H.M. Helvetia Meble Wieruszów Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Wieruszów

Opinie o H.M. Helvetia Meble Wieruszów Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

jan

Praca w tym zakładzie w Bydgoszczy to żenada,dzisiaj otrzymałem talon świąteczny do P0LO za 50zł ,niektórzy mają stawkę 11zł na godz.wolą im dopłacić do ich niby wypłaty , bo brakuje do najniższej krajowej

ppp

w Helvetii zatrudniają za pośrednictwem jakiejś Agencji Zatrudnienia, czy ktoś wie, jakiej bo nie wiem do kogo się zgłaszać z cv

Kati
@ppp 08.05.2013 13:42
w Helvetii zatrudniają za pośrednictwem jakiejś Agencji Zatrudnienia, czy ktoś wie, jakiej bo nie wiem do kogo się zgłaszać z c...

O pracę pyta się w kadrach

gal anonim

Robota ok płacą też warunki też ale zgranie dupa operatorzy maszyn zenada brak informaci od kierownictwa na temat prac w wekendy ehm

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o H.M. Helvetia Meble Wieruszów Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Wieruszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie H.M. Helvetia Meble Wieruszów Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością