Opinie o Experum HR w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Experum HR, jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Experum HR na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Experum HR w Wrocław

Markus Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.
Kandydat

Co jest tu nie tak , ze ogłoszenie dotyczące kierowcy zarządu tak długo wisi w ofertach o pracę? I na jakie zarobki (realne) mozna liczyć na tym stanowisku

Pytanie Nowy wpis

Czy Experum HR zatrudnia studentów?

Niespecjalnie Nowy wpis

Moja współpraca z Experum HR miała miejsce jakiś czas temu, firmy nie polecam. Pozorne dobre wrażenie mija po nie więcej niż dwóch tygodniach pracy, atmosfera nie jest korzystna, metody zarządzania pracownikami pamiętają czasy króla Ćwieczka, pracownicy nie mają odpowiedniego zaplecza merytorycznego zarówno do prowadzenia projektów rekrutacyjnych jak i do ww. zarządzania pracownikami a pakiet benefitów, który w innych firmach jest standardem niestety jeszcze tu nie dotarł. Smutne, że często pracownikami są absolwenci studiów, a ich braki wiedzy w różnych obszarach biznesowych bywa wykorzystywany na korzyść firmy.

Pytanie Nowy wpis

Jaki jest styl zarządzania w Experum HR?

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Experum HR prowadziła rekrutację na stanowisko Koordynator ds. Compliance. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Elektryk /pomocnik elektryka/brygadzista
Zbart Electric Krzysztof Frysztak
logo firmy Monter/Mechanik - praca od zaraz
Tincors Sp. z o.o.
(9 opinii)
logo firmy Specjalista ds. Windykacji Polubownej
Wrocław
E-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa Sp. z o.o.
(100 opinii)
logo firmy Konserwator Urządzeń Dźwigowych
Wrocław
Spel-Rem Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Pietrusiak G. Wójcik G. sp.j.
Aplikuj na wiele ofert

Może ktoś chce się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy w expertum ? Nadal nie ma info od Was odnośnie pracy u nich.

Janusz Dziewit
@admin

Szanowny Adminie firma Experum HR z logo takim jak podane tutaj nie istnieje i nigdy nie istniała w Szczecinie. Podane tu opinie nie odnoszą się do firmy Experum HR i naruszają jej dobre imię. Proszę o natychmiastowe usunięcie tego konta. Janusz Dziewit Dyrektor Zarządzający Experum HR janusz.dziewit@experumhr.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Experum HR - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Experum HR?

Zobacz opinie na temat firmy Experum HR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Experum HR