Opinie o sia Abrasives Polska Sp. z o.o w Goleniów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy sia Abrasives Polska Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie sia Abrasives Polska Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o sia Abrasives Polska Sp. z o.o w Goleniów

Ps

Cześć wszystkim, dziś miałem okazje zamienić z Tobą słowo Mario i nie jesteś jedyny z odejściem nie liczą 4 wózkowych i ja który teź myśli odejść tak jak Tobie mowilem, Pozdro mordo powodzenia.

Aro

Ja pracowałem w Sia kiedyś atmosfera byla nie fajna zawsze odkad ja pamietam zaczynajac prace w firmie widac bylo dobre relacje z pewnymi osoba i dziewczyn,tomeczka koniecznego drugiego tomeczka rafalka kwiatkowskiego lizo... i to bylo na zasadzie dobry kontakt z wybrancami a reszta na boku taka prawda tak bylo zawsze kiedy ja pracowalem inni mogli wiecej niz pozostali

Seba

Naprawde zastanawialem sie dlaczego tak jest z opinia o firmie i taki szum wokol niej ale widzac te ich zasady i zachowanie naprawde az trudno uwierzyc, rozumiem zasady bezpieczenstwa ale z takim podejsciem nie ludzkim podejsciem i pogarda dla pracownika jaka moga miec opinie ? dla biura maja a dla pracownika to co widze pogarda we wspomnianym poscie czy oni maja rozumy jakies ? dlatego tez taka opinia, zadnego szacunku tylko dla siebie, znajoma tam pracuje i odkad zaczela zawsze cos nie zgadza sie z wyplata dlaczego takie raeczy moga sie dziac w tak wielkiej fabryce ? co za szacunek do ludzi ale sami zapracowaliscie na taka opinie jak widac

Mario AT 8 2

Firma robi problemy ze zwolnieniem sie z pracy z zakładu SIA BOSCH pani w kadrach wymyśla jakieś kodeksy itd. a ja jej zaznaczam źe nie bede juz tu pracował nie róbmy sobie pod górke, wysłala mnie do pana konopczaka oczywiście kazdy zajety i musi sie zgodzic pan konopczak i lider wojtek ... nie róbmy sobie pod górke dajcie odejść z firmy kto chce, i tak na siłe nie zatrzymacie nikogo, więc nie tak łatwo sie z firmy zwolnić i dziś o 14:00 mam nadzieje poźegnamy sie, sa bardzo Problemowi niestety

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie sia Biuro Technologiczne sp. Z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy PPC Specialist
Beso Lux Sp. z o.o.
Wiola

No właśnie kto z kogo ma tą pompe chyba chłopaki z was bo odeszli z zakladu

albert

Pompa ? ;p kto z kogo ma pompe ? :) każdy wie bardzo doskonale i z jakich ludzi inni maja pompe :) nie bede wymianial nawet imion bo kazdy wie o kogo chodzi :) zajmijcie sie firma lepiej :) i tez slyszalem reklame w radio szczecin no pompa niezla juz nie ma wydzialu klimatyzowanego ? i reklama wraca po roku czasu gdyz ludzie uciekaja i uciekac beda a pompe to chlopaki i inni maja z was a wspominac trzeba i o tych ktorzy odeszli kiedys i nieraz tutaj sie wypowiadaja to jest POMPA przez duze P :) w reklamie zapomniano wspomniec ze za posilki sie placi a nie ze sa darmowe :) i tak smaczne jak reklamuja sie :) darmowe posilki drodzy panstwo ma biuro w boschu a wy placicie :) ale POMPA :) dalej sie osmieszacie ;) pompa na calego a ludzie odchodza bo maja z was POMPE ;)

Pppppppp
@albert

Dawaj imiona!

marek

Zastanawiam się jeśli firma mówi ...na twoje miejsce sa inni .. to jeśli ktoś chce się zwolnić robią problemy ? nie chca dać odejść człowiekowi i robią pod górke, ci co chcą odejść firmo SIA dajcie odejść za porozumieniem stron i nie robcie do końca zlej opini SIA .

Szajka sia

Super chłopaki ze zaczeliscie, mario sie zwalnia i wszystko zapoczatkowal z chlopakami i beda ataki na nich a ich pupilki beda lajkowac ich posty bo widza ze wszystko sie wali, tez slyszalem reklame w radio szczecin i nie ma juz klimatyzowanej hali jak rok temu wiec oklamywali ludzi w zeszlym roku tak jak z nockami a nocki byly mowa o wolnych weekendach a znuszanie do nadgodzin w normalne dni... biuro sie samo odpalilo juz dawno i nawet pani ewelina odeszla z tej fabryki śmiechu

Szajka sia

Chłopcy odpalili się ? Chłopaki odeszli z tej Fabryki Śmiechu i mieli rację, jestem operatorem w sia i teź myślę aby odejść a pamietajcie źe ludzie mają lojalke więc muszą poczekać , docinki dalej się nie kończą ale na tonącym statku ja tu zwą SIA zostaniecie tylko wy i wasze pupilki a takich maci i kaźdy wie kto, kolega mówił a takźe jest operatorem źe chyba wróci do zakładu w którym pracował wiec na nic wasze docinki i jak ludzie mowią źe chwytacie się juz wszystkiego a fakty sa takie ze nadal sie osmieszacie a do waszych pupilkow ludzie maja dystans i sa odizolowani.

Mario AT 8 2

APACZ Pozdrawiam Was :) Pamiętam o Was i będę Pamiętał, daliśmy radę :)

Pompa z chlopcow

Pierwszy raz tu jestem i ostatnia aczkolwiek mam niezly ubaw z Was haha Ładnie się "chłopcy" odpalili i się tu wylewaja jakby życia innego nie mieli ... proponuję znaleźć sobie kobiety Panowie to lepiej będziecie czas spędzać niz tutaj wypisujac haha

SIA BOSCJ
@Pompa z chlopcow

Oczywiście źe możesz mieć ubaw :) śmiech przez łzy ;) nikt nie chce pracować w takiej firmie i Odchodzą :) ubaw i opinie macie na mieście i nie tylko super :) faktycznie ubaw jak ludzie zwalnaiją sie sami z zakładu ;) ubaw po pachy, ludzie widzą i myślą jaka firma i ludzie tam pracują w biurze i nie tylko :) ubaw po pachy, śmiech przez łzy, sztuczny śmiech :) a reklama w radiu szczecin po roku powraca :) atrakcykne stawki 17 zł i wózkowi 20 zł juź nie ma jak w zeszłym roku źe bez nocek i wolne weekendy ;) ale moźecie usłyszeć źe smacane posilki są ;) ani slowa źe za swoją kase :) SIA powraca z reklamą w radio szczecin gdyź bardzo duźo ludzi odeszło:) Ludzie widzicie co się dzieje :) brawo SIA :) juź nie wiecie o czym pisać wiec piszecie juź rzeczy z których ludzie się śmieją :) 4 polubienia masz , wiadomo od kogo :)

apacz

siemanko,dzisiaj przed 14 00 ludzie którzy złożyli 2 tygodnie temu odwołanie w sprawie nagan zostali oczyszczeni tzn wycofali chore nagany i co to znaczy wygraliśmy z systemem zaznaczam chorym!w grupie jest siła,martwią się o wizerunek firmy?może tak może nie ale po co wczoraj filmy latający DRON który nagrywał film ,może ktoś poszedł po rozum i stwierdził ze nagany przed urlopem były bez zasadne i tak spotkaliśmy by się w sądzie pracy, a bym zapomniał ciasny parówka i tak nie wskórał na polecenie szefostwa,brawo znowu dla nas,MARIO jesteś WIELKI takich ludzi potrzeba więcej,a to puenta na koniec;NIE BÓJMY SIĘ JUTRA NIECH JUTRO BOI SIĘ NAS

WZS

Kiedy przychodziłam tu do pracy bylo nawet spoko.Po kilku latach mogę stwierdzić,że robi się coraz gorzej.Rozwalaja ludzi na maszynach bo boją się siły grupy.pojedyncze osoby lepiej zastraszyć. Jeżeli jest stworzona dobra grupa na maszynie którą wyrabia normę to po co to zmieniać.to nie poprawia ani wydajności ani atmosfery na maszynie.Tyle jest chętnych osób którzy chcą przyjść na nadgodziny,po co zmuszać innych.Może Bosch powinien pomyśleć i wyslac tu swojego człowieka ktory nie byłby stronniczy i spojrzał na pracę z innej perspektywy. Te zapewnienia że człowiek jest najwazniejszy w tej firmie ma się chyba tylko do pracowników biurowych,bo resztę ludzi z hali traktuje się jak tępych robili,którzy nie znają się na swoich sprawach.Jezeli w ciągu 6 miesięcy nic się nie zmieni,zmieniam pracę.

@WZS

Ten statek zaczyna tonąć dzięki nietrafionym decyzjom wiadomo tonąć.

nieznany

Hej jestem byłym pracownikiem i poszukuje świadków do opisania sytuacji w firmie sia

Mario AT 8 2

Ja dodam tyle od siebie że im nerwy puszczają gdyż takie sytuacje mają miejsce i bedą tak pisać gdyż muszą nie mają wyjścia :) z zakłądu w ciągu tygodnia zwolniło sie 5 osób :) i tylko dlatego atakowany tu jestem bo piszę to jawnie a nie widzą postów starszych i innych ludzi :) takie bicie piany i oskarżanie jjednej osoby o problemy w firmie a posty są stare gdzie nie brałem udziału i wielu ludzi i tych któzy już nie pracują, przedstawiają sytuacje firmy :) bijcie piane dalej a Ludzie wiedzą swoje :) a te lajki co mają to od swoich pupilków wiadomo KTÓRYCH ;)

@Mario AT 8 2

Wiadomo Mario ,dupowłazów tu nie brak!

Ten

Widzę źe fakty o których piszą tu ludzie są bardzo nie wygodne jak ten gość pisze źe super źe się ktoś zwalnia, czyli jednym słowem Patologia :) reklama znakomita dla zakladu, a jak sie zwalniają to oznacza ze zaklad to lipa.

Sajmon

Ludzie zostali zastraszeni naganami że teraz inni boją się odmówić pracy w sobotę! Czy zarząd główny w ogóle wie co się dzieje na drugich zmianach ,jak niszczone jest mienie firmy ?

@Sajmon

Sajmon, zarząd składa sie z ludzi którzy nie powinni być na Takich stanowiskach, zastraszać dają sie słabi ludzie którzy nie mają swojego myślenia i ich źycie kończy sie na Bosch... a ja kończe prace w Bosch

Gosc
@Mario AT8 2

Super. Mam nadzieje ze wraz z końcem pracy przestaniesz tu pisać, bo czytać się tego nie chce.

@Gosc

Ale inni chcą Czytać i to Bardzo ;) tak gdyź z Takimi jak ty nie chve mi sie pracować, niskiego lotu Pozdrawiam ;) niewolniku ;)

Bartolomeo
@Gosc

Nie musisz tego czytać i w ogóle tu wchodzić. Inni, tacy jak ja mają przynajmniej prawdziwy obraz z punktu widzenia zwykłego pracownika a nie to co było podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Tam były tylko obiecanki, które nie miały w ogóle odzwierciedlenia, bo to co było na hali było czymś innym, jakby z innego wymiaru niż przedstawili ci z biura. Oni chyba pracują w innej firmie i niewiedzą co się dzieje na produkcji. Na szczęście w porę się obudziłem i pracuję teraz w innej spokojniejszej firmie, gdzie nie mamią obietnicami tylko stawiają prawdziwe realia, które mi odpowiadają. Praca nie jest lekka w porównaniu z "Sia" , ale przynajmniej wiem, że 10-go każdego miesiąca mam to co sobie wypracowałem i nie muszę już prosić się o własne pieniądze, które i tak nigdy się z resztą nie zgadzały... . Zapewne nadal są te problemy choć słyszałem że najbardziej czarna owca "ciasna nogawka" się przymusowo zwolnił, więc pewnie się to trochę poprawi. Oby...! Powodzenia!!

?
@Bartolomeo

Kto się zwolnił??

Błazny i niewolnicy

Do tego co ma te kreski jako nazwa, Błaźnie ustawiać i porządek moźesz robić u siebie w domu i swoją rodzine ustawiać, rozumiesz ?

@Błazny i niewolnicy

Potwierdziliście jedno- obrażacie, wyzywacie każdego, kto ma inną opinię na temat firmy niż wy. Mało tego kilkaset postów wcześniej były nawet wpisy z groźbami karalnymi. Na moje pytania żaden z was nie odpowiedział tylko publicznie obraził. Wychodz na to, że nastukaliście ponad 780 postów w kilka miesięcy obrażając innych pracowników w sumie nie wiadomo po co bo sami nie do końca możecie powiedzieć co jest nie tak jeśli chodzi o przepisy (inne firmy mają przez kilka lat na go worku po 80-120 postów).

Bankier ( Illuminati )

To też jest Bardzo ważny głos, widać że rozgłos jest duźy o SIA jeśli reagują tu na stronie Ludzie którzy pracowali aź 11 lat temu, bardzo waźny głos, więc zobacz PIPI co się dziś dzieje w zakładzie pracy, oni to nazywają korporacja... mogą sobie zwać to jak chcą ale Prawdy nie zagłuszą to jest zakład, teraz proszę wyobrazic sobie sytuację duźego bezrobicia ?jeśli dziś traktują TAK ludzi? można porównać do sytuacji jak z balkonu wiszą flagi SS... śmieszne może ale ... jaki szacunek mają dziś do ludzi ? tutaj mamy głos sprzed lat

pipi
@Bankier ( Illuminati )

Jaki szacunek zapomnij nigdy w tej firmie go nie było tylko teraz nie powiedzą tego co 15 lat temu że na twoje miejsce jest 20. Zresztą z tego co słyszałem sia jest już znana w Goleniowe i okolicy :)

Prawy
@pipi

Jest znana gdyź niestety ale ja i paru ludzi nir będziemy milczeć na temat rzeczy jakie się dzieją w SIA nie pozwole na to by grupka ludzi traktowała TAK ludzi, oni specjalnie tak się bronią gdyź muszą tak mówić myśląc źe damy sobie z tym na luz, ale trafili na ludzi ktorzy walczą o Normalnosć, znana jest i znana będzie robimy jej reklame na jaką zasluźyli sobie Arogancjà Agresją co do ludzi, to co wiem szykują sie odejścia z biura kolejne odejścia gdyź nikt nie chce pracować w tonącym statku na własne źyczenie :)

@Prawy

Niby jakie rzeczy się dzieją? Jestem pracownikiem i oprócz tej błazenady na go worku nie zauważyłem nic odbiegającego od tego co jest w każdym innym zakładzie. Ja tu tylko widzę w postach aroganckie zniesławienie firmy i osób, z czym ktoś powinien zrobić wreszcie porządek za pomocą odpowiednich organów. Grupa "dzieci" bez pojęcia o przepisach dorwała się do internetu tylko po to żeby kogoś obrazić, kogoś powyzywać.

To Czekam na ciebie jak coś z tym zrobisz ZAPRASZAM

@/\

Ojejjj mój błąd nacisnąłem lajka tobie nie myśl źe dostałeś go od kogoś innego ja tobie dałem niestety :) chcesz coś z tym zrobić ? zrób Czekam i wiadomo kim jestem gdzie pracuję, nie pozdrawiam nie mój poziom błaźnie

Alvaro ferdandes
@/\

Siemanko prawy. Masz rację co się dzieje totalny rozgardziasz, ale oni nic z tego nie robią jutro PIP wkracza do firmy i zobaczymy co będzie, myślę że nic, powinni porozmawiac z pracownikami ale kto powie że jest źle ja już też olewam to wszystko, kocham was wszystkich

@Alvaro ferdandes

Nie jesteś jedyny z tym olewaniem ich tak serio :)

Slowo Pisane

No właśnie, trzeba wspomnieć że w piątek znów rozdawano nagrody nobla czyli nagany :) sami pod sobą kopią dołki ale to nic nie da gdyź teź słyszałem źe pare osób będzie się zwalniac :) ponoć dają wyźsze stawki tym nowym ale nie wiem czy to prawda :) mogą tak robić aby zatrzymać Nowych :) a doświadczeni sprawdzeni odchodzą ;)

Albercik
@Slowo Pisane

Zastanawia mnie jedno. Czy w Kodeksie pracy jest napisane że "zmuszenie" do nadgodzin musi być potwierdzone pisemnie w formie Wniosku o nadgodziny lub innego wniosku pisemnego które , musi podpisać pracownik przed podjęciem nadgodzin w odpowiednim czasie przed, tak jak to było jeszcze z początku przejęcia nas przez Bosch czy jest jest jakaś adnotacja czy podpunkt w tym właśnie Kodeksie w/g którego pracujemy, że wystarczy to zrobić na gębę jak to było ostatnio?? To tak jak z pożyczką. Ja pożyczam i powiem ci że oddam "na gębę" a potem mnie szukacie za granicą :)) Niema papierka nie ma dowodu...

Serio ?
@Albercik

Kodeks jasno mówi o zagroźeniu firmy a tego nie bylo, w goraczki kazdy apelował o dodatkowe przerwy i to co godzine w popraedniej firmie majster co godzine sam robil, nie bylo przerw jaki szacunek do ludzi ? powtarzam zagrozenia firmy nie bylo aby nadrabiać i ponoc biuro nic nie wiedzialo o tym ...Dziwne, inna sprawa... na rozmowie byly inne zasady wolne weekendy i bez nocek a tak nie jest i reklamy w radio szczecin archiwa są nadal , gdzie jest łamanie prawa? Trzeba i to zglosic aby zrobilo reklame SIA radio szczecin i podac strone go work co sie dzieje itd

Janusz
@Serio ?

Kodeks mówi o szczególnych potrzebach pracodawcy. Warto najpierw zapoznać się z aktualnymi przepisami zanim rozkręci się niepotrzebną aferę na go worku. Jak już ktoś chce oczerniać firmę to niech chociaż napisze w jakim punkcie działania są niezgodne z minimum zawartym w przepisach prawnych.

@Janusz

Gadać głupoty pracownikom moźna ale niekrórzy z nich to nie jełopy i niewolnicy a tacy są fakt... moźecie im wciskac źe trzeba ... trzeba dla was gdyź macie cyrk w biurze nie dajecie rady i macie gdzieś człowieka, mówić sobie moźecie oczywiście co chcecisba my wiemy źe macie tam cyrk i mamy nadrabiać za wasze błędy, prawda jest taka źe wiekszość z was nie nadaje sie tam zrozum to, pracowalem w dùźo wiekszej firmie i nigdy nie zmuszali do nadgodzin ale tam był poźądek inaczej traktowali człowieka a wy nawet nie macie dobrej ekipy która sprząta jesteście do tyłu jako firma na zakładzie jest (usunięte przez administratora) ludzie muszą worki wymieniać do śmieci a i to jest śmieszne źe i worków nie macie nawet człowieczku :) jesteście śmieszni gdzie w poprzedniej firnie była ekipa odpowiedzialna za to i dwa razy na zmiane sprzatali i wymieniaki worki .... wy tego nawet nie macie nie potraficie ogarnąć a co dopiero ogarnąć biuro :) o czym ty piszesz człowieku , wiesz do czego nadajesz się ? bym ci napisał ale wystarczy TO co ludzie tu czytają i widzą :) człowieku wy śmietników nie potraficie ogarnąć i ekipy do sprzatania a piszesz o nadgodzinach i poprawianiu waszego cyrku jaki macie...nikt nie zwalnia sie z biura jak jest OK , a zwalniają sie i z biura i maszyn, istny cyrk ale rozumiem ...Boli, doataliście juź dawno z damskiego ... nie pozdrawiam :) musisz się podszkolić do prowadzenia firmy.

@Janusz

Oczywiście człowiek szybko pisze juź poprawiam bład ... literki sie zjada itd. a wy lubicie bardzo się czepiać takich rzeczy więc ...porzadek... oczywiście, ale potraktuj post tak aby w zakładzie bylo lepiej Wszystkim

@Janusz

Dodam taķźe to ... nie trzymaj się kodeksu zbytnio, dlaczego ? dlatego źe wyykresy wasze liczby itd itd itd . na tych taicach dla nas Nic nie znaczą, uwierz w to , nic nie znaczą dla nas, dla was moźe tak i tym źyjecie ale my nie serio, nie trzymaj sie tak kodeksu ludzi stracisz.

@Szczery chyba za Szczery

Tak przyglądam się tym wpisom z boku....Czyli nie wiesz, które przepisy są łamane i nagle już nie chcesz aby firma trzymała się kodeksu??? hmmm ciekawe.. czyli tak na serio to o co Tobie chodzi???

Zostaw merytoryczną opinię o sia Abrasives Polska Sp. z o.o - Goleniów

• Jak się pracuje w sia Abrasives Polska Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy sia Abrasives Polska Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w sia Abrasives Polska Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 9 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

sia Abrasives Polska Sp. z o.o