Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. zo.o.

Toruń

Opinie o Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. zo.o.

git

Witam jutro wybieram sie na rozmowe do firmy kopel na stanowisko magazyniera moglby m ktos powiedziec cos wiecej czego moge sie spodziewac jaka płaca ile h w miesiacu jakie godziny pracy ?

Były_pracownik

Jak ta firma jest taka żałosna to zostaw ją w cholerę, idź gdzieś indziej, gdzie będziesz miał lepiej. Mam jednak wrażenie że na nic więcej cię nie stać. Jesteś pewnie jednym z tych marudzących, nic nie robiących magazynierów. Wszystko wam się należy, tylko żeby dać choć minimum od siebie to jest problem. Wystarczy się przejść po magazynie dwa razy żeby zobaczyć kto robi a kto ściemnia. Niestety większość ściemnia, wybierając łatwe zlecenia żeby wyrobić limit miesięcznych pozycji i krzyczeć że mu się premia należy. Jestem jednym z byłych pracowników Kopla, mi również wiele rzeczy tam nie odpowiadało, nie czekałem więc długo i się zwolniłem. Ale żeby to zrobić trzeba mieć doświadczenie, wykształcenie i odwagę na zmiany. Tego wszystkiego wam, maruderom brakuje. Więc siedźcie tam i narzekajcie.

niekrytyk
@Były_pracownik 10.03.2017 21:44

wszystkim dogodzić się nie da , ale można wszystkich szybko zdenerwować.

zażenowany

jeżeli im to odpowiada to niech pracują. Nie potrafią znaleźć innej pracy to będą w koplu pracować do końca życia ku radości zarządzającym :) podobno idzie rewolucja :) pożyjemy zobaczymy. to ma być prawdziwa booooomba :)

magazynier
@zażenowany 13.02.2017 22:20

jak rewolucja? kto ją wprowadzi? bo cisza coś

Dziki

Kto znow ?

rob

kolejni ludzie odchodzą

Telesfor Biedrzycki

To znaczy ze juz zatrudnili nowego kierownika?

Ł

Pracuje już w firmie jakiś czas. Jest to okres w którym mogłem poznać zalety i wady firmy które ma przecież każda firma. Wcześniej pracowałem u kilku pracodawców także tych dużych które określają się jako korporacje. Jedno wiem, trafiłem dobrze. To duża firma która ma duży potencjał który nie jest jeszcze w pełni wykorzystany. I tu jest miejsce dla wszystkich tych pracowników którzy chcą coś zrobić, którzy przychodzą do pracy a nie do roboty. Dużą zaletą firmy rodzinnej jest fakt, iż nie jest to firma "zabetonowana" standardami, instrukcjami co na plus wyróżnia ją spośród tych pracodawców których znam - (usunięte przez administratora)

Sz

przestań marudzić. Wreszcie ktoś się tam za was wziął. Większość zbijała bąki i kryła się po katach udając, że coś robi.

NNs

No ja Ci powiem, żebyś nie narzekał, bo po co, awans czeka, wystarczy tylko się trochę wysilić i jakoś to pójdzie moim zdaniem nie można trafić lepiej

błażej

"tysionc pincet" drugi raz z rzedu CIUT bardziej demotywuje

błażej

"tysionc pincet" troche demotywuje :(

PRACA

MOŻECIE COŚ SZERZEJ O ODDZIALE W Płocku??? bo jestem zainteresowany!!!

xyz
@PRACA 07.12.2015 15:31
MOŻECIE COŚ SZERZEJ O ODDZIALE W Płocku??? bo jestem zainteresowany!!!

Bardzo w porządku Dyrektor oddziału, pomocny. Polecam finansowo porównywalnie jak gdzie indziej.

ytfe
@adel 26.11.2015 20:27
praca w Koplu nie jest zla, oczywiscie masz cyferki do zrobienia ale to jest normalne wszedzie, z przelozonymi mozesz dyskutowa...

Montowania u klientów? chyba nie wiesz na czym polega handel w dystrybucji, poszukaj sobie pracy w innej firmie bo juz widac ze nie wiesz o co chodzi Ja bym na twoim miejscu nie aplikowal z taka znajomoscia tematu

yeti
@ytfe 26.11.2015 20:42

zgadzam się z adel - praca nie jest zła zawsze są jakieś poziomy które trzeba wykonana ale to trzeba traktować jako cel do zrealizowania.

Możliwość awansu również istnieje, tylko trzeba pokazać "górze" że potrafi się coś więcej.

XX

masakra

wiechu pałys

Zauwazylem, ze Kopel to taka wylegarnia. po kilku latach nauki 'fachu', pracownicy przechodza do konkurencji w 90% tylko ze wzgledow finansowych...

Kopel

Zarobki w firmie KOPEL nie odbiegają od średniej rynkowej jeśli chodzi o wynagrodzenie w hurtowniach technicznych. Wysokość premii jest ściśle powiązana z osiąganymi wynikami. Obraźliwe określenia wobec właściciela i zarządu firmy uważamy za niestosowne, szczególnie biorąc pod uwagę jaką pozycję rynkową osiągnął KOPEL na przestrzeni ponad 20 lat działania. Doceniają to także pracownicy konkurencyjnych hurtowni elektrycznych, którzy chętnie aplikują do hurtowni KOPEL i z satysfakcją rozwijają się w naszej firmie.

etam

pracowałem w firmie Kopel przez parę ładnych lat. Niestety dopiero gdy zmieniłem prace to .........zobaczyłem jak mogłem zarabiać za wynik,który osiągałem. Firma Kopel to przedsiębiorstwo z dużym potencjałem,(usunięte przez administratora) Brak stabilnej i przemyślanej polityki handlowej.Ogólny nieład, (usunięte przez administratora)

Kopel handlowiec

przesadzasz piszac, ze nie ma szkolen. mialem zarowno w centrali jak zaczynalem prace (nie bylem wczesniej w branzy), potem byly tez szkolenia sprzedazowe robione w oddziale. szkolenia z dostawcami - to zalezy od obrotnosci kieronika oddzialu. u nas aut sluzbowych nie brakuje. nowy system premiowy dopiero co wszedł w zycie, komu sie chce pracowac to wyjdzie na swoje, najlatwiej narzekac - to kazdy w tym kraju potrafi

Pati

o Płockim oddziale tej firmy coś wiecie??

only you

brawo! robcie tak dalej...

NN

ale tu nic się nie zmienia dziwne stanowiska "dyrektorskie" aby zadowolić tych którzy chcą mieć taki tytuł a że zarządzają tylko swoim nosem to już szczegół tego dyrektorowania, a co robią "?" no jak !!!!!! są " DYREKTOREM", "SWOIM DYREKTOREM"

PX

no niezłe rzeczy wychodzą

jowisz

na magazynierze w kopelu można zarobic tak 1600-1800 netto no moze czasem troche wiecej 1900-2000...zalezy od miasta

ja

20 lat magazynierem? Tak, twoje ambicje nadają się do H.E. Kopel możesz startować :)

on

Nowy

Jakich zarobków można się spodziewać na stanowisku magazyniera (z doświadczeniem)?

enep

i pewnie ze cisza :) zawsze jest cisza jak maja cos zaplacic :) szkoda ze ludzie ktorzy chcieli cos zrobic odeszli :(

re re dama

tak jak już wspomniałem, nikt kto odszedł już nie będzie chciał wejść do tej samej rzeki po raz drugi... no chyba, że finanse będą odpowiednie... ale osobiście bardzo w to wątpię :)

paw

no niech odchodzą bo w konkurencji miejsca pełno za godziwą zapłatę!!! czekamy na was :)

Oko

Oret masz rację tylko z tego cieszy się konkurencja, podobno jeszcze ktoś odejdzie z centrali już niebawem i to będzie duże zaskoczenie.Dlaczego odejdzie no cóż życie.

N.N

zróżnicowanie polega na tym ,że nowy który "ma przynieść"ewentualny"zysk" ma trzy razy tyle wynagrodzenia co stary pracownik. Z reguły jest tak,że stary odchodzi zabiera wiedzę i doświadczenie, które w ten lub inny sposób zabierze zysk, a nowy nie zarabia na koszty swojego wynagrodzenia.

bogaty dziesiątego

od 1000 do 2500 ? skad takie zroznicowanie?

wesoly emeryt

ja zarabiam 5 zł /h ale jestem po gimnazjum także jest spoko ;D

dirt

od 1000 do 2500

bogaty dziesiątego

Witam serdecznie. Byłbym zainteresowany pracą w tej hurtowni. Słyszałem od znajomych, ze Kopel to solidna marka na rynku. Mam pytanie zwiazku z tym. Jakich orientacyjnie zarobków można się spodziewać na stanowisku magazyniera. pozdrawiam

okularnik

A jak wygląda sprawa z samochodami służbowymi w tej firmie? czy po I.IV nadal są umowy na auto służbowe do celów prywatnych?

rewolucja :)

na dniach kolejni :)

Szatan Diabeł

rewoulcja jest blisko...

zadowolony

kocham pracować w tej firmie

...tak szkoda straconych lat dla tej firmy ,i tak nikt Cię nie doceni , pensja taka ,ze wstd sie przyznać. Szkoda ,ze tak dziwnie to działa ....

tar
@anonim 28.01.2014 21:18

sa firmy ktore jeszcze mniej placa.

don alehandro de la vega

zwolnili teraz siebie nawzajem i tak poprstu sie sami zaltwili hahahah

xxx

jak tam? co nowego? warto? kogo zwolnili?

znawca

W Warszawie jest zupełnie inaczej niż wszędzie :)

Magazynier

...to juz koniec , było miło ..pozostala nadzieje ktora nigdy nie zostala spełniona ....Pensja jak z biedronki ,albo gorzej....a pracy i odpowiedzialnosci 5 razy wiecej .

Eryk z Miletu

Chełm na dniach padnie. kto następny? :(

elektryczny mors

a slyszalem ze Chełm do odstrzału , decyzje zapadly ,good bye amigos

biały murzyn

a co słyszałeś o Chełmie?

odkrywca

Słyszałem, że Chełm

Zostaw opinię o Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. zo.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. zo.o.