Opinie o Orienta Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Orienta Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Orienta Polska o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orienta Polska w Warszawa

Z tym językiem do którego ktoś nawiązał to chyba będzie także chodziło o preferencje samego pracodawcy? przynajmniej tak rozumiem te dwa przykładowe ogłoszenia, które są wystawione. Pracownik w restauracji ma wpisany angielski na poziomie komunikatywnym, technik narzędziowni natomiast nie. swoją drogą w tym drugim przypadku są dodane widełki płacowe, czemu w tym pierwszym nie? kojarzycie jak mogę wyjść i czy dałoby rade polecić pracę?

Sporo ostatnio odniesień zaczyna dotyczyć znajomości języka. Jest ona kluczowa w trakcie pracy? jaki zakres kursów czy też szkoleń jest przy tym oferowany? Czy są one prowadzone w formie zdalnej?

Pracodawca Nowy wpis

Dziękujemy za informację. Prosimy o bezpośredni kontakt z Naszą centralą na mail: administracja@orientapolska.pl, na pewno wyjaśnimy sytuację i chętnie pomożemy Pani/Panu uzyskać pełną informację zwrotną. Z poważaniem Orienta Polska.

W ostatnich komentarzach sporo pojawiało się informacji o języku włoskim. Majster budowy nie musi mieć z nim jednak żadnej styczności? Nie widzę tego języka w chociażby mile widzianych nawet. Mimo to jest to rekrutacja dla jakiegoś klienta. czy to stała współpraca?

@Pracodawca Nowy wpis

@Pracodawca

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Orienta Polska? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Office Manager z językiem angielskim
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Nelka

Mam zagwozdkę, bo poszukiwany jest specjalista z językiem włoskim. Ale nie wiadomo na jakie stanowisko, bo: "chwili obecnej koncentrujemy się na dopasowaniu odpowiednich kandydatów do nowo tworzonego zespołu pracowników na różne stanowiska pracy w zakresie sprzedaży, zakupów, finansów, prac administracyjnych". Kłopot w tym, że firma nie precyzuje pozostałych kompetencji, poza językowymi. Skąd mam wiedzieć, jakie muszę mieć kwalifikacje do prac administracyjnych, aby dostać pracę? :0

Czytałam, że w przypadku gdy agencja szuka dla siebie specjalisty ds. HR/ Rekrutera, istnieje możliwość zatrudnienia osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Wiecie coś o planach na tego typu nabór w 2024 r.? Jak oceniacie zarobki w firmie?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Orienta Polska? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Orienta Polska

Dziękujemy za informację. Prosimy o bezpośredni kontakt z Naszą centralą na mail: administracja@orientapolska.pl, na pewno wyjaśnimy sytuację i chętnie pomożemy Pani uzyskać pełną informację zwrotną. Z poważaniem Orienta Polska.

A właśnie patrzyłem jakiś czas temu na te ofertę dla specjalisty od sprzedaży z językiem włoskim, a tu ktoś współpracy odradza… był ktoś w ogóle na rozmowie? ona cala w tym języku jest prowadzona? ciekawi mnie tylko co zaoferują

Czy opinie na forum urwały się na dwa lata? Dobrze widzę? Wiadomo przy tym dlaczego? w internecie widzę normalnie oferty od agencji pod klienta. kiedyś udało mi się znaleźć dawniejsza ofertę dla speca od HR, wiadomo kiedy ostatnio bezpośrednio do agencji kogoś potrzebowali? Takie ogłoszenia gdzie teraz mogą być dodawane? czy na dzień dzisiejszy praca w strukturze będzie możliwa?

kandydat

Niestety Pani zajmująca się rekrutacja na literę P. bardzo nieprofesjonalna nie skończyła rekrutacji ponieważ nie poukładana sie według jej scenariuszu. Gdyby ta Pani była profesjonalna dokonczylaby rekrutacje ... brak słów traktowanie potencjalnego kandydata z góry, który nie ma prawa decydować ... jestem przekonana/y że na szczeblu menadżera taka sytuacja by nie mogla miec miejsca... brak jakiejkolwiek odpowiedzi na postawione pytania.. cisza...

@kandydat

spotkalem sie z takim samym potraktowaniem - calkowity brak reakcji na moje pytania w pewnym momencie calkowita cisza i brak jakiejkolwiek reakcji/odpowiedzi. Przedziwne traktowanie potencjalnego klienta:( niestety opinia nie moze byc pozytywna. Brak podstawowej komunikacji na lini klient - agencja

Nassomato Duuroo
@kandydat

Witam Dokładnie taką samą sytuację miałem na dniach. Pani rekrutująca na stanowisko X nie miała pojęcia, że sprawa jest ale jako Y. Totalny brak podstawowych informacji o projekcie na który rekrutują. Po zadaniu szczegółowych pytań sprawa stanęła na ,,dębowo''. Brak odzewu aż do dnia dzisiejszego. Czyli powtarza się scenariusz......tłumoki szukają tłumoków. Gratuluję podejścia, katastrofa nadciąga dużymi krokami.

To co oferuje agencja do pracy na stanowisko operatora w islandii to śmiechu warte. Za pracę w ilości godzin 172 plus do tego 80 nadgodzin proponują nie całe 500 tys koron . To ja pracując na tym samym stanowisku przy takich godzinach biorę ponad 700 tyś, zobaczcie jak kroją agencje. Kolejna sprawa ,agencja podaję kwotę zarobków przy wyliczeniu które nie znajduje później odzwierciedlenia w praktyce. To nie agencja daje wam godziny a docelowy pracodawcą, a jeśli już ktoś się wybiera to zastrzeźcie sobie ,że jeśli nawet nie będziecie mieli tyle godzin co w ofercie to żeby i tak wam za to zapłacili skoro podają taka liczbę godzin

maciej

Calkowite ignorowanie zapytan mailowych i przez strone facebook, nie wiem po co istnieje ta firma jesli nie jest zainteresowana zatrudnianiem pracownikow. Zbieranie danych osobowych to ponoc intratny biznes. kilka lat temu czytalem ze za baze z 1000 rekordow placili na czarnym rynku ok 7000 pln wiec nie wiem czy o to wlasnie chodzi napewno nie o zatrudnianie pracownikow:)

Paulina
@maciej

Panie Macieju, W związku z ograniczonym czasem i zasobami personalnymi, nie jesteśmy w stanie skontaktować się ze wszystkimi kandydatami. W pierwszej kolejności kontaktujemy się z Kandydatami, którzy przysłali do nas aplikację i których CV spełniają oczekiwania naszych Klientów. Mniej priorytetowo traktujemy wiadomości messenger, chociaż staramy się odpisywać na wszystkie wiadomości. Może warto żebym wyjaśniła, że kontaktujemy się tylko z Kandydatami, którzy spełniają oczekiwania naszych Klientów. Dane wszystkich Kandydatów są chronione zgodnie z RODO. Nie pracujemy w weekendy. Pozdrawiamy Zespół Orienta

Orienta Polska ma teraz aktualne oferty pracy w Warszawa. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

maciej

twoja opinie jest nie prawdziwa orienta nie ma zadnych aktualnych ofert pracy

Bolo

A ja uważam, że trzeba na początku wszystkiego się dowiedzieć a nie po jakimś czasie mieć pretensje do firmy!

twa
@Bolo

Twoj komentarz byl bardzo pomocny :), dziwne ze moderacja nie widzi nic zlego w umieszczaniu takich komentarzy, przeciez on nic nie wnosi, po co to napislas/es chyba ze jestes pracownica tej smiesznej agencji?:0

Czy mógłby się ktoś podzielić swoimi doświadczeniami z firmą Orienta Polska?

@Zainteresowany

Podepnę się pod Twoje pytanie. Także jestem ciekawa jak pracuje się w Orienta Polska. Czy planujesz podjąć się pracy w tym miejscu czy pytasz jedynie po to by się zorientować? Zastanawiam się czy obecnie można aplikować do firmy na jakieś stanowisko. Ktoś wie?

ksiadz

dziewczynki 'rekrutują' na stanowiska techniczne, śmiech na sali

Czesław
@ksiadz

Wiek nie zawsze świadczy o kompetencji osób rekrutujących. Możesz powiedzieć co nie odpowiadało Ci w procesie rekrutacji? Liczę na Twoją odpowiedź.

abs
@Czesław

Uwaza Pan ze jedna dziewczyna z HR jest w stanie rozpoznac kwalifikacje inzynierow wielu specjalnosci? Prosze nie zartowac

Aleksander
@abs

Prowadzicie dyskusję o rekrutacji, którą przeprowadzają osoby z działu HR, dlatego wiecie może, w jaki sposób weryfikowana jest wiedza oraz umiejętności każdego z kandydatów? Przypuszczam, że nie jest to proste, aby rozpoznać kwalifikacje inżynierów wielu specjalności, ale na pewno można to zrobić w jakimś konkretnym zakresie.

wodnik
@abs

PO TO SA SZKOLONE PANIE W HR BY ROZPOZNAC KWALIFIKACJE (usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Osinobus

Ile w tym fałszu i obłudy i ukrytych kosztów, o których człowiek dowiaduje się dopiero ba miejscu. Ile niedomówień i obiecywania rzeczy które nie przekładają się z treści ogłoszenia na rzeczywistość. Warunki mieszkaniowe gdzie człowiek ma prawo do odpoczynku po pracy A mieszkając z kimś w pokoju nie potrafi odpocząć bo jest to dyskomfort. Woda śmierdzące jajami i z 15 ludzi do jednej łazienki i kuchni gdzie (usunięte przez administratora) niesamowity. I to są warunku do odpoczynku?

@Osinobus

Dzień dobry, Dziękujemy za komentarz. Niestety nie wiemy o jaką ofertę pracy chodzi, więc w celu weryfikacji prosimy o kontakt z naszym biurem, abyśmy mogli wyjaśnić sprawę. Numer telefonu: 22 260 27 67 Pozdrawiamy, Zespół Orienta

marcin 1978

odtracacie za lot i za zakwaterowanie,plus trzeba sie samemu wyzywic,to ile zostaje temu biednemu pracownikowi.MASAKRA JAKAS.A gdzie jest dieta,ktora w krajach uni europejskiej,powinna wynosic 55 euro dziennie

@marcin 1978

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za komentarz. My jako agencja nie zatrudniamy pracowników zagranicznych, jedynie pośredniczymy w rekrutacji dla naszego islandzkiego klienta. Naszym zadaniem jest przedstawienie kandydatowi warunków zatrudnienia i rekomendowaniekandydata pracodawcy. Nie mamy więc wpływu na wysokość wynagrodzeń. Dieta nie jest doliczana, ponieważ zatrudnienie jest bezpośrednio u pracodawcy islandzkiego (w tym przypadku jest to islandzka agencja pracy). Dodatkowo każdemu kandydatowi zainteresowanemu ofertą, przesyłamy wyliczenie płacowe, w którym zawarte są wszystkie informacje dotyczące wynagrodzenia, kosztów za zakwaterowanie, bilet itp. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Orienta Polska

Osinobus
@anonymous

Joanna

@Orient Polska - czy istnieje możliwość zakupu biletu lotniczego oraz zakwaterowania we własnym zakresie? Będzie to cenna wskazówka dla osób zainteresowanych pracą w waszej firmie.

Zespół Orienta Polska
@Joanna

Dzień dobry, Jeżeli chodzi o pracę na Islandii, to prawdopodobieństwo znalezienia na własną rękę zakwaterowania, szczególnie na krótki okres czasu, jest raczej mało prawdopodobne. Mocnym atutem naszego partnera islandzkiego, z którym współpracujemy jest fakt, że gwarantuje on zakwaterowanie na czas pracy. Natomiast jeśli chodzi o lot, to Pracodawca preferuje osobiście zakupić bilet, gdyż jest to niejako gwarancją pracy dla pracownika (umowa o pracę podpisywana jest na miejscu na Islandii), oprócz tego pracodawca chce mieć kontrolę nad liczbą pracowników, godzinami przylotu (odbiór z lotniska) i nie obciążać od samego początku kosztami pracowników. W razie dalszych pytań zapraszamy do kontaktu mailowego: warszawa@orientapolska.pl, bądź telefonicznego (22) 620 27 67 Pozdrawiamy,

Xpander
@Zespół Orienta Polska

Rozumiem ze pracodawca chce sie zabezpieczyc, ale mamy XXI wiek, dlatego zakup biletu na wlasna reke i np wyslanie skanu lub zdjecia bezposrednio do pracodawcy powinien wystarczyc po za tym z jakiej racji mam DOKLADAC DO LOTU skoro np prace zaczynam 1 czerwca na dzien lub 2 przed jestem na miejscu za POŁOWE CENY KTORĄ RZEKOMO(prawdopodobnie pracodawca lub posrednik sa dogadani z liniami lotniczymi odnosnie cena y biletow w zamian za zapewnienie okreslonej liczby pasazerow w okreslonym czasie) PONIOSL PRACODAWCA?

Zespół Orienta Polska
@Xpander

Dzień dobry, Jeżeli pracownik woli kupić sobie sam bilet, to jak najbardziej jest to możliwe. Wystarczy, że poinformuje o tej decyzji pracodawcę. Na Islandię trzeba przylecieć kilka dni przed rozpoczęciem pracy, żeby pozałatwiać wszystkie formalności (np. założenie konta bankowego). Pozdrawiamy serdecznie, Orienta Polska

Zostaw merytoryczną opinię o Orienta Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Orienta Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Orienta Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Orienta Polska
3.3/5 Na podstawie 18 ocen.
  • łucka 18 lok. 7
    00-845 Warszawa