Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA w Wrocław

Pati Nowy wpis

Chce się dowiedzieć gdzie można znaleźć oferty na montaż. Chłopak po Wrocławiu czegoś szuka i też tak firmy przeglądam. Tutaj to temat urwał się ze dwa lata temu. ostatecznie po prostu nie wiem jaka może być ocena warunków i czy można pracę chłopakowi polecić

Jan

Możecie coś napisać o kierowniku montażu który przechodzi od stycznia do Controltecu.

Dominika
@Jan

A ciekawa jestem skąd tego typu zmiany tutaj? Czemu będzie przechodził?

Towarzysz
@Jan

Ponieważ już się dogadał i od stycznia przechodzi do Ctec.

Dominika Nowy wpis
@Towarzysz

ale dlaczego? i obecnie normalnie pracuje jakby nigdy nic? a co pozostali na to?

Wacek Nowy wpis
@Dominika

Nie wiem co pozostali ale przechodzi od grudnia.

Co się u was dzieje że tyle osób przechodzi do konkurencji?

Elżbieta
@Piotr

Nie mam informacji, co się dzieje a ty jesteś z konkurencji czy myślisz o pracy tutaj?

Piotr Nowy wpis
@Elżbieta

Z konkurencji, i trochę ludzi tutaj już pracuje a następne będą pracować.

Janisusz

Jak tam? Sda jeszcze żyje czy już nie?

Przemysław
@Janisusz

O kim mowa? To ktoś wyżej w firmie?

Brałeś udział w rekrutacji do Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Dawid P

Panowie, nie oczerniajcie firmy. Osoby z talentem na pewno odnajdą się w firmie. Jesteśmy bardzo dynamicznym zespołem. Każdy znajdzie w naszej firmie swoją ścieżkę kariery.

Dawid
@Dawid P

To super. Piszac o karierze masz na myśli awans wewnętrzny? Są takie możliwości? Na szkolenia branżowe też można się załapać?

Elo
@Dawid

Tak.

Dominika
@Elo

I dużo tutaj osób przeszło przez taki awans? I jakie przykładowe te szkolenia branżowe? Bo rozumiem, że Twoje potwierdzenie jest zbiorcze dla każdego wariantu? ;)

Król montażu

Gurgur z Rózanskim dalej wszystkich sprzedają?

Andrzejek

No jeszcze kilka chwastów się zwolni i będzie.... ...tak samo hawajowo jak do tej pory. Tylko (usunięte przez administratora)z kątów jeszcze przy korycie.

Grzegorz! W 2021 roku nic się nie zmieniło. Niekompletna kadra kierownicza. Na niektórych stanowiskach są dzieci bez doświadczenia, np. na konstrukcji. W firmie najlepiej mają się (usunięte przez administratora) którzy są wygadani i potrafią dobrze zbajerować prezesa. Zarobki na zwykłych stanowiskach dość niskie, przy czym kierownicy zarabiają bardzo dużo, nie adykwatnie do umiejętności. Często są "mile widziane" nadgodziny. Jest silna presja na szybką pracę, harmonogramy są nie realne do realizacji, a jak się z czymś nie wyrobisz to cała wina jest przerzucana na ciebie. Podsumowując, za dużo nie potrafisz, jesteś cwaniakiem, zapraszamy do SDA. Ale jeżeli masz głowę na karku, to poszukaj sobie lepszego miejsca.

Grzegorz

Brak wpisów w roku 2021 na temat Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA? To zaskakujące tym bardziej, że w ostatnim czasie byliście aktywni w tym wątku. Czyżby nie było, co napisać o tym pracodawcy? Jestem bardzo zaskoczony, dlatego mam nadzieję, że ktoś podzieli się z nami tym, co dzieje się aktualnie w tej firmie. Uda mi się to za Waszym pośrednictwem ustalić? Będzie mi bardzo miło.

Borys

@Anonim To krzywdząca dla ludzi pracujących w firmie opinia. Może nie jest idealnie ale w sumie to firma jest dobrym pracodawcą.

Obecnie praca dla ludzi z niskimi ambicjami. Kiedyś firma fajna z fajnymi możliwościami. Ile byś się nie starał, to działania niektórych powodują że wszystkiego się odechciewa. Wewnątrz kilka osób wyraźnie szkodzi firmie czego szefostwo zdaje się nie widzieć. Niektórzy nawet hobbystycznie swojego pracodawcę regularnie okradają. Szefowie płacą uczciwie ale jak się dowiadujesz, że ktoś komu się nie chce pracować zarabia sporo więcej od Ciebie to się odechciewa robić czegokolwiek. Największą grupę osób w firmie stanowią kierownicy - kierownik od tego, kierownik od tamtego. A kilku z nich nie powinno nawet kierować świniami w chlewie bo poziom kultury u świń jest za wysoki.

Barnaba

Firma dobra więc nie przesadzajcie z tym oczernianiem. Chyba, że to konkurencja?

Witold
@Barnaba

Uzasadnisz swoją pozytywna ocenę SDA? Co sprawia, że polecasz to miejsce?

Papież Jurgren
@Witold

A kto powiedział, że poleca? Powiedział tylko, żeby bez powodu nie oczerniać.

Julia
@Papież Jurgren

A Ty co myślisz o SDA? Pracujesz u nich? I jeśli tak, to w jakim dziale?

Czy pracownicy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Brzydki marcin

Tak , szczególnie przy pasztecie w Koguciku.

Tarło

co tam nowego w SDA? Prawda to, że ponoć wreszcie nastał porządek?

Kieras
@Tarło

Dobry żart - tynfa wart

Marcin G

Nie ma już o czym pisać ....

@Marcin G

Dlaczego? Wydarzyło się coś konkretnego w ostatnim czasie w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA? Pracujesz obecnie w tym miejscu? Jeżeli tak, to chętnie dowiem się, jak obecnie kształtuje się ilość obowiązków, które ma do wykonania zatrudniony pracownik z wynagrodzeniem, które oferuje pracodawca? Uważasz, że pracownicy są uczciwie wynagradzani? Napisz swoją opinię na ten temat.

Kiełbasa lekko podwedzana.
@Marcin G

Dzik dzwoni po wszystkich i szuka kolegów uwaga na oszusta...

@Kiełbasa lekko podwedzana.

Twój wpis również nie jest dla mnie w żaden sposób zrozumiały. Możesz napisać, co w ostatnim czasie wydarzyło się w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA? Na jakiego oszusta piszesz, aby uważać? Czy ma on jakiś związek z pracą w tej firmie? Proszę o odpowiedź.

Nabuj

???????? pleksi sprzedam..

@Nabuj

Kolejna niezrozumiała wypowiedź. Bardzo proszę, aby swoje wpisy formułować w taki sposób, aby były zrozumiałe dla czytelników odwiedzających ten wątek. Ktoś z Was ma aktualne informacje związane z pracą w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA? Proszę o rzetelne odpowiedzi.

Gruzojad
@Kiełbasa lekko podwedzana.

D.... a szczypie że do ciebie nie dzwoni?

Dziki dzik :)

Widze ze naszemu mysliwemu sezon na dziki zle poszedł albo cos w nowej pracy wywinął lub zawinął:D znow grzeje nóżki przy kominku i smaruje na forach w poszykiwaniu znajomych. Polecam bado albo jakis inny portal randkowy. Tam sie wyuzewnętrznij albo idz do kosmetyczki

Pixi
@Dziki dzik :)

Kopytka wypicowane muszą być podłogę pleksi wylozylem.

Sie gaz
@Dziki dzik :)

Tak dziki ma sezon zięba.. żadna firma godziny nie chce A to jest to się pozna

@Sie gaz

Starałem się zrozumieć, o czym piszecie, jednak w żaden sposób nie udaje mi się znaleźć w Waszych wypowiedziach powiązania z pracą w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA. Mógłbyś sprecyzować, o czym tak naprawdę dyskutujecie i jaki to ma związek z pracą w tym miejscu?

Gdzie jest Halinka
@Tomasz

Co zrobiłeś z Haliną????!!! Czy to Ty Halinko tylko po powrocie z wakacjii w Tajlandii?!

@Gdzie jest Halinka

Dlaczego sugerujesz, że mam jakiś związek z osobą, o której piszesz w swoim komentarzu? Nie widzę również za bardzo powodu, aby dyskutować o osobie, która nie uczestniczy z nami w dyskusji, dlatego też chciałbym wrócić do rozmowy, która jest motywem przewodnim tego wątku. Szukałem informacji o rekrutacji do pracy w tej firmie, jednak nie znalazłem żadnych ogłoszeń. Czy jesteś w stanie potwierdzić, że rzeczywiście firma nie poszukuje obecnie pracowników? Przedstaw, co wiesz na ten temat.

Pozdro dla kumatych

Lucyfer w piekle przeprowadza inspekcje. Podchodzi do pierwszego kotła, którego pilnuje aż 10 diabłów i pyta: -dlaczego aż 10 diabłów pilnuje tego kotła? -bo w tym kotle gotują się Amerykanie, oni są ambitni i każdy co chwilę usiłuje wyskoczyć Lucyfer idzie dalej i zauważa kocioł, a przy nim 5 diabłów. Podchodzi i pyta: -czy tu tylko 5 diabłów wystarczy? -tak, w kotle gotują się Anglicy, są ambitni, ale przy tym trochę flegmatyczni więc 5 wystarczy Następnie lucyfer podchodzi do kotła przy którym stoi jeden diabeł i zadaje mu pytanie: -czy Ty tu sam wystarczysz, aby przypilnować kotła? -tak bo w kotle gotują się Niemcy, to zdyscyplinowany naród, więc jeden diabeł wystarczy Lucyfer idąc dalej zauważa kocioł, którego nikt nie pilnuje. Chodzi i szuka jakiegoś diabła, który by mu wyjaśnił zaistniałą sytuację, aż w końcu znajduje gdzieś odpoczywającego diabła, więc podchodzi i pyta: -dlaczego nikt nie pilnuje tego kotła? -bo w nim znajdują się Polacy -Czy Ci ludzie nie chcą wydostać się z tego kotła? -ależ chcą, tylko jak już jeden próbuje się wydostać i wspina się na ściankę, to reszta go łapie i ściąga z powrotem na dół.

@Pozdro dla kumatych

Czy to aluzja do pracy w SDA? Jeśli tak, to przyjąłeś ciekawą formę podzielenia się z tym nami. Myślę jednak, że zarówno dla mnie, jak i wielu innych czytelników wyrażona przez Ciebie opinia może być niezrozumiała, dlatego chciałbym prosić, abyś opisał swoje zdanie na temat tego miejsca pracy w sposób bardziej zrozumiały? Na chwilę obecną nie rozumiem Twojego komentarza.

Nie polecam.

@Piotr

Fajnie, że postanowiłeś napisać coś w wątku na temat pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA, jednak Twoja wypowiedź na chwilę obecną nie wnosi nic do tematu. Czego konkretnie nie polecasz? Wyraź swoje zdanie tak, aby było poparte jakimiś przykładami i dowodami, które potwierdzą to, co napisałeś.

Gawa

Czy zarobki w firmie na stanowiskach inżynierskich sa konkurencyjne czy plotki o niskich zarobkach sa prawdziwe?

Mariusz T.
@Gawa

2,500 na rękę.

Han
@Mariusz T.

To jakis zart?

Han
@Mariusz T.

W innych firmach tej wielkosci zarobki wahaja sie w przedziale 4-6 tys dla osob z kilkuletnim doświadczeniem

Mariusz T.
@Han

Konstrukcja popełnia bardzo dużo błędów wiec zarobki 2500zł sa adekwatne

Pasztet.
@Han

Mariusz czy ty teraz zajmujesz się serwisem ambon + ocieplaniem ich na dziki.....

heheszkowy bocian
@Gawa

Na tej stronie jest więcej pieX#X#Xnia niż na redtube :D

Giiii
@heheszkowy bocian

No wiec jak jest z tymi zarobkami naprawde?

@Giiii

Jesteś zainteresowany pracą w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA? Możesz napisać, co sprawiło, że akurat to miejsce pracy jest dla Ciebie miejscem, nad którym warto się zastanowić przy dalszej karierze zawodowej? Jeżeli możesz to przedstaw, dlaczego tak jest w Twoim przypadku.

Ambon
@Giiii

Naprawdę to 7k ????

Dzika Sosna

Konstruktorzy siedzą w niezbyt dużym pokoiku gdzie jedzą, rysują, pocą się itp itd. Na hale produkcyjna to strach wejść. Poziom hałasu grubo, grubo ponad normami , spawalnia bez wyciągów więc wszyscy na hali elegancko buchają :D firma ma chyba z 7 lat, a wygląda jak by Gierka pamiętała :D frezarki to chyba nigdy serwisu nie widziały ale prócz serii z dokładnością 0,5mm nic tam nie leci bo wszytko i tak na zewnątrz zlecają. Ludzie narzekają, że mało zarabiają ale tak naprawdę nic tam nie robią więc za co mają dostawać podwyżki ? pracy też nie zmienią bo jak zmienią to będą musieli zacząć pracować, więc koło się zatacza. Ciężko jest polecić to firmę :(

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA - Wrocław

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA
2.2/5 Na podstawie 114 ocen.
  • Oriona 4 lok. 2
    67-200 Wrocław