Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA w Wrocław

Halina

@Krzysztof, jak ocenisz ogólnie liczbę osób, która pracuję w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA? Zdarza się tak, że brakuje pracowników chętnych, którzy chcieliby tam pracować? Czy raczej taki problem nie dotyczy tego miejsca pracy? @Mariusz, skąd masz takie informacje? Dlaczego miałoby dochodzić do tego, aby pracodawca zmniejszał wynagrodzenie po okresie próbnym? Ktoś może potwierdzić, że takie coś ma miejsce?

@Halina

Co 3 miesiace ktoś odchodzi to są potwierdzone dane łącznie przez tylko jeden rok zmieniło się 30 procent załogi czyli odeszło około 18 pracowników ale są zastapiani nowymi którzy też odchodzą i pracownikami z ukrainy, źle się tam dzieje niestety

jutrek ogórek
@Halina

A jak myślisz Halina - skąd są takie informacje ?, bo wróble na dachu gadają - czy też kogoś spotkała taka niespodzianka (obniżka pensji po okresie próbnym). To często spotykana praktyka w firmach gdzie nie szanuje się ludzi i nie potrafi się ich we właściwy sposób "wykorzystywać" - gdy pracownik pokaże że jest zaangażowany, a do tego już przestał szukać pracy - to można próbować go wycisnąć - a nóż się uda (a jak nie to bierzemy kolejnego z za bramy) ......... . Ja miałem już przyjemność spotkać się z czymś takim - (nie w sda) - po przedłużeniu ustnym umowy - a przed przekazaniem umowy w formie papierowej zmienia się zdanie i proponuje jednak rozwiązanie umowy ............... baaaardzo ciekawe doświadczenie - polecam. Ot taki polski biznes w białych skarpetkach i na krótką metę.

Sda

Aby nadrobić małą wypłatę dopasujemy sobie godzinki na co jest oficjalne przyzwolenie klopsa. Tak jak teraz jeździmy na sitech to 2 godzinki zawsze się dopisze. Także tego na montażu nie jest źle.

Mariusz

Czy to prawda ze czestą praktyka w firmie jest zmniejszanie po okresie probnym pensji ustalonej podczas zatrudnienia?

Halina

@Krzysztof, masz jakieś potwierdzone informacje na ten temat? Czy są to tylko i wyłącznie Twoje przypuszczenia względem sytuacji firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA? Możesz to jakoś uargumentować? @strata czasu, jakie dokładnie aspekty pracy omawiane z pracodawcą nie zgadzały się w rzeczywistości? Możesz przedstawić konkretne informacje na ten temat?

@Halina

W tej firmie większość osób odchodzi po 3 miesiącaach niskie zarobki, w tych okolicach żeby mieszkać i nie jeść tylko wody z chlebem to 2900 to minimum więc gdzie oni dobrych fachowców za to znajdą a tyle oferują żenada

Brałeś udział w rekrutacji do Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
strata czasu

karma wraca....mogę potwierdzić, że praca tam to strata czasu dla kogoś, kto podchodzi do pracy poważnie - bez sensu oszukiwania i to od samego poczatku....premie i prowizja ustalona ale wiadomo można kombinować żeby pracownikowi nie wypłacić

razem z mds idą na dno

Halina

@Syndyk,@R. T, czy w ostatnim czasie wydarzyło się coś w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA, co rzekomo sprawiło, że firma ma zamiar zamknąć produkcję? Skąd macie informację na ten temat? Czy są one z rzetelnego i potwierdzonego źródła? @Adam, Twoja informacja jest całkiem inna od tej, którą przekazali użytkownicy w swoich ostatnich wpisach. Napisz, proszę, jak wygląda obecnie sytuacja firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA na rynku, aby rozwiać wszelkie wątpliwości na ten temat.

Evan
@Halina

@Halina jak widzisz sami specjaliści w branży poniżej się trafili więc wiedzą najlepiej i zapewne mają własne firmy, doświadczenie ........... eh Janusze biznesu

obserwator
@Evan

nie słyszałem jeszcze żeby właściciel firmy kiedykolwiek przyznał się że coś idzie źle w jego firmie - natomiast sfrustrowanych pracowników którzy sprzątają po swoich szefach "rekinach biznesu" widziałem niejednokrotnie - szczególnie w tej branży

Nikt nie zwija żagli , zamówień od groma mamy.

Syndyk

UWAGA ! produkcja wygasa ! zwijają żagle !

@Syndyk

Zapowiadało się na to od dawna dobrze że w porę to dostrzegłem

obserwator
@Syndyk

No może w końcu oczyści się atmosfera wokół branży - nie tylko SDA było zawsze "najtańsze i najlepsze" (jest jeszcze jedna firma we wrocku) - efekt jest taki że dobrze zrealizowany projekt to wypadek przy pracy i jest jak yeti - wielu słyszało że były - ale widzieli nieliczni - a klienci zamawiają sprzęt za granicą (czechy, niemcy - i dalej).

Halina

@ciekawy, dlaczego porównujesz warunki pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA do czasów PRL-u? Przedstawisz szczegółowo, dlaczego tak uważasz? Zastanawia mnie, czemu przyszło Ci do głowy akurat takie porównanie. Rozwiń, proszę moje wątpliwości na ten temat.

ciekawy

niezły PRL brakuje tylko żeby szlugi wszyscy palili i wódkę pili na zakładzie :D bałagan i brud wpada w oko :P

Halina

@Adam, w którym momencie według Ciebie broniłam firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA? Nie jestem osobą, która ocenia tylko osobą, która poszukuje informacji na temat pracy w tej firmie, więc w żaden sposób nie broniłam i nie bronię firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA. Ktoś z Was może napisać jeszcze coś konkretnego na temat obecnych warunków zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA? Zachęcam do podzielenia się swoją wiedzą na forum.

ww czy ktoś może wypowiedzieć się na temat p. Jacka kierownika zakładu który pracował do maja 2018

Znany i lubiany
@anonymous

No nie gadajcie ze jacusia nie ma xD pociągnał ze sobą sylwusia zeby na paletach za duzo nie zarobił xD Mysle ze jacusia NASA zatrudniło bo pewnie sie spodobal (@Halinka czyt. SARKAZM -bo za bystra nie jestes) im na targach w Ameryce xD Dla tych co nie znajo jacus- dyr. firmy ktory nie wiedział czym firma sie zajmuje xD

@Znany i lubiany

proszę opowiedz więcej o jego osiągnięciach w latach gdzie pracował jakim jest człowiekiem ?

Sylwester

czemu szefowie maja nagle dwa oddzielne pokoje ? już się nie lubią ?? pokłócili się o sylwestra ? czy o Annie ?

adam

Pierwszy raz spotykam się aby moderator wdawał się w tak głęboką dyskusje z opiniodawcami. Na innych profilach i portalach tak nie ma hmmm :(

@adam

Jaka firma taki profil ????

@adam

bardziej chodzi co to za moderator z krainy deszczowców,co tak broni firmy :D

Halina

@R. T, proszę, abyś nie używał słów wulgarnych, które łamią zasady forum według regulaminu, który obowiązuje https://www.gowork.pl/regulamin Nie oceniam Twoich zdolności intelektualnych, dlatego błędnie zrozumiałeś przesłanie mojej wypowiedzi. Myślę, że powinniśmy wrócić do dyskusji o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA, aby nasza wzajemna dyskusja nie przysłaniała tego, co jest głównym tematem tego forum. @adam, dopytuję o szczegóły, które są bardzo ważne w przypadku osób zastanawiających się nad udziałem w procesie rekrutacyjnym do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA, dlatego myślę, że taka dyskusja jest pomocna w podjęciu decyzji o ewentualnym zatrudnieniu.

Halina

@jako tako, R. T, rozumiem wypowiedzi, które są sarkazmem, jednak chciałabym, aby komentarze wyrażane w wątku opinii o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA były konstruowane jaśniej, ponieważ wątek przeglądają osoby, które mogą nie zrozumieć przesłania, które niesie za sobą taka wypowiedź. @R. T, jesteś w stanie opisać szczegółowo, jak wyglądają warunki na produkcji, które wspomniałeś w swoim wpisie?

@Halina

"wątek przeglądają osoby które mogą nie rozumieć przesłania które niesie za sobą ta wypowiedź" po tym cytacie stwierdzam ze wyżej (usunięte przez administratora) niż (usunięte przez administratora) masz , a elokwencja nie świadczy o erudycji a ty nie jesteś od tego by oceniać innych zdolności intelektualnych

Halina

@Monter, Twoja wypowiedź jest dla mnie trochę niejasna, ponieważ na początku wypowiedzi piszesz, że praca w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA jest "super", jednak podsumowując swoją wypowiedź finalnie nie polecasz pracy w tym miejscu. Brałeś udział w szkoleniach, które opisujesz w komentarzu? Są one pomocne w dalszym rozwoju pracownika, który otrzymał możliwość udziału w nich? Opisz bardziej dokładnie poruszone przez Ciebie kwestie.

jako tako
@Halina

mała podpowiedź: wpisz w google hasła sarkazm i ironia i spróbuj dopasować do tekstu "monter" - powinnaś rozgryźć chytry plan "montera"

@Halina

Halina nie rób z twarzy d***y bo kolega niżej jasno się wyraził tylko ty z darma piszesz elaboraty. Gówniane zarobki , tragiczne warunki do rozwoju podnoszenia kwalifikacji etc. W zarządzie świnie więc na produkcji musi być chlyw . Pzdr

Monter

Super praca, z takich ważniejszych plusów wymienię kilka: - bezpłatne szkolenia ( o tym niżej ) - wynagrodzenie na czas - możliwość skorzystania z toalety - przydział 1 rolki papieru toaletowego na miesiąc ( taki różowy cienki, starcza max na jedno sranie ) To tyle, mam nadzieje ze nic nie pominąłem. Co do bezpłatnych szkoleń to nie dajcie się nabrać, bo jest to zwykły (usunięte przez administratora) słowny od pana hehe łysego steryda który nie ma pojęcia o robocie. Szkolenie takie można otrzymać na wiele sposobów: np. Jak coś (usunięte przez administratora) (bo szybko) lub jak robisz za wolno bo np. jebiesz się z ustawianiem pierwszej sztuki żeby nie (usunięte przez administratora) Jeśli chodzi o wynagrodzenie to jest tak sobie. Dla kogoś z niewielkim doświadczeniem może być w sam raz, za to jeśli coś więcej potrafisz to jednak nie warto. A i dorobić tez nie bardzo się da bo za nadgodzin mało . Ogólnie nie polecam.

Halina

@alek, skąd u Ciebie tak negatywne określenie względem pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA? Możesz przybliżyć nam swoje doświadczenia, które posiadasz w związku z tą firmą? Wypowiedz się, proszę, bardziej szczegółowo. @Ziomus, zarobki, które przedstawiłeś w swoim komentarzu przedstawiają wartości brutto, czy netto?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA - Wrocław

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA
2.2/5 Na podstawie 114 ocen.
  • Oriona 4 lok. 2
    67-200 Wrocław