Opinie o HERMES Spółka Jawna Krystyna Zalech, Mieczysław Zalech w Słupno

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie HERMES Spółka Jawna Krystyna Zalech, Mieczysław Zalech. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w HERMES Spółka Jawna Krystyna Zalech, Mieczysław Zalech na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HERMES Spółka Jawna Krystyna Zalech, Mieczysław Zalech w Słupno

Pytanie o pracę Nowy wpis

Jak wygląda atmosfera w pracy i szansa na późniejsze podwyżki na magazynie? Dalej na umowie najniższa krajowa?

Marek Nowy wpis

Pracowałem kiedyś u tego pajaca jako PH przez 3 miesiące bo miałem lojalkę w poprzedniej firmie. Pieniądze przesyłam mi poczta z pobraniem lecz pierwsze co zrobił na rozmowie to zapytał czy muszę mieć całość wynagrodzenia w formie przelewu na konto. Ja się nie zgodziłem bo i tak nie zależało mi na tej pracy więc powiedział że to tylko beż znaczenia i tak tylko zapytał. Po 3 miesiącach roztalismy się, lecz w tym czasie zespół mi się ten pseudo samochód na gaz fiat Punto. Padło wspomaganie i dla własnego bezpieczeństwa naprawiłem to w warsztacie. Po rozliczeniu się usłyszałem że Slacio nie odda mi pieniędzy za naprawę ponieważ nie uzgodniłem tego faktu z nim. Również zasugerował mi że pieniędzy za myjnie mi nie odda bo powinienem myć samochód na podwórku lub we własnym zakresie. Jak się rozliczałem i nie oddał mi pieniędzy to oddając mu samochód zabrałem dokumenty i kwity na gaz jak również kluczyki do samochodu bo ta ciekawe od floty bała się tego sprawdzić. Następnie Slawcio stanął na schodach i poprosił mnie żebym mu nie robił problemów na rynku i żebym o nim dobrze mówił. Jak się zorientowawali że nie oddałem im kluczyków i dok.. to ganiali mnie po Słupnie dostawczymi sprinererami a sam Slawcio swą BMW . Dorwali mnie na przystanku do Warszawy lecz nie ze sprinerow nie wyszedl tylko Sławek poprosił mnie na rozmowę do BMW . Koniec końców odwiózł mnie do Płocka na przystanek i oddał kasę za faktury. Taki to pracodawcą. Potwierdź to slaweczku . I pochwal się jeszcze ile mandatów ci przyszło z fotoradarów gdy wracałem w Lubkina do Płocka bo przed każdym przyspieszałem niestety ty nie mogłeś ich na mnie przekierować bo nie miałeś że mną umowy. To miało cie czegoś nauczyć hamie zbolały żebyś nie kombinował kosztem ludzi. Oni też chcą godnie żyć.

gekon123

Jeżeli chodzi o szkolenia, to zapomnij o czymś takim w Hermesie.Firma bazuje na pracownikach z orzeczeniem o niepełnosprawności, w pierwszej kolejności, są przyjmowane osoby z orzeczeniem, nie ważne czy kompetentne czy też nie. Bez niepełnosprawności, zatrudniani są jeżeli są już duże braki kadrowe i trzeba je szybko wypełnić. Płaca, minimalna na konto, reszta pod stołem. Nie ma szans na negocjacji o zwiększeniu płacy oficjalnej, pod stołem, tak i owszem są podwyżki itd, płacone zawsze regularnie i na czas. Praca w biurze w Płocku: dział sprzedaży, przyjmowanie zamówień od handlowców, drukowanie faktur, ustalanie tras i punktów dla kierowców rozwożących towar. Praca trochę nerwowa, łatwo o pomyłkę, dodatkowo nadgodziny, w ekstremalnych dniach przy dużej ilości zamówień nawet do 23.00. Dział księgowości, zakupy, reklamacje, praca od 8 do 16. Praca w tych obszarach odbywa się pod bezpośrednim dozorem szefa, który ok, poza momentami, w których coś pójdzie nie tak, wtedy pracownikowi może się nieźle oberwać. Wrzaski, krzyki, opieprzanie przy innych pracownikach, czasem obelgi. Handlowcy, płaca minimalna reszta pod stołem, samochody raczej nowe, Fiaty, procent od sprzedaży, można korzystać z pojazdu do celów prywatnych ale trzeba rozliczyć paliwo, GPS w pojazdach. Magazyn: zarządzany przez kierownika, w opinii starych magazynierów, wprowadzający nerwową atmosferę, potrafi, wrzeszczeć na pracowników. Czasem znika na cały dzień, nie wiadomo gdzie. Duża rotacja pracowników magazynowych, głównie ze względu na trudne do przewidzenia godziny pracy. Podobnie jak w dziale sprzedaży może być tak, że trzeba pracować i do 24.00 - rano do pracy na 8.00. Duży asortyment magazynu, dużo "drobnicy" łatwo się pomylić a za pomyłki wyciągane są konsekwencje finansowe. Podsumowując, praca nie jest taka zła jak na lokalne warunki ale przy odrobinie wysiłku można znaleźć coś lepszego.

Kiki Nowy wpis
@gekon123

Potwierdzam firma jedna z najgorszych w okolicy.

Rotacja u was jest coraz większa czy tworzycie raczej stała ekipę ?

Bunia Nowy wpis
@Paweł

Rotacja jest ciągle i w biurze i na magazynie

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Handlowiec w firmie HERMES Spółka Jawna Krystyna Zalech, Mieczysław Zalech? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie HERMES Spółka Jawna Krystyna Zalech, Mieczysław Zalech?

Bunia

Najważniejsze pytanie to czy masz grupę inwalidzka

Gryzoń123

Chciałbym dowiedzieć się czy warto aplikować Cv na magazyn?jaka jest tam atmosfera pracy ,jaki jest szef firmy i kierownictwo i jakie zarobki i premie?dziękuję za informację.

@Gryzoń123

Jako były pracownik naprawdę szczerze odradzam

Gryzoń123
@Nick123

A coś dokładniej??

ehhh

@Nick123 czyli wypłaty takie kombinowane ..? Ehhh

@ehhh

@ehhh Dokładnie kombinowane i podwyżki po 50gr ale raz na jakiś czas

Nick123

Niestety nie ma żadnej pozytywnej rzeczy którą można powiedzieć o tej firmie. Atmosfera między pracownikami masakryczna. Ciągłe odgadywanie i poniżanie. Najniższa krajowa do ręki reszta pod stołem. Zero szacunku do pracownika. Bardzo nie sympatyczna Pani z biura która dawała mi kiedyś umowę. Siedzi tam jak za karę. Na pewno nie była to szefowa ale jak na starszą osobę to nie wypada okazywanie bycia tak zgorzkniałym w pracy. Ogólnie nie polecam tam pracować. Na marne wysłane Cv i poświęcony czas.

Zdarzają się tu premie?

przedstawicel

ile firma płaci za polecenie transfer handlowca? dostałem taką ofertę od jednego z was. ile mogę dostać na start? Jaką bazę dostaje się na start? Jaki samochód dostaje się na start? jak jest liczona premia? czy wszystko jest płacone oficjalnie? jakie benefity dodatkowe daje firma?

Jakie są zasady wynagradzania na stanowisku przedstawiciela? Jaka podstawa, jakie plany, jak wyliczana premia, czy wszystko oficjalnie? Jaka dają furę, czy można jeździć prywatnie?

Xxx
@Paweł

Podstawa jest bardzo niska (mniej niż 2 tys na rękę), premia jak ci się uda sprzedać to idzie wszystko pod tzw. stołem a plany sprzedażowe miesięczne na okresie próbnym są kosmicznie wysokie. Nie ma jak ich zrobić gdyż towar jest chiński i bardzo złym stanie jakościowym a ceny sprzedaży są też bardzo wysokie. Samochód jak dobrze kojarzę to fiat grande punto ale prywatnie nie można jeździć. Sumując nie polecam tej firmy wogóle. Tylko obiecanki i cacanki a głupiemu radość.

Damian
@Xxx

Napisałeś, że w trakcie okresu próbnego plany sprzedażowe są tak wysokie, że nie są do wykonania. W takim razie, jak pracodawca podchodzi do pracownika, któremu kończy się okres próbny i w trakcie jego trwania ani razu nie uda mu się osiągnąć planu sprzedażowego? Chciałbym zweryfikować, czy osoba taka w dalszym ciągu może pracować, czy może zostaje zwolniona.

Henry

Nie przesadzajcie, że jedna osoba mogła robić tyle złego. Najważniejsze, że firma jest dobra.

D.F

On już tam nie pracuje, ale zgadzam się z tobą :-)

Wanda

@Rudy Z tego co zrozumiałam, to mówisz, iż na żadną merytoryczną pomoc nie można liczyć ze strony kierownika w firmie HERMES, tak? A czy ten fakt próbowałeś zgłosić komuś wyżej? Jeżeli tak to napisz proszę, co firma na to.

Wanda

@Rudy, rozumiem, że pozytywnie oceniasz firmę HERMES Spółka Jawna Krystyna Zalech, Mieczysław Zalech. Czy mógłbyś powiedzieć, co najbardziej Ci się podoba w tej pracy, czy poleciłbyś tę pracę innym osobom? Negatywnie oceniłeś kierownika firmy, czy możesz napisać dlaczego?

Rudy
@Wanda

Zero zainteresowania w pracy. Tylko siedzi przy biurku. Odpeka 9 godz i do domu.

Wanda

@Ktoś Niestety w internecie nie znalazłam informacji o aktualnych rekrutacjach w firmie HERMES. Może dobrym pomysłem będzie wysłanie swojego CV? Podczas rozmowy kwalifikacyjnej, będziesz miał okazję zadać wszystkie interesujące Ciebie pytania. Czy próbowałeś kontaktować się z firmą i po prostu zapytać o te kwestie?

Ktoś

Witam, mógłby ktoś mi napisać jak wygląda w tej firmie praca jako kierowca, i jak atmosfera i zarobki, bo widziałem że firma poszukuje ludzi do pracy.

Rudy

Firma ok tylko kierownik (usunięte przez administratora) Powinni go już zmienić lat temu

Wanda

Widzę, że wiele osób jest zainteresowanych pracą w firmie HERMES. Na stronie internetowej firmy HERMES znajdziecie do nich numer telefonu. Może warto zadzwonić i po prostu zapytać? To firma, która istnieje na rynku od 1998 r. Kilka osób na forum napisało, że jest zadowolona z tej pracy. Może któryś z aktualnych pracowników to potwierdzi? Czy w firmie od nowego roku zaszły jakieś istotne z punktu widzenia pracownika zmiany?

potencjalny pracownik

Witam, Proszę o opinię przedstawicieli handlowych, jaka podstawa, prowizja, auto do dyspozycji prywatnej?

• Jak się pracuje w HERMES Spółka Jawna Krystyna Zalech, Mieczysław Zalech?

Zobacz opinie na temat firmy HERMES Spółka Jawna Krystyna Zalech, Mieczysław Zalech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

HERMES Spółka Jawna Krystyna Zalech, Mieczysław Zalech

HERMES Spółka Jawna Krystyna Zalech, Mieczysław Zalech