Opinie o meble-lux.pl - Idźczak-Meble w Łęka opatowska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Idźczak-Meble Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Roman Idźczak. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Idźczak-Meble Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Roman Idźczak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Idźczak-Meble Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Roman Idźczak w Łęka Opatowska

Dora

Nie polecam firmy Idzciak Meble. Ludzie nie kupujcie tam!!!!!! Meble to jakaś porażka i nieporozumienie. Fatalne pod każdym względem. Inne na fotkach i inne w rzeczywistości. Brak elementów, krzywizny, rysy.. Itd Totalne rozczarowanie. Reklamacji nie chcą przyjmować!!!!!!!!!!!!!

Natka
@Wiera

Wszystko na czas. Szkoda że nie ma opcji wniesienia

Szukali teraz niedawno kierowcy kat C na mój rejon w kępińskim. Takiej roboty teraz szukam zwłaszcza, że od 6 000 zł płacą, a przynajmniej tak było w opisie. Nic nie było wznawiane, więc czy aktualni pracownicy mogliby się odnieść do tych odradzających komentarzy? Jak odświeża warto wysłać CV?

Dora

Roksana
@Dora

To racja potwierdzam pani rozczarowanie. Ja zamawialam meble w maju tego roku dosyć, że przyszły odrapana, uszczerbione, dziury źle nawiercone to jeszcze po ok 3 tygodniach zerwali się nad synem. Dzwonię składam reklamacje a oni mają to na nosie. Zresztą firma mega nie przyjazna klientowi , zastanawia mnie to, że jeszcze istnieje na rynku.

Wiera
@Roksana

Nie kupujcie tych mebli !!!!! Obdrapane ślady po taśmie Nowy mebel A jak stary rupiec . Nie miła obsluga. Kierowca cygański i niemiły. Nie polecam

Ala
@Dora

Zgadzam się w 100% meble robione niedbale i chyba na szybko. Kontaktu zero. Jesteś dobry jak kupujesz ale jak jzu coś chcesz mają cie daleko gdzies

Natka Nowy wpis
@Wiera

Wszystko na czas. Szkoda że nie ma opcji wniesienia

Podobnie jak poprzednik wolałabym się jednak upewnić teraz w sprawie tego całego ZUSu, skoro nikt do dziś nie udzielił odpowiedzi. Zastanawia mnie to zwątpienie. Jestem tu, bo widziałam, że krojcza była niedawno potrzebna, oferta wygasła ale może jeszcze będą szukać? jeśli tak to możecie omówić tegoroczne warunki?

Marcin Nowy wpis

Jak wygląda w tej firmie praca kierowcy na kategorie C? Interesuje mnie kwestia zarobków i czy firma od całości płaci ZUS? Jakieś ubrania robocze? Jakieś premie świąteczne? Dziękuję z góry za odpowiedź.

Idźczak-Meble Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Roman Idźczak prowadziła rekrutację na stanowisko KROJCZA. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej na Referent w Idźczak-Meble Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Roman Idźczak? Podziel się swoją opinią związaną ze spotkaniem z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Meble tragiczne. Nie warto kupować. Pracowników źle traktują.. Zwalniają bez powodu. Zostawiają bez pracy i bez pieniędzy. Są niewypłacalni.

Słuchajcie czy te wszystkie wypisane stanowiska na stronie firmowej są „otwarte” czy to tylko poglądowe opcje na zatrudnienie? Jedna Pani z rok temu już o tego informatyka baz danych pytała a sam chętnie bym się z ciekawości dowiedział na jakich danych się pracuje oraz za jakie pieniądze. sprzęt tez moglibyście opisać i rzecz jasna sam zespół?

Radek

nie polecam. niska cena to poprostu gorsza jakosc produktu oraz obslugi . nie skorzystam nigdy wiecej . szkoda nerwów i pieniedzy

Nie polecam pracy w firmie Idzczak .szczególnie dla kobiet.Pracuja tam strasznie (usunięte przez administratora)które od pierwszego spotkania rządzą nowymi pracownicami .chamstwo dziadostwo nie chcą niczego mówić co trzeba robić Człowiek ma się domyślać!Bo im też nikt nic nie powiedział.Szykanuja nastawiają innych,złośliwie niszczą komuś czas pracy.Wiedzmy!!Bezwzględne tyranii.Zawistne.Tam pracownicy rzesza firma a pracodawcy żeby ich zatrzymac na stanowisku pozwalają na takie traktowanie nowych bo za tą kasę nikt tam nie chce pracować

Zuzia
@@Pracownik

Piszesz, że nie polecasz pracy w tej firmie szczególnie dla kobiet. Hmm, czy to oznacza, że mężczyźni są lepiej traktowani? Czy też spotyka ich to, o czym napisałeś/aś? Wspominasz, że za taką kasę, jaką oferują, to nikt nie chce tam pracować. Jednak jacyś pracownicy tam są. Ile zarabia się w tej firmie? Chodzi mi o pracę przy produkcji. Wiesz może? Mój mąż myśli, aby tutaj aplikować.

Co Cię w sumie tak nagle wzięło w piątkowy wieczór na takie rozważania? I jak te dwa tygodnie pracy wyglądały, że nastąpiła taka zmiana? Ciekawi mnie wiec faktyczna atmosfera i to jak mnie jako osobę nową tutaj teraz przyjmą? Jak wygląda wdrożenie?

Olcia

Podobno jest trochę więcej niż najniższa? O jakich kwotach mowa? Przytoczona została także koperta nie wiem przy tym jak z nią to w praktyce wychodzi ale czy nie można ugadać się na inne warunki? jak to wygląda w sytuacji gdy występują jakieś problemy? Do kogo się z nimi w razie czego można zwracać i jak są rozwiązywane?

był pracownik

Niestety. Praca na stanowisku kierowcy = Wynagrodzenie zasadnicze (czyt) minimalna. Ogólnie to odradzam pracę w tej firmie, brak szacunku wzajemnego, skoro szefostwo nie chce nic zrobić z tym to jak ma być dobrze. Ale przecież szefostwo samo (usunięte przez administratora) mówiąc jedno, a obietnic nie dotrzymując. Pyta ktoś się Ciebie ile chcesz zarabiać, licząc na to że powiesz mniej aniżeli ich średnia. To czy to jest podejście uczciwe, profesjonalne? Nie sądzę.

Honorata
@był pracownik

A ta minimalna to chodzi o umowę? Od takiej kwoty ubezpieczają? Czy ogólnie tyle się zarobi? Przyjmują też kobiety jako kierowców?

Jacek
@Honorata

Podobno parę złotych więcej niż najniższa na konto, a reszta pod stołem w kopercie. Jak ktoś z okolic to lepiej chyba do mirjana iść jeździć bo płacą od całości ZUS, nawet chyba ciuchy pracownikom dawaja

Na swojej stronie mają ogłoszenie rekrutacyjne dla tapicerów oraz pomocników tapicerów. Niestety nie ma żadnych informacji więcej tylko adres e-mail do wysłania CV. Wiecie czy na pomocnika przyjmują też osoby do przyuczenia? Bez doświadczenia też można się zatrudnić?

ewa

nie polecam tej firmy i tyle pieniądze wpłacone a towaru jak nie było tak niema

Izabela

Widziałam ich ogłoszenie na Informatyka – bazy danych sieci. Wiecie może jakie kompetencje czy umiejętności sa badane podczas rekrutacji? Są jakieś zadania branżowe do wykonania?

Paola

Myślałam że meble będą lepszej jakości ale się myliłam mąż złożył meble a one krzywe a zrobił to na pewno dobrze.. szkoda kasy.

Co jaki czas w Idźczak-Meble Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Roman Idźczak można ubiegać się o podwyżkę?

Niestety tam na podwyżkę nie masz co liczyć.

Szymanskaanna532@gmail.com

Szafa przesuwna to totalna porażka! Ba płytach zarysowania, producent nie chce uznać reklamacji twierdząc, że tego nie było w umowie. Nie ma możliwości sprawdzenia towaru, bo przy kierowcy można sprawdzić elementy szklane, innych nie!!! Ostrzegam przed zakupami u tego producenta!!!!!

Kamila

Kontakt z sprzedającym super. Meble piękne ale kierowca który dowiózł meble masakra. Zero szacunku do klienta. Twierdzi że on nie jest od noszenia. Kobiety nosiły a on się głupio patrzył. Beznadziejny pracownik. I stawia się do klienta. Gbur i prostak.

konsument

Meble tapicerowane to jakaś tragedia. Sofa 2 z zestawu LOFT zarwała sie po 2 mcach użytkowania . Po środku normalnie czuć deskę.

Mariusz
@konsument

Da się to jakoś zareklamować? Próbowałeś już?

Barbara

Kanapa nie nadaje sie do spania,totalnie.niewygodna mozna nabawic sie garba.materiał lipa

Bursztyn121@wp.pl
@Barbara

Nie wiem czy to złośliwość czy pech ta opinia. Ja otrzymałem od firmy Idźczak już któreś z kolei meble twarde jak i tapicerowane i z wszystkich jestem zadowolony, zarówno do wykonania bdb. jak i co do kontaktu bdb.

Zostaw merytoryczną opinię o Idźczak-Meble Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Roman Idźczak - Łęka Opatowska

• Jak się pracuje w Idźczak-Meble Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Roman Idźczak?

Zobacz opinie na temat firmy Idźczak-Meble Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Roman Idźczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Idźczak-Meble Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Roman Idźczak?

Idźczak-Meble Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Roman Idźczak
2.5/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Kępińska 5
    63-645 Łęka Opatowska