PREMA S.A.

Opinie o PREMA S.A.

Kurier

Jak lubisz survival to jest to praca dla Ciebie. Plusy: -wyplata na czas pod koniec miesiąca -przy zleceniach praca lekka -godz. 9.30-17.30, więc możesz się wyspać -premia kwartalna ale po pół rocznej umowie na czas określony Minusy: -umowa z podstawą najniższej krajowej czyli 2 tys. brutto plus premia 1 tys.,ale wiadomo jak to z premia regulaminową -ok. miesiąca pracujesz w swoich ciuchach, dobrze jak masz obuwie z blachą -płatne badania lekarskie, które firma zwraca w ciągu 30 dni -przy rozkładaniu towaru wózek widłowy pomaga Ci podwieźć paletę, ale układanie na półkę ręcznie, ( usunięte przez administratora ) -praca dla nie palących, chyba, że dasz radę wytrzymać przez 4 godziny, by móc po snkadaniu szybko zapalić -zakaz wnoszenia telefonów -jak chcesz coś do picia, to lepiej przy sobie, odwiedziny stołówki sa, źle odbierane -magazyn pod monitoringiem bez martwych miejsc Jak będziesz przestrzegał tego od początku to załoga Cie polubi, inaczej nie wytrzymasz presji. Kiedy nie ma co robić, to pytaj się o pracę. Nawet chwilowa regeneracja sił jest odbierana [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niem się. Może gdyby stał automat z kawą czy herbata bylby luzik.

@hajs

Jak coś ciągnie Cie do tyłu to przyj do przodu.

Alicja

Hej. Czy pracują tu na magazynie jakieś dziewczyny? Mam doświadczenie na wózku widłowym w niejednej firmie. Szukam pracy, w której panuje fajna atmosfera. Czy warto składać tu aplikacje?

hajs

jak wygada praca na stanowisku magazyniera?

czekol
@hajs 01.10.2013 22:11
jak wygada praca na stanowisku magazyniera?

Praca jak każda inna. Pracowałem w różnych firmach i tutaj nie jest źle. Pensja na czas, socjal również nie najgorszy. Są dni, że faktycznie jest ciężko.

Sklepowy

Mozesz robic powoli. Nie padło nigdy szybko. Sam się godzisz na takie warunki, jak wsiadasz na wózek widłowy bez uprawnień i zapierd. to jestes sam sobie winien. Praca to nie relax, żeby pisać smsy, rozmawiać we 4 na magazynie czy palic kiedy sie chce. Sa pewne granice ale widać Twoje małe doświadczenie w pracy. Idz na 3 zmiany za Poznań dojazd hujowy itp. Przekonasz sie. Wrocisz do prema i bedziesz calowal rączki kierownika, żeby Cie spowrotem zatrudnił.

Łukasz

Możecie napisać jakie są zarobki na stanowisku przedstawiciela?

Kandydat

Zainteresowany jestem pracą handlowca, jak tam jest?

Andrzej
@Kandydat 21.03.2017 20:04
Zainteresowany jestem pracą handlowca, jak tam jest?

W biurze u handlowców jest zasada - wymagamy od was mało więc mało wam płacimy. Dużo osób odchodzi z tej firmy, magazynierów również chociaż zarabiają więcej niż handlowcy, a o o czymś świadczy. Ale na magazynie jest zapieprz (usunięte przez administratora) a w biurze luzy stąd mają marne wypłaty.

koks

(usunięte przez administratora) pewnie lubisz jak brata? Gość nie ma pojęcia o pracy kierowniczej!!

Jarek

Jest co robić, nie ma obijania się, ale kasa nie najgorsza i zawsze do 29go.

Zostaw opinię o PREMA S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PREMA S.A.