counter
2 129 105 5 1

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Adam

Czy w firmie zdarzają się teraz zwolnienia przez tego wirusa?

Luiza

Firma dla ludzi doświadczonych, bo nikt za rączkę nie prowadzi. Wielu długoletnich pracowników. Nowi przychodzą i odchodzą. Płace dobre. Masz wyniki, zarabiasz.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Jojo
Kandydat

Czy jest ktoś, kto mógłby wyrazić jakąś świeżą opinię na temat firmy? Nie chodzi mi o wylewanie jadu tylko o to jak się pracuje, czy cele są osiągalne, jaki system premiowy itd. Jak atmosfera ogólna, czy da się normalnie pracować czy szkoda czasu dla osoby z doświadczeniem? Z góry dziekuję:)

Viki
@Jojo

Dla osoby z doświadczeniem i znajomością rynku szkoda czasu. Firma ma swoje czasy świetności za sobą.Trzeba przyznać znane i dobre jakościowo produkty.

Pracownik Nowy wpis
@Viki

Ciekawa opinia, przenikliwa analiza ;) i wnioski zupełnie z czapy :) ale doceniamy zainteresowanie :) pomimo wszystko jednak będziemy realizować swoje cele

Adam

Czy w firmie zdarzają się teraz zwolnienia przez tego wirusa?

Nie

Kuba

Nie i za to ich cenie

Bbking

Tak.

Lukasz
@Adam

Tak, cały czas. Rotacja jak w wagonie.

pani Nowy wpis
@Lukasz

Oczywiście, że tak. 3/4 działu medycznego odpadło, RKS oraz sama pani dyr.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Stachu

Tak, wymagany poziom to minimum B2

Brad Pit

Nie

pani Nowy wpis
@Pytanie

nie, na żadnym etapie rekrutacji o tym nie slyszalam

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

tomas

czy to prawda że firma jest na sprzedaż ?

Łukasz
@tomas

Skąd masz taką informację, że firma Novascon Pharmaceuticals mogłaby być na sprzedaż? Nie ukrywam, że zaskoczyła mnie Twoja wiadomość, gdyż chciałem zapytać o warunki pracy w tym miejscu, a okazuje się, że firma może planować sprzedaż swoich udziałów. Podaj, proszę więcej szczegółów z tym związanych.

Nieprawda

Były

Tak

Lukasz

Tak

@Luiza

@Luiza Ale ogólnie osoby bez doświadczenia zawodowego są przyjmowane do Novascon Pharmaceuticals, czy nie? Z góry dziękuję.

katekate
@Luiza

a jak atmosfera? Normalna czy raczej korporacyjna?co to znaczy "dobre place"?

Aplikantka
@Luiza

Napisz proszę coś więcej na temat samej pracy, zarobków, premii, atmosfery i narzedzi w tym auta ? Będę ogromnie wdzięczna ! Pozdrawiam

@Alicja

Osoby bez doświadczenia raczej nie mają szans

Wer
@Pytanie

O premie na którym stanowisku pytasz?

Zofia
@Wer

Wydaję mi się, że to było raczej ogólne pytanie - pewnie chodziło to, czy w Novascon Pharmaceuticals w ogóle można liczyć na premie. Ostatnio natknęłam się na ofertę pracy - Regionalny Przedstawiciel Medyczny. Ponoć jest tam kwartalny system premiowy w oparciu o realizację celów. Możesz powiedzieć, o co dokładnie chodzi w tym systemie? Będę wdzięczna.

@Pytanie

Taki żebyś jej nie dostal

Jakie wartości są cenione w Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Bbking
@Pytanie

Wartości liczbowe są cenione.

Była
@Pytanie

Donoszenie na innych i wazelinirastwo. Tylko tyle i aż tyle.

Ja
Użytkownicy czekają na odpowiedź 204 dni.
Klient

Skąd Novascon Pharmaceuticals pozyskuje informacje o związkach chemicznych do swoich produktów? Czy w związku z zakazem aborcji będzie wykorzystywać wrażliwe dane medyczne do rozwoju produktów?

Jaka atmosfera jest między działami w Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Kasia
Kandydat
@Pytanie

A możesz doprecyzowac pytanie?

Wiesław

Kupiłem w aptece preparat Polomag max B6 z ogromnymi tabletkami w środku i moja UWAGA ! przy połykaniu tej wielkiej tabletki w pewnym momencie stanęła ona w poprzek przełyku i w pewnym momencie myślałem ,że się uduszę ! (usunięte przez administratora) Prośba więc do producenta o zmniejszenie tych tabletek , mniej kanciastych aby można je było bezpiecznie połykać póki ktoś nie straci z tego powodu życia .

radca

Zawsze można zmienić pracę jeśli komuś nie odpowiada lub założyć swoją firme.

?

2,800- 3,500 to mało ? w (usunięte przez administratora) wam się poprzewracało przedstawiciele . Powinniście być na samej prowizji to dopiero wzięlibyście się do roboty zamiast ciągle narzekać i obrabiać tyłki . Od kiedy w mojej firmie jest 1500 netto plus prowizja od sprzedaży to obroty skoczyły o 60 % .

Assa
@

Widze,ze koledze dane bylo tylko pracowac w samych badziewiksach.Nigdy nie zasmakowal przyzwoitej pensji w normalnej firmie farmaceutycznej..Wbrew pozorom to wcale nie jest taka latwa I przyjemna praca.Wszedzie opierdalaczy nie brakuje,ale te czasu sie juz skonczyly.A na rynku jest mnostwo bardzo dobrych osob I przykre jest to,ze w obecnych warunkach musza schodzic np z 6000 netto na 3,5 netto po to by utrzymac rodzine.Wiec kolego nie wszystkim sie we llbie czy (usunięte przez administratora) poprzewracalo..

Marta
@

Żenujący jesteś. Nikt nie pracuje dla idei, tylko dla kasy i szacunku dla ludzi nie masz, jeżeli myślisz, że za 1500 zł netto ktoś kompetentny przyjdzie do pracy. Za takie śmieszne pieniądze to można w domu siedzieć i przez net zarabiać.....

Tomasz

Zawsze można ją zmienić tylko czy jest tak jak piszesz? Najłatwiej oskarżać ale czy są podstawy?

asia

Firma nie ma kasy..Zatrudniła kierownika który nie wie co należy do jego pracy. Spychologia i nie logiczne działania ze strony kierownictwa Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: logika i nie zamiatanie pod dywan. Uczciwa praca a nie na zasadzie odbcia gps

Weronika

@Olga, a czy możesz coś napisać o pracodawcy? Czy jest warty polecenia? @Klara, jak przebiegła rozmowa rekrutacyjna? Można liczyć na benefity pozapłacowe od Pharmaceuticals ?

Klara

Witam, dostałam się i jade na rozmowę, podrzućcie proszę coś na temat atmosfery, floty oraz testów kompetencyjnych. Dziękuje.

Kamik1975

Skoro wszystkie opinie są negatywne to znaczy, że nie ma zadowolonych pracowników. Nawet w myśl zasady, że jedna niezadowolona osoba przekaże informację dziesięciu znajomym, a tylko jedna pozytywną, to powinien być chociaż jeden pozytywny wpis

@Kamik1975

"Skoro wszystkie opinie są negatywne..." to znaczy, że Ci którzy są zadowoleni, nie włażą na te fora, tylko zajmują sie pracą. Ja zakończyłam współpracę miesiąc temu i szczerze p;owiedziawszy, była to jedna z fajniejszych firm w jakiej pracowałam. Atmosfera w pracy bardzo fajna, pracownicy zawsze nastawieni na pomoc. Generalnie polecam. Ja tam poszłam jako żółtodziób i bardzo dużo się nauczyłam, za każdym razem ktoś mi pomagał. Ja ze swojej strony mogę z czystym sumieniem polecić

bytka
@Alicja

dlaczego zakonczylas wspolprace? ide na rozmowe a po tych wszystkich wpisach zastanawiam sie czy warto, czy nie wpadne z deszczu pod rynne

@bytka

Wyjeżdżałam z Warszawy, więc musiałam zrezygnować. Nadal utrzymuję kontakt z częścią ludzi z Nvsc, więc nie mogę powiedzieć złego słowa. Wiadomo, żadna firma nie jest idealna. Ale w tej firmie czułam się naprawdę ok i często ją wspominam.

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w Novascon Pharmaceuticals? Czy od czasu dodania ostatniej opinii zarobki w przedsiębiorstwie zmieniły się?

Olga

Idealnych firm nie ma. Trzeba tylko obiektywnie ocenić czy akurat nadajemy się do danego rodzaju pracy??

Zostaw merytoryczną opinię o Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 129 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Al. Jana Pawła Ii 80