Experum HR

Wrocław

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o Experum HR

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Experum HR

Administrator

Posiadacie jakieś świeże informacje dotyczące Experum HR? Dajcie znać, jak dziś wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo cenna.

Dana

Niestety - Pani zajmująca się praktykami była skrajnie niekompetentna. Oczekiwałam na praktyki 2 miesiące, byłam zapisana na konkretny termin. Tydzień przed zadzwoniłam by dowiedzieć się szczegółów, gdzie się stawić, do kogo, jakie dokumenty są potrzebne itd... Zamiast tego dowiedziałam się, że Pani zapomniała wpisać mnie w kalendarz. Ocenę mimo wszystko wystawiam dobrą, bo Pan Janusz Dziewit jest osobą naprawdę bardzo kontaktową i zawsze można liczyć na jego pomoc, wsparcie merytoryczne bo wiedzę ma ogromną z zakresu HR, ale jednak zachowanie pracownicy firmy pozostawia niesmak i rzutuje na ogólne postrzeganie organizacji.

Agnieszka

@Janusz a Ty współpracowałeś już z Experum HR? Co możesz powiedzieć o swoich doświadczeniach? Może to być bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad wyborem agencji zatrudnienia.

Janusz
@Agnieszka 07.08.2017 10:45

Agnieszko, pracuję w Experum HR i polecam. Jest to bardziej agencja doradztwa personalnego niż tylko agencja zatrudnienia.

/

czemu jak kogoś zatrudniają w firmie i dalej poszukują pracownika na stronie dalej widać te same ogłoszenia.

Janusz
@/ 13.07.2017 10:10

Bo może poszukują więcej niż jedną osobę...?

Agnieszka

@Monika, zachęcający komentarz! Dzięki za opinie :) A wy jakie macie doświadczenia z firmą?

nmmn

@krad rzadko keidy w ogłoszeniu jest napomnknięte cos w kwestii zarobków. Też uważam że powinno być.

Monika

Dobry początek w HR :) Miałam okazję rozwijać swoje umiejętności zarówno w obszarze miękkiego jak i twardego HR. Istotne jest to, że sam decydujesz, ile obowiązków jesteś w stanie wykonać. Twój feedback jest brany pod uwagę. Służy to zarówno temu, żebyś nie był przeciążony obowiązkami, jak też Twojej inicjatywie - jeśli chcesz zająć się nowych, innym , ciekawszym zadaniem, warto, żebyś sam o tym powiedział. Atmosfera opieki i wsparcia. Możliwość poznania między innymi procesu rekrutacji, ale również specyfiki pracy w zewnętrznym HR. Dobre miejsce dla osób, które zaczynają karierę zawodową.

Zostaw opinię o Experum HR - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Experum HR