Reform Capital Sp z o.o.

Wrocław

Reform Capital Sp z o.o.

Opinie o Reform Capital Sp z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Julita

Nie natknęłam się na nowe oferty pracy z Reform Capital. Czy posiadacie informacje o nowych rekrutacjach? Na jakie stanowiska poszukiwani są pracownicy? Jakie są wymagania od kandydata na wolne stanowiska? W jaki sposób można zgłosić swoją ewentualną aplikację?

XY
@Julita 09.07.2018 01:19

Nie natknołaś sie bo to firma nie rozwijająca się ma jeden stsry portfel i zaczyna się kończyć. Nie planują nowych inwestycji. Skończą portfel który obsługują i zgaszą światło w firmie.

?....?
@XY 28.08.2018 08:17

Po co nowy portfel skoro kasa 'u góry' się zgadza? Szkoda tylko ludków, którzy nadal tam siedzą z nadzieją o lepsze jutro. Naiwność, brak alternatywy albo małe wymagania. Przykre.

BożJar
@?....? 18.09.2018 23:26

Z tego co słyszałam to coraz więcej ludków odchodzi z właszcza z windykacji telefonicznej odeszło kilku bardzo doświadczonych negocjatorów w ostatnich kilku miesiącach. Powoli mają dość humorów dwóch pań kierowniczek pionu windykacji i wtórujacym im liderów CC i działu prawnego którzy chodzą posłusznie na smyczkach wyżej wymienionych pań.

prowokator
@BożJar 20.09.2018 12:14

jesli chodzi o dzial windykacji to jest mlody zgrany zespol ktory robi caly czas target, zasady sa proste, jest target jest hajs, co do podstawy wynagrodzenia to kazdego indywidualna sprawa i zalezy duzo od umiejetnosci, odnosnie rozwojue firmy i portfela nie wiadomo co przyniesie przyszlosc ale poki co jest z czego ciagnac ;) zrodelko nie wygasa, jesli chodzi o atmosfere to jest raczej pozytywna, duzo spraw mozna zalatwic za pomoca dialogu, co do kadry zarzadzajacej kazdy pracownik ma swoj wlasny portfel i pracuje wg wlasnego uznania, nie ma ustalonego schematu etc, sfochowanych ludzi nie widzialem, poza tym jak sie pracuje trudno jest oceniac innych

Dulcynea

Sporo ludzi w ostatnim wyparowało.. Zobaczymy co przyniesie nowe..

@Dulcynea 03.05.2017 17:41

Zmiana kadry przyniosła pozytywne efekty.

PMka
@pracownik 06.07.2018 16:13

jaka zmiana ubiegło czy tego roczna? ;-)

anonymous

Warunki wstępne do pracy w Reform Capital: (usunięte przez administratora) i bezwzględność. Trzeba się wykazać oboma tymi cechami by świadomie windykować na ludziach długi sporne, spłacone albo nigdy nie istniejące.

Andrzej

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy.

anonymous

Brak możliwości rozwoju, praca stresująca i raczej nisko płatna jak na wymagania. Odradzam jeśli masz jakąkolwiek inną alternatywę.

Julita

@Wacek, a jak oceniasz pozapłacowe warunki pracy? Jak ma się rzecz z atmosferą w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na dodatkowe benefity (posiłki, opiekę medyczną, dofinansowanie do multisport)? Czy jest możliwość podejmowania szkoleń zwiększających kwalifikacje? Poza @Wacek dawno już nie było opinii o pracy w Reform Capital Sp z o.o. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat tego jakim ta firma jest pracodawcą? Ktoś ostatnio aplikował i zdradzi jak wygląda proces rekrutacyjny?

Wacek

Co tu chwalić ? premie co kwartał . 2200 netto co miesiac max . I 300 - 400 zł raz na 3 miesiace. Dzwonisz , wysyłasz smsy , listy, robisz wszystko i to za śmieszne 3000 brutto. Słabo to wygląda , lepiej isc do Eurobanku lub Getina . Aha jest predictive

qwerty
@Wacek 15.02.2018 00:21

Ty dobre, ja tam więcej zarabiałem jako student pracujący na część etatu. Musiałeś wypaść bardzo słabiutko na rozmwoie , że taka kwotę ci do umowy wpisali… Z tego co widze, to w cc pracujesz… chyba kiepski z ciebie negocjator.

b
@qwerty 16.02.2018 09:04

ile zarabiałeś?

Karolina

Czy ta cisza na forum to efekt dobrej pracy?

znajoma królika

znalazłam ofertę Asystent ds Prawnych.. niestety już nieaktualna. szkoda . Znajomy pracował tam swego czasu i bardzo poleca. Lokalizacja super (rondo powstańców). Kolega był w egzekucji i bardzo sobie chwalił. Nic to.. Trzeba poczekać aż pojawia sie oferty a tymczasem szukam dalej..

Taki tam pracownik

Fajna atmosfera to duża zaleta. Polecam. Warto

Julita

Wiecie coś może o aktualnych ofertach pracy w Reform Capital Sp z o.o.? Teraz widzę tylko ogłoszenie na stanowisko Asystent ds. Prawnych. @dina - napiszesz coś więcej o swojej rozmowie o pracę? Na jakie stanowisko aplikowałaś? Jakie padały pytania na rozmowie?

Admin

Dla mnie praca w RC była ok. W trakcie studiów normalnie mogłem wychodzić na zajęcia, nie było większych problemów. Z urlopem też spoko, zawsze dostawałem jak potrzebowałem. Jednak studia i praca to inna bajka, bo zamiast suchej teorii można się sporo nauczyć. Jak ktoś nie lubi windykacji to nie polubi żadnej firmy o tym profilu. Dla mnie wpis w CV to duży atut.

Ciptrio

Jeśli lubisz wiecznie naburmuszone gwiazdy w roli kiero to miejsce idealne. Ludzie w większości młodzi i fajni

Dan.J.
@Ciptrio 16.02.2017 12:14

Podstawowa zaleta: nie jest to tradycyjne Korpo! Poza tym zawsze można się dogadać. Potrzebujesz dnia wolnego? Nie ma problemu!. A co do pracy robisz swoje i jest ok. Masz zaproszenie na rozmowę? Skorzystaj! Porozmawiać zawsze można. Jak w każdej pracy Najlepsi mają dobrze.

bik
@Dan.J. 30.03.2017 23:18

Moje odczucia po rozmowie kwalifikacyjnej są pozytywne. Była poprowadzona profesjonalnie, padały rzeczowe pytania, podano mi również dużo konkretów odnośnie profilu firmy i zakresu obowiązków. Po dotychczasowym zatrudnieniu i rozmowach w wielu miejscach mam porównanie.

dina
@bik 07.04.2017 23:57

Hej, ja dzisiaj byłam na rozmowie w tej firmie. Lekkie zdziwienie, bo nie było maglowania przez HR-owca, tylko przyjemna rozmowa z dwoma kobietami. W zasadzie stres szybko zszedł i nawet jak mnie nie przyjmą, to będzie to fajne doświadczenie. Ogólnie pozytywnie, rzeczowo, bez obaw można iść na rozmowę - to nie korpo.

kami
@dina 10.04.2017 15:52

a o co konkretnie cie pytali? zadawali głupie pytania typu co będziesz robić za lat? albo sprzedaj długopis?

Bilbo

Krótko Nie polecam. Chyba że nie masz innych opcji..

Bilbo

Krótko Nie polecam. Chyba że nie masz innych opcji..

dumn

Ważne dla mnie są odpowiednie zarobki, ale czy wypłata jest adekwatna do powierzanych zadań? Pozdrawiam

Kubek

Spora lipa... Fakt zarządzanie na poziomie osiedlowego warzywniaka... Rozwój.. W sumie to brak jakiegokolwiek rozwoju.. Szary pracownik bardziej ogarnia temat od kierowników. Ale bywa i tak. W ostateczności można jakoś dotrwacdo momentu znalezienia innej job...

diki
@Kubek 13.10.2016 18:49

Kubek, jak długo szukasz innej roboty?

blumen poliglota

właśnie trafiłem na ich ogłoszenie i praca wydaje sie w porządku. Dołączam się do twojego pytania bo kaska zawsze większa za granicą i nie powiem pomieszkałbym w takich czechach :P a wie ktoś czy rekrutacje można wtedy załatwić we wrocku czy trzeba ekstra mykać do czech ???

niepolecam

Nieuczciwy pracodawca !!!!! Premia do tej pory nie wypłacona a cel zrealizowany w 100%. Nie polecam.

pracuś

Wiadomo, że są ludzie, którzy zawsze znajdą powody do narzekania ale jak dla mnie to firma naprawdę przyjazna pracownikowi. Wystawiam ocenę bardzo dobrą :)

aplikant

Wynagrodzenie konkurencyjne, atmosfera w porządku, z kierownikami można się dogadać.

były pracownik

Jako były pracownik o Reform Capital mogę wypowiadać się wyłącznie w samych superlatywach. Praca tam umożliwiła mi zdobycie cennego oświadczenia zawodowego, które zaowocowało zatrudnieniem w innej spółce i awansem. Zawsze będę wspominał przyjazną atmosferę, jaka panowała w „Reform” i pozytywnie nastawionych do pracownika przełożonych. Nigdy nie spotkałem się z brakiem zrozumienia z ich strony i uważam, że są oni ogromnym atutem tej firmy. Jest to niewątpliwie miejsce dla ambitnych, którzy stawiają na samorozwój i wymagają przede wszystkim od siebie!

Dziwi mnie treść poniższych komentarzy. Pracowałam w tej firmie kilka lat, dzięki kierownictwu firmy i współpracownikom nauczyłam się kompleksowej obsługi wierzytelności. Reform Capital nie jest molochem, zatrudnia kilkudziesięciu pracowników, dzięki temu nikt nie czuje się anonimowo i łatwo można nawiązań kontakt z pracownikami innych działów. Zauważyłam w ciągu tych kilku lat współpracy, że firma nie zwalnia pracowników doświadczonych i zaangażowanych, tylko obiboków i kombinatorów.

Tomek

Nie polecam pracy.Brak możliwości rozwoju zawodowego.Kierownicy działów totalny niewypał.brak komunikatywności i umiejętności zarządzania zespołem

Gruby
@Tomek 02.03.2016 13:20

W jakim dziale pracowałeś? Bo właśnie chcę aplikować na stanowisko negocjatora. Aktualnie ta firma poszukuje pracowników.

siwy dym

zarobki bardzo srednie tak jak i poziom firmy... zwykły szary pracownik jest bardziej ogarnięty od kadry kierowniczej,(usunięte przez administratora)... wiec walka z wiatrakami, nie polecam,(usunięte przez administratora)

pilne

czy ktoś pracował w Reform Capital? jak wrażenia jak zarobki? mam tam rozmowę i nie wiem czego mogę oczekiwać.

Zostaw opinię o Reform Capital Sp z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reform Capital Sp z o.o.