Domel

Kępno

Opinie o Domel

Luiza
użytkownik zarejestrowany

Świetna oferta pracy na stanowisku Pracownika Administracyjno- Techniczny, nie ma za dużych wymagań, wykształcenie techniczne lub wyższe, a i warunki bardzo przyjemne :)

Niktkolwiek

Praca w miłej atmosferze,bez poganiania i pospiechu.Czasami tylko trzeba szybko coś skończyć. Wypłata 1150 PLN na rękę, ale za to ZAWSZE przed 10 dniem miesiąca na koncie.

W dalszym ciągu po staremu.

płaca za styczen 2013r. 176 godz 1050 zł

o

Powiem tylko tyle[usunięte przez admina]y,pensja na zasadzie co łaska.Dobrze jezeli potrafisz wszystko zrobic sam, pod warunkiem ze nie oczekujesz za to zadnego uznania lub chocby zwykłego dziekuje ,na to nie licz Natomiast możesz liczyc na powazne rozczarowanie przy odbiorze pensji

Zostaw opinię o Domel - Kępno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domel