IMS Helvetia Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o IMS Helvetia Sp. z o.o.

Czy w H.M. Helvetia Meble Wieruszów Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

W HM Helvetia Meble po rozpatrzeniu zgłaszanych problemów przez pracowników zawsze jest adekwatna i skuteczna reakcja.

Były pracownik Nowy wpis

Nie bolecam Teb agencji tną na wszystkim na godzinach i na wypłatach już zostali zgłoszeni do biura które odzyskuje pieniadze

Nowy wpis

Dzień dobry, IMS HELVETIA oświadcza, że nie jest Agencją Pracy i nie zatrudnia pracowników przez żadne Agencje Pracy. Wszyscy pracownicy zatrudnieni są na umowach o pracę, na pełnych etatach. Wynagrodzenia wypłacane są terminowo w pełnych wysokościach. Pan „Były pracownik” zapewne pomylił firmy? Prosimy nie szargać dobrego imienia spółki, gdyż będziemy zmuszeni podjąć kroki prawne w celu ochrony naszego dobrego imienia. Pozdrawiam Dział HR

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu H.M. Helvetia Meble Wieruszów Sp. z o.o.?

Nowy wpis

Każdy kto zostaje zatrudniony w IMS HELVETIA Sp. z o.o. staje się członkiem zespołu. Prace można otrzymać biorąc udział w naszych procesach rekrutacyjnych. Nasze ogłoszenia o wolnych etatach zamieszczone są np. na naszej firmowej stronie IMS Helvetia, w lokalnych stacjach radiowych: Radio SUD, Radio ZW, w mediach społecznościowych np. Facebooku. CV można wysyłać na adres: rekrutacjaimshelvetia@ims.li. Zapraszamy Dział HR.

Jaki jest okres rozliczeniowy w H.M. Helvetia Meble Wieruszów Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Dzień dobry, Wynagrodzenie zostaje wysłane na konto pracownika do 10 dnia miesiąca następującego po miesiącu, za który wynagrodzenie jest należne. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu Pozdrawiamy!

Aktualność
PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA - FIRMA MEDICOVER

W trosce o zdrowie swoich pracowników firma Helvetia Meble od dnia 01.07.2021r. wprowadza jeden z najpopularniejszych benefitów jakim jest prywatna opieka medyczna.

Prywatna opieka medyczna mieszcząca się w Pakiecie Zdrowie Plus zapewnia naszemu pracownikowi wsparcie lekarzy specjalistów co zwiększa poczucie bezpieczeństwa.

Dla naszych pracowników zostały również zorganizowane spotkania online z doradcą firmy Medicover w celu przedstawienia działania naszej współpracy, odpowiedzi na nasze pytania oraz rozwiania wszelkich wątpliwości
kab

czy można dołączyć rodzinę do pakietu?

HR
@kab

Tak, można dołączyć rodzinę. Dział HR udzieli wszystkich informacji, zapraszam!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie IMS Helvetia Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
dario

polecam

Czy w H.M. Helvetia Meble Wieruszów Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

HR

Dzień Dobry, W okresie próbnym nie są zwierane umowy zlecenia.

@HR

Ile trwa okres próbny?

Maja

Zainteresowała mnie oferta pracy dla pomocnika operatora w Helvetia. Jak wyglądają w firmie warunki grupowego ubezpieczenia na życie? Na jakie szkolenia można liczyć? Jest o nich mowa w ofercie pracy ale chciałabym poznać więcej szczegółów :)

@Maja

Dzień Dobry, Proszę o telefon do działu Kadr pod numer tel. 627832156 odpowiemy na wszystkie Pani pytania.

Wiktor

Znalazłem informację w KRS, że firma została wykreślona z rejestru przedsiębiorców 28 września 2016 roku, o co chodzi?

@Wiktor

Zmiana dotyczyła organizacji prawnej spółki - w zakresie działania nic się nie zmieniło.

Xd

Porażka. Brak przyuczenia, atmosfera zła, brak szacunku do pracowników ów to standardowa procedura w tej firmie. Unikać tej firmy jak ognia. Szkoda czasu i Nerwów.

Natka

Sorry chwila złości i brzydki komentarz z mojej strony, firma spoko, ludzie pracują, są dobre warunki i można liczyć na pomoc

Kinia

@natka a jakie są Twoje obowiązki?

Natka

Siedzenie na komórkach przez pracowników tzw.napychaczy to norma więc jak ktoś pieprzy że w Helvetia sie pracuje to chyba nigdy tam nie był, kierownicy zmiany wynurzają sie z biura trzy razy dziennie resztę czasu sciemniają, nic dziwnego że brzuchy im zasłaniają pewne obszary które w latach młodości były w codziennym użyciu:) są pracownicy którzy tam zasuwają ale i tacy którzy nic nie robią też

Donka

Katastrofa, nigdy więcej w takiej firmie nie życzę sobie pracować

Pracow...

Praca w HM wygląda nieco inaczej niż u lokalnych prywaciarzy. Przede wszystkim wszystko odbywa się na halach i nikt nie musi wychodzić na zewnątrz. Zapewnione ubranie robocze. Fakt faktem, 3-4 lata do tyłu social był o wiele lepszy, ale obecnie też nie ma co narzekać. Jeżeli ktoś liczy się z tym, że do pracy idzie się po to żeby pracować, a nie siedzieć 8h, to nie znajdzie powodu do narzekania.

dziadol

W Bydgoszczy pracowałem od powstania...Pracowało się OK i nie było żle...Dla Bydgoszczan była to alternatywa....Niestety zamknięto zakład i zwolniono nasz wszystkich...''zła koniunktura firmy"..Szkoda ja ubolewam...byłem zadowolony z pracy.. Pozdro... Pozdro...

jan

Praca w tym zakładzie w Bydgoszczy to żenada,dzisiaj otrzymałem talon świąteczny do P0LO za 50zł ,niektórzy mają stawkę 11zł na godz.wolą im dopłacić do ich niby wypłaty , bo brakuje do najniższej krajowej

ppp

w Helvetii zatrudniają za pośrednictwem jakiejś Agencji Zatrudnienia, czy ktoś wie, jakiej bo nie wiem do kogo się zgłaszać z cv

Kati
@ppp

O pracę pyta się w kadrach

gal anonim

Robota ok płacą też warunki też ale zgranie dupa operatorzy maszyn zenada brak informaci od kierownictwa na temat prac w wekendy ehm

Zostaw merytoryczną opinię o IMS Helvetia Sp. z o.o. - Wieruszów

• Jak się pracuje w IMS Helvetia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IMS Helvetia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IMS Helvetia Sp. z o.o.?

IMS Helvetia Sp. z o.o.