Opinie o sia Abrasives Polska Sp. z o.o w Goleniów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy sia Abrasives Polska Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie sia Abrasives Polska Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o sia Abrasives Polska Sp. z o.o w Goleniów

BoSSch

Firma Bosch postawiła nową halę kaźdy myślał źe jak nowe to nowe haha a to zonk zaczeli ściagac stare maszyny ktore juz dawno powinny być na smietniku ale tam zakupili w szwajcarji nowe a tu polacy na starych musza robic wiecej niz tam haha, pamietajcie ze zawsze bedzie malo, ile wam trzeba dowodo i mowienia ze nie zmieni sie, zrozumcie ze taki Bosch smieje sie z Polakow ze robimy A 2 kola z groszami wiecej na starych maszynach jak oni na nowych i oni wieksze maja zarobki, nie jeden byl w niemczech dani angli i widzieli jak pracuja tam ludzie jakie maja normy a jak pracuja w Polsce jakie maja tam ciuchy jakie maja jedzenie i to za smieszne sumy tak jak dla nas złotowka , pamietajcie ze nic sie nie zmieni bo tym w biurze dali dobra kase i liderom ale jeden warunek ze musza wszystko robic aby Polaka dobic aby wiecej robil za nie wieksza stawke jak teraz i musicie sobie to wbic do glow waszych ze tacy ludzie jak kwiatek czy dawid czy tomeczki nie zarabiaja jak wy 2 kola byscie sie zdziwili dlatego beda jechac ostro ludzi aby miec dom i nowe auto z salonu a wy bedzieciw dalej robic w sobote niedziele i dalej bedziecie miec tylko na wypad nad morze

Ktos
@BoSSch

Święta prawda podpisuje się pod tym osobiście jeszcze bym dodał ciągle straszenie naganami i ta ponizajaca atmosfera każdy ponad każdym po prostu śmiech na sali dali by jakieś większe podwyżki to może bym się lepiej przykladal. ...a tak zlewam na to jak na zeszłoroczny śnieg ????

BoSSch
@Ktos

Nie dostaniecie podwyźek takie fakty, opisując sytuacje z maszynami to śmiech na sali, oni kolejny złom wywieźli do Polski na którym robicie więcej niź Szwajcaria na najnowszych maszynach, tylko Polska bedzie miała kolejne zlomy na stanie czyli taki śmietnik europy na najnizsza krajową, do chwili kiedy bedą rafały i tomki na stanowikach tam pracować to nie bedzie lepiej, oni mają taki cel za odpowiednie zarobki, będą zawsze was poniźać i wmawiać wam źe jesteście nikim ze nie macie szkół, ale takim tokiem myślenia nie bylo by nic gdyby zwykli ludzie nie budowali mostów, dróg i tym podobne, taki rafał to hiena w postaci czlowieka sami wiecie, za kase odda Polske i Polaków w niewole musicie to pojąć i zrozumieć, oni nie walcza o wasze zarobki oni walczą o to aby wytrwać jak najdłizej i miec jak najwiecej na koncie bo kiedyś moźe się to im uciąć

W SIA nadal się dzieje ;p

@:)

Nocki miały się skończyć już dawno a jak widać mamy nadal soboty coraz częściej niedziele i praca po 10 godzin tam gdzie są dwie zmiany! Ludzie dają z siebie wszystko a ciągle im mało, ciągle narastające zaległości. Pamiętajcie że firma ma wyższe cele i plany na kolejny rok. Trzeba zwiększyć produkcję i zyski. A ty biedny człowieczku..... jesteś praktycznie nikim i niczym w ich planie. Wyniki najważniejsze!

@:)

Taaaa... ! Dzieje się ! Dziś podwyżki dali. 30-40 gr! ( 1.6% ) Normalnie Szaleństwo!! Znów firma udowodniła jak bardzo nas ceni i szanuje!!! Za tę kasę zapiszę się chyba na kurs jakiegoś języka Afrykańskiego, bo czuję się jak bym z ktróregoś kraju z tego kontynentu pochodziła!!

Obserwator
@:)

Dzieje sie nawet sporo! "QLED" na słupach, skanery na maszynach, kilkanaście tuzinów smerfowych wózków, nowe maszyny, nowe odpylacze, nowe szafy, stoły narzędziowe i .uj wie co jeszcze, do tego "lifting" AT 11, śmierdzący mech itp. itd.....a na wiosnę nowa trawa juz jest zamowiona. Firma szuka oszczędności.

Gotowa

A co ma powiedzieć biedny Bartuś, biega stara się rozmawiać, a i tak nic nie wie boi się Proroka, pali za dużo papierosów, stres go przytłacza, szkoda jego, niech weźmie przykład z czarnej mamby uśmiechnięta, a ile ma szpachlu na sobie? Najlepszym jest Kain zapiernicza ludziom pomoże i wszystko załatwi kochamy go za jego ego

Grażyna
@Gotowa

Jeśli już postanowiłaś wziąć aktywny udział w dyskusji, to powinnaś być świadoma tego, iż na forum o charakterze publicznym zabronione jest używanie danych personalnych konkretnych osób - w tym samych imion. Mówi o tym regulamin serwisu GoWork, z którym możesz się zaznajomić: https://www.gowork.pl/regulamin Ponadto Twój komentarz w żadnym razie nie porusza najistotniejszych tu kwestii. Może powiesz, jak wygląda atmosfera między pracownikami sia Biuro Technologiczne? Jest dosyć przyjazna?

Cycu

Czy to prawda że 50 procent załogi codziennie jest badane alkomatem?

@Cycu

Kiedy w końcu skończą się te nocki?? Chyba tylko takie gadanie że się skończą

Dj

A co ma nie być nocek?

Wa
@Dj

Tak obiecuja że nocki tylko przejściowe i docelowo 2 zm. Tylko zawodzą z miesiąca na miesiąc.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie sia Biuro Technologiczne sp. Z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Tszeciak tomasz

Mam pytani do ludz z produkcji czy byli by chetni aby zalorzyc zwiaski zawodowe bo moim zdaniem nagminnie sa lamane prawa Pracownicze przez kierownikow i liderow prosze o opinie

Zasmucony sytuacja i klamstwem

I znów te obiecanki że bedzie dobrze a nawet bardzo dobrze, ze 200 setki sa naliczane ale tak aby było zgodne z prawem :) a jakie sa fakty ? takie że róznica mała w wypłatach i ludzie nie widzą wielkiej róznicy haha i co do bonów, dostaniecie tyle ile byscie pracowali normalnie 168 godzin w miesiacu ;p czyli 2200 wyjdzie z bonami ;p dostana pewna pule oczywiscie pupilki tylko ;p od ponad roku ta sama gadka a pan rafałek brodaty jak to powiedział ? jeszcze 2 max 5 lat i bedziecie szcześliwi że tu pracujecie ;p bedziecie pracowac do emerytury jak to powiedział ;p a wy łykacie to jak młody pelikan obcegi ;p

Bez zmian w sia

Cześć wszystkim, po odejściu moim widzę źe jest bez zmian a reklama w radio szczecin nadal leci opisując firme jak najlepiej, oszukują nadal w zarobkach widze czyli stoicie w miejscu, pani(usunięte przez administratora) robila zamęt w ikea jak slyszalem i SIA widze tez, c.d.n ...

Ktos
@Bez zmian w sia

A gdzie teraz kolego robisz bo z chęcią bym się też zwolnił

@Ktos

zobacz na forum, piszą o innych firmach w okolicy. Można liczyć na lepszą atmosferę i niezły zarobek.

Wiktor32
@pracownik

Jestescie skonczeni potraficie tylko gadac i nic nie robici dlatego jest jak jest dalej sie klepcie po plecach a jak druga osoba tego nie slyszy to sie ja obgaduje i nie zapomnijcie ksiedza na renkach nosic pozdrawiam Wiktor

Wiktor32
@Wiktor32

To szczera prawda ludzie szanujcie sami siebie bo to wy sami robicie taka atmosfere a liderzy i kierownicy natym zeruja troche szacunku i kolerzenstwa tak sami dla siebie miejcie to wtedy sie zmieni pozdrawiam

SOBAŃ
@Wiktor32

Piona Wiktor !;) aaaa jak już pozdrawiamy to rowniez dołączę się do serdecznych pozdrowień niektórych kolegow/liderów za mojej pieknej kadencji, którzy by poszli za tobą w ogień Hahaha No i bym zapomniał o najlepszym kierownictwu oczywiście. ;] wesołych świat zeby rodzinka podczas świat doceniła was jacy jesteście ukochani dla ludzi i jak ich szanujecie. ;))

Głos prawdy 2

Sądzę jednak ze brak kompetencji wśród liderów majstrow to wprowadza złą atmosferę w zakładzie pracy , pomyłki w naliczeniu wypłat ciagle zakazy nakazy a tak naprawdę to jedna wielka klitka a co do przerwy w ten czas tak bardzo mnie to upokorzylo i wynioslem z tego taki morał że po prostu traktują nas jak niewolników polak w Polsce nie moze iść na przerwe bo akurat jest jakiś facet a w te spotkania z dyrektorem to jeden wielki pic na wodę zresztą te sytuacje doprowadzają mnie do tego ze mam to w (usunięte przez administratora) aby 8 godzin zrobić co swoje iść do domu i jeszcze wypłata mi się zgadzala to wszystko

Głos prawdy 2

Siema miałem tutaj nie pisać ale jednak muszę ludzie po co wam te nadgodziny jak przy wypłacie są nie naliczone znowu będziecie latać do tego hr i psuć swoje nerwy bez sensu to wszystko i co jeszcze to ta wizyta ważnego gościa po prostu dali nam świadectwo tego ze dla nich jesteśmy tylko niewolnikami żeby wyjść na przerwe dopiero po 11 nastej bo ktoś jest ważny jejku na ten zakład brakuje mi słów a wypłata słaba z ostatniej byłem nawet zadowolony a teraz to znowu poniżej pasa ale to racja dadzą bony i się wyrówna naprawdę robi się coraz gorzej dla czego inni dają się tak traktować w tym zakładzie to nawet nie można zaufać ludzia z produkcji bo tutaj jest każdy ponad każdym także po nowym roku mowie good Bay mam nadzieje ze pójdą za porozumieniem strony i tutaj nie będą robić problemu bo naprawdę nie widzę żadnej przyszłości w tym zakładzie jednym słowem robią z nami co chcą co z tego ze dwie osoby się zbuntuja jak cała reszta bije im brawo także wesołych Świąt boschu hehe

Pracownik produkcji
@Głos prawdy 2

To, że znów zdarzyły się błędy przy wypłatach już nie dziwi, ale jeśli miałeś jakieś nieścisłości wystarczyło iść do tych miłych dziewczyn z HR i na pewno wyjaśniłyby ci gdzie masz rację z tym, że coś tam ci brakuje a gdzie twoja niewiedza wprowadza tylko panikę wśród innych. Na pewno nic ci nie przepadnie, choć, wkurzające jest to ze trzeba prosić się o własną kasę. Wizyta ważnego gościa i kombinacje z produkcją to była faktycznie porażka, bo powstały tylko niepotrzebne zaległości. A to, że, wyjątkowo poszedłeś na przerwę 30 minut później nie było chyba jakimś ogromnym problemem szczególnie że, na pewno siedziałeś dłużej niż 15 minut jak robi to większość. Ostatnia wypłata była fakt słabsza, bo było tylko 20 dni roboczych w listopadzie a w październiku było ich aż 23 stąd ta znaczna różnica. Poza tym można było zrobić kilka nadgodzin, które, firma oferowała ostatnio w znacznej ilości. Były także niedziele, za które, wypłacono kasę tak jak obiecano ( 200%) tylko rozpisano to w ten sposób by nie było problemów z akceptacją przez górę i zgodnie z przepisami. Ci, co byli dostali dodatkowo większą premię na ten cel czy jakoś tak. Bony a raczej karty podarunkowe też będą i zostało zabrane na ten poczet od 270 do 300 kila złotych brutto, co nie miało na pewno wpływu na pomniejszenie twojej wypłaty. Zostało to pobrane z funduszu socjalnego ( na świstku DOP. ZAK. FUND. SOC.) Grudniowa wypłata będzie jeszcze mniejsza, bo będzie niestety tylko 19 dni roboczych ( jednak są znów nadgodziny), ale po nowym roku jak to obiecano na jednym z pierwszych Hall Metting ma być podwyżka i liczę, że góra o tym będzie pamiętać wierząc w tym przypadku, że firma nas nie zawiedzie. I również życzę Wesołych Świat!

marek

Oczywiście ze dostaniecie na świeta jak rok temu ;) ale mniejsza wypłata bedzie jak rok temu co sie wyrówna z całą wypłatą bez bonu na śiweta ;) tak było rok temu, dali bony ale wypłata mniejsza, cała filozofia sia bosch :) tak sie robi machloje ;)

Wygląda na to że w poniedziałek znów będzie ogromna kolejka pod HR w celu wyjaśnienia niezgodności w wypłatach. To już chyba tradycja w tej firmie. I co z 200% za niedziele?? To był kolejny mit i obiecanka firmowa... ? Ktoś wie może czy będą jakieś bony na święta, albo wigilia? Czy ma być tylko osobna impreza dla podzielonych działów? Proszę by firma zewnętrzna, która uzupełnia automaty z napojami robiła to częściej, bo po jednym dniu zamiast kawy leci czysta woda. A kasa z karty ucieka... !

Mi nie zatwierdzili nadgodzin, paranoja z tymi wyplatami.

Jutro 10, długi weekend przed nami a wypłaty jakoś nie widac

@..

Przecież kasa jest na koncie normalnie i przed czasem. Po co te żale bez pokrycia?? Przez ostatnie 5 lat tylko raz kasa była z jednodniowym opóźnieniem!!

Aaa

Ons

Jan

To dobrze, że pracodawca nie spóźnia się z wypłatą wynagrodzenia. Takie opóźnienia są bardzo uciążliwe dla pracownika. Napisz kilka słów o warunkach pracy. Czy w firmie są premie lub inne dodatki? Mam na myśli szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe i dające nowe uprawnienia.

Rrrrr

Miesiąc temu wypłaty były nawet dzien wcześniej a 10 był w tygodniu, teraz na weekend już są problemy masakra co za cyrki

Paranoja

Jak dla mnie dobre są te nagany jak człowiek sobie za dużo pozwala to tak ma. Jeszcze mogli by zwrócić uwagę na osoby, które odbijają nie tylko swoje karty a jeszcze pięciu innym osobą. I to stanie pod czytnikami już za dziesięć żeby tylko byc jako pierwszy w kolejce.

SlitKnight
@Paranoja

O to to! Rozbestwiło się towarzystwo, laba była na zakładzie to teraz chcą wprowadzić odrobinę dyscypliny czego oczywiście święci nie rozumieją. Wydaje mi się, że sprawa odbijania kilku kart to tylko kwestia czasu, ktoś się tym zajmie i znów będzie ryk jaki ten zakład jest niesprawiedliwy i smutny.

Fakty
@Paranoja

Jak dla mnie to te całe liderki nie są lepsze też lazily na papierosy. Więc też powinny byc potraktowane równo. Nagany też się im należą. A nie jeszcze głupie teksty rano do 7 możecie jeszcze chodzić na fajkę ale później już nie. Bo to ja wylece z roboty.

Pupilki Lidera W

W tej firmie zajmowanie sie tym czym nie trzeba mysląc źe niewolnictwem coś wskórają :) a pupilki teź pod zegarem bedą stać ? czy podbijał bedzie im lider ? ;) czarna z at 8-2 schodzi sobie jak chce a o 22:00 juz jej na parkingu nie ma, e sumie robicie ruchy po których zwalbiac się beda ludzie a pupilki zostaną :) i dobrze źe kopiecie pod sobą dołki.

Pozdrówki

Widzę bez zmian w sia bosch itd :) Pozdro Edyta i nie dajcie się, ta firma to jakis dramat nic sie nie zmienia.

Edyta
@Pozdrówki

Dzięki za wsparcie. Pozdrawiam !

tvn klamie

Kto może niech ucieka z tej firmy widzicie sam jak jest, na co czekacie ? wlasnie tak was traktuja

Wczoraj poszły nagany za opuszczenie stanowisk pracy podczas produkcji w celu dotlenienia płuc na palarni . Tak więc mamy wprowadzony w firmie zakaz palenia poza regulaminową przerwą. OK zgoda! . Jednak dobrze by było, gdyby to dotyczyło faktycznie wszystkich w firmie. Dziś niestety najwidoczniej wiadomość o tym zakazie nie dotarła jednak do biura, bo co niektórzy nadal niejednokrotnie okupowali palarnie. Może jakieś konsekwencje też na górze? Ponoć wszyscy jesteśmy równi jak powiedział pan Prezes.

Olka

Powiedz to na zebraniu a zobaczymy reakcję

Smutny i gniewny

Jak można tak traktować ludzi! Pani Andżelika nie słusznie daje jakieś papierki bez pokrycia Pani Andżelika ogarnij się bo co Pani robi to jest cios poniżej pasa weź się za pracę i zostaw ludzi w spokoju, na Panią też przyjdzie czas

Tak tak tak
@Smutny i gniewny

Brak slow i tacy sa liderami, jednego wygryzla juz na poczatku.

@Smutny i gniewny

Dokładnie! Pierwsze jej zebranie na nowym dziale MSC3 i od razu zastraszanie. Jak można powiedzieć ludziom że u niej niema chorowania czy chodzenia za potrzebą do WC w trakcie pracy. Ma mi (usunięte przez administratora) albo pęcherz wysadzić?? Albo zakazała brania urlopów na żądanie. Jeśli coś takiego jest zawarte w Kodeksie pracy to jest to dla ludzi a nie tylko na papierze!! Rozumiem że mamy chodzić chorzy i zasmarkani w pracy i zarażać innych?? Albo obowiązkowe soboty! To już jest Mobbing!! A czy ona jak tu przyszła pracować to była idealnym pracownikiem? Palić nauczyła się chyba dopiero jak została liderem co nie?

porażka!!!!!

Ciekawe kto i JAK ją mianował na tego pseudo lidera ,hahahaha

Uwazajcie na andzelike

Pani Andźelika i nie lubiana była w ikea, wystarczy popytać ludzi z którymi pracowała, takich ludzi robi sie liderami, bez uczuc bez zahamowań, jak to ktoś napisał tutaj na początku jak pracowala jako zwykły pracownik juz donosiła na gościa ktory był liderem, tak kopala dolki źe gościa zaolnili a mianowali ją, cala historia, pani abdźelika i tu i w ikea lubiana nie była i ma manie wywyzszania sie,chyba mysli ze jest nadczlowiekiem i jest napiekniejsza i najmadrzejsza a fakty sa inne.

Fafik
@Smutny i gniewny

Weźcie się lepiej za robotę a nie (usunięte przez administratora) kocopoly .. bycie liderem nie jest taka bajka jak uważacie , szczególnie ze trzeba się użerać z takimi głąbami jak wy , kto był liderem lub jest w jakim kolwiek zakładzie to to wie . A czarna nie jest taka zła jak się z nią dogadacie

Zgred
@Fafik

Je**ć fałszywe ryje ! Z takimi się dogadywać to napluć sobie w twarz !

Maruda
@Smutny i gniewny

Agienszko i Edyto, które zostaliście przesunięte z AT8 2 na małe Puncharki, teraz tutaj siejecie ferment. Liderzy wam nie pasują ? Kto następny będzie po Andzelice ? Napiszę wam tylko tyle ,,nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. Jak nie zrozumiecie cytatu to proponuję zapisać się na jakiś kurs korespondencyjny, który doszkoli was z używania mózgu. Edyto droga - masz syndrom swojej siostry. Przez kilka lat pracowała genialnie, ale problemy osobiste - rozwód spowodował, że zaczęła pluć na swoją pracę. Też masz problemy osobiste i flustrujesz się w pracy ?

Agnieszka.....
@Maruda

Dzięki za sławę.A następny bedzies z TY!

Edyta
@Maruda

Nie pamiętam abyśmy byli na ty .Poziom pańskiej wypowiedzi wskazuje nam tylko jednego człowieka który nigdy nie miał szacunku do drugiego człowieka. Miałam się tutaj nie wypowiadać ale skoro ktoś dotyka mnie personalnie oraz mojej rodziny nie pozostanę obojętna. Wszyscy znają prawdę jak było i jak jest a oczernianie nas tutaj mija się z celem a już wywlekanie spraw osobistych jest nie na miejscu (tonący brzytwy się chwyta) .

Zastraszani
@Edyta

Kaźdy jest zły jak pisze tu prawde i fakty, ten co robił i robi w bosch, niestety to ich boli a opinie maja zszarpaną jako jedyna taka firma, kazdy jest zły kaźdy a kto pisse kaenie to chca zniszczyc i jak sie ktoś zwalnia mówia innym rzeczy które sa fałszywe na temat danej osoby, wie ten kto sie zwolnił, nie wiem dlaczego jesteście nadal w tej firmie, uciekajcie z niej gdyz oni kopią dołki. Teraz jestescie wy nie wygodne jak ci co odeszli, teraz wy bedziecie te złe bo nie dajecie sie Pomiatac.Pozdrawiam Was i trzymajcie sie i zastanówcie sie aby odejśc

Rammstein
@Edyta

Edytko, nie poddawać się im, trzymam kciuki , taka andzelika moze Tobie pucować buty jest marną osoba i jak nie lubianą. Pozdrawiam Edytko i Agnieszko.

ale która Pani Andżelika, są dwie

co_się_dzieje
@Maruda

Marudo, możesz wyjaśnić czym jest FLUSTRACJA? Nie znam takiego słowa a chętnie się dowiem od kogoś "mądrzejszego" ;) Zastanawiam się jakie Ty masz problemy osobiste skoro atakujesz publicznie i pierzesz czyjeś brudy?! Czytając wiele wypowiedzi i obserwując ludzi napiszę jedno : człowiek człowiekowi wilkiem. Kiedyś wiele osób stało murem za sobą, dziś patrzycie sobie na ręce a najchętniej robicie zdjęcia i kablujecie wyżej. Jaki jest w tym sens? Większość ludzi na hali pracuje za te same pieniądze to po co jeden drugiego chce wygryźć? Co to za chory wyścig szczurów? Macie problem z kimś to udajcie się do kierowników lub HR a nie w oczy udajecie koleżanki i kolegów a za plecami wbijacie nóż.

Roleny
@Smutny i gniewny

Był ciasny uciążliwy typ teraz ma zastępstwo.

Eminem

Widzę zmiany w boschu ( IRONIA ) ci co odeszli mają spokój a ci co sa muszą sie meczyć, widzę psy wieszają na nowych bo kilkanaście ludzi odeszło więc sa nowe osoby na których sie wyzywają no no opinia firmy sie rozrasta ale chyba nie pozytywnie,ale widze ruchy dobre gdyż jeden z biura wyleciał ten co skakał dużo. Pozytywnie dla firmy

Zostaw merytoryczną opinię o sia Abrasives Polska Sp. z o.o - Goleniów

• Jak się pracuje w sia Abrasives Polska Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy sia Abrasives Polska Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w sia Abrasives Polska Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 9 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

sia Abrasives Polska Sp. z o.o