Opinie o Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Warszawa

Marsz

Czy firma premiuje udział w marszu niepodległości?!

Wyborca

Jarosław mówił dzisiaj, że jesteśmy atakowani z zewnątrz i wewnątrz! Jesteśmy rodzimą firmą.

OBYWATELKA

Pracodawcy będą niebawem mieć możliwość sprawdzenia, którzy pracownicy są zaszczepieni. To jak sądzę w firmie farmaceutycznej jest istotne, choćby wizerunkowo... Moje pytanie jest takie: czy osoby nie zaszczepione, jak to często w mediach słychać, będą kierowane na bezpłatne urlopy?! Jest to kwestia, która powinna zostać jasno określona.

Polmak

Ja preferuję ciuchy od Toma Forda. Bardzo ostatnio polubiłem. Nie wiem jak wy...?! Ale do tego trzeba chyba dojrzeć.

logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Silny

Jacek ma racje. Inflacja zrzera nasze zarobki. A na plany trzeba z automatu narzekać nawet jak są takie lajtowe. To chyba oczywiste. Kaske za insólan pasowałoby jednak szybciej dostać

Lidia
@Silny

Może faktycznie dostaniecie te pieniądze szybciej. Nie ma co narzekać do przodu. Firma wydaje się być całkiem w porządku. Wszędzie są plusy i minusy, to normalne.

@Lidia

Co szybciej, ja mam rosnące dzieci na utrzymaniu, a inflacja rośnie szybciej niż one same. Ja z obiecanego Passata zupy nienagotuje.

Bartosz
@Jacek

Jesteś jedynym rodzicem w Polsce, tak? Inflacja dotyczy każdego...

Monia
@Bartosz

Bartosz a o co ci chodzi?! Gupszego wpisu to dawno nie widziałam. I co z tego, że inflacja dotyczy każdego?! To znaczy, że Jacek nie ma prawa domagać się rewaloryzacji zarobków?! Bo nie tylko on ma dzieci?! Tak?! Bo ty też masz ale nie potrafisz się odezwać o podwyżkę - więc nikt nie ma prawa o nią się domagać?! Łał !!!

Ewelona

Ale, że te plany takie lajtowe...?! Czy ja wiem?! Nie przesadzałabym, daje się je zrobić ale bardziej na zasadzie ciągłego zaskoczenie, że znowu się udało. Przynajmniej u mnie. P.S. Czyli jednak passeratti?!

Oki

W sumie plany nie są takie duże. Myślałem, że będzie gorzej, tzn że dadzą wyższe (a i tak by się jakoś zrobiło...). Nie słucham narzekaczy - robię swoje!!!

@Oki

Plany rzeczywiście nie są duże, tym bardziej jak się w poprzednich firmach robiło duużo wyższe pracując z dużo gorszymi produktami.Dobrze, że windują w kosmos, można odpocząć. Także wakacje - trwajcie!!!

@Jacek

Planik mieszny. Take plany to sie wciągm nosem..., jest tylko jedna rzecz - trzeba uważać, żeby tego nikt nie rzucać w oczy. Kumaci wiedzą o co chodzi - zamówienia wklepac na koniec miecha, nadwyżek absolutnie nie robić tylko na pocz. następnego wklepać no i narzekać, . I znów do góry brzuszkiem. Nie jest źle. Czekam na podwyżke moje ozekiwania to 10 klocka plus pasowałoby max. co 2 miechy rewaloryzacja o 7% procent ze wzgledu na inflacje. Jak ceny co miesiąc idą o 7% w górę to ja tak jabym o 7% mniej zarabiał - ja mam dzieci na utrzymaniu a nie kota. To co ja bede dzieciom co miesiąt o 7% mniej jedzenia dawał?! Po 7 miesiącach wychodzi, ze dzieci 50% mniej jedzenia bedą jadły. To chyba bede musiał 2 do opieki oddać. Chyba dobrze rozumuję - bez rewaloryzacji za 7 miesięcy moje zarobki bedą o 49% mniej warte przy obecnej 7%- wej inflacji!!! Pasowałoby coś z tym zrobić. Albo niech dadzą od razu 84% podwyżkę na cały rok albo co miesiąc o 7% wiecej plus podwyżka motywacyjna. Tak to widze. Robimy za 2 PH wiec jest skąd brać...

Robert
@Jacek

Albo coś jeszcze wciągasz nosem wypisując te bzdury,albo robisz to celowo zaśmiecając opinie śmieciowymi wpisami,aby przykryć prawdziwe opinie o tej firmie,gdzie w większości są jeszcze prawdziwe. Nie wiem czy to zamierzone działanie,bo ostatnio coraz więcej takich głupkowatych wpisów.

@Robert

Dlaczego tak brzydko do mnie piszesz?! Bo stwierdzam prawdę?! Inflacja, która średnio dobija do 7% zrzera moje miesięczne dochody o te średnio 7% każdego miesiąca. Czyly zarabia sie mniej a plany (choć są owszem po mojemu śmieszne) jednak rosną a nie maleją o 7%. Skoro za te samą pracę, tfu - co kwartał cięższą, mam otrzymywać średnio co miesiąc o 7% mniej, to w ciągu roku wychodzi, że pracuję prawie 1 miesiąc charytatywnie ! Nie stać mnie na takie dobrodziejstwo. Bo ja nie mam pieska na utrzymaniu tylko rosnące dzieci. Ja bym powiedział, że ich potrzeby rosną o sporo więcej niż 7% miesięcznie a ja co?! Co miesiąc msm dostawać o 7% mniej,?! Chodz tu kolego, może jesteś z biura, i wytłumacz to moim dzieciom, żonie. Mądrala sie znalazł.

Aplikant

Rozmowa rekrutacyjna w Novascon, to pogadanka typu " czy mi pasujesz", zero weryfikacji umiejętności. Niskich lotów Kadra Managerską, nie ma przygotowania do prowadzenia rekrutacji, więc decyduje " chyba się nada, to ją zatrudniam" Ogólny wniosek: (usunięte przez administratora) zwykła poczekalnia na 3-6 mc, aby znaleźć wartościową firmę do pracy.

Leszek
@Aplikant

Nie pomyślałeś, że umiejętności nie są takie ważne, bo wszystkiego nauczysz się w firmie już podczas roboty? Nie zapłacili ci dobrze, że potraktowałeś pracę jak poczekalnie?

kamil
@Leszek

Płacą tak sobie i dużo ludzi tam przeczekuje. Po prostu szukają czegoś lepszego.

Maja
@kamil

Pytanie, czy da się teraz znaleźć na rynku coś powyżej tych 8.000 (zakładając, że Jacek podał realne stawki)?

Ona

Pani Prezes, Fala niezadowolenia i burwersacji jest ogromna, jak widzę. Proszę się zastanowić i zrobić dobry audyt wewnątrz struktury, ocenić kompetencje zarządzających. Plotki , pomówienia, podżeganie, knucie intryg, (usunięte przez administratora) to chleb powszedni w organizacji. W kategorii firma z systemem płonącego (usunięte przez administratora) ma Pani OSCARA.

KANDYDAT

DLACZEGO ZOSTALI ZWOLNIENI PRZEDSTAWICIELE FARMACEUTYCZNI?! CZY TYCH CO TERAZ WERBUJECIE TAK SAMO POTRAKTUJECIE?! BEZ MASŁA...?! ILE SOBIE ŻYCZYĆ NA ROZMOWIE - ILE PŁACĄ?!

@KANDYDAT

Myślę, że spokojnie 8000 - 8500 brutto możesz śpiewać, bo to jest realne. Ja krzyknąłem trochę mniej i dostałem bez targów - teraz pluję sobie w brodę, że nie krzyczałem 9000 bo po okresie próbnym mógłbym żądać 10000. Ale trudno, nikt mi nie podpowiedział...

ANDZELIKA

Potwierdzam

Patryk
@KANDYDAT

Skoro apteczy miał 7000 na start i po okr. próbnym podwyżkie to medyczny, który musi pracować ze środowiskiem bardziej intelektualnym a także i z aptekami powinien na start dostać z 8 klockow.

No właśnie?

Maja
@Jacek

Właśnie tym bardziej fair, że sam podpowiadasz nam :) Ale zachodzę w głowę nad pierwszym pytaniem kandydata, capslock nadaje mu dodatkowej dramatyczności. O co chodzi z tymi zwolnieniami? Nie wątpię, że wiesz. Pytanie, czy możesz odpowiedzieć...

Czy rozmowa rekrutacyjna w Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Stachu

Tak, wymagany poziom to minimum B2

Brad Pit

Nie

pani

nie, na żadnym etapie rekrutacji o tym nie slyszalam

Tom

Tak. Jednak dodatkowe wymaganie to płoński akcent. Rozumesz o czym mówe

@Tom

Co. Jaki akcent, o czym ty w ogóle mówisz? :D No ja nie rozumiem właśnie Haha

Gienia

mam pyranko. Firma spoko. Ale chodzi mnie o stabilność zatrudnienia na st. Przedstwaw. Medycznego. Czy jak 4 fala sie rozbuja to należy się liczyć z tym, firma podziękuje nam za występy?! Bardzo mnie to nurtuje w kontekscie poprzednich przedstawicieli medycznych, których przecież firma miała i raptem przestała. Proszę o jakieś info co się stało z poprzednikami i jakie firma ma w tym względzie praktyki...

Konkretny
@Gienia

Wszystko masz napisane w opiniach z ostatnich 3 miesięcy. Moim zdaniem w tej firmie nie możesz liczyć na stabilne zatrudnienie bez względu na ilość fal. Jeśli teraz kogoś zatrudnili to do końca roku popracuje, potem z nowym rokiem będzie kolejna zmiana struktury.

Gienia
@Konkretny

No to dziękuję ci bardzo za szczerą odpowiedz. Przeszukałam forum i faktycznie znslazłam tam info, że chyba 3/4 Medycznych zostało pasterzami na zielonej trawce. No to już mam pojęcie na co mogę liczyć...! Czas sie brać za szukanie bo w grudniu to może być jak to "w grudniu popołudniu"... ciężko! Senkju

Osłabiona

To kiedy podwyżki?! Nie chodzi o plany tylko o podstawy. Skoro świeżakom tak bogato się sypie to chyba już czas nam dać więcej?!!!

Tom
@Osłabiona

Ktos u was pracuje dluzej niz rok. Bo tam rotacja jak w wagonie

Wójt
@Osłabiona

Tam ktoś pisze, że firma rozdaje gdzieś forsę, jakieś marketingi (wiemy o co chodzi) to pytam co z podwyżkami?! Może by w tym kierunku zacząć forsę kierować...?!

Ona

Pani Prezes, Wszyscy wiedzą doskonale i śmieją się na rynku z Novascon z faktu rozdawania pieniędzy faktur warunków. Działania emocjami i starymi układami powiaduja ze firma właśnie tak wygląda. Jak potrzebujemy marketingu to wiem do jakiej hurtowni zadzwonić. Proszę zatrudniać rozsądnych ludzi na wysokich szczeblach a te wszystkie wpisy dobiegną końca.

O_co_chodzi?!
@Ona

Oho, jakaś niezła aferka...! "Marketing, wiemy do jakiej hurtowni zadzwonić, rozdawanie pieniedzy, faktur" - coś mi tu śmierdzi!!! Pytam o co kaman - czy jakieś wałki na fakturkach są robione, rozdawanie forsy - bardzo mnie zaciekawiło i jeszcze ten wątek hurtowni od marketingu (wiemy co kryje się pod tym hasłem). Temat - z tych rozwojowych widzę...! Ciekawe co na to organa...

Ciekawe
@Ona

Tak, ciekawy wątek! Proszę o info przez jaką to hurtownie się załatwia te tzw marketingi. Może i mnie by firma coś dała, choć - nie, dziękuję! Ja tam wolę żyć bez stresów

ZBULWERSOWANA

Może firma wytłumaczy zarobki nowych świeżaków tym co tyrają dużo dłużej?!!! Wypadałoby chyba - co?!!!

Wójt
@ZBULWERSOWANA

Dobra, do rzeczy - ile mają nowi z przodu brutto?! Bo nie chce mnie sie wierzyć, że więcej jak 5. No bez jaj..!!!

Leszek
@Wójt

No właśnie. Doświadczony pracownik powinien mieć wyższą pensje od nowo przyjętego, który jeszcze nie ogarnia roboty. Mnie też się to nie podoba.

Zapierdalacz_
@Leszek

To raczej skandal! W mej opinii poniżenie starych i zasłużonych..., czyż nie?!

Dobrze_jest
@ZBULWERSOWANA

Przecież mogą sobie premią wyrównać jak są tacy dobrzy. W czy problem?

Dobrze_jest
@Leszek

A tam, gadanie! Każdy zarabia tyle ile mu wystarcza bo inaczej by poszedł gdzie indziej. Proste. Kiedyś była zasada - pilnuj własnego nosa, to była dobra zasada.

Gość specjalny
@Dobrze_jest

Tak przy okazji, jaki macie odsetek rotacji w firmie?

Kajak Krzysztof
@Gość specjalny

100%

Osłabiona
@Kajak Krzysztof

Czyly jak ktoś dostał na start kilka kola wiecej to ja mam sobie premią dorabiać, żeby sie zblizyc do jego podstawy?!!! A przecież tamten osobnik też dostanie premie. To jest fair?!!! To może dajta teraz podwyżki po 3 klocki żeby świerzaki miały motywację do pracy przez lata i obecni skrzywdzeni nie byli wysmiewani przez tamtych..!

Idiotresan
@Kajak Krzysztof

Myślę, że nawet więcej. ????

Idiotresan
@ZBULWERSOWANA

"W dzisiejszej, trudnej sytuacji spowodowanej pandemią, jaka ma miejsce w kraju i na świecie, coraz więcej przedsiębiorców zostaje zmuszona do podejmowania radykalnych kroków i decyzji. Jak podała Agencja Informacyjna Polska Press, tylko w marcu tego roku, do rejestru Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej złożono łącznie 58,7 tys. wniosków dotyczących zawieszenia i likwidacji działalności gospodarczej. W kwietniu 2021 roku ta liczba była jeszcze wyższa." .... Dlatego dajemy nowym więcej, żeby później codziennie im w mailach pod tabelkami sprzedażowymi pisac, że nie zarabiają na paliwo i mają do domów nie wracać jak nie zarobią na siebie. To ja już wolę zarabiać mniej.

apteczny_wariat
@Idiotresan

Twierdzisz, że trzeba mniej zarabiać, żeby nie dostawać maili o mobbingowym charakterze?! Czyżby?!

Prawi_sprawiedliwy

No co - coś się nie podoba w działaniach ministra Czarnka?! To czemu nie ma łapek w górze?! Gość jest wart poparcia według mnie! Ma kochones!!!

BRUCE

A ja tam popieram ministra Czarnka. Gościu dobrze działa.

Belmoondo=DeLone

No i co z planami?! Miało być po ludzku... a wyszło...

Zapierdalacz_
@Belmoondo=DeLone

No co z tymi planami?! Jajca se jakies robią?!!!

Silny

Ale z tymi planami to chyba kogoś pogięło!!! Sami se takie plany wyrabiajcie jak potraficie!!! Absurd, absurd, absurd. Czegoś takiego nigdy nie widziałem...

Prawo_i_uczciwość
@Silny

Otóż to - są chyba jakieś granice tego absurdu. A poza tym jaki jest rozjazd w planach między ludzmi. Co to jest ?! Jedni mają kilka razy mniej niż inni. Co to inna Polska?! Jedni mają tyrać od rana do nocy wiedząć, że planu nigdy nie zrobią a inni mają plany do zrobienia i do tego jeszcze wsparcie przedst. medycznego...!!! No świetnie! Co to ma być?!

Aptmen
@Prawo_i_uczciwość

Jak plany z fikcyjnej bazy, takie możliwości wykonania. Jedni Przedstawiciele dostają sieci lokalne a inni punkty apteczne. KAM dostaje grupę zakupową która wrzuca jak leci a telemarketing realizuje zamówienia DR Max. Więc gdzie logika ? Plan jest przyznawany wg kryteriów lubię kogoś to ma realny do zrobienia, a jak kogoś nie lubię bo jest nowy, to go zwalniamy. Tak Radziu ?, a zapomniałam dodać chyba że jest teraz z Domowej Apteczki.

Państwowa_Insp_Pracy
@Aptmen

Taka sytuacja jest niedopuszczalna! Czy to jest profesjonalna firma dbająca o swój wizerunek czy jakiś (usunięte przez administratora) Plany wyznaczane według sympatii?! To skandal! To nie harem gdzie sympatia ma cokolwiek do rzeczy!!! Proszę o weryfikacje obecnego stanu rzeczy!

Zostaw merytoryczną opinię o Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 28 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 146 ocen.
  • Al. Jana Pawła Ii 80
    00-175 Warszawa

Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.