Opinie o KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka komandytowa w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka komandytowa. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka komandytowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka komandytowa w Wrocław

Mateusz

Miałem wątpliwą przyjemność pracowania w tej firmie. Tzw. premia uznaniowa (w moim przypadku mniej niż 300 zł), która jest ucinana w przypadku popełnienia błędu, a o taki bardzo łatwo, ponieważ ilość obowiązków jest ogromna i zdecydowanie zbyt duża na jedną osobę. W efekcie 8 godzin pracy bardzo często nie wystarcza żeby wyrobić się ze wszystkim. Pracujesz w ciągłym stresie, bo terminy gonią i cały czas pojawiają się nowe rzeczy do zrobienia. Zapomnijcie o wypłacanych nadgodzinach, bo przełożonych „nie interesuje co robicie w wolnym czasie”. Wypłata granicząca z minimalną krajową (a raz nawet poniżej minimalnej). Od samego początku mydlą oczy nadchodzącymi podwyżkami, których się nie doczekacie. A wdrożenie pracownika? Pierwszego dnia pracy dostajesz stos „instrukcji”, które teoretycznie mają prowadzić krok po kroku po wykonywanych procesach, a w rzeczywistości są od dawna nieaktualne i musisz je samemu sobie poprawić na podstawie tego co pokazuje osoba wdrażająca Cię, a i tak nie powie wszystkiego i po czasie okazuje się że nawet pracując z poprawioną instrukcją nie robisz czegoś prawidłowo (pożegnaj się z premią). Po dwóch dniach wdrożenia usłyszysz „musisz przyspieszyć, bo czas goni” i będziesz to słyszeć bardzo często. A jak już zrozumiesz podstawy ale pojawią się jakieś wątpliwości? Oczywiście trzeba się spytać, ale jako odpowiedź usłyszysz „przecież to już było, skup się”. Zdarza się że nie masz chwili na zjedzenie obiadu, chyba że zimny przed komputerem. Współpracownicy z innych zespołów traktują Cię jak wroga, jak czegoś od nich potrzebujesz i dzwonisz do kierownika zespołu to najpierw musisz przyjąć ochrzan że masz w ogóle czelność im przeszkadzać. Jeśli cenisz sobie swoje zdrowie psychiczne i masz do siebie szacunek to omijaj to szerokim łukiem.

@Mateusz

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią o naszej firmie i poświęcony jej czas. Chcielibyśmy odnieść się do poruszonych kwestii: 1. Premia uznaniowa: Staramy się, aby system premiowania był sprawiedliwy. Przykro nam, że w Pana przypadku nie spełnił on oczekiwań 2. Obowiązki i stres: Rozumiemy, że nadmiar obowiązków może prowadzić do stresu i wyczerpania. Dokładamy starań, aby nasze zespoły były odpowiednio wspierane i miały zasoby niezbędne do wykonywania swojej pracy. Zawsze staramy się znaleźć odpowiednie sposoby na podzielenie obowiązków. Rozmawiamy i myślimy nad indywidualnymi rozwiązaniami dla każdego pracownika. 3. Nadgodziny i wynagrodzenie: Zawsze przestrzegamy obowiązujących przepisów dotyczących wynagrodzeń. 4. Wdrożenie pracowników: Proces wdrażania nowych pracowników jest dla nas bardzo ważny i stale go doskonalimy. Aktualizujemy instrukcje i szkolenia, aby były jak najbardziej pomocne i aktualne do dynamicznie zmieniających się wytycznych klientów. Każda uwaga dotycząca ich jakości jest dla nas cenna. 5. Wsparcie i komunikacja: Staramy się, aby komunikacja między zespołami była jak najbardziej efektywna i przyjazna. Przykro nam, że Twoje doświadczenia były inne. Będziemy pracować nad poprawą relacji i współpracy między działami. Pana opinia jest dla nas bardzo cenna i pomoże nam @Pracodawca wprowadzić potrzebne zmiany. Dziękujemy za poświęcony czas na podzielenie się swoimi doświadczeniami.

Dostaliśmy na święta bony po 150 zł wyłącznie na zakupy do magnolii. Żenada Pracowników call center nie zaproszono na wigilię pracownicza bo "mamy pracę zdalna i ktoś musi w tym czasie pracować".

@Jarek

Tylko wigilie macie organizowaną czy może teraz z okazji Wielkiejnocy również coś będzie? jeśli macie takie rozbieżności i ktoś chciałby wziąć udział a ktoś inny jednak nie, to czy nie wystarczy zagadać na ten temat z kimś kto to organizuje?

Antośka

Kiedyś pisaliście o premiach dla specjalisty ds. windykacji. podobno miały wychodzić na poziomie 150 zł w zeszłym roku. to prawda? nawet jeśli to czy były jakieś podwyżki do dnia dzisiejszego? W ofertach podkreślali, że jest wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne, więc jak wyrobić sobie lepsza podstawę?

@Xxxx

Dramat. 3500-3600 PLN netto to miałem 5-6 lat temu, w zupełnie innych realiach gospodarczych.

Kaśka

Jak ktoś ciężko pracuje to nawet tutaj zarobi.

Natan Nowy wpis

Ten to wychodzi tu na 0 ten wychodzi na 0. Jakoś firma kreci sie od lat więc wątpliwe żeby jakoś zle na pracy sie tu wychodziło. Po prostu nie każdy ma do tego nosa i dlatego?

Aria Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Nadal szukają naiwnych windykatorów B2B z własnym samochodem?;) Nie mają zleceń, teren rozwalony na max, następnie wystawiasz fv na max 4 tys:) Podatek 800, ZUS 2000, paliwo 1000 i jesteś na zero (usunięte przez administratora) cały msc :) Nie dajcie się nabrać!

Kamil Nowy wpis

A dużo macie u siebie tych nadgodzin? Wolałbym mieć ich jak najmniej jeśli nie ma potrzeby dorabiać sobie do stawki na boku. da rade ich odmówić?

milo

dzień dobry, czy zatrudniacie państwo studentów aby mogli zdobyć doswiadczenie?

Pracodawca Nowy wpis
@milo

Dzień dobry, Tak, zatrudniamy studentów, aby mogli zdobyć cenne doświadczenie zawodowe. Jesteśmy otwarci na młode, ambitne osoby, które pragną rozwijać swoje umiejętności i zdobywać praktyczną wiedzę w naszej firmie. Zachęcamy do przesłania swojego CV na nasz adres e-mail: kariera@nklegalpartners.pl lub skontaktowania się z nami bezpośrednio w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko INSPEKTOR/NEGOCJATOR/WINDYKATOR TERENOWY (praca dodatkowa) w firmie KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka komandytowa? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Presales Specialist
logo firmy Specjalista/tka ds. telesprzedaży
Epil Care Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer-sprzedawca
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
logo firmy Koordynator grupy inwentaryzacyjnej
Ostrów Mazowiecka
inwentury.pl

Nie polecam. Umowa zlecenie, najniższa krajowa i etapy rekrutacji jak na stanowisko prezesa. Żenada

Minimalna
@Gość

Ta firma to tylko "poczekalnia". Ani rozwoju ani kasy.

@Minimalna

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Każda uwaga jest dla nas @Pracodawca cenna i pozwala nam doskonalić nasze działania. Bardzo nam przykro, że doświadczyli Państwo takich odczuć. Chcielibyśmy podkreślić, że jednym z naszych głównych priorytetów jest zapewnienie pracownikom możliwości rozwoju zawodowego. Regularnie organizujemy szkolenia, warsztaty oraz programy mentoringowe, które mają na celu wspieranie rozwoju umiejętności naszych pracowników. Zachęcamy również do korzystania z dostępnych ścieżek kariery wewnętrznej. Jeśli chodzi o wynagrodzenie, staramy się, aby było ono adekwatne do wykonywanej pracy. Stwarzamy pracownikom możliwość uczestniczenia w dodatkowych i ciekawych projektach w efekcie których mogą też liczyć na dodatkowe premie. Jako pracodawca dbamy o pozafinansowy aspekt pracy w naszej Kancelarii konsekwentnie poprawiając standard środowiska pracy, dofinansowując jak również regularnie dostarczając dodatkowe benefity w zakresie cateringu „od firmy”. Jeżeli mają Państwo jednak konkretne uwagi lub sugestie dotyczące tego, co możemy poprawić, prosimy o kontakt: sekretariat@koksztys.com. Chcemy lepiej zrozumieć Państwa perspektywę i znaleźć sposoby na udoskonalenie naszego środowiska pracy. Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się Państwa opinią, która jest cenna dla podejmowanych przez nas działań. Nieustająco dążymy bowiem do tego, by nasza firma była miejscem, gdzie można się rozwijać i czerpać satysfakcję z pracy.

Olcia

Hej czy szykują sie tutaj większe zwolnienia? Wcześniej wszyscy pisali o tej całej pracy zdalnej a niedawno ktoś stwierdził ze niedługo będą przywracać wszystkich do siedziby. Jeśli ktoś nie ma takiej opcji i woli być na home office to już jest stracony?

;)
@Olcia

Praca zdalna w windykacji to absurd, chyba że ktoś robi tylko i wyłącznie skipy. To jest robota zespołowa, gdzie ludzie powinni pracować razem ze sobą, słuchać swoich rozmów i uczyć się od siebie nawzajem, wymieniać doświadczeniami, rozładowywać napięcie etc.

;)

LOL to może być Twój wynik. Ogarniasz chyba różnicę pomiędzy pracą terenu a call center windykacyjnego? Czy raczej nie sądzę?

Jerzy
@;)

To ja pewnie też nie bo to jakieś wyrwane z kontekstu jest. wyjaśni ktoś chociaż te różnice żeby jasność była? teraz nie wiem czy sie wstrzymać aplikowaniem do nich

Mateusz

@Mateusz

Antośka

Mar
@Antośka

Tak to prawda. Zdarzają się wyższe premie związane z konkursami ale bardzo rzadko. Nastawiaj się na około 150zł a przy topowych wynikach około 250zł. W ofertach pracy przecież nie kłamią :) Jakby dawali nawet 1zł premii to też można napisać że jest system prowizyjny.

@Mar

Współczuję windykatorom, którzy zasuwają za 150 czy nawet 250 PLN premii - no chyba, że mają 4000-4500 PLN netto podstawy.

Xxxx
@YKW

Podstawa naj krajowa do tego premia u każdego pracownika , który zaczyna zawszę ok 70zl. Potem raz trochę większa premia, żeby zamydlić oczy, i premie po 150zl .U konkurencji dają dużo więcej, dlaczego ciągle wisi ogłoszenie. Do tego strasznie męczą pracowników i brak zrozumienia. Tylko pretensje i awantury strasznie, zrzucanie wiecznie winy na pracowników.

Dominika
@Xxxx

A mi się tam dobrze pracowało. Jednak znudziła mi się praca zdalna.

@Xxxx

Dziękujemy za powyższą subiektywną opinię. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczny dialog oparty na faktach. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy pracownik otrzymywał wynagrodzenia adekwatne do swoich umiejętności, zaangażowania oraz realizowanych targetów. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że nie każdy może być w pełni usatysfakcjonowany, jednak powyższą opinię traktujemy jako aspekt rozwojowy dla naszej firmy.

Stażystka
@Antośka

W tej firmie są działy w których nie ma nawet premi więc nie narzekaj. Wszędzie mało zarabiamy.

@Xxxx

Czy w kancelarii można pracować zdalnie? Ja jestem ze wschodu Polski. Pracowałam w firmie windykacyjnej i byłam rozliczana za rozmowy, czy tutaj też tak jest?

Gośka
@Marta

Jeszcze tak, ale robią remont i będą wracać wszystkich do siedziby.

Marika

Hej, jestem z ogłoszeniem dla specjalisty ds. windykacji. nie było w nim podanych przedziałów płac, ale ktoś tu sugerował ewentualne zarobki na poziomie 4 500 zł netto, albo że dobę by było gdyby właśnie tyle wynosiły. Czy taka podstawa jest do wypracowania?

Rob
@Marika

Podstawa to około 4300zł brutto.

Byly
@Rob

A dalej na CC jest system mandatów, czytaj: czynników powodujących korektę dodatku motywacyjnego?

Sabina
@Rob

Mnie akurat to konkretne stanowisko nie interesuje ale zauważyłam że ta kwota to praktycznie najniższa krajowa. Wydaje mi się że taka podstawa to tylko na start, później muszą być jakieś podwyżki bo jednak to niewiele. Często są podwyżki?

Natka
@Sabina

Podwyżki? Zapomnij! Dlaczego rekrutują ludzi z okolic Wałbrzycha? Bo nikt za takie pieniądze z Wro nie będzie pracować :)

@Natka

Celem każdej firmy jest poszukiwania pracowników z właściwymi kompetencjami, kwalifikacjami i doświadczeniem, niezależnie od miejsca zamieszkania. Na chwilę obecną Kancelaria obsługuję tak dużą ilość spraw, wobec powyższego pracownicy z bardzo dużym doświadczeniem, z wysoką jakością prowadzenia rozmów są poszukiwani przez @Pracodawca Kancelarię w różnych rejonach Polski.

Marcela

Wstępnie interesuje mnie współpraca jako radca prawny. Wczoraj dodana została oferta do tej funkcji na zewnętrzny portal. Czy jest tu może ktoś kto współpracuje lub niedawno współpracował i wie jakie są średnie stawki?

Rysiek

Dzień dobry. czy brał ktoś może udział teraz niedawno w procesie rekrutacyjnym dla specjalisty ds. windykacji? jest jeszcze dostępna oferta i piszą w niej o formie zdalnej. Jakie pytania mogą paść?

Potwierdzone
@Rysiek

Dlaczego kandyduje Pan na to stanowisko skoro osoby mające już doświadczenie jako specjalista wybierają inna pracę.

Tomy

Szanowni, orientuje sie może ktoś na jakie wynagrodzenie może liczyć radca prawny/adwokat na B2B w tej kancelarii ?

Rr

Na początek na zachętę premia 50zl. Potem premie po 150zl. Ludzie czują się okradani, w tym miejscu pracy. Pracujesz ciężko na swoją premierę, a gdzie faktycznie powinno się dostać to co jest zapisane na umowie,zostajesz (usunięte przez administratora) Firma rozlicza się sama na własnych zasadach. Można powiedzieć że dosłownie nie zgodnie z tym co piszą ludziom w umowach, i z tym co mówią by zachęcić nowych do nawiązania współpracy. Obiecują zarobek 5 tysięcy. W realu dostaniesz najniższą krajową plus rzucą ci 100 premi. Realizacja i odwołanie wigili, było bardzo nie profesjonalnym posunięciem ze strony pracodawcy. Po pytaniu dlaczego pracownicy nie mogą spędzić świat w gronie, odpowiedź ponieważ firma będzie stratna!!!! Halo przecież nie każdy może uczestniczyć, natomiast osoby z Wrocławia może chciały? Pytanie czy firmie nie jest wstyd tak traktować ludzi? Czy firma nie ma wstydu już? Dodatkowo w dzień wigili pracownicy w kancelarii podobno pracowali do 15.00 i osoba która odbierała telefon była w szoku że cc na zdalnej pracuje! Najlepiej cc traktować najgorzej jak tanią siłę roboczą!

Ola
@Rr

Nie zgodzę się z tą opinią. W ostatnim czasie osoby CC, które uzyskiwał wysokie odzyski, również otrzymywały wysokie premie, wiem, bo dostałam. Oczywiście jak ktoś nie odzyskuje, ten nie otrzymuje wyższych prowizji. Ponadto są konkurs z których też dostajemy dodatkowe premie. Ja ciężko pracuję i moja praca przekłada się na premie. CC w 100% pracuje zdalnie i bardzo cieszę się, że mogę tak pracować. Dziwny jest argument o wigilii, już ktoś wcześniej napisał, że jak ma 100 km do firmy to cieszy się z pracy zdalnej i nie myśli, jak dojechać na wigilię. Bardzo sprawiedliwe jest to, że skoro ja mieszkam daleko, a ktoś we Wrocławiu, a pracujemy w dziale zdalnym CC, to nie korzystamy z przywilejów przewidzianych dla pracowników, którzy pracują w siedzibie.

Rt
@Ola

Firma sama sobie piszę pozytywne opinie. Gratuluję.Kasuje opinie które , nie są korzystne. Najpierw zapraszają na wigilię,a później odwołują , tylko dla osób pracujących na CC.Ludzie byli gotowi, a w ostatniej chwili,taki pokaz profeski. Przestańcie pisać komentarze za pracowników .Nie każdy mógł przyjechać,ale Ci co chcieli zostali zmuszeni do pozostania w domu, gdzie całe biuro świętowało sobie zakończenie pracy wcześniej, jak i uczestniczenie w wigili. Pracownikom obiecujecie wysokie wypłaty podczas rozmów. Pytanie, dlaczego nikt nie dostaje tego co tak obiecujecie? Ogłoszenia co miesiąc o pracę,to pewnie przez te wypłacane wysokie prawdziwe premie:)

Tomy

Witam, czy orientuje się ktoś jakie wynagrodzenie/stawkę Kancelaria oferuje na stanowisku radca prawny/adwokat? Będę wdzięczny za info.

Jula

Jak należy rozumieć te odpowiedź, że wysokie? Ponad standard na wrocławskim rynku? Oferta na Radcę widnieje już od drugiej polowy lutego, sama ciekawa byłam czemu nie ma podanych widełek wprost. wcześniej pisano o premiach a tutaj w opisie ich nie ma. dlaczego?

Rysiu

Jak nie dostali? Przeciez w tym roku call center dostaliśmy po te nędzne 150 zł do magnolii wszyscy w koksztysie

Maro
@Rysiu

Jak fajnie że potwierdzasz że są tacy co dostali i tacy co są bez bonów. Czyli kierownik stosuje zasadę równych i równiejszych :) To trzeba zgłosić do HR. Ja wiedziałem że coś nie gra.

Aktualny pracownik
@Maro

To chyba jakaś nadinterpretacja. Z tego co wiem dostali wszyscy bez wyjątku, a Ci którzy dłużej pracują otrzymali nawet dodatkowy bon :)

Dawid

Raczej mijacie się z prawdą, były bony na Wrocław i na allegro, zależy gdzie kto mieszka.

Jolanta

Dostaliśmy bony, nie wiem po co tak kłamać.

@Michał

Naprawdę wstyd że firma nie wypłaca premii, pracowników traktuje się jak tanią siłę roboczą. Odwołana wigilia, to już kompletny wstyd. Tragedia!!!!!!

@Ania

Pracuje zdalnie więc wigilia dla mnie to i tak by była wyprawą na 100 km. Cenie sobie pracę zdalną i trochę nie rozumiem, że niektórzy chcą pracować zdalnie, ale chcą jechać na wigilię. A prowizja przecież wynika z mojej pracy. Praca zdalna jest ok to moja bardzo duża oszczędność czasu.

Kry
@Jolanta

Ty dostałaś bony a ja nie. Jeśli coś dostajesz pod stołem to nie wprowadzaj chociaż innych w błąd. Rozmawiałam z kilkoma osobami i też nie dostali. Być może nie byłyśmy godne tych 150zł :)

@Kry

Kry, a może to Ty nie wprowadzaj innych w błąd. Ja też rozmawiałam z tymi co pracują i raczej wszyscy dostali. Chyba ci chodzi tylko o same wpisy.

Kry
@Jolanta

"i raczej wszyscy dostali" czyli pisząc to sama potwierdzasz że nie rozmawiałaś ze wszystkimi. I napiszę do Ciebie; jak dostałaś bony bo jesteś lepiej traktowana to chociaż milcz i nie wprowadzaj innych w błąd :)

Jolanta

Jak fakty to idź do kadr i powiedz, że nie dostałeś bonu.

Jarek
@Anna

Właśnie dlatego, że siedzimy na zdalnej fajnie byłoby się spotkać na tej wigilii pracowniczej. Zwłaszcza przed Świętami. Dobrze że na LinkedIn były zdjęcia, można było poczuć atmosferę.

@Jarek

Kinia

Jak szybko udaje się załatwić tu sprawy w Kadrach? U mnie w firmie akurat długo wszystko przechodziło a teraz w jednym wątku ktoś sugerował by udać się właśnie tam w celu ogarnięcia sytuacji z brakującym bonem. Z jakimi najczęstszymi problemami ludzie się tutaj do kadr zwracają?

Witam, czy obiecaną premię należy rozumieć jako uznaniową po prostu? za co zazwyczaj docelowo bywała przyznawana? W ofertach pracy widzę wzmianki o „dodatkowych premiach” lecz bez rozwinięcia

Kaśka

Jak ktoś ciężko pracuje to nawet tutaj zarobi.

Xyz

A jak wyglądają inne stanowiska? Zastanawiam się nad wzięciem udziału w rekrutacji na opiekuna klienta i zastanawiam się na jakie zarobki można liczyć. Bo pakiet benefitow na pracuj.pl mają niesamowicie rozbudowany.

Mania

Faktycznie niczego na święta nie było tak jak ktoś jakiś czas temu tu zapewnił? Ciekawi mnie przy tym ustosunkowanie się do zatrudnienia osób bez doświadczenia. czy jest ono w zasadzie teraz możliwe? na jakich stanowiskach byłoby opcjonalne i jak wtedy przeprowadzane jest jakieś wdrożenie?

Zostaw merytoryczną opinię o KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka komandytowa - Wrocław

• Jak się pracuje w KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka komandytowa
3.5/5 Na podstawie 22 ocen.

KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka komandytowa