IMS Helvetia Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię
Nasze benefity

 

1. Prywatne Ubezpieczenie medyczne- dostęp do pełnej prywatnej opieki medycznej w ramach Grupy MEDICOVER na terenie całej Polski. Pracownicy mogą także włączyć do swoich pakietów członków rodziny na preferencyjnych warunkach.

2. Ubezpieczenie na życie- od pierwszego dnia pracy w HELVETII każdy pracownik jest objęty firmowym ubezpieczeniem na życie w ramach grupy PZU ŻYCIE. Pracownicy mogą także ubezpieczyć członków rodziny.

3. Pracowniczy Program Emerytalny „ PPK” - co miesiąc finansujemy składki na przyszłą emeryturę naszych pracowników w wysokości kilku procent ich wynagrodzenia brutto.

4. Fundusz socjalny : wczasy pod grusza, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, talony zimowe, zapomogi.

5. Pożyczki z Zapomogowej Kasy Pożyczkowej i z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych - pracownicy mogą skorzystać z pożyczek na bardzo korzystnych warunkach.

6. Narzędzia pracy- oddajemy ręce pracowników najnowocześniejsze narzędzia pracy t.j. samochód (w przypadku osób pracujących w roli Przedstawicieli Handlowych i Zarządu) laptop, smartfon dla pracowników administracji. Dajemy Ci także możliwość korzystania z nich także do celów prywatnych!

7. Rozwój i szkolenia pracowników np. dofinansowanie do studiów, nauka języka angielskiego i niemieckiego, szkolenia excel, warsztaty zakupowe, całoroczne platformy szkoleniowe księgowe, kadrowe

8. Zakup mebli dla pracowników na preferencyjnych warunkach.

 

 

Zobacz więcej →

 
IMS Helvetia Sp. z o.o.