Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA w Wrocław

Patryk S.

UWAGA ! Po ostatniej kontroli PIP'u, MOBBING w firmie troche przycichł Nie ma systemu premiowego. Za Nadgodziny nie płacą tylko są do odbioru godziny. Kawa herbata i cukier raz na 3 miesiące i to tyle by było z socjalu :) Wyjścia firmowe organizują sobie sami pracownicy i sami za nie płacą. Na koniec roku słowne podziękowania za udaną współpracę:) Atmosfera w firmie dosyć dziwna i napięta.

Krzysztof Jarzyna ze Szczecina

Weźcie się wszyscy za prace a nie pisanie głupawych komentarzy bo polecimy Wam wszystkim po premiach.

robotnik
@Krzysztof Jarzyna ze Szczecina

Z g***a bata nie ukręcisz chłopcze stajenny

@Krzysztof Jarzyna ze Szczecina

Uwaga na tą firmę wszystko zlecają zewnętrznym firmom tzw garażowcom, nawet własnej stałej siedziby nie potrafią ogarnąć po prostu firma krzak

????

tak sobie czytam te komentarze i dochodzę do wniosku, że należą się słowa wdzięczności z mojej strony dla Adama, Marcina być może też dla Michała i Jacka za decyzje jaka podjęliza mnie 2 lata temu i jestem byłym, szczęśliwym pracownikiem tej żenujacej firmy. Już wtedy był (usunięte przez administratora) a teraz widzę że osiągają szczyty syfu. Brak szacunku dla pracowników i powiedzenie Adama " choć by skały stały musi być to zrobione" . Widzę że wielu fachowców już odeszło a ci co zostali pewnie są na tej samej drodze.

Wigilijczyk

Anka wracaj do KFC ! bo nie chude pomysły masz na tą firmę:D twoj fałszywy i sztucznie nakręcony pozytywizm prosto z dzień dobry TVN nic tu nie zmieni :D świetlanej przyszłości Ci tu nie wróze :) max rok i papa :)

Brałeś udział w rekrutacji do Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Halina

@Sda, dlaczego chcesz zwolnić się z Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA? A może już to zrobiłeś? @Tu nie będzie normalnie, masz jakiś pomysł na zmiany w firmie? Jakie działania mogłyby podnieść atrakcyjność tego pracodawcy? @KingBruceLeeKarateMistrz, a Ty pracujesz w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA? Czy możesz napisać coś o warunkach proponowanych przez tego pracodawcę?

Sda

(usunięte przez administratora) firma nic więcej nic mniej, raz będę się z tąd zwalniał

Tu nie będzie normalnie

Ludzie, tu już nawet nie chodzi o zarobki. Tak, są żenująco niskie, ale to można się zwolnić albo wytrzymać z uwagi na atmosferę, benefity itp. Tylko, że tu właśnie nie ma czegoś takiego. Tutaj nie szanuje się ludzi. Tutaj każdy jest tanią siłą roboczą. Myślicie, że ludzie by tak odchodzili gdyby było dobrze? No nie! Są małe firmy, gdzie ludzi traktuje się z szacunkiem i nie toleruje się dupowłaziostwa. Ilu jest pracowników "starej gwardii" ?? Na palcach jednej ręki można policzyć. Prawda jest taka, że da się normalnie, ale nie w SDA!!

Sda
@Tu nie będzie normalnie

Trafiłeś w sedno tą opinią nawet podniesienie zarobków nie naprawi faktu jak ludzie są tu traktowani zwlekanie z odpowiedzią, kłamstwa, obłuda, obiecanki zero konkretów, przedszkole totalne przedszkole i mam nadzieję że przeczyta to ktoś z kierownictwa i zapamięta "z gęby się d**y nie robi!!!

Procentowo
@Sda

Popieram komentarz w 100% nic dodać nic ująć

asd
@Tu nie będzie normalnie

w tej firmie na ten moment panuje exodus, brakuje rak do pracy pracownicy produkcji sa traktowani jak nic niewarci statysci a ich ogromne umiejetnosci bagatelizowane wszystko sie zleca zewnetrznym firmom, brak szkolen firma przezedzona do granic mozliwosci konkurencja zabiera tych lepszych pracowników garsciami , nie polecam

Kierownik zakładu
@asd

Kto jest kierownikiem zakładu w SAD? Nadal Michał czy coś się zmieniło?

Da albo haos

Pierwsza zmiana kradnie ketchup! Sam widziałem ! Nadleśnictwo nic z tym nie robi chociaż kamery patrzą :D

Nadleśniczy
@Da albo haos

Nie może zrobić bo lubi ketchup!

Das keczap!
@Nadleśniczy

W takim razie., smacznego !

Obserwator

A fali zwolnień jak nie było tak nie ma..;)

@Obserwator

A bałagan jaki był taki jest

Eska 6
@Obserwator

Nie będzie podwyżek to będą, z montażu prawie każdy szuka pracy.

Edek z krainy kredek
@Eska 6

Sam odszedłem z SDA bo ciężko było tam wytrzymać, we Wrocławiu jest sporo firm gdzie można znaleźć ciekawą pracę.

Nick 1

Bałagan? Rozwiniesz myśl ?

Dawi

Nigdy więcej pracy w takiej firmie komentarze są prawdziwe. Michał doprowadzić do takiego zamętu i dziadostwa w firmie to jest sztuka.

spadam z sda

Do zarządu SDA , zacznij dawać coś od siebie bo sama małą gołą wypłatą i pustymi gadkami nie zmotywujecie ludzi do lepszej i wydajniejszej pracy, do zaangażowania się w projekty, itp.itd. W przyszłym miesiącu kolejne osoby zwalniają się z sda, robi się coraz ciekawiej.. Kierowniku Michale czas założyć robocze ubranie bo lada dzień nie będzie miał kto pracować w tej firmie. Nowi nie chcą przyjść za takie marne pieniądze a starzy pracownicy zwalniają się przez atmosferę i brak jakiekolwiek systemu motywacyjnego.

spadłem z SDA
@spadam z sda

,,Kierwonik" To wszystko właśnie zaczęło się od Michała coraz bardziej niszczy to wszystko co było b.fajne pozytywna atmosfera itd. To prawda że sporo osób już się zmyło z SDA a zapowiada się, że będzie jeszcze więcej. Powiem tak firma robi się coraz mniej konkurencyjna na rynku. A tak poza tym to oczywiście zarząd nie jest bez winy. Trzymam kciuki aby udało się zwiać tym co szukają i nie chce im się tkwić w tym co tam się dzieję.

Jasionek
@spadam z sda

Kto sie zwalnia? Mariusz moze Ty? :-)

Janek Romek i Atomek
@Jasionek

Kolego z SDA jak tak dalej pójdzie to nie tylko Mariusz będzie się zwolniła. Ale to tylko domysły.

Jasionek
@Janek Romek i Atomek

Pewnie ze tak Dawid odszedl to skonczyla sie ustawka na dojenie z firmy, to czas na znalezienie kolejnej firmy do wydojenia.

Janek Romek i Atomek
@Jasionek

Tu już nie ma z czego doić. Ludzie wolą stąd uciekać niż próbować wyegzekwować jakąś kasę bo szkoda czasu.

Bocian mietek
@Janek Romek i Atomek

To moze niech sie. Juz faktycznie Ci ludzie zaczna zwalniac bo puki co nikomu sie nie spieszy...

Kłamstewka
@Bocian mietek

Jak to nie przecież już trochę ludzi odeszło co za kłamstwa.

Mitetek Bician
@Kłamstewka

Witam sie codziennie ze wszystkimi i nikogo nie brakuje????

robol
@Mitetek Bician

mietek haahahahahaaha naucz się liczyć a dostrzezes różnice od niecałego półrocza odeszło 20% pracowników a nowych nie przybywa , może i polacy sa malkontentami ale faktów nie podważaj !!! i ni oszukuj innych ludzi którzu oczekują rzeczowych i prawdziwych opinii.

Wrocławiak
@robol

Potwierdzam ok 20% załogi, a kolejne 20% jeż pewnie na ostatniej prostej do odlotu. Reszta czeka na rozwój sytuacji. Pozytywne komentarze to albo zarząd albo kierownik M. pewnie piszę. Ewentualnie ktoś kto jest blisko tgz. koryta i mu dobrze

wydaje mi się czy zdje mi się?
@Wrocławiak

Współczuje SDA takich pracowników matematyków :D 20 % daje ok 10 osób. Tak na prawdę odeszły z własnej nieprzymuszonej woli 3 osoby w ostatnich 6 miesiącach. coś jeszcze " znafcy tematóf " ?

puenta

Szczery
@wydaje mi się czy zdje mi się?

2 osoby z montażu, Paweł, Zbyszek, Dawid, Damian, spawacz, kierownik, i jeszcze jakieś 4 osoby których nie pamiętam z imienia n firme która zatrudnia z może 50 osób to sporo ale najlepsze ze ten exodus się jeszcze nie skonczył

Szczery
@wydaje mi się czy zdje mi się?

jest już nowy rok a więc normalne że pracownicy zaczeli pisać podania o podwyżkę albo już czekają na odpowiedź której nie , cierpliwość ma to do siebie że się kończy a pracowników pomimo ogłoszen na portalach jak nie było tak niema Gratuluję pani Ani sukcesów w kopaniu głębokiego dolu dla sda.

Zarabiam na kopaniu innych
@Szczery

Straszna nuda i komuna zapanowala na tym forum, socjalizm sie skonczyl kilkanascie lat temu, kazdy chce sie rozwijac i lepiej zarabiac wiec po co kopac lezacego jak mozna cos zrobic samemu ale Janusze nadal panuja nad spoleczenstwem, gratuluje wszystkim zwolennikom podwyzkom

Znak firmowy
@Zarabiam na kopaniu innych

To są prawdziwe ostrzeżenia dla potencjalnych nowych pracowników. Kolego po to jest takie forum aby oceniać firmę.

Nie lękajcie się
@Znak firmowy

Krów z Toba nie pasałem, więc nie nazywaj mnie swoim „Kolegom”

Znak firmowy 1
@Nie lękajcie się

Ale na pewno ze mnę pracowałeś. A nie przypominam sobie abym komukolwiek mówił na Pan. Ale faktycznie krów nie pasłem razem z Tobą. To jest akurat na tym forum najmniej istotne.

Igor

Jak ktoś jest poza firmą to z reguły pisze negatywnie, z prostej przyczyny, nie poradził sobie w firmie.

@Igor

Igor Mylisz pojęcia to, że ktoś piszę negatywne komentarze nie znaczy że sobie nie poradził a wręcz przeciwnie znalazł sobie coś lepszego. Bo stwierdzenie nie poradził dotyczy tego jak by to firma SDA kogoś zwolniła a z tego co widzę to ludzi się z SDA sami zwalniają i to nie dlatego że sobie ktoś nie radzi z pracą ale z powodu niskich zarobków, chorej atmosfery.....

Atmosfera to miesznina gazów zwanych powietrzem, wszędzie taka sama tylko od Ciebie zależy jak się w niej odnajdujesz .Ale z jednym faktem który przytoczyłes muszę się z Tobą zgodzić katastrofalnie niskie zarobki które wpływają na nastawienie pracowników do pracy nie na atmosferę, ta akurat jest korzystna w tej firmie przez młody przejobowy zespół byle by w zarządzie to dostrzegli i wyciągneli z tego wnioski. Z GÓWNA BATA NIE UKRĘCISZ to motto powinno widniec na drzwiach zarządu.

nie jestem robotem

SDA idzie na dno . Został jeden szef p. Adam i słynna pani Ania która nawet nie wie czym się zajmujemy. Już były szef Marcin został odsunięty od sterów. Odszedł z montażu pan Zbyszek jeden z najbardziej oddanych pracowników i jeden z największych fachowców w tej firmie, a odszedł dlatego bo widział gdzie ta firma zmierza .... na same dno. Dziś się dowiedzieliśmy ze odchodzi pan Dawid, lider montażu, bardzo długo pracował w SDA a SDA potraktowało go jak ostatniego szmaciarza. Nowe porządki Panie i Panowie w SDA nie ceni się fachowców tak jak w każdej normalnej firmie tylko lizusów i włazidupów. Dla zarządu SDA pracownicy się nie liczą , najważniejsze są tabelki, wykresy itp. Firma 50 osób a próbują nią zarządzać jak by co najmniej 3000 osób pracowało. Jeśli liderem montażu zostanie pan Michał którego wyrzucają z każdej fabryki za jego sposób bycia, brak wiedzy i umiejętności i brak elementarnej kultury, montaż długo nie przetrwa nikt z tym człowiekiem nie chce pracować.

@nie jestem robotem

w sumie to po popkorn aż poszedłem tak mnie ta historia wciągnęła :D Człowieku idź na górę i zapytaj jeżeli czegoś nie wiesz bo straszne farmazony pierdzielisz bez zerowej wiedzy co w około Ciebie się dzieje.

Potwierdzam
@miętki siusiak

nie jestem robotem dobrze mówisz wszystkie Twoje spostrzeżenia są prawdziwe, sam niedawno odszedłem z tej firmy i mam kontakt z paroma osobami którzy albo tam pracują albo juz prawie są na wylocie bo mają dosyć. ,,Zarządzanie" w tej firmie to jakiś dramat to się dzieje już od dłuższego czasu tabelki wykresy itd... kto by kiedyś pomyślał że tak fajna firma spadnie na takie dno masakra jakaś. ,,Człowieku idź na górę i zapytaj jeżeli czegoś nie wiesz bo straszne farmazony pierdzielisz bez zerowej wiedzy co w około Ciebie się dzieje." Człowieku Ty to chyba masz klapki na oczesz i nie widzisz jak chora jest atmosfera w tej firmie!!! Albo nawet z Tobą nie chcą ludzie rozmawiać bo albo jesteś jakimś kierownikiem albo tgz. lizod.... zarządu.

@Potwierdzam

Dalej potwierdza się Twoja niewiedza bo ani kierownikiem nie jestem ani (usunięte przez administratora) nikomu nie wylizałem :(. Tak prywatnie uważam że zazdrościsz bo Tobie niedane lizanie, a chciałbyś :D

@miętki siusiak

prawda jest taka i naprawdę smutna, że wylewacie tutaj swoje żale psując opinie firmie w której pracujecie ( tak klienci też to czytają , nie można tego nazwać inaczej niż sranie we własne gniazdo). Nie pasuje Ci coś to zapytaj i dopiero się żal jeżeli to prawda.

psujak
@miętki siusiak

Wiesz co, firma nas nie szanuje to jak mamy firmę szanować, już nie raz ktoś pytał i zostawał zbywany, że teraz się nie da, nie ten moment, nie ma tego w budżecie, nie ma kasy na podwyżkę ale może za jakiś czas itd. to już większość pracowników nawet sie nie trudzi tylko szuka czegoś innego i najlepsze jest to że to są pracownicy którzy mają naprawdę długi staż co widać bo już kilka takich osób odeszło.

pyskaty
@psujak

Tu chyba nie chodzi o szacunek. Wydaje mi się, że szefowie są naprawdę w porządku i trzeźwo oceniają sytuację. Nikogo też nie chodzą, nie opierdzielają i nie obsmarowują. Jeżeli uważasz, że okazywanie szacunku to patrzenie na leserowanie i nagradzanie tego podwyżką to chyba masz dziwne wartości wpojone. Nie mówię tego że akurat ty jesteś jedną z tych osób co kombinują jak to mniej zrobić ale popatrz całościowo na temat. Czy ilość godzin poświęcana na prace jest proporcjonalna do jakości tej pracy ? Czy masz pretensje do szefa, że nie chce Cię nagrodzić czy dla tego, że patrzysz na kolegę, który mniej robi nie zostaje ukarany i dla tego wydaje Ci się, że zasługujesz na więcej ? Nie ma co robić afer i wypłakiwać się w internecie tylko przyjść i załatwić temat z zainteresowaną osobą. Wiem, że łatwiej anonimowo się wyżalić ale komu to służy ?

Ale to ja
@pyskaty

Podsumowując słaba ta firma jak musi się bronić na takim portalu

KingBruceLeeKarateMistrz

Większość opinii jak widzę ewidentnie napisana przez leserów. Owszem firma idealna nie jest ale jak ktoś chce pracować, dostaje do pracy wszystkie narzędzia i jest odpowiednio wynagradzany. A póki co to widzę, że jeden z drugim chcieliby sobie poużywać bo mają do pracy dwie lewe ręce. Stąd tyle hejtu. Ale pocieszę Was - z takim podejściem nigdzie Wam się nie powiedzie.

Oczekiwania na NIE
@KingBruceLeeKarateMistrz

Witam, W odpowiedzi na Twojego posta, mylisz się rynek pracy zdecydowanie poszedł w lepszą stronę i to nie jest kwestia podejścia pracownika. Problemem tej firmy jest podejście zarządu i kadry zarządzającej plus niektórych osób które tam pracują na niższych stanowiskach. Co jak co ale jak by jeszcze nie odpowiednich narzędzi do pracy w tych czasach to było by już totalne nieporozumienie to nie jest dobra wola pracodawcy i to jaki jest dobry to jest jego OBOWIĄZEK!!! Co do wynagrodzenia to hmmm przemilczę tą kwestię ale i tak ludzie wiedzą jak jest. Kolejny zarzut ,,dwie lewe ręce" też nie z tym nie zgadzam ludzie którzy tu piszą w większości znaleźli sobie nową pracę sami a ni przez To że ktoś ich wyrzucił z SDA za lewe ręce a jak faktycznie tak jest to bardzo dziwne że taka firma przyjmuje pracowników z tgz. lewymi rękami to kto ich tam pytam się to kto ich tam rekrutuje??? Ojjj koledzy sami strzelacie sobie w kolana tymi bredniami. To że na forum jest tyle negatywnych wpisów to nie jest przypadek to są ludzie którzy ostrzegają co może spotkać potencjalnego przyszłego pracownika w takiej firmie jak ta. Pracowałem tam i nie uważam abym miał dwie lewe ręce i nie wiadomo jakie oczekiwania, podsumowując nikomu nie polecam.

Opolska
@Oczekiwania na NIE

Potwierdzam wszystko co tu jest napisane to prawda. Z punktu widzenia człowieka który pracuje na produkcji nie dzieje się dobrze w firmie. Coraz większe rotację kadrowe ,zarobki małe. Sam też już szukam czegoś nowego a jak się szuka to i się znajdzie. Osoby które chciały by tu pracowac naprawdę nie polecam. Mam nadzieje ze i moja przygoda z ta firma się niebawem zakończy. Fajnie ze jest coś takiego jak ta strona i można ostrzec potencjalnych pracowników o pewnych firmach. Ps. Czy zarząd firmy nie widzi co się tu dzieje kto zarządza ludźmi przecież od jakiegoś czasu to jest jakieś nieporozumienie.

ApsztyfikantGrubejBerty
@KingBruceLeeKarateMistrz

Witam wszystkich Pracowników firmy SDA. Kolega, a wasz współpracownik polecił mi tę stronę i tu cytuje ..."jak to przeczytasz to słowo paranoja nabierze dla Ciebie nowego znaczenia. Patrząc obiektywnie nazywanie pracowników produkcji robolami i leserami przez "ludzi z góry "jest nie tylko brakiem kultury, ale również przejawem wywyższania się i niedowartościowania. Z tego co wiem, Technicy utrzymania ruchu wielokrotnie zmuszeni są na dokonywanie przeróbek których nie uwzględniła góra, załatwiać rzeczy które nie załatwiła góra, konsultować u klienta prace za górę.. Skoro oni są leserami i mają lewe ręce, a muszą za was myśleć.. To jaki poziom wy reprezentujecie, skoro leserzy was biją na głowę ?

Kolega
@ApsztyfikantGrubejBerty

Pracowałem tam do niedawna ale nadl mam kontakt z pracownikami tej firmy. Potwierdzam wypowiedzi kolegów ciężko znaleźć jakieś plusy które by przemawiał za tym ze warto tam pracować. Ja osobiście zwolnilem się z powodu idiotycznych zachowań mojego przełożonego M..... Ale jest też wile dziwnych rzeczy w tej firmie.

Szanowany pracownik :)

Sytuacja w sda dalej bez znian sylwester d jak dureń dalej kradnie palety by mieć czym palić w piecu. Za paczki dla dziecię na Mikołaja odciągneli ludzia z wypłaty. W tamtym roku dali na święta wino i koc w ramach podziękowań za udanie przepracowany rok, w tym roku podziękowania słowne muszą wystarczyć :) dziękujemy !

ROBOT
@Szanowany pracownik :)

I będzie coraz gorzej. W sda zostaną sami nieudacznicy , fachowcy szybko znajdą sobie prace gdzie będzie się ich szanować i odpowiednio wynagradzać.

@Szanowany pracownik :)

Ja tam pracuje w biurze i jest ok. Produkcja to inna bajka ale robole robią a my pracujemy i mamy za to adekwatne wynagrodzenia. Szefowie z fajnymi pomysłami i i do tego młody zespół inżynierów. Polecam !

Operator maszyn
@Marcin

Jestem ciekaw ile byłaby warta twoja obecność w tej firmie gdyby Ci jak ich nazywasz robole się zawineli i zostali prawdziwi pracownicy jak nazywasz siebie czy dalej twoje wynagrodzenie było adekwatne bo wiedza zresztą złudna która masz nigdy nie wygra z umiejętnościami tych roboli którzy mają możliwości i w końcu z nich korzystają odchodząc z tej firmy

angelo

W sda to jest początek końca brak możliwości jakichkolwiek nadgodzin do tego niski płace brak rozwoju, innowacjii oraz brak kreatywnosci ze strony zarządu doprowadzi wkrótce tą firmę w spiralę długów. W lutym najpewniej braknie operatorów maszyn jeżeli wszystko będzie zmierzało w wyznaczonym kierunku.

Sprawdzam

Może ktoś się wypowiedzieć na temat aktualnej sytuacji w firmie bo widzę wiele negatywnych opinie a chcę złożyć CV do SDA. Ktoś poleca?

PaletaDoSpalenia
@Sprawdzam

Aktualnie jest jak bylo, ciezko polecic komus SDA z czystym sercem

Niepozytywnie
@PaletaDoSpalenia

Niestety ale nic się nie zmienia 95 procent komentarzy negatywnych to sama prawda. Sporo wartościowych ludzi odeszło w ostatnim czasie, niestety pozostali Ci co nie powinni. Pracuje już tam od kilku lat ale sam się zastanawiam nad zmianą bo często ciężko wytrzymać z brakiem organizacji i chaosem jaki tu panuje wszystko jest załatwiane na hura. Zastanawiające jest czyją to wina Zarządu hmmm a może kadry zarządzającej np naszego kierownika zakładu który jest nierformowalny.

zakończenie

Najdziwniejsze jest to, że pod złymi opiniami jest wiele "łapek w górę" a przy tych nielicznych pozytywnych ciężko dostrzec coś takiego. Chyba że autor sam sobie zalajkuje lub ktoś przez przypadek. Panowie omijać szerokim łukiem byłem, zobaczyłem a następnie skończyłem:)

ZARZĄD SDA

Szanowni Państwo! Z uwagi na ilość pomysłów i sugestii, które pojawiają się na tym portalu, przed wejściem na halę usytuowaliśmy flipchart „GO WORK SDA”. Każdy ma możliwość zgłoszenia wyzwania i propozycji realizacji. Zachęcamy do aktywnej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie, (usunięte przez administratora)

Staruszek świat
@ZARZĄD SDA

Mam pytanie czy starzy pracownicy też mogą napisać opinie o firmie?

Flipek
@ZARZĄD SDA

Oooo za chwile przeczytam ze i kawke serwujecie - ciekawe po co mialby ktos sie fatygowac - przeciez pracowicy maja telefony....oczywiscie wpisy po godzinach pracy

Piechociński

I co to da ?

Wyzysk
@Piechociński

Noc to nie da bo kto by pisał tam prawdę jak zaraz ktoś będzie kablował a i wszyscy będą niby zdziwieni o co chodzi przecież jest ok. Zarządzanie firmą to jakis dramat branie projektów jakie popadna i ogólnie wyzysk człowieka.

Popieram
@Wyzysk

to najbardziej popie..a firma w jakiej pracowałem. Po prostu dom wariatów;)

Popieram 2
@Popieram

Ja również popieram dom wariatów to mało powiedziane, niektórzy ludzie którzy tam pracują , oczywiście nie ujmuję wszystkim to jakieś nieporozumienie.

Nigdy......

Nigdy więcej takiej pracy, najgorsza firma w jakiej pracowałem. Pracy przynajmniej 2 x więcej pracy niż normalnie można przerobić. Dodatkowo zero benefitów i zero docenienia. Nie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA - Wrocław

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA
2.2/5 Na podstawie 114 ocen.
  • Oriona 4 lok. 2
    67-200 Wrocław