciagany na czas kontroli ze wszyscy legalnie pracuja .zero szacunku dla ukraincow najlepiej gdyby pracowali za darmo porazka totalna nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Drew-Mark Łukasz Ochocki - Hanulin

• Jak się pracuje w Drew-Mark Łukasz Ochocki?

Zobacz opinie na temat firmy Drew-Mark Łukasz Ochocki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Drew-Mark Łukasz Ochocki