Reform Capital Sp z o.o.

Wrocław

Opinie o Reform Capital Sp z o.o.

Taki tam pracownik

Fajna atmosfera to duża zaleta. Polecam. Warto

Julita

Wiecie coś może o aktualnych ofertach pracy w Reform Capital Sp z o.o.? Teraz widzę tylko ogłoszenie na stanowisko Asystent ds. Prawnych. @dina - napiszesz coś więcej o swojej rozmowie o pracę? Na jakie stanowisko aplikowałaś? Jakie padały pytania na rozmowie?

Dulcynea

Sporo ludzi w ostatnim wyparowało.. Zobaczymy co przyniesie nowe..

Admin

Dla mnie praca w RC była ok. W trakcie studiów normalnie mogłem wychodzić na zajęcia, nie było większych problemów. Z urlopem też spoko, zawsze dostawałem jak potrzebowałem. Jednak studia i praca to inna bajka, bo zamiast suchej teorii można się sporo nauczyć. Jak ktoś nie lubi windykacji to nie polubi żadnej firmy o tym profilu. Dla mnie wpis w CV to duży atut.

Ciptrio

Jeśli lubisz wiecznie naburmuszone gwiazdy w roli kiero to miejsce idealne. Ludzie w większości młodzi i fajni

dina
@bik 07.04.2017 23:57
Moje odczucia po rozmowie kwalifikacyjnej są pozytywne. Była poprowadzona profesjonalnie, padały rzeczowe pytania, podano mi ró...

Hej, ja dzisiaj byłam na rozmowie w tej firmie. Lekkie zdziwienie, bo nie było maglowania przez HR-owca, tylko przyjemna rozmowa z dwoma kobietami. W zasadzie stres szybko zszedł i nawet jak mnie nie przyjmą, to będzie to fajne doświadczenie. Ogólnie pozytywnie, rzeczowo, bez obaw można iść na rozmowę - to nie korpo.

kami
@dina 10.04.2017 15:52

a o co konkretnie cie pytali? zadawali głupie pytania typu co będziesz robić za lat? albo sprzedaj długopis?

Bilbo

Krótko Nie polecam. Chyba że nie masz innych opcji..

Bilbo

Krótko Nie polecam. Chyba że nie masz innych opcji..

dumn

Ważne dla mnie są odpowiednie zarobki, ale czy wypłata jest adekwatna do powierzanych zadań? Pozdrawiam

Kubek

Spora lipa... Fakt zarządzanie na poziomie osiedlowego warzywniaka... Rozwój.. W sumie to brak jakiegokolwiek rozwoju.. Szary pracownik bardziej ogarnia temat od kierowników. Ale bywa i tak. W ostateczności można jakoś dotrwacdo momentu znalezienia innej job...

diki
@Kubek 13.10.2016 18:49

Kubek, jak długo szukasz innej roboty?

blumen poliglota

właśnie trafiłem na ich ogłoszenie i praca wydaje sie w porządku. Dołączam się do twojego pytania bo kaska zawsze większa za granicą i nie powiem pomieszkałbym w takich czechach :P a wie ktoś czy rekrutacje można wtedy załatwić we wrocku czy trzeba ekstra mykać do czech ???

niepolecam

Nieuczciwy pracodawca !!!!! Premia do tej pory nie wypłacona a cel zrealizowany w 100%. Nie polecam.

pracuś

Wiadomo, że są ludzie, którzy zawsze znajdą powody do narzekania ale jak dla mnie to firma naprawdę przyjazna pracownikowi. Wystawiam ocenę bardzo dobrą :)

aplikant

Wynagrodzenie konkurencyjne, atmosfera w porządku, z kierownikami można się dogadać.

były pracownik

Jako były pracownik o Reform Capital mogę wypowiadać się wyłącznie w samych superlatywach. Praca tam umożliwiła mi zdobycie cennego oświadczenia zawodowego, które zaowocowało zatrudnieniem w innej spółce i awansem. Zawsze będę wspominał przyjazną atmosferę, jaka panowała w „Reform” i pozytywnie nastawionych do pracownika przełożonych. Nigdy nie spotkałem się z brakiem zrozumienia z ich strony i uważam, że są oni ogromnym atutem tej firmy. Jest to niewątpliwie miejsce dla ambitnych, którzy stawiają na samorozwój i wymagają przede wszystkim od siebie!

Dziwi mnie treść poniższych komentarzy. Pracowałam w tej firmie kilka lat, dzięki kierownictwu firmy i współpracownikom nauczyłam się kompleksowej obsługi wierzytelności. Reform Capital nie jest molochem, zatrudnia kilkudziesięciu pracowników, dzięki temu nikt nie czuje się anonimowo i łatwo można nawiązań kontakt z pracownikami innych działów. Zauważyłam w ciągu tych kilku lat współpracy, że firma nie zwalnia pracowników doświadczonych i zaangażowanych, tylko obiboków i kombinatorów.

Tomek

Nie polecam pracy.Brak możliwości rozwoju zawodowego.Kierownicy działów totalny niewypał.brak komunikatywności i umiejętności zarządzania zespołem

Gruby
@Tomek 02.03.2016 13:20

W jakim dziale pracowałeś? Bo właśnie chcę aplikować na stanowisko negocjatora. Aktualnie ta firma poszukuje pracowników.

siwy dym

zarobki bardzo srednie tak jak i poziom firmy... zwykły szary pracownik jest bardziej ogarnięty od kadry kierowniczej,(usunięte przez administratora)... wiec walka z wiatrakami, nie polecam,(usunięte przez administratora)

pilne

czy ktoś pracował w Reform Capital? jak wrażenia jak zarobki? mam tam rozmowę i nie wiem czego mogę oczekiwać.

Zostaw opinię o Reform Capital Sp z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reform Capital Sp z o.o.