Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Experum HR w Wrocław

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.
 Pytanie

Czy w Experum HR zatrudniani są obcokrajowcy?

Niespecjalnie Nowy wpis
Były pracownik

Moja współpraca z Experum HR miała miejsce jakiś czas temu, firmy nie polecam. Pozorne dobre wrażenie mija po nie więcej niż dwóch tygodniach pracy, atmosfera nie jest korzystna, metody zarządzania pracownikami pamiętają czasy króla Ćwieczka, pracownicy nie mają odpowiedniego zaplecza merytorycznego zarówno do prowadzenia projektów rekrutacyjnych jak i do ww. zarządzania pracownikami a pakiet benefitów, który w innych firmach jest standardem niestety jeszcze tu nie dotarł. Smutne, że często pracownikami są absolwenci studiów, a ich braki wiedzy w różnych obszarach biznesowych bywa wykorzystywany na korzyść firmy.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jaki jest styl zarządzania w Experum HR?

admin

Może ktoś chce się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy w expertum ? Nadal nie ma info od Was odnośnie pracy u nich.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Janusz Dziewit Nowy wpis
@admin

Szanowny Adminie firma Experum HR z logo takim jak podane tutaj nie istnieje i nigdy nie istniała w Szczecinie. Podane tu opinie nie odnoszą się do firmy Experum HR i naruszają jej dobre imię. Proszę o natychmiastowe usunięcie tego konta. Janusz Dziewit Dyrektor Zarządzający Experum HR janusz.dziewit@experumhr.pl

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Experum HR - Wrocław

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Experum HR?

    Zobacz opinie na temat firmy Experum HR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Experum HR