LIDL POLSKA

Sosnowiec

Opinie o LIDL POLSKA

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

@o_0 A jak Ty oceniasz LIDL jako pracodawcę?

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

Pracujesz w LIDL? Chętnie dowiemy się więcej na temat benefitów dostępnych obecnie dla pracowników oraz tego co najbardziej lubisz w swojej pracy.

Greg

Powiedzcie jak się pracuje w Sosnowcu na Piastów ul. Kierocińskiej 32 ? Oraz skąd ciągłe ogłoszenia na zastępce kierownika ? Taka rotacja ? Czy wymagają rzeczy z kosmosu ?

@Greg 16.01.2017, 23:08

Rotacja pracowników jest na każdym sklepie

helena

No to co mnie spotkało w Lidlu w Sosnowcu przy ul. Piłsudskiego w środę tj. 14.12.16 w godzinach wieczornych graniczy z wielkim debilizmem, bezczelny typ zwany ochroniarzem tam pracującym zrobił sobie kontrolę bo wydawało mu się iż została ukradziona gra na PC , odkąd pamiętam chodzę do tego lidla od początku jego powstania i nigdy w życiu mnie takie coś nie spotkało, mało że chamstwo na całej linii, to jeszcze do tego brak kultury w powiedzeniu przepraszam, obmacał moje nieletnie dzieci w poszukiwaniu rzekomej gry,bezprawnie - czyli jednym słowem chamski bezczelny pedofil ( taka myśl mi się od razu nasunęła). Uważajcie ludzie na wysokiego szczupłego typka ciemne włosy, "zwany ochroniarzem" - takie macanie podchodzi pod pedofilie. Ja ze swej strony zgłaszam to na policję.

Gość

Fajnie jest w lidlu, ale... każdy ma jakieś żale. ... nie jest łatwo o nich mówić i napisać. ... praca jest ważna. ... mi brak odwagi

ciekawe

Hej ja też dostałem zaproszenie na rozmowę na kierownika sekcji w CD w Gródkowie. Ile można zarobić? teraz mam 3300pln na rękę i nie wiem czy była by to opłacalna zmiana. No i czy ktoś wie jak wygląda praca zmianowa u nich? i gdzie wysyłają na szkolenie?

agnieszka8019

prosze o ucziwa opinie na temat pracyw zastępcy kierownika w lidl mój emeil agnieszka-raszewska@wp.pl

anna

witam. czy wie koś coś może na temat rekrutacji do LIDLA w łodzi na na ulicy Politechniki odzywali się do kogoś?

Mizek
użytkownik zarejestrowany

Przyznać trzeba, że marketing i umiejętność doprowadzenia nowych klientów i trafienia w ogóle w porównaniu z tym co się działo do tej pory to niebo a ziemia. Z drugiej jednak strony wciąż trzeba stawać na wysokości zadania, bo podjecie kilku złych decyzji może szybko dobiec do konca. Nie chciałbym ani c

Bit
użytkownik zarejestrowany

Ja sporo słyszałem od znajomych o pracy w Lidlu i generalnie nastawienie każdy miał takie samo, ale rzeczywistość to weryfikowała niestety na niekorzyść Lidla. Co prawda firma z korzeniami niemieckimi, ale zastosowana do polskich warunków musi być przesiąknięta brakiem umiejętności zarządzania, tak jak niestety dzieje się w coraz większej ilości firm.

tomek
użytkownik zarejestrowany

no ja nie wiem z czego konkretnie to wszystko wynikało, mam nadzieje, że zarówno ta kadra rządząca, liderzy zespołów jak ii pracownicy jednak lepiej na tym wyjdą i dogadają się jakoś.. a zastanawia mnie jeszcze fakt wysokości zarobków, na ile maksymalnie może liczyć nowo zatrudniony pracownik u nich?

cukalo

Witam, poszukuję osób pracujących w lidlu. Bardzo proszę o kontakt mailowy: cukalo31@gmail.com

odporna29

jeżeli nie chcecie tracić zdrowia to uciekajcie jak najszybciej,to jest jeden wielki wyzysk ,a ks to ludzie nie mający szacunku dla nikogo

Anonim

Lidl to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za marne pieniądze, ciągłe nadgodziny wszystko biegiem wolą dać wolne za nadgodziny niż zapłacić ,wyrabiasz cały etat na umowie 3/4 masakra .Wszystko zależy od KRS-a jak będzie na sklepie, bo jak są beznadziejne kierowniczki i krs je popiera to będzie sajgon. Zero szacunku do pracownika!!!! Możecie pomarzyć, że wasze zdanie się liczy, chcesz iść do domu po 10 godzinach w pracy ??? Kogo to obchodzi, nie wyrobiłaś się siedzisz dalej do 12 godzin - mają prawo,, tylko że to prawo jest nagminnie łamane, bo mogą tak zrobić tylko w nagłych wypadkach a dzieje się tak non-stop.Zastanówcie się chętni do tej pracy...

o_O

Wszystko wygląda pięknie i ładnie jak ktoś obserwuje...ale "od środka" nie jest tak pięknie i kolorowo :-/

gość

Główny problem to kierownictwo,takj zwany krs,(usunięte przez administratora)człowiek wraca do domu wykończony psychicznie i fizycznie,jesteś zatrudniony na tzw.3/4etatu a dziennie pracujesz nawet po 12h i jeszcze z wielką łaską puszczają cię do domu.wiecznie jesteś ta najgorsza tylko zastępcy kiero są oki........PORAZKA!!!!

Środula

No widze że pracę na Środuli to odradzacie. A moge wiedzieć czemu?

?

majki - 2013-09-27 19:15:45 aaaaaaaaa, tzn.. nie przyjmujmy się akurat w Sosnowcu czy w ogóle w LIL POLSKA? rozumiem, że też jesteś po przeżyciach tam?...już nie pracuje w lidlu,i jestem najszczesliwsza osoba na świecie

pytam bo nie wiem

a orientuje się ktoś jak wygląda praca w administracji lidla? chodzi mi konkretnie o podłódzki Stryków - warunki, obowiązki, zarobki, socjal, whatever...

o_0

SRODULA!!!! Tam odradzam(usunięte przez administratora)

aaaaaaaaa

..... - 2013-07-24 21:18:32 Wiem że mają być przyjecia w Sosnowcu ale na Środuli,nawet kwestionariusze byly do wypisania na miejscu..ODRADZAM!!! Nie przyjmujcie się tam!!!!

o_0

Miałam ta przyjemność pracować w realu jako kasjerka,i uwierzcie mi wcale nie jest lekko,zawsze trzeba się uśmiechać i być grzecznym nawet do tych najbardziej upierdliwych ludzi,kodów jest w cholerę.....wszędzie dobrze gdzie nad nie ma

uuu

...pracowałam w jednym i drugim sklepie,nie jest lekko,wszędzie trzeba tyrac,w dzisiejszych czasach nigdzie nie jest lekko a pracuje się za marne pieniądze.

@(

praca w lidlu jest ciezka i jesli komus sie wydaje ze siedzi sie tylko na kasie to powinien szybko obudzic sie ze snu o krolewiczu na białym kucyku,(usunięte przez administratora) nie myslcie ze ktos wam za to podziekuje wrecz przeciwnie mozecie byc nastawieni na nagany i upomnienia ,na dywanik czesto Awans to juz inna bajka tutaj jak ktos awansuje to juz nie moze zrezygnowac bo podobno wkład włozyli w taka osobe ale szkolen na stres i odpornosc na nich to juz nie szkola a szkoda przydaloby sie bo na lepsza kase nie ma co liczyc to co pisza w tych kwestionariuszach jest jak przyneta na rybke złapie sie i juz po niej Tylko odporni zostaja reszta odpada wiec jesli chcesz posiedziec na kasie to zapraszm do reala lub auchan

bogna 79

Nie wiem czy wiesz co piszesz kierownik to też pracownik sklepu tylko ma więcej obowiązków a zapychac powinien jak wszyscy a nie siedzieć z tylkiem na krześle i kase zarabiać dużo większą niż zuczki

o_0

W lidlu nie ma czegoś takiego jak stanowisko kasjerki tam jest stanowisko pracownik sklepu czyli jesteś od wszystkiego a nie tylko od siedzenia na kasie.

o_0

.....i co z tym konkursem na najsympstyczniejsza panią na ludwiku??????

.....

(usunięte przez administratora)Tylko że ja znam i pracowałam z takimi osobami które były i są do tej pory kierowniczkami sklepu i równo z nami pracowały na sklepie,nie było podziału.Ale to już zależy od człowieka,jeden przychodzi pracowac a inny odpoczac..

.....

o_O

Juz się nikt nie będzie wypowiadał???

**(

Jak jest potrzeba kierownik tez musi zgiac swoj kark niestety,nie jest tylko od noszenia telefonu...przyjec na ludwiku juz nie ma zostaly przyjete jakies osoby byly na rozmowie chyba w srode,praca do lekkich nie nalezy trzeba (usunięte przez administratora) az kurz sie po trzewiczkach niesie,trzeba umiec dosłownie wszystko a nie siedziec na kasach w rozowych tipsikach

qwerty

jak sama nazwa stanowiska mówi KIEROWNIK czyli ma kierowac a nie sprzatac bo inaczej miałby napisane sprzatacz albo sprzataczka. takich prostych rzeczy niektorym ciezko zrozumiec

;-)

anonim - 2013-07-17 11:47:31 czy ktoś orientuje się czy obecnie LIDL POLSKA SOSNOWIEC szuka kogoś na stanowisko kasjerki? ile godzin dziennie pracuje osoba na kasie?nie pracujesz tylko na kasie....rozkladasz towar sprzatasz masz odpiek.warzywa niestety ale nie siedzisz tylko na (usunięte przez administratora)

*********

tego co wiem maja byc przyjęcia na LIDL LUDWIK

**********

dolaczam sie do toastu...za wszystkich tyrajacych jak woły...zdrowko

zuzia

(usunięte przez administratora)Co do lidla to tutaj nigdy nie bedzie pospolitego ruszenia bo jak sama zauwazyłas na pewno jest ciezko o robote,w zakładzie który daje jakies tam profity Wiec dlatego ludzie tam pracujacy daja po sobie jazdzic jak po łysych kobyłach...nigdzie praktycznie nie ma idealnego kierownictwa sa szkolone aby wyssac jak pijawki krew ze swoich podwładnych..ogólnie robota nie jest zła do (usunięte przez administratora)sa ludzie którzy tym bajorem zarzadzaja bo oni patrza tylko zeby statystyki i literki sie zgadzały a nie to czy ty masz jeszcze siłe podniesc sie z wyra (..)kielichy w gore i wypijmy gorzki smak pracy jaka by ona nie była pozdrawiam wszystkich piszacych te bzdury ktore nikogo nie wzruszaja

Roni

Witam ,apropo pracy w Lidlu to widać ,że praca jak każda trzeba pracować a nie tylko narzekać.(usunięte przez administratora) Wiele też zależy od personelu kierownictwa-tu trzeba było by zmienić co to jest jak na zmianie są 3 osoby z plakietką Z-CA KIEROWNIKAa jedna osoba PRACOWNIK SKLEPU i to tylko ta osoba biega wyręcza te osoby ,których praktycznie na sklepie niema.a klienta traktuja jak intruza gdy zapyta o cenę itp.albo gdy ma coś do zwrotu.Myślę,że na (usunięte przez administratora) należy zrobić porządek, gdyby zmieniono- kierownictwo ,personel jak na LUDWIKU to sytuacja wygladała by inaczej to nie praca jest zła lecz osoby które tam niby pracują nie trzeba jechać do ANGLII,żeby być (usunięte przez administratora) wykorzystywanym przez laski które nic nie robią przez całą zmianę tylko robotę zrzucaja na innych dziwię ,się ,że pracujący tam chłopak daje tak soba (usunięte przez administratora) widać jego złosć zmęczenie słychać jak go poganiają.....(usunięte przez administratora) niby wykształcone....porobiły zaocznie i pokazuja jak pracowac ,żęby sie nie narobić....

ww

witam,ostatnio bylem swiadkiem kontroli z warzyw cos tam babka spisywala chyba byla z pihu,potem jak sie zorientowalem jedna z dziewczyn tam pracujacych dostala mandat,za niezgodnosci,maja dziewczyny fajnie trzeba im przyznac ;( niestety takie sa fakty tutaj mieszkaja ludzie ktorzy maja duzo czasu i poswiecaja go na szukaniu problemow i wydzwaniaja po instytucjach,ech szkoda gadac,sa to starzy tetrycy ktorzy nie maja co robic z wolnym czasem a pamietaja jeszcze czasy jak sami kablowali Pozdrawiam was dziewczyny trzymajcie sie

klient

Tez jestem czestym klientem na ludwiku :-) i fak zdarzaja sie tacy kloency co sami szukaja zaczepki byle by wkurzyc ktoregos pracownika bo nie macie co robic to wydzwaniacie do tej firmy na ktoras bo nie mila bo odpryskliwie odlowiada a drodzy klienci spojrzcie na siebie jakie zachowanie macie totalna porazka pracownica wyklada warzywa a ktorys sie pyta o cene przeciez widac ze wyklada to skad ma wiedziec cene myslcie klienci glowa a nie dupa i nauczcie sie czytac ceny a w szczegolnosci ile gramow ma cos i jaka firma a nie tylko na spogladanie ceny i jak klienci sa ok to i pracownik bedzie ok ja tam nigdy nie mialem problemow z obsluga da sie normalnie pogadac i posmiac (usunięte przez administratora) znajdzcie sobie cos do roboty a nie po lidlach lazic i wkurzac obslugi!!!! Pozdrawiam pracownikow lidla i nie przejmujcie sie bezmyslnymi klientami ;-)

***********

mamamija - 2013-06-20 18:50:43 drogi kliencie bez wzgledu na to czy ci sie podoba czy nie ta osoba siedzi non stop na tej kasie przez 8 godz codziennie i ma do czynienia z upierdliwcami,którzy nie czytaja cen bo wybieraja sobie najlepsza opcje dla siebie a potem przy kasie robi wielkie mecyje...po pewnym czasie taka osoba zaczyna podchodzic automatycznie do tej pracy,żadna przyjemność tak siedzieć i wysłuchiwać a to ze za goraca a to że za wolno kasuje,a to że nie ma tego a tamtego ,a to że ma odciski na stopie,bo wstał lewą nogą i sobie na kasjerce poużywa ..jak to mowią jak kuba bogu tak bóg kubie...wiecej szacunku bo te osoby zostawiają tam swoje zdrowie bo wam klientom wydaje sie ze te dziewczyny siedza sobie i kawke popijają Przyjmij sie jeden z drugim i zobaczymy ile wytrzymacieNiestety wiem co km jest praca w takim sklepie wiec nie jeździj po mnie

mamamija

KLIENT

Witam. Jestem kientem tego sklepu.z tego co widzę dziewczyny zmieniają sie jak rękawiczki.na obecna chwilę jest o wiele lepsza ekipa niż poprzednia,dziewczyny chodzą uśmiechnięte chociaż mają niezły zapiernicz na sklepie,zresztą nigdzie w dzisiejszych czasach nie ma lekko...a tak co do "tego konkursu"to myślę ze najsympatyczniejsza osoba jest pani która zawsze siedzi na pierwszej kasie i tylko ludzi denerwuje swoim zachowaniem. Pozdrawiam.

ehh

Jestem ciekawa która z pracownic to napisala..ha ha ha..Tam nigdy nie bylo dobrze i nie bedzie...

@:

co do najsympatyczniejszej osoby na ludwiku ja proponuje kierowniczke,uśmiechnieta rzadko przepracowana,potrafi doprowadzic człowieka do dramatycznych myśli :)

...

zróbmy casting na najsympatyczniejsza pracownice na ludwiku! jakie propozycje? :)

piotr

Witam. Mam pytanie na jakie wynagrodzenie może liczyć z-ca kierownika sklepu?

piszcie co chcecie, ale według mnie najlepsza atmosfera to panuje na ludwiku. Uśmiechnięte dziewczyny budują świetną atmosfere do pracy nie narzekając nawet na weekendowe tłumy. Klient aż lubi tam robic zakupy. Odkąd się zmieniła ekipa to i sklep lepiej funkcjonuje. Pozdrawiam

sarenka
@:) 02.03.2013, 22:14

Zgadzam si e , jestem bardzo często w Lidlu na Ludwiku.Tutaj jest bardzo miła obsługa .Miło się robi zakupy.dziewczyny są super .!

Czytający

Witam, Sądząc po błędach w pisowni i gramatyce, niespójności zdań i całokształcie - stwierdzam, iż piszą tu tylko nieudacznicy a czasem ktoś normalny się odezwie bo mu wstyd coś dopisywać. Jeśli kierownikiem jest człowiek, który ma choć troch w sobie i w głowie "savoir vivre" to sklep powinien tętnić życiem i mieć miłą opinię. Naciski i wymogi są wszędzie ale szacunku nie zdobywa się chamstwem, głupotą i poniżaniem dla pieniędzy. Nie trzeba Anglii, Niemiec, czy Czechów by tak było ... A teraz zostanę gdzieś w Lidlu kierownikiem! Zapraszam do współpracy... Pozdrawiam

hi

jak sie chce do konca zycia na kasie siedziec i jest to czyjs szczyt marzen to prosze bardzo, ale w zyciu trzeba miec jakies ambicje i chec rozwoju a nie siedzienia na czterech literach, nie wszystko kreci sie wokolo kasy ale to chyba zbyt skonplokowane dla co niektorych

ktoś

Witam. Mam pytanko, na jakie wynagrodzenie netto moze liczyć kierownik marketu? Z góry pięknie dziekuję za inforamcję.

Zostaw opinię o LIDL POLSKA - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LIDL POLSKA