Nova Mazur Design

Opinie o Nova Mazur Design

Agustin Egurola

Bronek szef hehe

krystyna

Niepolecam tej firmy ponieważ dużo wymagają a płace niezadawalają najniższa krajowa to norma o czym sama się przekonałam a traktują ludzi jak w jakimś (usunięte przez administratora).Najlepszy jest ten (usunięte przez administratora)udaje ważniaka a na niczym się nie zna i za wszelką cene chce udowodnić ludziom że coś potrafi ale mizernie mu to wychodzi.

Monter
@krystyna 31.12.2013 22:24

Najnizsza krajowa? Czasem o duzo mniej wychodzi za godzine niz z najnizszej krajowej...wymagane umiejetnosci nie adekwatne do zarobkow,bo chic bys wylewal z siebie siódme poty i tak nie zarobisz bo polityka jest tak skonstruowana zeby nie dalo sie za dobrze zarobic...wyzysk pelna geba i slowa prezesa na jednym z zebran " nie powinniście patrzeć ile zarabiacie tylko sie cieszyć że pracujemy... no super caly miesoac po 10h na dwie zmiany,plus soboty w tepie F1 2300....kurna no prosze co niektorzy maja lepiej ale to spooooradyczne

adam

Tak Same Wyrzutki!!!

jjjjjj

niezła tam klika się zebrała z mebelplastu

Zostaw opinię o Nova Mazur Design - Bartoszyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nova Mazur Design