Opinie o Experum HR w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Experum HR. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Experum HR na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Experum HR w Wrocław

Honorka Nowy wpis
Inne

Hejka, kiedy można spodziewać się naborów bezpośrednio do biura? :) już myślałam, że udało mi się wypatrzyć taka ofertę, ponieważ pokazała mi się oferta dla HR Business Partnera na Wrocław, ale okazuje się, że to jednak ogłoszenie po klienta. ciekawa jestem ewentualnych zarobków jakich można oczekiwać podczas pracy bezpośrednio

Niespecjalnie

Moja współpraca z Experum HR miała miejsce jakiś czas temu, firmy nie polecam. Pozorne dobre wrażenie mija po nie więcej niż dwóch tygodniach pracy, atmosfera nie jest korzystna, metody zarządzania pracownikami pamiętają czasy króla Ćwieczka, pracownicy nie mają odpowiedniego zaplecza merytorycznego zarówno do prowadzenia projektów rekrutacyjnych jak i do ww. zarządzania pracownikami a pakiet benefitów, który w innych firmach jest standardem niestety jeszcze tu nie dotarł. Smutne, że często pracownikami są absolwenci studiów, a ich braki wiedzy w różnych obszarach biznesowych bywa wykorzystywany na korzyść firmy.

Ek
@Niespecjalnie

Pracowałam w firmie Experum HR, podpisuje się pod każdym słowem tej opinii

Była konsultantka Nowy wpis
@Niespecjalnie

Ja miałam trochę inne wrażenia z pracy w Experum. Dobre wrażenie mi nie minęło do dzisiaj. Fajny zespół, zarządzający OK. Niezależnie gdzie się pracuje, to jest coś fajnego i coś niefajnego. Ja w firmie doświadczyłam więcej fajnego. Podczas mojego pobytu w Experum (3 lata) nie było nikogo, kto był absolwentem, no nie licząc stażystów. Może ich miałaś na myśli :) Gdyby nie to, że musiałam zmienić miejsce zamieszkania, to chciałabym pracować tam nadal.

Pytanie Nowy wpis

Jaki dress code obowiązuje w Experum HR?

Sylwia Nowy wpis
Inne

Czy tamta opinia sprzed dwóch lat i wciąż się utrzymuje? mam na myśli ten wspomniany brak wiedzy wśród kadry… Co w tym przypadku z jakimś zakresem szkoleń? Do dziś nic nie zostały one wprowadzone? Zastanawiała mnie możliwość zatrudnienia się bezpośrednio w strukturze. W jaki sposób przeprowadzana jest rozmowa i czego teraz się wymaga od kandydata?

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Experum HR prowadziła rekrutację na stanowisko Inżynier Budowy Instalacji Sanitarnych. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Markus
Kandydat

Co jest tu nie tak , ze ogłoszenie dotyczące kierowcy zarządu tak długo wisi w ofertach o pracę? I na jakie zarobki (realne) mozna liczyć na tym stanowisku

Może ktoś chce się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy w expertum ? Nadal nie ma info od Was odnośnie pracy u nich.

Janusz Dziewit
@admin

Szanowny Adminie firma Experum HR z logo takim jak podane tutaj nie istnieje i nigdy nie istniała w Szczecinie. Podane tu opinie nie odnoszą się do firmy Experum HR i naruszają jej dobre imię. Proszę o natychmiastowe usunięcie tego konta. Janusz Dziewit Dyrektor Zarządzający Experum HR janusz.dziewit@experumhr.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Experum HR - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Experum HR?

Zobacz opinie na temat firmy Experum HR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188