Opinie o LIDL POLSKA w Sosnowiec Poznańska 48

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy LIDL POLSKA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LIDL POLSKA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LIDL POLSKA w Sosnowiec Poznańska 48

o_0

W lidlu nie ma czegoś takiego jak stanowisko kasjerki tam jest stanowisko pracownik sklepu czyli jesteś od wszystkiego a nie tylko od siedzenia na kasie.

o_0

.....i co z tym konkursem na najsympstyczniejsza panią na ludwiku??????

.....

(usunięte przez administratora)Tylko że ja znam i pracowałam z takimi osobami które były i są do tej pory kierowniczkami sklepu i równo z nami pracowały na sklepie,nie było podziału.Ale to już zależy od człowieka,jeden przychodzi pracowac a inny odpoczac..

.....

Wiem że mają być przyjecia w Sosnowcu ale na Środuli,nawet kwestionariusze byly do wypisania na miejscu..

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie LIDL POLSKA. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
o_O

Juz się nikt nie będzie wypowiadał???

**(

Jak jest potrzeba kierownik tez musi zgiac swoj kark niestety,nie jest tylko od noszenia telefonu...przyjec na ludwiku juz nie ma zostaly przyjete jakies osoby byly na rozmowie chyba w srode,praca do lekkich nie nalezy trzeba (usunięte przez administratora) az kurz sie po trzewiczkach niesie,trzeba umiec dosłownie wszystko a nie siedziec na kasach w rozowych tipsikach

qwerty

jak sama nazwa stanowiska mówi KIEROWNIK czyli ma kierowac a nie sprzatac bo inaczej miałby napisane sprzatacz albo sprzataczka. takich prostych rzeczy niektorym ciezko zrozumiec

;-)

anonim - 2013-07-17 11:47:31 czy ktoś orientuje się czy obecnie LIDL POLSKA SOSNOWIEC szuka kogoś na stanowisko kasjerki? ile godzin dziennie pracuje osoba na kasie?nie pracujesz tylko na kasie....rozkladasz towar sprzatasz masz odpiek.warzywa niestety ale nie siedzisz tylko na (usunięte przez administratora)

*********

tego co wiem maja byc przyjęcia na LIDL LUDWIK

**********

dolaczam sie do toastu...za wszystkich tyrajacych jak woły...zdrowko

zuzia

(usunięte przez administratora)Co do lidla to tutaj nigdy nie bedzie pospolitego ruszenia bo jak sama zauwazyłas na pewno jest ciezko o robote,w zakładzie który daje jakies tam profity Wiec dlatego ludzie tam pracujacy daja po sobie jazdzic jak po łysych kobyłach...nigdzie praktycznie nie ma idealnego kierownictwa sa szkolone aby wyssac jak pijawki krew ze swoich podwładnych..ogólnie robota nie jest zła do (usunięte przez administratora)sa ludzie którzy tym bajorem zarzadzaja bo oni patrza tylko zeby statystyki i literki sie zgadzały a nie to czy ty masz jeszcze siłe podniesc sie z wyra (..)kielichy w gore i wypijmy gorzki smak pracy jaka by ona nie była pozdrawiam wszystkich piszacych te bzdury ktore nikogo nie wzruszaja

Roni

Witam ,apropo pracy w Lidlu to widać ,że praca jak każda trzeba pracować a nie tylko narzekać.(usunięte przez administratora) Wiele też zależy od personelu kierownictwa-tu trzeba było by zmienić co to jest jak na zmianie są 3 osoby z plakietką Z-CA KIEROWNIKAa jedna osoba PRACOWNIK SKLEPU i to tylko ta osoba biega wyręcza te osoby ,których praktycznie na sklepie niema.a klienta traktuja jak intruza gdy zapyta o cenę itp.albo gdy ma coś do zwrotu.Myślę,że na (usunięte przez administratora) należy zrobić porządek, gdyby zmieniono- kierownictwo ,personel jak na LUDWIKU to sytuacja wygladała by inaczej to nie praca jest zła lecz osoby które tam niby pracują nie trzeba jechać do ANGLII,żeby być (usunięte przez administratora) wykorzystywanym przez laski które nic nie robią przez całą zmianę tylko robotę zrzucaja na innych dziwię ,się ,że pracujący tam chłopak daje tak soba (usunięte przez administratora) widać jego złosć zmęczenie słychać jak go poganiają.....(usunięte przez administratora) niby wykształcone....porobiły zaocznie i pokazuja jak pracowac ,żęby sie nie narobić....

ww

witam,ostatnio bylem swiadkiem kontroli z warzyw cos tam babka spisywala chyba byla z pihu,potem jak sie zorientowalem jedna z dziewczyn tam pracujacych dostala mandat,za niezgodnosci,maja dziewczyny fajnie trzeba im przyznac ;( niestety takie sa fakty tutaj mieszkaja ludzie ktorzy maja duzo czasu i poswiecaja go na szukaniu problemow i wydzwaniaja po instytucjach,ech szkoda gadac,sa to starzy tetrycy ktorzy nie maja co robic z wolnym czasem a pamietaja jeszcze czasy jak sami kablowali Pozdrawiam was dziewczyny trzymajcie sie

klient

Tez jestem czestym klientem na ludwiku :-) i fak zdarzaja sie tacy kloency co sami szukaja zaczepki byle by wkurzyc ktoregos pracownika bo nie macie co robic to wydzwaniacie do tej firmy na ktoras bo nie mila bo odpryskliwie odlowiada a drodzy klienci spojrzcie na siebie jakie zachowanie macie totalna porazka pracownica wyklada warzywa a ktorys sie pyta o cene przeciez widac ze wyklada to skad ma wiedziec cene myslcie klienci glowa a nie dupa i nauczcie sie czytac ceny a w szczegolnosci ile gramow ma cos i jaka firma a nie tylko na spogladanie ceny i jak klienci sa ok to i pracownik bedzie ok ja tam nigdy nie mialem problemow z obsluga da sie normalnie pogadac i posmiac (usunięte przez administratora) znajdzcie sobie cos do roboty a nie po lidlach lazic i wkurzac obslugi!!!! Pozdrawiam pracownikow lidla i nie przejmujcie sie bezmyslnymi klientami ;-)

***********

mamamija - 2013-06-20 18:50:43 drogi kliencie bez wzgledu na to czy ci sie podoba czy nie ta osoba siedzi non stop na tej kasie przez 8 godz codziennie i ma do czynienia z upierdliwcami,którzy nie czytaja cen bo wybieraja sobie najlepsza opcje dla siebie a potem przy kasie robi wielkie mecyje...po pewnym czasie taka osoba zaczyna podchodzic automatycznie do tej pracy,żadna przyjemność tak siedzieć i wysłuchiwać a to ze za goraca a to że za wolno kasuje,a to że nie ma tego a tamtego ,a to że ma odciski na stopie,bo wstał lewą nogą i sobie na kasjerce poużywa ..jak to mowią jak kuba bogu tak bóg kubie...wiecej szacunku bo te osoby zostawiają tam swoje zdrowie bo wam klientom wydaje sie ze te dziewczyny siedza sobie i kawke popijają Przyjmij sie jeden z drugim i zobaczymy ile wytrzymacieNiestety wiem co km jest praca w takim sklepie wiec nie jeździj po mnie

mamamija

KLIENT

Witam. Jestem kientem tego sklepu.z tego co widzę dziewczyny zmieniają sie jak rękawiczki.na obecna chwilę jest o wiele lepsza ekipa niż poprzednia,dziewczyny chodzą uśmiechnięte chociaż mają niezły zapiernicz na sklepie,zresztą nigdzie w dzisiejszych czasach nie ma lekko...a tak co do "tego konkursu"to myślę ze najsympatyczniejsza osoba jest pani która zawsze siedzi na pierwszej kasie i tylko ludzi denerwuje swoim zachowaniem. Pozdrawiam.

ehh

Jestem ciekawa która z pracownic to napisala..ha ha ha..Tam nigdy nie bylo dobrze i nie bedzie...

@:

co do najsympatyczniejszej osoby na ludwiku ja proponuje kierowniczke,uśmiechnieta rzadko przepracowana,potrafi doprowadzic człowieka do dramatycznych myśli :)

...

zróbmy casting na najsympatyczniejsza pracownice na ludwiku! jakie propozycje? :)

Zostaw merytoryczną opinię o LIDL POLSKA - Sosnowiec

• Jak się pracuje w LIDL POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy LIDL POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

LIDL POLSKA