Opinie o KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka komandytowa w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka komandytowa. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka komandytowa o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka komandytowa w Wrocław

Michał
Były pracownik

Dostaliśmy na święta bony po 150 zł wyłącznie na zakupy do magnolii. Żenada Pracowników call center nie zaproszono na wigilię pracownicza bo "mamy pracę zdalna i ktoś musi w tym czasie pracować".

2
anonim
Inne
@Jarek

Tylko wigilie macie organizowaną czy może teraz z okazji Wielkiejnocy również coś będzie? jeśli macie takie rozbieżności i ktoś chciałby wziąć udział a ktoś inny jednak nie, to czy nie wystarczy zagadać na ten temat z kimś kto to organizuje?

Kaśka
Były pracownik

Jak ktoś ciężko pracuje to nawet tutaj zarobi.

Były
Były pracownik

Wynagrodzenie na stanowisku specjalisty ds. windykacji takie jak u konkurencji. Niestety premie bardzo symboliczne i nieadekwatne do innych firm.

kek
Pracownik
@Natalka

Od tego co klienci wpłącą po rozmowie z Tobą. Szykuj się na zwrotne premie w okolicy 150zł na rękę. Oni chyba dawno nie sprawdzali ile się dostaje premii w innych firmach. O bonach na święta też zapomnij :)

Rysiek Nowy wpis
Inne

Dzień dobry. czy brał ktoś może udział teraz niedawno w procesie rekrutacyjnym dla specjalisty ds. windykacji? jest jeszcze dostępna oferta i piszą w niej o formie zdalnej. Jakie pytania mogą paść?

Antośka Nowy wpis
Inne

Kiedyś pisaliście o premiach dla specjalisty ds. windykacji. podobno miały wychodzić na poziomie 150 zł w zeszłym roku. to prawda? nawet jeśli to czy były jakieś podwyżki do dnia dzisiejszego? W ofertach podkreślali, że jest wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne, więc jak wyrobić sobie lepsza podstawę?

Mar Nowy wpis
Pracownik
@Antośka

Tak to prawda. Zdarzają się wyższe premie związane z konkursami ale bardzo rzadko. Nastawiaj się na około 150zł a przy topowych wynikach około 250zł. W ofertach pracy przecież nie kłamią :) Jakby dawali nawet 1zł premii to też można napisać że jest system prowizyjny.

Tomy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.
Kandydat
 Pytanie

Szanowni, orientuje sie może ktoś na jakie wynagrodzenie może liczyć radca prawny/adwokat na B2B w tej kancelarii ?

Tomy
Kandydat
 Pytanie

Witam, czy orientuje się ktoś jakie wynagrodzenie/stawkę Kancelaria oferuje na stanowisku radca prawny/adwokat? Będę wdzięczny za info.

Jula
Inne

Jak należy rozumieć te odpowiedź, że wysokie? Ponad standard na wrocławskim rynku? Oferta na Radcę widnieje już od drugiej polowy lutego, sama ciekawa byłam czemu nie ma podanych widełek wprost. wcześniej pisano o premiach a tutaj w opisie ich nie ma. dlaczego?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko INSPEKTOR/NEGOCJATOR/WINDYKATOR TERENOWY (praca dodatkowa) w firmie KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka komandytowa? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Serwisant rowerowy
Warszawa
Kross S.A.
(831 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
(8 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Account Manager
Warszawa
IQFM Sp. z o.o.
(173 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds Wsparcia Sprzedaży
Gdańsk
Sunsol Sp. z o.o.
(32 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Michał
Były pracownik

Dostaliśmy na święta bony po 150 zł wyłącznie na zakupy do magnolii. Żenada Pracowników call center nie zaproszono na wigilię pracownicza bo "mamy pracę zdalna i ktoś musi w tym czasie pracować".

2
Rysiu
Pracownik
 Pytanie

Jak nie dostali? Przeciez w tym roku call center dostaliśmy po te nędzne 150 zł do magnolii wszyscy w koksztysie

Maro
Pracownik
@Rysiu

Jak fajnie że potwierdzasz że są tacy co dostali i tacy co są bez bonów. Czyli kierownik stosuje zasadę równych i równiejszych :) To trzeba zgłosić do HR. Ja wiedziałem że coś nie gra.

4
Aktualny pracownik
Pracownik
@Maro

To chyba jakaś nadinterpretacja. Z tego co wiem dostali wszyscy bez wyjątku, a Ci którzy dłużej pracują otrzymali nawet dodatkowy bon :)

Dawid
Pracownik

Raczej mijacie się z prawdą, były bony na Wrocław i na allegro, zależy gdzie kto mieszka.

Jolanta
Pracownik

Dostaliśmy bony, nie wiem po co tak kłamać.

Ania
Pracownik
@Michał

Naprawdę wstyd że firma nie wypłaca premii, pracowników traktuje się jak tanią siłę roboczą. Odwołana wigilia, to już kompletny wstyd. Tragedia!!!!!!

1
Anna
Pracownik
@Ania

Pracuje zdalnie więc wigilia dla mnie to i tak by była wyprawą na 100 km. Cenie sobie pracę zdalną i trochę nie rozumiem, że niektórzy chcą pracować zdalnie, ale chcą jechać na wigilię. A prowizja przecież wynika z mojej pracy. Praca zdalna jest ok to moja bardzo duża oszczędność czasu.

Kry
Pracownik
@Jolanta

Ty dostałaś bony a ja nie. Jeśli coś dostajesz pod stołem to nie wprowadzaj chociaż innych w błąd. Rozmawiałam z kilkoma osobami i też nie dostali. Być może nie byłyśmy godne tych 150zł :)

3
Jolanta
Pracownik
@Kry

Kry, a może to Ty nie wprowadzaj innych w błąd. Ja też rozmawiałam z tymi co pracują i raczej wszyscy dostali. Chyba ci chodzi tylko o same wpisy.

Kry
Pracownik
@Jolanta

"i raczej wszyscy dostali" czyli pisząc to sama potwierdzasz że nie rozmawiałaś ze wszystkimi. I napiszę do Ciebie; jak dostałaś bony bo jesteś lepiej traktowana to chociaż milcz i nie wprowadzaj innych w błąd :)

1
Jolanta
Pracownik

Jak fakty to idź do kadr i powiedz, że nie dostałeś bonu.

1
Jarek
Pracownik
@Anna

Właśnie dlatego, że siedzimy na zdalnej fajnie byłoby się spotkać na tej wigilii pracowniczej. Zwłaszcza przed Świętami. Dobrze że na LinkedIn były zdjęcia, można było poczuć atmosferę.

anonim
Inne
@Jarek

Tylko wigilie macie organizowaną czy może teraz z okazji Wielkiejnocy również coś będzie? jeśli macie takie rozbieżności i ktoś chciałby wziąć udział a ktoś inny jednak nie, to czy nie wystarczy zagadać na ten temat z kimś kto to organizuje?

Kinia
Inne

Jak szybko udaje się załatwić tu sprawy w Kadrach? U mnie w firmie akurat długo wszystko przechodziło a teraz w jednym wątku ktoś sugerował by udać się właśnie tam w celu ogarnięcia sytuacji z brakującym bonem. Z jakimi najczęstszymi problemami ludzie się tutaj do kadr zwracają?

Gość
Inne

Witam, czy obiecaną premię należy rozumieć jako uznaniową po prostu? za co zazwyczaj docelowo bywała przyznawana? W ofertach pracy widzę wzmianki o „dodatkowych premiach” lecz bez rozwinięcia

Kaśka
Były pracownik

Jak ktoś ciężko pracuje to nawet tutaj zarobi.

Marta
Kandydat
 Pytanie

Czy w kancelarii można pracować zdalnie? Ja jestem ze wschodu Polski. Pracowałam w firmie windykacyjnej i byłam rozliczana za rozmowy, czy tutaj też tak jest?

Xyz
Kandydat
 Pytanie

A jak wyglądają inne stanowiska? Zastanawiam się nad wzięciem udziału w rekrutacji na opiekuna klienta i zastanawiam się na jakie zarobki można liczyć. Bo pakiet benefitow na pracuj.pl mają niesamowicie rozbudowany.

Rr
Były pracownik
 Pytanie

Na początek na zachętę premia 50zl. Potem premie po 150zl. Ludzie czują się okradani, w tym miejscu pracy. Pracujesz ciężko na swoją premierę, a gdzie faktycznie powinno się dostać to co jest zapisane na umowie,zostajesz (usunięte przez administratora) Firma rozlicza się sama na własnych zasadach. Można powiedzieć że dosłownie nie zgodnie z tym co piszą ludziom w umowach, i z tym co mówią by zachęcić nowych do nawiązania współpracy. Obiecują zarobek 5 tysięcy. W realu dostaniesz najniższą krajową plus rzucą ci 100 premi. Realizacja i odwołanie wigili, było bardzo nie profesjonalnym posunięciem ze strony pracodawcy. Po pytaniu dlaczego pracownicy nie mogą spędzić świat w gronie, odpowiedź ponieważ firma będzie stratna!!!! Halo przecież nie każdy może uczestniczyć, natomiast osoby z Wrocławia może chciały? Pytanie czy firmie nie jest wstyd tak traktować ludzi? Czy firma nie ma wstydu już? Dodatkowo w dzień wigili pracownicy w kancelarii podobno pracowali do 15.00 i osoba która odbierała telefon była w szoku że cc na zdalnej pracuje! Najlepiej cc traktować najgorzej jak tanią siłę roboczą!

4
Ola
Pracownik
@Rr

Nie zgodzę się z tą opinią. W ostatnim czasie osoby CC, które uzyskiwał wysokie odzyski, również otrzymywały wysokie premie, wiem, bo dostałam. Oczywiście jak ktoś nie odzyskuje, ten nie otrzymuje wyższych prowizji. Ponadto są konkurs z których też dostajemy dodatkowe premie. Ja ciężko pracuję i moja praca przekłada się na premie. CC w 100% pracuje zdalnie i bardzo cieszę się, że mogę tak pracować. Dziwny jest argument o wigilii, już ktoś wcześniej napisał, że jak ma 100 km do firmy to cieszy się z pracy zdalnej i nie myśli, jak dojechać na wigilię. Bardzo sprawiedliwe jest to, że skoro ja mieszkam daleko, a ktoś we Wrocławiu, a pracujemy w dziale zdalnym CC, to nie korzystamy z przywilejów przewidzianych dla pracowników, którzy pracują w siedzibie.

Rt
Były pracownik
 Pytanie
@Ola

Firma sama sobie piszę pozytywne opinie. Gratuluję.Kasuje opinie które , nie są korzystne. Najpierw zapraszają na wigilię,a później odwołują , tylko dla osób pracujących na CC.Ludzie byli gotowi, a w ostatniej chwili,taki pokaz profeski. Przestańcie pisać komentarze za pracowników .Nie każdy mógł przyjechać,ale Ci co chcieli zostali zmuszeni do pozostania w domu, gdzie całe biuro świętowało sobie zakończenie pracy wcześniej, jak i uczestniczenie w wigili. Pracownikom obiecujecie wysokie wypłaty podczas rozmów. Pytanie, dlaczego nikt nie dostaje tego co tak obiecujecie? Ogłoszenia co miesiąc o pracę,to pewnie przez te wypłacane wysokie prawdziwe premie:)

2
Mania
Inne

Faktycznie niczego na święta nie było tak jak ktoś jakiś czas temu tu zapewnił? Ciekawi mnie przy tym ustosunkowanie się do zatrudnienia osób bez doświadczenia. czy jest ono w zasadzie teraz możliwe? na jakich stanowiskach byłoby opcjonalne i jak wtedy przeprowadzane jest jakieś wdrożenie?

Były
Były pracownik

Wynagrodzenie na stanowisku specjalisty ds. windykacji takie jak u konkurencji. Niestety premie bardzo symboliczne i nieadekwatne do innych firm.

Olka
Inne
@Były

Czyli właśnie jakie jest to wynagrodzenie? Wiesz, ja się dopiero zabieram za zmianę fachu i stawek na rynku nie znam, a uważam, że kompetencje miękkie mam odpowiednie na stanowisko windykatora.

@Olka
Były pracownik
@Olka

Najniższa krajowa plus 0,01% premii. Szukaj czegoś innego. Chyba, że potrzebujesz pracy zdalnej od zaraz.

Natalka
Inne
@@Olka

0,01% premii? to ja tylko tak dla jasności jeszcze dopytam: od czego? To jakiś obrót z firmy czy jak? Ile średnio kwoto wychodził w tym roku? czy w przyszłym można spodziewać się jakichś podwyżek?

kek
Pracownik
@Natalka

Od tego co klienci wpłącą po rozmowie z Tobą. Szykuj się na zwrotne premie w okolicy 150zł na rękę. Oni chyba dawno nie sprawdzali ile się dostaje premii w innych firmach. O bonach na święta też zapomnij :)

Wojtek
Były pracownik

Trzy miesiące przepracowałem na słuchawce. Decyzja o odejściu zapadła, po tym jak za ubieranie w pierwszym miesiącu pracy 60 tys. Zapłacili mi 59 zl premii.

anonim
Inne
@Wojtek

Czekaj, te 60 tys to sam nazbierałeś czy piszesz jako cała firma, bo nie łapię? Skąd wiesz, że tyle kasy wpływa? Masz do tego bezpośredni wgląd czy po prostu pod koniec miesiąca jakieś wykresy się podsumowuje?

Wojtek
Były pracownik
@anonim

Sam zebrałem w pierwszym miesiącu 60 tys. Dali mi za to 59 zł premii.

anonim
Inne
@Wojtek

A mógłbyś rozjaśnić kwestię, na czym polegały Twoje obowiązki? "Zbieranie pieniędzy" nie do końca do mnie przemawia. Myślę, że w taki kolokwialny sposób mogliście nazywać to sobie w kancelarii, ale dla osoby z zewnątrz jest to zagadka. Na jakim stanowisku zebrałeś 60 tys. zł?

Pytanie
 Pytanie

Czy rotacja pracowników w KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka komandytowa na Windykator jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 1 sierpnia na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

X
Pracownik
@Pytanie

Bardzo duża. Od przyszłego roku większości osób podstawa zrówna się z najniższą krajową. Wymagają wiedzy jak po studiach prawniczych za psie grosze. System cały czas się wiesza a do tego do każdego projektu informacje znajdują się gdzieś indziej. Praca na chwilę. Zwykły Januszex

Pytanie
 Pytanie

Czy w KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka komandytowa odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Xyz
Inne

Z tego co mają w opisie nic się nie zgadza zero szacunku dla dłużników ,zero profesjonalizmu .napisanie poprawnego pisma to problem.usmiercaja finansowo ludzi

pk1990
Były pracownik

Zwykły Januszex o niskim standardzie, biuro przestarzałe, mało profesjonalne podejście Nie widzę powodu dla którego ktoś miałby chcieć tu pracować.

2
Emilia
Inne
@pk1990

Mocne słowa o tym januszexie ;p Ale co to dla ciebie znaczy, wypłaty za niskie czy po prostu atmosfera ci nie odpowiadała? Co rozumiesz przez mało profesjonalne podejście?

Pytanie
Kandydat
 Pytanie

Czy KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka komandytowa w Wrocław informuje o wyniku rekrutacji, nawet w przypadku wyboru innego kandydata?

Emilia
Inne

No to kiepsko, ale może mimo to zaryzykuję ;p Rozumiem, że ty odpowiedzi nie dostałeś, a czy oni reagują na próbę kontaktu ze strony kandydata czy totalnie nic? Tak nawiasem to w sieci szukają Opiekuna Klienta, piszą o dodatkowych premiach, ale żadnych konkretów. Jak to rzeczywiście wygląda, co miesiąc daje rade się je wypracować? I ile one wynoszą?

Administrator

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka komandytowa?

Jawna
Kandydat
@Administrator

Zależy jakie stanowisko i gdzie, atmosfera jest bardzo rodzinna i większość osób jest bardzo pomocna. Ale jeśli chodzi o administrację to nie polecam, dostanie podwyżki jest awykonalne, a pracy jest za bardzo dużo jak za najniższą krajową.

Weronika
Inne
@Jawna

Z jakiego powodu podwyżka jest awykonalna? Po prostu naprawdę trudno ją wyrobić czy już na samej rozmowie mówią, że stawka nigdy nie rusza?

Jawna
Były pracownik
@Weronika

Po prostu nie chcą jej dać chociaż robisz za trzech. Kierowniczka jest mega sknerą.

Aktualny adm
Pracownik
@Weronika

Fajna praca, miła atmosfera. Sporo możliwości rozwoju dla tych, którzy nie boją się niecodziennych wyzwań. Pracy jest dużo - to prawda, i kierowniczka wymagająca - fakt, nie mniej podwyżki są, a na pewno dla osób, które wykazują zaangażowanie i dobrze wywiązują się ze swoich obowiązków. Oczywiście nie wszyscy pracownicy się tym wykazują i być może dlatego zdania w temacie możliwości otrzymania podwyżki są podzielone. W każdym razie wynagrodzenia są zmieniane, a także są awanse stanowiskowe wynikające ze stażu pracy, które również wiążą się ze zmianą wynagrodzenia na wyższe. Wystarczy chcieć i starać się pokazać jak z najlepszej strony jako pracownik ;)

Weronika
Inne
@Aktualny adm

aha, dzięki za dopowiedzenie, czyli wszystko zależy od perspektywy i wyniku? A byłaby szansa tak w ramach motywacji na podrzucenie takiej przykładowej kwoty za w miarę dobrą pracę? Zawsze to będzie jakiś punkt odniesienia dla kandydata

Nie
Były pracownik
@Aktualny adm

Niestety, osoba która tam pracuje x czasu musiała prosić się o podwyżkę u prezesowej:) a słyszałam, ze zle nie wykonywała swoich obowiązków :) jako osoba która tam pracowała rok i zawsze miała 4 na ocenie półrocznej to raz dostałam podwyżkę wraz z podwyżką płac minimalnych ????

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Pracodawca

Dziękujemy za Pani subiektywną opinię. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczny dialog. Prosimy jednak, by pamiętać o tym, że każda wolność ma swoje granice. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do konfabulacji, obrażania innych, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy pracownik czuł się u nas dobrze oraz miał możliwie najlepsze warunki pracy, adekwatne do swoich umiejętności. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że nie każdy może być w pełni usatysfakcjonowany, powyższą opinię potraktujemy jako aspekt rozwojowy dla nas jako firmy.

Były
Były pracownik
@KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka komandytowa

"Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa". Słuszna koncepcja. Te motto powinniście złotymi literami wymalować na call center.

Fryzjer
Były pracownik
@Były

To prawda...

Marlena Paździoch
Inne
@Były

To motto raczej nie dotyczy tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka komandytowa - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka komandytowa?

    Zobacz opinie na temat firmy KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka komandytowa?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka komandytowa
3.6/5 Na podstawie 21 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka komandytowa
Przejdź do nowych opinii