Opinie o Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Vicia Dyzmowski

Novascon to cudowna firma, najlepsza dla mnie, gdzie można dzięki tupetowi, miernymi umiejętnościami i oczywiście jako donosiciel osiągnąć sukces z kmiotka pomocnika marketingu zostać dyrektorem. Jak to się robi ? Trzeba tylko wszystkich obgadywać, trzeba tylko zastraszać przedstawicieli i donosić bazarowej dyrektor AS, która przy dobrej podpowiedzi ich zwolni. Moja Kariera i Sukces murowany, ustawianie się na przyszłość, trzeba tylko w porę eliminować zagrożenia, czyli mądrzejszych i po sprawie.

Pozytywny

W dzisiejszej, trudnej sytuacji spowodowanej pandemią, jaka ma miejsce w kraju i na świecie, coraz więcej przedsiębiorców zostaje zmuszona do podejmowania radykalnych kroków i decyzji. Jak podała Agencja Informacyjna Polska Press, tylko w marcu tego roku, do rejestru Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej złożono łącznie 58,7 tys. wniosków dotyczących zawieszenia i likwidacji działalności gospodarczej. W kwietniu 2021 roku ta liczba była jeszcze wyższa. Firma Novascon mimo , tak trudnego roku 2020 , dalej funkcjonuje i zatrudnia ludzi, rozwija się i będzie rozwijać coraz bardziej z każdym kolejnym rokiem, nie mniej jednak cały czas musi analizować sytuacje efektywności pracy poszczególnych zespołów oraz Osób w nich zatrudnionych. Tak jak to się dzieje w każdej firmie na rynku Polskim. Doskonale każdy z Was wie o zwolnieniach setek osób z Firm Farmaceutycznych, ze względu na sytuacje ekonomiczną spowodowaną twardym lock downem, który wynika z pandemii spowodowanej wirusem COVID-19. To się nazywa optymalizacja struktury, która pozwoli firmie dalej funkcjonować na rynku, a jednym z głównych wyznaczników jest to czy dany dział/zespół/osoba realizuje cele zgodnie z założeniami firmowymi. Optymalizacja struktury, to też przegląd ilości pracowników w danym dziale/zespole vs. konkretnie przynoszące wartości dla firmy oraz a przede wszystkim, to również awanse dla osób, które najbardziej się przyczyniają do rozwoju firmy. Bądź też zatrudnianie właściwych nowych Osób , które w przyszłości tez przyczynią się do wzmocnienia pozycji Firmy na rynku i zasłużą na awans. Dlatego dzięki optymalizacji struktury terenowej, firma może efektywniej realizować założone cele strategiczne. Firma Novascon również analizuje i wprowadza nowe koncepcje oraz rozwiązania , które pomogą działać tak samo efektywnie, jak w każdej innej firmie, myślącej o rozwoju i wysokiej pozycji na rynku. Doceniamy ludzi zaangażowanych, otwartych na zmiany wywołane trendem rynkowym, do którego trzeba się dopasować.

ZBULWERSOWANA
Kandydat

Może firma wytłumaczy zarobki nowych świeżaków tym co tyrają dużo dłużej?!!! Wypadałoby chyba - co?!!!

Dinozaur

Drogi Zainteresowany, Pracuję w Novascon od wielu lat i uważam, że jeśli wykonuje się swoją pracę uczciwie i rzetelnie to jest to firma, w której da się długo pracować i zarabiać pieniądze. Jeśli Ktoś wybiera pracę w handlu i jest zdziwiony, że są naciski na wyniki sprzedażowe, to chyba pomylił profesję. Jeśli ktoś nie rozumie specyfiki farmacji oraz struktury koszyka w aptece nie powinien komentować tego segmentu handlu. Jeśli Ktoś po uzyskaniu umowy na czas nieokreślony zmienia postawę z zaangażowania na butę, arogancję i pretensje, a do tego przez wiele miesięcy nie reaguje na prośby, sugestie o zmianę postawy to nie powinien wylewać swojego żalu w sieci szkalując ludzi i firmę, a raczej spojrzeć w lustro i zastanowić się co widzi.. Tak jest świat skonstruowany, że są pracodawcy i pracownicy jeśli jedni z drugimi WSPÓŁPRACUJĄ to nie ma powodu do pretensji i oczerniania. Jeśli jesteś Osobą pracowitą, zorganizowaną, która lubi przebywać wśród ludzi, a do tego nie lubi monotonii to spokojnie mogę polecić Ci pracę w Novascon. Pozdrawiam. Dinozaur

Novascon jest najsmutniejszą firmą świata. Kompletny brak atmosfery, brak jakiegokolwiek docenienia. Wieczna podejrzliwosc i intrygi tej tak zwanej pseudo dyrektor. Same (usunięte przez administratora) tejże na stanowiskach pseudodyrektorów. Straszny wytwór firmopodobny. (usunięte przez administratora)

Elizabeth
@Były pracownik

Jeżeli to jest prawda to noe można tego tak sobie zostawić. Z wpisu wnioskuję, ze może docbodzić do "krzywdzenia" ludzi w sensie pracowników. To nie są żarty - ponieważ w dzisiejzzych czSach zagrożenie np. depresją jest ogromne. Czy mógłbyś coś szerzej napisać o atmosferze i podać konkretne przykłady ?!

Kamila Nowy wpis
@Elizabeth

Jeśli wyjdzie, że to prawda to co dalej? Planujesz to gdzieś zgłosić?

Tak Nowy wpis

Slusznie prawi

Ktos Nowy wpis

Moje opinia

Vicia Dyzmowski

Tom
@Vicia Dyzmowski

Slyszalem o tym kolesiu. Ale widocznie mu to nie przeszkadza. Idealnie nadaje sie do wspolpracy z Anną

Ktos Nowy wpis
@Vicia Dyzmowski

Bo tak

postać

Czy przy ponad 10% inflacji wychodzi, że pracuję 1,2 miesiąca w roku za darmo?! Czy się mylę?! Czy są w firmie związki zawodowe, do których można by sie zapisać?!!!!!

Zapierdalacz_
@postać

To jest bardzo dobre pytanie. Związki zawodowe mogłyby wziąć w obronę pracowników zapewnić pomoc prawno.

Karolina
@postać

To mega słabo biorąc pod uwagę jakie mamy czasy i jak serio wszystko jest drogie. W takim wypadku, warto to zgłosić.

Zapierdalacz
Kandydat
@Karolina

Karola a ty ile dostajesz? Masz 5 czy 6 z przodu? Jak oceniasz plany? Według ciebie rosną? Jak to się ma do wzrostu kosztów utrzymania się pracownika? Czy wiecie o ile wzrosły raty?

Olgierd_z_olsztyna

Czy prawdą jest, że za piniądze można od go worka uzyskać dane o użytkowniku coby go potem doje....? Czy to byłoby równoznaczne z milionowymi odszkodowaniami? !

Prawo_i_uczciwość
@Olgierd_z_olsztyna

Gdyby to było prawdo to w mojej opinii byłby skandal na cały kraj. Znajomy prawnik twierdzi, że za samo rozpowszechnianie podobnych tez - potral może pozwać. Czy był pan świadkiem podobnych praktyk?

logo firmy Performance Marketing Manager
GoWork.pl
(489 opinii)
logo firmy ASYSTENTKA PREZESA ZARZĄDU
Edison S. A.
(38 opinii)
logo firmy Manager Regionu
InstalPlast Łask sp. z o.o. sp. k.
(60 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
postać
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Zastanawiam się czy w podwyżkach chodzi o to żeby komuś ją naobiecywać a potem nie dać?!!

PLEBS

Ok, igrzyska już były - teraz chleba! Co z podwyżkami. Inflacja w samym grudniu zjadła około 9% naszych poborów a co z poprzednimi miesiącami?!!! Nie może być tak, że bedę za swoją ciężką pracę zarabiał co miesiąc o prawie 10 % mniej - co ja mam co miesiąc 10% passeratti odciąć i do gara włożyć i tym dzieci karmić?! Proszę mnie uświadomić czy mam rację czy może nie?!!!

Małgorzata
@PLEBS

a jak wyglądają obecne zarobki? Najniższa krajowa? Ile jest na rękę? czy są jakieś premie za realizację planów?

Ja
@Małgorzata

Premia w novasconie. Nie ma takiej opcji. Mozesz zapomniec ze kiedykolwiek wezmiesz. Myslisz ze skad taka rotacja.

Kam
@Ja

Jestem z zespołu Kam , czyli z tych co myślą i potrafią sprzedawać i my bierzemy premie co kwartał i roczna tez . Ten kto to pisze musi być typowym malkontentem z zespołu kas

Ja
@Kam

Jakbym raportowal sprzedaz z półek tez bym brala co kwartał premie. Banda nierobów

KAM
@Ja

@Ja . Raporty z półek to był wpisywane kilka lat temu za czasów starych (usunięte przez administratora) Teraz nikt nie wpisuje półek do farmapromu. Widać wiedze masz na poziomie zerowym, zatrzymałaś się w czasach z poprzednich wielu lat. Pora się przebudzić i brać do pracy a nie narzekać.

Kas
@Kam

Dzieujemy pani ani za ta informacje. Rozumiemy, ze nagonka na nas to znak , za ten dzial tez rozwiazujecie. Dobrze wiedziec. Szukamy roboty. Jak nasz szef zresztą.

Natalia
@Kas

serio rozwiązują ten dział czy żartujesz sobie? zwolnili już kogoś?

Pozytywny

Ciekawy Ad
@Pozytywny

A to dlatego 70% kapitału zakładowego puszczone do Estonii. I poszukiwanie firmy współpracującej ? Lub która Was przejmie ? Takie sposoby na optymalizowanie struktur firmy to Państwo stosujecie od 2017, co pół roku zmiana i zwolnienia, oczywiście patrząc na jej Dobro. Żart? Warto uczciwie powiedzieć że to zwykłe powiększenie własnego majątku właścicielskiego kosztem pracowników, a nie pisanie opowiadania z elementami przedruku prasowego.

Anna
@Pozytywny

Andrzej ales sie spocil piszac ten smetny tekst. Ty zmieniasz i optymalizujesz vo miesiac i jest coraz biedniej i gorzej. Przeciez to żałosne, ze prezes firmy (bo to twoj styl) zabiera glos na gowork aby ratowac pr firmy. Tylko, ze ty sie nie uxzysz i od lat powtarzasz te same slogany. Piszesz ze firmy sie zamykaja. Popatrz ma pracuj pl. Same ogloszenia na rzedstawicieli firm farmaceutycznych czyli zwalniali rok temu a twraz przyjmują z powrotem.

Ferdek Kiepski
@Pozytywny

Chyba kogoś jeszcze trzyma po cyklówce

AA
@Pozytywny

rozwija sie dzieki mocnemu wsparciu wlascicielom z Lekamu - kolejna odnoga tam gdzie lekam nie moze tam andrzej pomoże

Jakie wartości są cenione w Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Mocny

Widać urealniliście nam plany! Genialnie! Skąd ludzie mają brać piniądze na leki i suplementy przy tych reformach i inflancji - jakoś nie powiedzieliście! To może najpierw powiedzcie skąd...!

novasconowy

Co z podwyżkami dla kasów?! Podwyższane sa plany a pensyje kiedy?!!! Ile było gadane o tym, ze inflacja ogromna?!!!

Tomasz
@novasconowy

Nie masz kontaktu do przełożonych,żeby porozmawiać? Zamiast tego ujadasz tutaj jak pies przywiązany do budy? Licząc,że ktoś aneksuje Ci umowę po tym?

@Tomasz

A co jak przelożony szkolony jest w ściemnianiu i właśnie dlatego jest przełożonym?! Nooo co wtedy?!

Lukasz
@Silny

A co jeśli czas już że sceny zejść?

Mocny
@Lukasz

A ty po której stronie barykady jesteś?! Jak za dużo zarabiasz to możesz się podzielić z nami i sobie zejść ze sceny. Rozumie, że ty wyrabiasz plany i bierzesz premie stąd twoje zadowolenie! Podwyżki prądu, gazu, paliwa i żywnosci cie nie bolą - to w czym rzecz, siedz spokojnie i nie uciszaj tych co myślą inaczej. 9% inflacji prawdopodobnie w samym grudniu

Silny

Jak to jest, że kasa na bezsensowne cyklówki sie znajduje i to w środku pandemii a na podwyżki dla pracujących w tych trudnych warunkach to już nie bardzo!!!

Silny

Ile im można tłumaczyć, że plany są NIEREALNE?! Zastanawiam się po co są te spotkania! No chyba nie żeby coś przedyskutować - bo argumenty z naszej strony są kompletnie ignorowane! Spotkania jak ostatnie są chyba jak konsultacje społeczne - tylko po to aby się odbyły i żeby można bylo powiedzieć, że były. Żeby dobrze wyglądalo. To przestańmy malować trawę na zielono i tracić czasu - proszę sobie nowe plany z kosmosu ze sobą samymi przedyskutujcie i je sami wykonajcie! Bo ja rozpoczynam poszukiwania poważniejszych struktór... Oczywiście poinformuję oficjalnie dopiero gdy już podpiszę nową umowę... A wam życzę powodzenia - ja już sie waszymi planami z kosmosu nie przejmuję. Halo tu ziemia - odlecieliście, ja zostsje... pa pa

Lukasz

Ale o co chodzi????

Tomasz
@Silny

Nie dotarło do Ciebie chyba nic po ostatnim spotkaniu i teraz tutaj się odszczekujesz?

Po_wolutku!

Czy jeszcze w zielone gramy?! Mała podpowiedz kadrze managerskiej - ci co są w trakcie, na kolejnych etapach, itd...! Otóż oni są na kolejnych etapach rozmów kwalifikacyjnych..., Spotkamy sie jeszcze ... Ile Wam dali na rekę na kassa?! No ?!

Joł-men

Kto te plany wymysla wogole mnie ciekawi. Powinien dostawac tyle wyplaty co firma średnio % dowiezie do mety. Od razu by plany byly realne.

Joann

Obserwuję tu żałosny skowyt sfrustrowanych obywateli,którym sytuacja nadpsuła strefę komfortowego lenistwa. Czytajac te niskolotne wpisy trochę mi wa jednak żal, jesteście nauczeni tylko brania,a teraz żeby coś osiągnąć trzeba uczciwie pracować. Psy szczekają,a karawana jedzie dalej.

żal

żenada

Była
@Joann

Czytając taki wpis utwierdzam się że warto było odejść od takiego pracodawcy. Niestety ludzie z biura ( m.in. @joann ) to grupa mało profesjonalnych, bez kompetencji i umiejętności, ale lojalnych lizusów donosicieli miernej dyrektor AS. Firma bez finezji i polotu, co można ocenić po takich wpisach.

Anna Sybilska
@Joann

Ladnie sie wypowiadasz o pracownikach. Psy. Co to za firma. Jak takie cos moze trwac.

Tomek

Ciekawy macie marketing. Promocja depresanum. Widac ze w kasie pusto

Jacek

Jak tam realizacja ?! Ten miesiąc dziwny jakiś prawda?!No zawsze październik był łatwiejszy do zrobienia, nie potrzebnie trują o lok dałnach. To przeszkadza troszkę. Ale zaraz dociśniemy tu i tam i będzie dobrze. Inflacja - ten temat trzeba podnieść z górą.

Do_Paczusia

Paczuś, Lipa i Wojtar - przestańcie się ośmieszać i inwigilować swoich byłych kolegów z pracy. Pisanie głupot na tym forum i podpisywanie się w taki sposób, żeby skompromitować kogoś - bo znalazł uczciwą pracę to prawdziwa porażka!!! (Każdy wie, że Pati by nie odpisała jako Grażyna i to w taki sposób).Weźcie się za coś porządnego.

Swój
@Do_Paczusia

Co z Uniejowem?! Temat jest niedokończony!!! A wy o Egiptach ?!!!TRZEBA ROZLICZYĆ UNIEJÓW!!! Poten sobie leccie i do Egiptu.

Zosia
@Swój

Uniejów to przeszłość.

Spokojny

No już to widzę Leżę sobie na leżaczku albo ciepłym piasku w jednym ręku drineczek z modżajto w drugim ręku drugi drineczek z mozaiką a z głośników sączą się piosenki Dawida Kwiatkowskiego albo Roxie węgiel. Któż by nie chcia, ale czy nie jest to tylko sfera marzeń?! Ja tam się nie napalam

Na_wielbłądy

Niech też jadą.

Zostaw merytoryczną opinię o Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 23 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o., to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 142 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Al. Jana Pawła Ii 80
    00-175 Warszawa
  • NIP: 5252394165 KRS: 0000281519

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.