Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA w Wrocław

PIP

I co teraz, o czym, o kim, pisać jak nie ma Sylwestra, to już nie będzie to samo, chyba czas zamknac ten temat????

rot

Nikt sprawy nie złoży, wszyscy się boją, mało tego taki na przykład klops powie wszystko co mu szefowie powiedzą aby im się tylko przypodobać. Kto miał trochę oliwy w głowie zwolnił się z tego (usunięte przez administratora) jakim jest sda.

Retin
@rot

Bye bye

R.T.

Kocham Was, Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Dziecka drogie Dzieci:-) buziK

...

Zauważalny mobbing !

Brałeś udział w rekrutacji do Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Przemek

Najgorszy pracodawca z jakim współpracowałem.

Obecny pracownik

Mariusz, znalazłeś nową pracę?Może byś mnie ściągnął też tam, co się dzieje u Ciebie?

Mariusz
@Obecny pracownik

Tak, pracuję w MDS, jak chcesz to zapraszamy Dik jest moim majstrem, jest wspaniale.

Dikosz
@Mariusz

Takiego fachowca ja ty to ze swieca szukac mariuszku. Niestety nie moglem Cie przyjac bo miałeś za wysokie kwalifikacje zawodowe, a poza tym nie mamy takiej ilosci pleksy na magazynie aby Cię zadowolić. Jak bedziemy malowac podlogi to napewno zadzwonie. Pozdro Dikosz:*

Syf i dno

Mówimy o szkoleniach, benefitach itp, ale sami szefowie też siedzą cicho w swoich norkach. Nie wiedzą nic o zarządzaniu ludźmi. Jest od groma szkoleń/ kursów etc., a oni potrafią liczyć tylko kasę. Ufają opasłemu Sylwestrowi, który okrada średnio raz na minutę i nie interesują się co się dzieje w firmie. Tablica z sugestiami co zmienić??? To naprawdę wymyślił ktoś, kto w życiu nie zarządzał ludźmi i nie ma zielonego pojęcia jak to się robi. A ludzie to podstawa!! Litości. Sugeruję przynajmniej poczytać sobie o metodach zarządzania kapitałem ludzkim. Tak! Jest takie coś...

Były Pracownik
@Syf i dno

w sda pracownicy sie zmieniają szybciej niż kursanci w numerice więc ciężko zeby cokolwiek tam działało...

alt

No i zwolnił się ostatnio ogarnięty z montazu. Zostali alkoholicy, sterydziarze, włazidupy, symulanci i matrycjusze. Nieudacznicy życiowi kurczowo trzymaj się tej pracy bo nigdzie indzie jej nie znajdą. W sda tak dobrze płacą że majster klops po nocach w budowlance dorabia aby na wakacje było hehehhehe.

pastuch
@alt

dobrze, że masz choć tyle odwagi i otwarcie przyznajesz się do bycia nieudacznikiem :D

Sterydziarz
@alt

A wp...byś nie chciał?

Mam pytanie czy Wojtek B. pracuje jeszcze w tej firmie

Tak pracuje jako jeden z nielicznych :)

Patryk S.

@Halina ta na pewno i może jeszcze jesteś na diecie ? Jakoś na innych profilach firm cie nie widać:) więc nie kłam tu nas bo falsz i obluda z oczu ci płynie :) poza tym mogę dodać że wojna będzie mleko na firmę przywieźli :D przed wojną też było:D pracodawca zapewnie raz na 3 miesiące zgrzewane mleka dla wszystkich i już nie jak kiedy herbatę kawę i cukier tylko teraz pracownik ma wybór:D Kawa lub herbata haha taki deputat :D ludzi coraz mniej pracy od pół roku nie ma, ludzie się wlocza po hali nie ma co robić:(

Liechtenstein

Ta yhy

herbata

betterthanswetter

to może szanowna Pani moderator zacznie moderować ^^ ?

Xyz

Na montażu też lajcik. Godzinki na wyjazdach nadal dopisujemy, na wycieczki też jeździmy , nie mają jak nas sprawdzić. Z klopsem mamy dobrze, wszystko wypepla co mu na "górze"powiedzą. Ponad 3 tyś się zarobi bez problemu plus dopisane godzinki. Na montażu stokroć lepiej niż na maszynach.

Jazon

Trzeba było sie zwolnic na maszyny i byscie nie narzekali :D ketchup też już nie ginie od kiedy nad głową nie latają:D kudlaty hi5!

Liechtenstein
@Jazon

Do puki nami się nie interesują mamy dobrze. Jak zaczną się interesować tym co się dzieje na dole to zaczną nas gonić do roboty, a tege byśmy nie chcieli :) a takimi wyznaniami to szkodzisz ludzia pracującym a nie firmie :)więc opanuj swoje emocje :*

2:40 xyz sprawdź jak śpię! Nie

2:41 nie jest tak źle

@Jazon

Chyba mam nie skalibrowany zegarek więc czy ja śpię czy też nie ?

bla bla
@:)

aj

Brzydki

Zapłacie rachunki za telefon bo na kibelku nie mogę neta przeglądać.

Byłem na rozmowie na stanowisko konstruktorskie. No i hmmm.... lokalizacja trochę lipa Zarobki bez rewelki Team dosyć mlody ( max 28 lat )zaraz po dyplomie nie dość że bez doświadczenia to jeszcze nie majacy od kogo się uczyć. wybitnych konstrukcji tam się nie tworzy, Małe pomieszczenie w którym kisi się chyba 10 osob. Ogólnie mało profesjonalnie jak na taką firmę:(

fx
@Nowy

Ale można się nauczyć donosić na kolegów. Zawsze to jakieś doświadczenie...

Pleksik vel Mario
@Nowy

Nowy widac ze byles:-) zaraz wejdzie Rodo i wszyscy wyskoczycie z automatu kto pisze na tym pseudo czacie z imienia i nazwiska:-)

Nowy inny
@Nowy

Nowy , nie jest tak jak mówisz, ja widziałem tam jednego konstruktora około 50-tki.

rodo
@Pleksik vel Mario

NO I?

Awruk

Szefowie nie dziela się z pracownikami swoja wizja dalszego rozwoju firmy . Nikt nie wie co będzie za pół roku. Dziwaczne wysoko korporacyjne ruchy firmy prowadzą do powolnego zamknięcia działu produkcji. Montaż też się kurczy. Wyższe struktury firmy prężnie się rozrastają i raczej nie narzekają. Prócz tego że mało się zarabia i ludzie kradna srubki to trzeba dodać że dużo tez się tu nie robi. Robota raczej na luzie. Kiedyś warto było tu się zatrudnić nawet z takiego powodu jak pierwsze doświadczenie, dziś to tylko wspomnienie :)

Były Pracownik
@Awruk

Proszę Cię jaki Ty tam masz dział produkcji, jedna maszyna robiąca jedno i to samo bolstery i 10 ton złomu bo reszte tyle jest warta. A reszta chali czyli montaż to miejsce na napicię się kawki , pogadania i pójscia na papierosa poza hale

Siedzę sobie na kibelku w sda i rozmyślam że poza przywłaszczaniem śrubek czy plexi dobrym dodatkiem do wpłaty jest dopisywanie godzinek na wyjazdach i spuszczanie paliwa z służbowych aut, no i oczywiście wycieczki. Niby się jest na montażu a tak naprawdę zwiedzamy okolice. Sylwester sam nam pozwala na dopisywanie godzin bo wie że inaczej nikt by nie jeździł. Nie na darmo zmieniłem auto z benzyny na diesla, nie pamiętam kiedy ostatnio na stacji benzynowej tankowałem. Nie jest tak żle jak piszą,awanse, dopisywanie godzinek, paliwo za dramo ja nie narzekam.

Jak to pewien mówił:) każdy sobie Rzepkę skrobie :D

Sylwester ? Ten wspaniały i uprzejmy majster nad mistrzami ? Ten sam co złom kradnie i palety ? Widzę że wychodzi jaki to oddany pracownik. Ale z drugiej strony nie ma co się dziwić jak się da to czemu by nie korzystać:D

Pleksik

Mariusz wszyscy dobrze wiedza ze miales dobry uklad z Dawidem M, ale on sie skonczyl to i ty sie skonczyles gdy kradles dobro z firmy, teraz bedziesz pisal brednie i oczernial firme

Dawid M
@Pleksik

Mmm, pyszna była ta kiełba z dzika.... :-(

Zazdrosnik
@Pleksik

Lepiej oczerniac firmę niż z sylwestrem chodzić pod rękę:D

złombol

W sumie sylwestra (celowo z małej litery , za grosz szacunku dla niego nie mam) nikt nie ruszy, najlepszy kolega szefa/udziałowca Marcina. Kradnie na okrągło to palety, to jakiś złom oczywiście miedzią też nie pogardzi,( musiał kudłatego zwolnić bo konkurencje miał) co chwile przez niego inspekcja pracy się pojawia w sda , zachowuje się jak skończony dureń i i nic . Tak to jest jak ma się plecy.

Pleksik
@złombol

Mariusz daj juz spokoj!

πsda
@Pleksik

czy we włosach czy tez nie sda kocha cie :D SYLWESTER NA PREZYDENTA !

Urk

I klopsik kolejnego kolegę sprzedał. Sterydy i "władza" zrobiły gnojówkę z mózgu. Szkoda sergeya dobry z niego robol był.

@Urk

To ci klops

Halina

@Patryk S., a długo już pracujesz w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA we Wrocławiu? Czy mógłbyś napisać, jaką formę umowy oferuje ten pracodawca? @generał, długo byłeś związany z tą firmą? Co Twoim zdaniem powinno zmienić się w tym miejscu, aby Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA było bardziej atrakcyjnym pracodawcą?

Arnold a
@Halina

Przede wszystkim trzeba myśleć a nie się pytać to nie jest przedszkole, trzeba być upośledzonym żeby niewiedziec jak polepszyć warunki pracy kiedy ma się w zasięgu ręki to forum wszystko już zostało napisane ale jeszcze nic się nie zmieniło, tak sądzę bo już tam nie pracuje

@Halina

@Halina albo jak wolisz Anno :) Pracuje na tyle długo by wiedzieć że przez Sylwestra Firma mogła by trochę stracić na dobrej opinii. np tym że używa monitoringu do kontrolowania pracowników, że ma niewyparzony język, krzyczy na pracowników itd... kazde zgloszenie do pipu to dla firmy opiniowy minusik. dobroć pracowników jest Wam nie znana i niedoceniana. A żeby było lepiej to byś musiała w końcu zejść na dół tak jak to obiecałas na wigilijnej kolacji. Ze przyjdziesz i niczym gessler zrobisz produkcyjna rewolucję! Ta, a może frytki do tego :)

Monter

Po co mi pieniądze ,po co premie, bony, szkolenia. Radością mą praca w SDA !!! Hip hip hura niech żyje sda!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA - Wrocław

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA
2.2/5 Na podstawie 114 ocen.
  • Oriona 4 lok. 2
    67-200 Wrocław