Opinie o Arte De Radi Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie Arte De Radi Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Arte De Radi Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arte De Radi Sp. z o.o. w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Jak szefostwo w Arte De Radi Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Pracownik Nowy wpis

W zakładzie jest mala komunikacja nikt nikomu nic nie mówi co mają robić

Pytanie Nowy wpis

Czy w Arte De Radi Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Wiesiek Nowy wpis

Świetna firma, super atmosfera w pracy i do tego niezłe zarobki więc co można więcej chcieć, dlatego polecam pracę.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Arte De Radi Sp. z o.o. na stanowisko Doradca Klienta - Sprzedawca? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Aga

@Pracownik1 a jest wysyłane wynagrodzenie całe na konto?

pracownik1
@Aga

Tak

Czy w umowie ujęte jest pełne wynagrodzenie pracownika czy tylko podstawa? Jak to wygląda w firmie Arte De Radi Sp. z o.o., interesuje mnie praca jako Monter.

Pracownik1
 Rekomendacja
@Pytanie

W umowie ujęte jest wynagrodzenie pełne.

Hej. Jak płacą w Arte De Radi Sp. z o.o.? Koś wie? Pojawiło się 7 maja ogłoszenie od nich na Gratka.pl.

@Pytanie

Wysokość wynagrodzenia zależy od kompetencji pracownika i jego późniejszy wzrost wynika z zaangażowania w pracę.

ujjjj
 Rekomendacja

Uwaga bo w tej firmie pracuje Bednarczyk więc firma się posypie .szkoda,,,,

@ujjjj

Pan Krzysztof jest partnerem handlowym Arte de Radi na odrębnych zasadach i nie jest pracownikiem etatowym. Do tej pory współpracę z tym partnerem handlowym oceniamy pozytywnie.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Arte De Radi Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Pewny
@Pytanie

Kadra menadżerska otrzymuje służbowe auto.

Marcin

Konkretna i solidna firma

sosolka

Nowy brand firmy „Dubiński” istniejącej od 20 lat. Firma solidna i godna zaufania zarówno pod względem klientów jak i pracowników.

Twoja wiedza o firmie Arte De Radi Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa może się okazać na wagę złota dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w tej firmie. Podziel się swoją wiedzą i wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Arte De Radi Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Arte De Radi Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 2 ocen.