Adres: łucka 18 lok. 7, 00-845 Warszawa

3 18 17 5 1

Opinie o Orienta Polska

Filtruj opinie po kryteriach:

ksiadz

dziewczynki 'rekrutują' na stanowiska techniczne, śmiech na sali

Tak16Nie2
Czesław
@ksiadz

Wiek nie zawsze świadczy o kompetencji osób rekrutujących. Możesz powiedzieć co nie odpowiadało Ci w procesie rekrutacji? Liczę na Twoją odpowiedź.

Osinobus

Ile w tym fałszu i obłudy i ukrytych kosztów, o których człowiek dowiaduje się dopiero ba miejscu. Ile niedomówień i obiecywania rzeczy które nie przekładają się z treści ogłoszenia na rzeczywistość. Warunki mieszkaniowe gdzie człowiek ma prawo do odpoczynku po pracy A mieszkając z kimś w pokoju nie potrafi odpocząć bo jest to dyskomfort. Woda śmierdzące jajami i z 15 ludzi do jednej łazienki i kuchni gdzie (usunięte przez administratora) niesamowity. I to są warunku do odpoczynku?

@Osinobus

Dzień dobry, Dziękujemy za komentarz. Niestety nie wiemy o jaką ofertę pracy chodzi, więc w celu weryfikacji prosimy o kontakt z naszym biurem, abyśmy mogli wyjaśnić sprawę. Numer telefonu: 22 260 27 67 Pozdrawiamy, Zespół Orienta

Bolo

A ja uważam, że trzeba na początku wszystkiego się dowiedzieć a nie po jakimś czasie mieć pretensje do firmy!

marcin 1978

odtracacie za lot i za zakwaterowanie,plus trzeba sie samemu wyzywic,to ile zostaje temu biednemu pracownikowi.MASAKRA JAKAS.A gdzie jest dieta,ktora w krajach uni europejskiej,powinna wynosic 55 euro dziennie

anonymous
@marcin 1978

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za komentarz. My jako agencja nie zatrudniamy pracowników zagranicznych, jedynie pośredniczymy w rekrutacji dla naszego islandzkiego klienta. Naszym zadaniem jest przedstawienie kandydatowi warunków zatrudnienia i rekomendowaniekandydata pracodawcy. Nie mamy więc wpływu na wysokość wynagrodzeń. Dieta nie jest doliczana, ponieważ zatrudnienie jest bezpośrednio u pracodawcy islandzkiego (w tym przypadku jest to islandzka agencja pracy). Dodatkowo każdemu kandydatowi zainteresowanemu ofertą, przesyłamy wyliczenie płacowe, w którym zawarte są wszystkie informacje dotyczące wynagrodzenia, kosztów za zakwaterowanie, bilet itp. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Orienta Polska

TakNie1

Osinobus
@anonymous

TakNie

Czy chcielibyście więcej powiedzieć o swoich doświadczeniach z firmą Orienta Polska?

Joanna

@Orient Polska - czy istnieje możliwość zakupu biletu lotniczego oraz zakwaterowania we własnym zakresie? Będzie to cenna wskazówka dla osób zainteresowanych pracą w waszej firmie.

Zespół Orienta Polska
@Joanna

Dzień dobry, Jeżeli chodzi o pracę na Islandii, to prawdopodobieństwo znalezienia na własną rękę zakwaterowania, szczególnie na krótki okres czasu, jest raczej mało prawdopodobne. Mocnym atutem naszego partnera islandzkiego, z którym współpracujemy jest fakt, że gwarantuje on zakwaterowanie na czas pracy. Natomiast jeśli chodzi o lot, to Pracodawca preferuje osobiście zakupić bilet, gdyż jest to niejako gwarancją pracy dla pracownika (umowa o pracę podpisywana jest na miejscu na Islandii), oprócz tego pracodawca chce mieć kontrolę nad liczbą pracowników, godzinami przylotu (odbiór z lotniska) i nie obciążać od samego początku kosztami pracowników. W razie dalszych pytań zapraszamy do kontaktu mailowego: warszawa@orientapolska.pl, bądź telefonicznego (22) 620 27 67 Pozdrawiamy,

Xpander
@Zespół Orienta Polska

Rozumiem ze pracodawca chce sie zabezpieczyc, ale mamy XXI wiek, dlatego zakup biletu na wlasna reke i np wyslanie skanu lub zdjecia bezposrednio do pracodawcy powinien wystarczyc po za tym z jakiej racji mam DOKLADAC DO LOTU skoro np prace zaczynam 1 czerwca na dzien lub 2 przed jestem na miejscu za POŁOWE CENY KTORĄ RZEKOMO(prawdopodobnie pracodawca lub posrednik sa dogadani z liniami lotniczymi odnosnie cena y biletow w zamian za zapewnienie okreslonej liczby pasazerow w okreslonym czasie) PONIOSL PRACODAWCA?

Zespół Orienta Polska
@Xpander

Dzień dobry, Jeżeli pracownik woli kupić sobie sam bilet, to jak najbardziej jest to możliwe. Wystarczy, że poinformuje o tej decyzji pracodawcę. Na Islandię trzeba przylecieć kilka dni przed rozpoczęciem pracy, żeby pozałatwiać wszystkie formalności (np. założenie konta bankowego). Pozdrawiamy serdecznie, Orienta Polska

TakNie

Orienta Polska ma teraz aktualne oferty pracy w Warszawa. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

Joanna

Niedawno ruszyła rekrutacja na stanowisko Key Account Manager (branża oświetleniowa). Co jako obecny pracownik firmy możesz powiedzieć osobom rozważającym aplikację na to stanowisko? Jak wygląda typowy dzień pracy? Co w niej lubisz? Każda informacja może być pomocna dla osób szukających opinii na temat Orienta Polska jako pracodawcy.

Tak6Nie

luna ima

jeśli zdecydowałabym, się wyjachać z państwa firmą do Reykjavíku to jak wygląda sama logistyka transportu i zakwaterowania? chciałabym poznać jak najwięcej szczegółów, nie lubię niespodzianek a wiemy jak jest

Tak25Nie

@luna ima

Dzień dobry, Jeżeli chodzi o kwestie transportu, to bilet lotniczy kupowany jest przez pracodawcę, natomiast jego koszt jest pobierany z pensji w 3-miesięcznych ratach. Zakwaterowanie również organizowane jest przez pracodawcę (pokoje dwuosobowe, z pełnym wyposażeniem) - miesięczny czynsz jest pobierany z pensji. W razie dalszych pytań zapraszamy do kontaktu mailowego: warszawa@orientapolska.pl, bądź telefonicznego (22) 620 27 67 Pozdrawiamy, Zespół Orienta Polska

Zostaw opinię o Orienta Polska - Warszawa

Chcę opublikować: