Opinie o sia Abrasives Polska Sp. z o.o w Goleniów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy sia Abrasives Polska Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie sia Abrasives Polska Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o sia Abrasives Polska Sp. z o.o w Goleniów

Aga

Może ktoś napisać coś więcej na temat oferty specjalisty ds. systemu jakości? Jakie widełki płacowe oferujecie? Czy trzeba mieć doświadczenie w produkcji?

Pracus

Witam chciałam przyjść tutaj do pracy ale są różne opinie i mam mieszane uczucia . Na dział który chciałam trafić pracuje ponoć dziewczyna Kornelia która ponoć jest nie miła i arogancka . Rozstawia ludzi i wszystkimi by chciała rządzić . Czy to prawda ?

Ela
@Pracus

Masakra... co wy wypisujecie....

Praciwnik
@Pracus

Nie potrzebujemy tu kolejnego zawistnego człowieka żyjącego tym forum . Nikt tu Cię nie chce "pracus"... Nie przychodź do nas do pracy! Zostań tam gdzie jesteś, na bezrobociu czy też w biedronce.

@Praciwnik

Uuu czyli tu jest jakaś grupka ludzi co trzymają się razem . Czyli to prawda co mówią inni . Nic dziwnego ze ludzie się od was zwalniają zamiast zwolnić osobę która się rządzi .

Pracuś

No właśnie nie wiem jak się nazywa ten dział ale słyszałam słabe opinie . I chciałam potwierdzenia . Przecież nie będzie mną rządziła jakaś gowniara co mało się zna no bez przesady .

Nowa
@Pracuś

Ale jest ona nikim w firmie, zwykły robol ,jej braciszek jest liderem (cwaniaczek z niego).kiedyś taki nie był. Przychodz normalnie składaj papiery i pracuj. Nie patrz na innych. Powodzenia

@Nowa

To co tak negatywnie tak na nią gadają . Ponoć bardzo wredna nawet już z twarzy widać . Aha to wszytko jasne braciszek pracuje to mysli ze bóg wie kim tam jest hahah śmieszna .

@Nowa

Ona jest z nim na zmianie ?? Ponoć rodzina nie może być na jednej Zmianie . A co się wgl robi na tamtym dziale ?

@Pracus

Ludzie jesteście żałośni !!

Laki

?

@Pracuś

Nie ma jak to pisać posty na kogoś a później sobie samemu odpisywać na nie... Musisz cierpieć ma nerwice natręctw albo być mega tchórzem skoro nie potrafisz tego załatwić w cywilizowany sposób. Taki typowy cebulaczek... Wypytujesz na forum o dziewczynę, której podobno nie znasz bo nie pracujesz tu i że strachu przed przyjściem do nas robisz w gacie ale zaraz pizniej piszesz, że nawet z twarzy widać, że wredna jest. Prowokacja godna inteligencji piszącego

@Rodo

Hahahahha kobieto napisałam ze ponoć bo doszły do nas słuchy Ze jak przyjdziemy do pracy to od razu widać z twarzy jej wredna osobę . Czytaj ze zrozumieniem bo widzę masz problem nawet z czytaniem.

@Pracuś

Z głupoty się swojej śmiejesz? Nie dość że na forum wypytujesz o pracowników rzekomo nie znanych Ci to jeszcze sprawiasz wrażenie osoby, której radość sprawia jątrzenie. Napisz do jakiejś gazety z poradami " boję się pracować bo ludzie mają wredne twarze z wyglądu"

Rodo

To "widać", że pracują "same pustaki" czy "doszły Cię słuchy"? Bo skoro Cię tu nie ma to nas nie widzisz i nie znasz, a więc konfabulujesz! Pewnie rozpiera Cię duma, że na tle naszym jesteś kimś wyjątkowym

@Rodo

Patrząc co piszesz to widać hahha

@Pracus

Użyłaś formy mnogiej więc się zdecyduj Ja czy my Wszyscy? Argumenty zastępujesz zwrotem "hahahha" i nas obrażasz ale to raczej śmiech przez łzy? Wychodzi na to, że niewiele masz do powiedzenia poza knajackim tonem Twoich wypowiedzi.

@Pracus

Na msc 1 to akurat pracuje Kornelia, która sumienie wywiązuje się z swoich obowiązków. A po drugie nie jest wredna i dobrze się jej z twarzy patrzy. Kto takie bzdury pisze... pewnie, osoba które ma kompleksy związane z sobą. Hipokryzja

TL MSC 1
@Pracus

Nie jestem w stanie zrozumiec nagonki tworzacej sie tutaj na osobe Korneli. Jako jej przelozony stwierdzam, ze jest osoba pracowita i sumienna, zaangazowana w wypelnianie swoich obowiazkow. I nie, nie jestem jej bratem :)

@TL MSC 1

Popieram, każdy widzi że dziewczyna się stara i wypełnia swoje obowiazki. Ale chyba co niektóre osoby mają chyba żółte papiery na tym dziale xD.

@Rodo

(usunięte przez administratora)Chyba wyrażasz opinie o smej/samym sobie pisząc takie brednie nie poznając osoby, którą obrażasz. Przeproś (usunięte przez administratora)

@Wielki Szwajcaro

Chyba Ci się wątki pomyliły bo to nie ja pisałam o pustakach... Wczytaj się w niejakiego "pracusia"

J
@TL MSC 1

Przelozony ? Od kiedy przełożeni bawią się w pisanie na forum ? Chyba sama sobie pisze te komentarze .

@Wielki Szwajcaro

Jejku jacy wy wszyscy jesteście w porządku tak bronić pracownika . Normalnie na medal . Wystarczy zjechać kilka komentarzy niżej i również ktoś na nią narzeka . Przypadek ? Nie sadze . Musi być coś na rzeczy .

Olaf
@Pracuś

Ale jesteś żałosna czytam i nie wieże,dobrze znasz Tą dziewczynę ale jesteś tchurzem i boisz się powiedzieć prosto w oczy co ci niepaduje.

@Olaf

Żałosna jesteś Ty . Dobrze ze nie wierzysz haha nawet nie znasz poprawnej ortografii także się nie wypowiadaj i idź dalej tyrać . Wierzyć , Tchórz Boże widzisz i nie grzmisz .

@Pracus

Obraz trolla internetowego właśnie został dopełniony przez Ciebie. Czyli typowe zachowania skierowane na obrażanie innych, częste ripostowanie zwrotem "hahaha", wyzwiska zamiast argumentów i wytyka ie innym błędów ortograficznych. Sama nie grzeszysz wiedzą o zasadach interpunkcji... Zresztą wolę przebywać w towarzystwie osób piszących z błędami, a empatycznymi niż z takimi zawistnymi, plującymi jadem gadami jak Ty. Wracaj już proszę pod ten głaz spod którego wypełzłaś i zostań tam na zawsze.

Olaf
@Pracus

Masz rację zrobiłam błąd ale nie oczerniam nikogo na forum. Nie znasz osoby to się nie wypowiadaj na jej temat bo możesz kogoś niewinnie skrzywdzić

@Olaf

No właśnie się nie wypowiadam tylko pytałam . Mylisz pojęcia . To co tu wypisujecie i jacy wszyscy są zawistni to tylko trzymać się od tej firmy z daleka . Bardzo jest mi przykro , ze nie potraficie normalnie odpisywać tylko każdy wylewa swoje żale i negatywne opinie .

Pracys
@Olaf

A ponadto nikt nikogo tutaj nie obraza i nie wyzywa . Bynajmniej nikt nir miał na mysli kogoś wyzywać

Stylepit
@Pracys

Pracus, że pusta jesteś to my wiemy ale nie myślałam, że aż tak. Jak możesz szkalowac i pomawiac osobę której zniszczyłas życie? Pracuj sobie w Stylepit a jej daj spokój. I tak każdy wie, jak było z wami...

@Pracus

Co ty za bztury wypisujesz, znowu nskrecasz aferę weź się za robotę

Adolf

nie polecam

Jasna strona
@Pracus

Co Wy za bzdury tu wypisujecie ! Po pierwsze Kornelia akurat pracuje znakomicie (pracuję obok i widzę )jest uczynna ,miła i sympatyczna .Po drugie to nie jest miejsce na to a po trzecie jeśli macie coś do niej to powiedzcie jej to w twarz tchórze a nie ,chowacie się i to gdzie ? Na forum dotyczącym opinii o firmie(usunięte przez administratora) Zazdrość Was zżera ponieważ dziewczyna ma klasę której Wam brak .

Stary pracownik
@Pracus

Przychodź.Wszystko jest ok.Z perspektywy czasu a pracuje tu już naprawde wiele lat mogę powiedzieć że naprawdę jest ok.Często rozmawiam z ludźmi także znajomymi i przyjaciółmi którzy pracują w różnych firmach w ZGL i ZS .Porównujemy zarobki , atmosferę, benefity itd i Sia/Bosch wypada naprawdę nieźle choć oczywiście jest jeszcze na pewno sporo do poprawy. Dobry pracowity pracownik na pewno zostanie dostrzeżony a leniom i kombinatorom będzie wszędzie źle.

Esmeralda

Mam pytanie do osób, które planują zlecenia. Chodzi mi o zużycie, niepotrzebne zużycie materiału za które płaci klient. Czy cenę za materiał można obniżyć stosując materiał do wykonania zlecenia , tudzież wielkości rolek pod dane zlecenie . Czy można ograniczyć ilość wyrzucanego odpadu ciąć materiał pod zlecenie czyli na gotowo ? Uważam że jest to możliwe, gdyz w ten sposób możemy zmniejszyć ilość odpadu , przy rozwijaniu szerokich rolek odpadnie więcej sztuk , a tym samym trzeba domawiac kolejny materiał w celu zakończenia zlecenia . Gdy rolki są w gotowych wymiarach więcej z tej rolki możemy wykorzystać, na rozwijaniu tyle nie odpadnie . Tym samym materiał może być tańszy zważywszy na fakt że jego wykorzystanie jest maksymalne . Czy można nad tym procesem pomyśleć? Dziękuję

Bartosz Izbiński DSP
@Esmeralda

Proszę o usunięcie komentarza i użycie komunikacji wewnątrzfirmowej w tym celu.

Bartosz Izbiński - DSP

Ten serwis nie stanowi platformy do prowadzenia takich dyskusji. Przedstawione informacje w komentarzu stanowi opis procesu produkcji, który nie może być upubliczniany. Proszę o usunięcie komentarza i nie prowadzenie dalszej dyskusji w tym temacie.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie sia Biuro Technologiczne sp. Z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.

Czy często w firmie sia Biuro Technologiczne sp. Z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Tak

Pracownik biurowy

Widać, że kompletnie nie ogarniasz o co chodzi w te święta i jedynie czekasz na możliwość rozpętania dyskusji i wylania swoich żali. W firmie pracuje cała masa świetnych ludzi (na produkcji i w biurze), którzy świetnie się dogadują. Szkoda, że kilku sfrustrowanych ludzi, którzy zupełnie niczym nie wyróżniają się w pracy robią z siebie tu na forum wielkie gwiazdy. Słabe to...

Mikołaj

Czy ty jesteś jeszcze pracownikiem naszej firmy. Jak w święta można składać takie życzenia, nawet największemu wrogowi tego się nie życzy Zatakie wyzwiska powinieneś być ukarany

Zuza

Niestety dobre firmy mają konkurencję, która bardzo inspiruje do tego typu wpisów.

Filantrop

Dla jasnosci, jestem z tzw. biura. Jedno proste pytanie. Z czego wynika bardzo duże zaangażowanie działów pui i cor w sprawie szlachetnej paczki ? Szlachetny cel, który nie podlega dyskusji. Dlaczego natomiast akcja ta, jest prowadzona w godzinach urzędowania pracowników wymienionych działów i ich ciągłą aktywność w tym temacie ? Rozumiem, że uprawiacie filantropię na pokaz i stąd tak duża propaganda oraz próba narzucania się z puszkami na drobne i kartony na ,gadżety, które są porozstawiane po całym zakładzie. Rada dla pui: zajmijcie się pracą związaną bezpośrednio z biznesem, która ma wpływ na funkcjonowanie zakladu, a akcje społeczno - charytatywne uprawiajcie po zakończeniu pracy. Wiecie czego nie nie kupiliście, jakiej ofert nie udało wam się zdobyć. Może warto na to poświęcić czas ?

@Filantrop

Nie pracuję w tej firmie juz kilka miesięcy, ale z ciekawości zaglądam na tego go worka. Współczuję niektórym osobom z biura tego, że muszą się tam męczyć zamiast realizować zawodowo gdzieś indziej. Stwierdzam, że rozstanie z tą firmą było właściwą decyzją.

Avengers

Dobrze ściemniasz. Tu piszesz że nie pracujesz od kilku miesięcy a tu nagle znasz takie szczegóły dt. szlachetnej paczki. Nikt Ci nie karze brać w tym udziału. I ciesz się że to dla ciebie nie muszą zbierać takich paczek. Inaczej byś spiewał/spiewała jesli byłabyś osobą potrzebującą. Wtedy by Ciebie nie interesowało kto i kiedy prowadzi taką akcje. Więc powstrzymaj się od durnowatych komentarzy na poziomie półgłówka i skup się na robocie, czyli dokładnym planowaniu bo słabo Ci to ostatnio wychodzi.

@Avengers

Czytaj ze zrozumieniem. O szlachetnej paczce napisał ktoś zupełnie inny kto pracuje tam nadal. Jak dla mnie szlachetna paczka jest ok, jak każdy szczytny cel w ramach pomocy drugiemu czlowiekowi.

123@baba jaga
@Avengers

Bardzo dobrze napisane. Osoba, która to pisała jest bardzo nieszczęśliwa ???? Nigdy nie wiemy co przyniesie przyszłość. W myśl zasady Karma wraca....żeby kiedyś ta osoba, która to napisała nie została w potrzebie pozostawiona sama sobie I nie musiała korzystać ze szlachetnej paczki .

Biurwa
@Filantrop

Jakie to przykre że w tzw biurze wśród ludzi pracujących umysłowo, chciało by się rzec inteligentnych, po szkołach i z o wiele szerszym spojrzeniem na życie... Panuje takie samo buractwo, dwulicowość i lęk przed rozmową twarzą w twarz. Istna korpo obłuda... Cały ten wątek jak i to forum! Tych z produkcji co tak tu wypisują na innych to jeszcze można zrozumieć bo to bez szkoły i bez kręgosłupa moralnego ale nasza wspaniała polska inteligencja żeby się takich sposobów komunikacji trzymała? Wstyd!

Bożena
@Biurwa

Wstyd ! Gdzie Twoje wychowanie i szacunek wykształcony i mądry człowieku ? Zero !

Avengers
@Biurwa

Jesli chcesz porozmawiać face to face to zapraszam - z przyjemnośca zamienie z Toba kilka słów w inteligentnej rozmowie na poziomie dorosłych ludzi.

AT11

Witam. Piszę bo ostatnio znów zmuszają nas do pracy po 10 godzin i straszą utratą premii 5 % od managera. Niektórzy się boją i robią a inni muszą cierpieć. Ale chciałbym przypomnieć że mamy koniec roku i trochę tych nadgodzin się już uzbierało. Co nie którzy mają już ich ponad 150 albo i duuużo więcej. Według kodeksu pracy maksymalna liczba nadgodzin w roku wynosi 150 godzin i nie ma nikt prawa zmusić nas do dalszych. Takie straszenie podlega już pod sąd pracy i oczywiście mobbing. A jeśli komuś mało kasy to na autostradę!!! ART 151 §3. Liczba godzin nadliczbowych przepracowanych w związku z okolicznościami określonymi w § 1 pkt 2 nie może przekroczyć dla poszczególnego pracownika 150 godzin w roku kalendarzowym. I tyle w temacie...!!

Zdzisław
@AT11

No ok. Już się pożaliłaś a teraz wracaj do pracy i rypaj nadgodziny. Nie ma zmiłuj! Nie wymigasz się.

Dobry
@AT11

Od rozwiązywania takich problemów jest PIP. Wystarczy zgłosić i czekać na kontrolę.

PIP
@Dobry

Tu PIP. Słuchajcie nie chce nam się do was jeździć i kontrolować co wy myślicie, że nie mamy co robić? Weźcie się do roboty i grzecznie wyrabiajcie nadgodziny bo Mikołaj prezentów nie przyniesie.

Tarzan i Fiona

Witam . Chcialbym sie odniesc do dwoch bardzo waznych kwestii . 1 . Jak w Sierpniu dojdzie do skutku ze fabryka bedzie stała 2 tyg nie powinno tak wygladac sytuacja ze firma bedzie Mi narzucac czy innym ludziom kiedy ja mam brać urlop . Przykladowo nam wykupione wczasy z Żona na lipiec czy czerwiec to co w takiej kwestii . Albo druga opcja jest taka ze ludzie maja partnerow ktorzy maja ulropy w innych terminach w innych firmach to co wakacje maja spedzac osobno ? W takiej sytuacjii firma powinna zaplacic postojowe . Np ja mam na caly rok 20 dni urlopu a firma sama w ciagu roku narzuca Mi do wziecia +/- 10 dni . Dnoo. 2. Druga kwestia jest to ze ludzie z biura nie potrafia sie przywitac z osobami z produkcjii . Jest to irytujace . Nie jestescie w zadnym stopniu lepsi od nas a to my jestesmy krok przed wami . Przychodzicie na produkcjie a tak naprawde nie wiecie o co chodzi . Ludzie z produkcjii nawet sie nie znajac czy rozmawiac ze soba witajcie sie zachowujcie jak na normalnego czlowieka przystalo . Ps : A wasze sprawdziany ktore chcecie wprowadzic po nowym roku zeby ludzia robic to juz jest przesada . Dosyc ze terror wprowadzacie to dodatkowo chcecie jeszcze stresowac a stresu juz jest poza norme . Jest stres w pracy to pracy nie ma . Najwazniejsza osoba w fabryce : PRACOWNIK PRODUKCJII !!!

Tarzan i Fiona
@Tarzan i Fiona

Zapominajac czy ludzie z biur czy prezesi sie zastanawiali dlaczego pytan nie bylo na meetingu ? Nie bylo bo ludzie sie Boją Czy jest to Normalne ?

@Tarzan i Fiona

Nawiązując do pkt 1. Wg Kodeksu Pracy, pracodawca ma prawo dysponować urlopem pracownika. Masz w ciągu roku tylko 4 dni urlopu, którego pracodawca nie może ci odmówić ( na żądanie), reszta planowana wg. potrzeb firmy. W firmie powinien być plan urlopowy. Niestety jest to bolączka firm produkcyjnych. Zgodnie z prawem firma może zaplanować przerwę urlopową i nie jest to postojowe. Pkt2. Kwestia wychowania i ogólnej atmosfery czucia równości wobec siebie.

Nowelizacja kodeksu z 2019 roku. Ale w Sia sakretacze wiec jeszcze cie oskubia.

Listopad

Mylisz się. Pracodawca działa na planach urlopowych, w których nie uwzględnia 4 dni na żądanie. Reszta dni planowana tak aby zachować funkcjonowanie firmy.

Biuro
@Tarzan i Fiona

Co drugi komentarz to wylewanie wiadra brudu na pracowników biurowych. Wrzucacie wszystkich do jednego wora co jest bardzo często krzywdzące. Nie wiem jak innym ale mi sie to średnio podoba. Poza tym te podziały na MY i WY, ktore mozna wyczytac w powyzszej wiadomości... wydawało mi się ze wszyscy pracujemy w jednej firmie...

msc2 gwardia

Super firma, polecam, 19zl/h to mi sie podoba. Starcza mi na fajki, opłaty i dojazd do roboty. Całe szczescie, ze mamy 20zl do automatu na kawe. POZDRO

@msc2 gwardia

Wow! Ty masz 20 zl do automatu na kawe a biuro ma na pietrze kawe bez limitow... taka to firma rowno traktujaca pracownikow.

A ja się cieszę że nie muszę oglądać już Pana M.P ????

Euforia

Witam aby firma zaczęła przynosić zyski a nie straty jsk ostatnio widzimy, zresztą jeśli chodzi o różnego rodzaju firmy czy przedsiębiorstwa zawsze jest ryzyko. W tym wypadku tracimy klientów, którzy odchodzą. Ci za tym idzie? Wiadomo redukcję na stanowiskach. Czy naprawdę polityka marketingowa firmy nie może sobie z tym poradzić? Czy po prostu zatrudnia ludzi, którzy nie mają pojęcia o marketingu? A może czas przejść do innowacyjnych metod, jeśli chodzi o klienta rynek papierów sxuernych jest spory, każdy klient liczy nie tylko na w miarę dobra cene ale też jakość produktu to akurat wiąże się ze zbytem. W każdej dziedzinie coś trzeba sprzedać na tyle dobrego w dobrej cenie aby ktis inny mógł być zadowolony. Pytanie 1 jak kto jest, że tracimy klientów? Nie mamy nowych a jeżeli już są to odchudza następni. Pytanie 2 czy nie można poszukać klientów na polskim rynku za normalna cenę, a tym samym pozyskać wuexej klientów? Rozumiejąc racjonalnie jedno wchodzi w drugie. I wilk syty i owca cała. Pytanie 3.. Czy naprawdę trzeba nałożyć na pracowników tzw. Perswazje, manipulowanie poprzez różnego rodzaju zakazy i nakazy? To gratuluję, jeśli tak samo tratkujecie klientów jak pracowników, czyli ich nie potraficie uszanować, to się nie dziwię, że klienci odchodzą. A wy nie robicie nic żeby ich zatrzymać zapominając, że wy też pracujecie w tej firmie. Skoro marketing sprzedaży nie idzie to może czas na nowsze lepsze pomysły od specjalistów od sprzedaży i reklamy? Pozdrawiam

@Euforia

W sedno ,tylko jest jeden mały problem nie ważne co na górze robią jak robią oni nie sa tak oceniani jak my zwykli pracownicy ,im nie zabiera się ciepłej wody , brak limitu na kawę ,papieros co godzina , sniadanie ,obiad ,dyskusje na stołówce dlatego brak czasu na porządną reklamę a nas szarych pracowników trzeba pilnować kontrolowac ,zakazywac szukać byle pretekstu żeby tylko nagane wlepic ,za wszystko i nic tak dla zastraszenia pracownika i pokazanie kto jest kim i dla kogo

euforia
@Msc

własnie o tym piszę zamiast zając sie psychologią sprzedazy zajmuja sie np jak zmienić zlecenia , .trzeba poznać oczekiwania klienta jego potrzeby wobec naszych usług.a to że zwykły człowiek wie wiecej to sie nie liczy .Nie trzeba mieć wyzszego wykształcenia ,żeby wiedziec co jest potrzebne firmie. Zamiast słuchac nas zwykłych ludzi to trzeba nas zastraszać ..

kokos
@euforia

Możesz napisać jakieś prawdziwe przykłady zastraszania i tych zakazów? Na pewno pomoże to wszystkim w podjęciu decyzji co do pracy w tej firmie.

@kokos

Jeśli chidzi o samą pracę jest wporządku, zależy gdzie kto trafi jeden sobie chwali drugi nie. Może być wiele opinii ale to ty sam podejmiesz decyzję o podjęciu tu pracy lub nie. Nie możesz sugerować się wszystkimi czynnikami ponieważ w każdym zakładzie jest różnie, a to zależy na jakue osoby trafisz.. ????.. Pozdrawiam

kokos

No to podaj jakiś przykład bez podawania personaliów oczywiście.

albercik
@Euforia

Może wymiana połowy biura i pseudo-handlowców by pomogła bo większość chyba nie wie jak wygląda produkcja w tej firmie. Ciągle utrudniają pracę nam zwykłym pracownikom zamiast pomóc. Niby wprowadzają ułatwienia które, mają nam pomóc w rzeczywistości utrudniają pracę i wyniki spadają zamiast rosnąć. A wystarczyło by popytać operatorów co można zrobić by im usprawnić pracę by jakość i wyniki wzrosły. Liderzy też wiedzą że można wiele zrobić dobrego ale boją się cokolwiek "górze" powiedzieć wiedząc że ich niewiedza o produkcji i upór nic nie zmieni. W końcu nie mogli by przyjść do siebie że możemy być mądrzejsi. Za to ciągle słyszymy tylko że jest nas za dużo i że specjalnie robimy mniej by nadrobić w soboty. Szczególnie było to widoczne w okresie wakacyjnym kiedy to chyba każdy wolał spędzić sobotę z rodziną gdzieś na plaży. Zawsze winnymi jesteśmy tylko my i to nas karają naganami. Proszę tylko pamiętajcie że, to by pracujemy na wasze wypłaty a nie wy na nasze. ...

@albercik

To co napisałeś jest podobne do tego o czym pisałam ja. Jeśli chodzi o soboty czy niedzielę jak to miało miejsce na początku roku to o ile mi wiadomo ludzie sami są sobie winni, sami się godzicie na taki tryb pracy z nadgodzinami, więc o co teraz bunt?. Ludzie sami pokazują, i wysyłają snsy do góry nie zważając że sami sobie strzelają w głowę. No cóż ja mogę powiedzieć wiedza nie zawsze oznacza że jest się inteligentnym.. Wszystko zostało napisane fajnie że osoby które pracują wyżej nie unosił się jeszxze wyżej tylko zaczęli współpracować z ludźmi... Dziękuję.????

euforia
@kokos

Bez danych osobowych: 1. Jakiś czas temu jeden z pracowników nie doniósł zaświadczenia z oddania krwi na czas. został zwolniony. 2. Inny pracownik puścił materiał o 4 mm za szeroki ( który spokojnie można było przerobić na sliterach bez strat) został zwolniony. W innych zleceniach planiści planują zlecenia z ogromnymi odpadami i nadal pracują bez konsekwencji. 3. Kilka dni temu inny z pracowników był na chorobowym. Po powrocie z tego powodu został zwolniony... 4. Pewien lider poinformował ludzi ze swojego działu że jeśli będą chodzić na chorobowe nie otrzymają w przyszłym roku premii inflacyjnej. Takich przykładów jest więcej ale opisywanie ich nic nie zmieni. To tylko dowód jak zagraniczne korporacje poprzez Polskie kierownictwo nas szanują... .

@euforia

Nie wiem kto to pisał ale podał się za mnie a ja tego nie pisałam proszę administrację o usunięcie tego posta ponieważ naruszył na szwank mnie zamiast podać się kim jest dziękuję. To jest nadużycie ja nie posiadam takowych informacji

@kokos

Bardzo chcesz wiedzieć kim jestem dla twojej informacji ja tutaj już dawno nie pracuje

@euforia

A z tymi pomylkami jest tak na kogo trafi ten będzie ukarany ,prawdę mówiąc nie wszyscy ,jedni tak i jest to nagłośnione a innych się kryje ,jesteś osobą zaufana nie bekniesz , tak jest było i będzie

@euforia

I tu się mylisz. Opisywanie takich sytuacji pokazuje, że ludzie nie są obojętni na takie działania. Może pewne sytuacje warto zgłosić do PIP.

farciara

Jeśli ktoś zastanawia się czy zatrudnić się w firmie Sia z chęcią pomogę i powiem, że nie warto szkoda waszych nerwów. Ludzie są nie równo traktowani jeden jest lepszy a drugi gorszy i nie tylko o dziale produkcyjnym tutaj mowa. Jedni jawnie okradają firmę i nic im za to nie grozi innych wyrzucają (cudowna pani H doradza się zwolnić się samemu) za drobnostki. O podziałach i wkopywaniu siebie nawzajem chyba szkoda pisać, bo to się dzieje w każdej korpo firmce.

Byly pracownik
@farciara

Mozesz rozwinac bardziej te ciekawe watki, ktore opisalas?

Kim jestem

Witam . Słyszałem ze nie można używać telefonów ? Ktoś was kontroluje czy nie używacie czy po prostu jest zakaz wnoszenia na hale ? Dlaczego zabronili telefonów ?

MSC3
@Kim jestem

Jak to czemu? ŻEBY TOMKI I RAFAŁKI MIAŁY WIĘCEJ PITOSU W KIERMANIE. Masz zapier*alac a nie grać na telefonie.

Kim jestem
@MSC3

Ale jak to jest ze na 1 zmianach umieją ludzie pracować bez telefonów a na drugich co dryga osoba ma przy sobie i co chwile zagłada . Jest to mega wkurzające

@Kim jestem

Przewaznie jest tak w firmach, ze w godzinach pracy "biura" wszyscy sie pilnuja a jak juz mija godz 16 to uruchamia sie wielkie rozluznienie bo niby juz nikt nie patrzy. To juz jest rola kierownictwa aby to uporzadkowac i tyle.

Ash pogromca Czarmandera

Przez jakiś czas miałem okazję być pracownikiem tej firmy. Moje subiektywne odczucie jest tylko jedno - cieszę się, że już mnie tam nie ma! Nowoczesny budynek i ładna stołówka to jedyne czym mogą się pochwalić na zewnątrz...Okropna atmosfera pracy. Zauważalna rotacja na stanowiskach nie produkcyjnych -o czymś to świadczy.

Człowiek Boscha

Łysy bez brody :-) Ja też Łysy :-)

Niestety

Czytając tutaj opinie to widzę że nic się nie zmienia w tej firmie.

Człowiek Boscha

Siema , siema ! Pozdro dla lysego z magazynu ????

widlak szwejk
@Człowiek Boscha

Łysy z brodą już dawno tam nie pracuje...

io

jakie są godziny pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o sia Abrasives Polska Sp. z o.o - Goleniów

• Jak się pracuje w sia Abrasives Polska Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy sia Abrasives Polska Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w sia Abrasives Polska Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 9 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

sia Abrasives Polska Sp. z o.o