Polgard S.C.

Opinie o Polgard S.C.

ktoś

czy ktoś wie na jakie mozna liczyc zarobki jako początkujący programista C#?

Ktosik
@ktoś 25.10.2017 11:46
czy ktoś wie na jakie mozna liczyc zarobki jako początkujący programista C#?

1500-100-900, przecież w ogłoszeniu o pracę na pracuj.pl jest umieszczone że 6000-8000

Zuzanna

Pracujesz w Polgard S.C.? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Jak oceniasz firmę jako pracodawcę? Jakie benefity zapewnia pracownikom? Twoja opinia może być bardzo pomocna, dla osób, które biorą Polgard pod uwagę jako potencjalnego pracodawcę.

ygf

@Aleks teraz widze ze szukaja instalatora systemow zabezpieczen w miejscowosci Blizne Jasińskiego wymagane wykształcenie elektryczne/elektroniczne/informatyczne,co najmniej kilkuletnie doświadczenie w montażu

CV można przesłać na adres: biuro@polgard.com. Pozdrawiamy Zespół Polgard

Polgard

Dzień dobry, na początku współpracy proponujemy umowę zlecenie na okres próbny (długość trwania do ustalenia, zwykle 1 miesiąc), później proponujemy umowę o pracę. Oczywiście, zaangażowanie i sukcesy pracownika są wynagradzane premią. Pozdrawiamy Zespół Polgard

Polgard

Dzień dobry, przystanek, przy którym mieści się firma, jest przystankiem granicznym, także mieści się w strefie I. Pozdrawiamy Zespół Polgard

Polgard

Dzień dobry, nasza firma znajduje się tuż przy przystanku Blizne Jasińskiego, który jest przystankiem granicznym i tym samym przynależy do I strefy biletowej. Pozdrawiamy Zespół Polgard

Polgard

Dzień dobry, już spieszymy odpowiedzieć w sprawie dojazdu:) Najlepiej jest dojechać tramwajem (10, 28, 26) lub autobusem (109, 154) do pętli przy Osiedlu Górczewska, następnie przesiąść się w linię podmiejską nr 719 lub 729 i przejechać 3 przystanki: przystanek docelowy to Blizne Jasińskiego. Firma mieści się przy samym przystanku. Dla zmotoryzowanych polecamy duży parking mieszczący się przy siedzibie firmy. Pozdrawiamy Zespół Polgard

Polgard

Witam, obecnie prowadzona jest rekrutacja na Instalatora ds. Systemów Zabezpieczeń z doświadczeniem. Ogłoszenie można znaleźć na portalu Pracuj.pl. Pozdrawiamy zespół Polgard

mg

Pracowałem w tej firmie kilka lat i jak czytam te maile to mi ręce opadają , jak się komuś nie chce pracować to zawsze coś się znajdzie . Ciekawe jaką prace macie teraz pewnie 6 godzin 8 przerw 3 dni w tygodniu i długonogą asystentkę ... Gratuluje Ja uważam że praca jest ok , nikt za darmo nie płaci a szef jak to szef zawsze będzie wymagał . Spoko polecam !

yoLO

Witam, dołączam się do wszystkich opinii i wiem że są prawdziwe. W pewien dzień zadzwoniła do mnie kadra hr że super super zaraz wyśle zgłoszenie i jutro umawiamy się na spotkanie o pracę.. zgłoszenia nie było aż do rana i o godzinie spotkania dostaje telefon gdzie jestem.. wytłumaczyłem sytuacje i umówiliśmy się na następny dzień. Z rana sprawdzam adres firmy w google ponieważ nie wiem czy ufać email (kiedy już raz było nie dopatrzenie), jadę pod miejsce z google jednak firmy tam nie ma. Dzwonie do hr czy w takim razie mogę przyjechać za chwilę po jestem w starym miejscu firmy, -no nie wiem bo to już ostatni czas był i kończymy rekrutacje ale proszę próbować. Będąc już nie daleko dzwoni telefon Pani mówi że nie ma poco jechać ponieważ prezesa nie będzie( byłem umówiony na 9 a to było o 9:20) ja mówię że mogę wziąć taxi i zaraz będę, -nie nie proszę już nie jechać bo szefa nie będzie , nie ma po co .. ogólnie ludzi traktuje się bez szacunku, bardzo nie profesjonalnie i na pewno atmosfera jest kiepska ...

Adax

Pracowałem tam 3 miesiące najlepsze jest to, że wszyscy napisali prawdę. Wyjazdy 4 w tygodniu po 12-20 godzin każdy, oczywiście wywózka bezpłatna czyli 8h w aucie za darmo, od biedy dostawaliśmy 30 zeta diety na hamburgera w przydrożnym barze. Umowy cwaniackie 3 miesięczne żeby nie było można dać wypowiedzenia i uciec. A reszta jak wyżej.

mm
@Adax 16.05.2014 14:24

30 zł diety to kwota narzucona przez polskie prawo, odgórnie - nie jest to widzimisie pracodawcy; warto się czasem doszkolić niż bzdury wypisywać.

ms

P.S. Aha, w tej firmie każdy powinien pracować na stanowisku rzeźbiarz artysta

ms

Oj kolego ciekawe jak niby się można dorobić w tej firmie. Chyba tylko donosząc lub być poniżanym. Przelicz sobie godziny spędzone w pracy i podziel przez zarobki. Okaż się że dostajesz mniej niż dozorca na dworcu centralnym

mm

Fakt pracy duzo ale placa w terminie i jak na branze to placa sporo. Co do reszty to pytanie czy chcesz pracowac w malej firmie u prywaciarza czy w duzej, akurat w tej sie wybic mozna ale zeby to trzeba troche pocisnac na noce itd

Młody

MASAKRA!!!! Praca po kilkanaście godzin dziennie na wyjazdach albo w nocy. Prezes [usunięte przez moderatora] jakich mało na tym świecie. Jedyny plus to to że płacili na czas...oczywiście większość płacona pod stołem. Praca raczej dla zdesperowanych albo mało ambitnych

Proo

Mala prywatna firma. 1500 i resta pod stołem jak to u prywaciaża raz pod stołem da raz nie generalnie prywaciarz i [usunięte przez moderatora] >przedluzanie ile sie da umowy terminowej

Zostaw opinię o Polgard S.C. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polgard S.C.