Experum HR

Wrocław

Experum HR

Opinie o Experum HR

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Agnieszka

@abc, różne osoby mogą mieć bardzo różne doświadczenia związane z danym pracodawcą. Dlatego też ważne jest poznanie różnych punktów widzenia. W swoim wpisie wspominasz o benefitach, możesz nieco przybliżyć, co dokładnie oferuje firma? Czy atmosfera między pracownikami jest przyjazna?

Stefan

Słyszałem, że to super firma, podpowiedzcie czy rekrutują aktualnie?

abc
@Stefan 11.07.2018 17:42

Od kogo słyszałeś że świeta firma?

abc

Zaskakująco duża ilość pozytywnych opinii bez podania konkretów pojawia się na tym portalu w odniesieniu do Experum. Mam za sobą pracę w tam i różowo nie było. Jeśli chodzi o to co przeszkadzało mi najbardziej: -stosunek do nadgodzin (w Experum NEATYWNY, jeśli pracowniku nie wyrabiasz się, ze swoją pracą, to jest Twoja wina, kierownictwo Experum nie znać takiego pojęcia jak nadgodziny), -bardzo duża rotacja pracowników (niskie wynagrodzenie, brak awansów i docenienia, małe możliwości rozwoju to główne powody), -brak doświadczenia niższego managementu w zarządzaniu, młodzi ludzie uczący się dopiero kierowania ludźmi na żywym organizmie- wiele frustracji, nierównego traktowania poszczególnych osób w zespole, wiele niekulturalnych słów kierowanych w stosunku do pracowników -bardzo mocny nacisk na sprzedaż, brak wsparcia w kończeniu procesów -micromanagement -benefity….? Może jeden Nie będę nikogo namawiać do aplikowania lub nie aplikowania do Experum, każdy sam decyduje w jakiej firmie chce pracować. Jeśli zostaniesz zatrudniony sam „poczujesz” warunki pracy.

anonymous

Ludzkie podejście do pracownika, ze wszystkim można się dogadać. Są jasne zasady, które pomagają dobrze wykonywać swoją pracę, pracownicy mają możliwość wyrażania swoich pomysłów. Zarobki uzależnione od wykonywanej pracy i jej efektywności. Duża różnorodność projektów HR-owych i możliwość brania w nich udziału (nie tylko rekrutacja).

Zachęcam do pozostawiania opinii na temat pracodawcy Experum HR, będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

anonymous

Minusy: niska podstawa (w większości przypadków również niska premia); firma nie liczy się z opinią pracowników, większość rzeczy jest narzucana z góry - nie konsultowana; opienie pracowniów są często krytykowane na forum; bardzo duża rotacja pracowników; oszczędzanie na WSZYTSKIM; projkety trwające miesiącami, kończące się niczym. Plusy: możliwość zdobycia doświadczenia, można liczyć na pomoc zespołu, dodatkowy dzień wolny.

Posiadacie jakieś świeże informacje dotyczące Experum HR? Dajcie znać, jak dziś wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo cenna.

Dana

Niestety - Pani zajmująca się praktykami była skrajnie niekompetentna. Oczekiwałam na praktyki 2 miesiące, byłam zapisana na konkretny termin. Tydzień przed zadzwoniłam by dowiedzieć się szczegółów, gdzie się stawić, do kogo, jakie dokumenty są potrzebne itd... Zamiast tego dowiedziałam się, że Pani zapomniała wpisać mnie w kalendarz. Ocenę mimo wszystko wystawiam dobrą, bo Pan Janusz Dziewit jest osobą naprawdę bardzo kontaktową i zawsze można liczyć na jego pomoc, wsparcie merytoryczne bo wiedzę ma ogromną z zakresu HR, ale jednak zachowanie pracownicy firmy pozostawia niesmak i rzutuje na ogólne postrzeganie organizacji.

Agnieszka

@Janusz a Ty współpracowałeś już z Experum HR? Co możesz powiedzieć o swoich doświadczeniach? Może to być bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad wyborem agencji zatrudnienia.

Janusz
@Agnieszka 07.08.2017 10:45

Agnieszko, pracuję w Experum HR i polecam. Jest to bardziej agencja doradztwa personalnego niż tylko agencja zatrudnienia.

czemu jak kogoś zatrudniają w firmie i dalej poszukują pracownika na stronie dalej widać te same ogłoszenia.

Janusz
@/ 13.07.2017 10:10

Bo może poszukują więcej niż jedną osobę...?

Agnieszka

@Monika, zachęcający komentarz! Dzięki za opinie :) A wy jakie macie doświadczenia z firmą?

nmmn

@krad rzadko keidy w ogłoszeniu jest napomnknięte cos w kwestii zarobków. Też uważam że powinno być.

Monika

Dobry początek w HR :) Miałam okazję rozwijać swoje umiejętności zarówno w obszarze miękkiego jak i twardego HR. Istotne jest to, że sam decydujesz, ile obowiązków jesteś w stanie wykonać. Twój feedback jest brany pod uwagę. Służy to zarówno temu, żebyś nie był przeciążony obowiązkami, jak też Twojej inicjatywie - jeśli chcesz zająć się nowych, innym , ciekawszym zadaniem, warto, żebyś sam o tym powiedział. Atmosfera opieki i wsparcia. Możliwość poznania między innymi procesu rekrutacji, ale również specyfiki pracy w zewnętrznym HR. Dobre miejsce dla osób, które zaczynają karierę zawodową.

Zostaw opinię o Experum HR - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Experum HR