Opinie o LIDL POLSKA w Sosnowiec Poznańska 48

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy LIDL POLSKA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LIDL POLSKA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LIDL POLSKA w Sosnowiec Poznańska 48

ciekawe

Hej ja też dostałem zaproszenie na rozmowę na kierownika sekcji w CD w Gródkowie. Ile można zarobić? teraz mam 3300pln na rękę i nie wiem czy była by to opłacalna zmiana. No i czy ktoś wie jak wygląda praca zmianowa u nich? i gdzie wysyłają na szkolenie?

agnieszka8019

prosze o ucziwa opinie na temat pracyw zastępcy kierownika w lidl mój emeil agnieszka-raszewska@wp.pl

anna

witam. czy wie koś coś może na temat rekrutacji do LIDLA w łodzi na na ulicy Politechniki odzywali się do kogoś?

Mizek

Przyznać trzeba, że marketing i umiejętność doprowadzenia nowych klientów i trafienia w ogóle w porównaniu z tym co się działo do tej pory to niebo a ziemia. Z drugiej jednak strony wciąż trzeba stawać na wysokości zadania, bo podjecie kilku złych decyzji może szybko dobiec do konca. Nie chciałbym ani c

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie LIDL POLSKA. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Bit

Ja sporo słyszałem od znajomych o pracy w Lidlu i generalnie nastawienie każdy miał takie samo, ale rzeczywistość to weryfikowała niestety na niekorzyść Lidla. Co prawda firma z korzeniami niemieckimi, ale zastosowana do polskich warunków musi być przesiąknięta brakiem umiejętności zarządzania, tak jak niestety dzieje się w coraz większej ilości firm.

tomek

no ja nie wiem z czego konkretnie to wszystko wynikało, mam nadzieje, że zarówno ta kadra rządząca, liderzy zespołów jak ii pracownicy jednak lepiej na tym wyjdą i dogadają się jakoś.. a zastanawia mnie jeszcze fakt wysokości zarobków, na ile maksymalnie może liczyć nowo zatrudniony pracownik u nich?

cukalo

Witam, poszukuję osób pracujących w lidlu. Bardzo proszę o kontakt mailowy: cukalo31@gmail.com

odporna29

jeżeli nie chcecie tracić zdrowia to uciekajcie jak najszybciej,to jest jeden wielki wyzysk ,a ks to ludzie nie mający szacunku dla nikogo

Lidl to (usunięte przez administratora) za marne pieniądze, ciągłe nadgodziny wszystko biegiem wolą dać wolne za nadgodziny niż zapłacić ,wyrabiasz cały etat na umowie 3/4 masakra .Wszystko zależy od KRS-a jak będzie na sklepie, bo jak są beznadziejne kierowniczki i krs je popiera to będzie sajgon. Zero szacunku do pracownika!!!! Możecie pomarzyć, że wasze zdanie się liczy, chcesz iść do domu po 10 godzinach w pracy ??? Kogo to obchodzi, nie wyrobiłaś się siedzisz dalej do 12 godzin - mają prawo,, tylko że to prawo jest nagminnie łamane, bo mogą tak zrobić tylko w nagłych wypadkach a dzieje się tak non-stop.Zastanówcie się chętni do tej pracy...

o_O

Wszystko wygląda pięknie i ładnie jak ktoś obserwuje...ale "od środka" nie jest tak pięknie i kolorowo :-/

gość

Główny problem to kierownictwo,takj zwany krs,(usunięte przez administratora)człowiek wraca do domu wykończony psychicznie i fizycznie,jesteś zatrudniony na tzw.3/4etatu a dziennie pracujesz nawet po 12h i jeszcze z wielką łaską puszczają cię do domu.wiecznie jesteś ta najgorsza tylko zastępcy kiero są oki........PORAZKA!!!!

Środula

No widze że pracę na Środuli to odradzacie. A moge wiedzieć czemu?

?

majki - 2013-09-27 19:15:45 aaaaaaaaa, tzn.. nie przyjmujmy się akurat w Sosnowcu czy w ogóle w LIL POLSKA? rozumiem, że też jesteś po przeżyciach tam?...już nie pracuje w lidlu,i jestem najszczesliwsza osoba na świecie

pytam bo nie wiem

a orientuje się ktoś jak wygląda praca w administracji lidla? chodzi mi konkretnie o podłódzki Stryków - warunki, obowiązki, zarobki, socjal, whatever...

o_0

SRODULA!!!! Tam odradzam(usunięte przez administratora)

aaaaaaaaa

..... - 2013-07-24 21:18:32 Wiem że mają być przyjecia w Sosnowcu ale na Środuli,nawet kwestionariusze byly do wypisania na miejscu..ODRADZAM!!! Nie przyjmujcie się tam!!!!

o_0

Miałam ta przyjemność pracować w realu jako kasjerka,i uwierzcie mi wcale nie jest lekko,zawsze trzeba się uśmiechać i być grzecznym nawet do tych najbardziej upierdliwych ludzi,kodów jest w cholerę.....wszędzie dobrze gdzie nad nie ma

uuu

...pracowałam w jednym i drugim sklepie,nie jest lekko,wszędzie trzeba tyrac,w dzisiejszych czasach nigdzie nie jest lekko a pracuje się za marne pieniądze.

@(

praca w lidlu jest ciezka i jesli komus sie wydaje ze siedzi sie tylko na kasie to powinien szybko obudzic sie ze snu o krolewiczu na białym kucyku,(usunięte przez administratora) nie myslcie ze ktos wam za to podziekuje wrecz przeciwnie mozecie byc nastawieni na nagany i upomnienia ,na dywanik czesto Awans to juz inna bajka tutaj jak ktos awansuje to juz nie moze zrezygnowac bo podobno wkład włozyli w taka osobe ale szkolen na stres i odpornosc na nich to juz nie szkola a szkoda przydaloby sie bo na lepsza kase nie ma co liczyc to co pisza w tych kwestionariuszach jest jak przyneta na rybke złapie sie i juz po niej Tylko odporni zostaja reszta odpada wiec jesli chcesz posiedziec na kasie to zapraszm do reala lub auchan

bogna 79

Nie wiem czy wiesz co piszesz kierownik to też pracownik sklepu tylko ma więcej obowiązków a zapychac powinien jak wszyscy a nie siedzieć z tylkiem na krześle i kase zarabiać dużo większą niż zuczki

Zostaw merytoryczną opinię o LIDL POLSKA - Sosnowiec

• Jak się pracuje w LIDL POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy LIDL POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

LIDL POLSKA