Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.

Opinie o Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.

Klara

Witam, dostałam się i jade na rozmowę, podrzućcie proszę coś na temat atmosfery, floty oraz testów kompetencyjnych. Dziękuje.

Kamik1975

Skoro wszystkie opinie są negatywne to znaczy, że nie ma zadowolonych pracowników. Nawet w myśl zasady, że jedna niezadowolona osoba przekaże informację dziesięciu znajomym, a tylko jedna pozytywną, to powinien być chociaż jeden pozytywny wpis

Alicja
@bytka 30.09.2017 14:10

Wyjeżdżałam z Warszawy, więc musiałam zrezygnować. Nadal utrzymuję kontakt z częścią ludzi z Nvsc, więc nie mogę powiedzieć złego słowa. Wiadomo, żadna firma nie jest idealna. Ale w tej firmie czułam się naprawdę ok i często ją wspominam.

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w Novascon Pharmaceuticals? Czy od czasu dodania ostatniej opinii zarobki w przedsiębiorstwie zmieniły się?

Olga

Idealnych firm nie ma. Trzeba tylko obiektywnie ocenić czy akurat nadajemy się do danego rodzaju pracy??

Kłaj

Przeczytajcie sobie książkę byłego pracownika Valeanta- niejakiego Zygmuntowicza, który opisał wszystkie "numery" firm w Polsce! Szczęka opada! O jednej słynnej Pani która przyszła do Novasconu z valeanta też tam jest Podaję link do książki: http://stapis.com.pl/?product=pileczki-w-palcach-zonglerow-artur-zygmuntowicz

J

Brak elementarnej kultury podczas rekrutacji. Jeżeli ktoś ciągnie Cię przez pół kraju na rozmowę to spodziewasz się informacji zwrotnej przynajmniej w formie e-maila. A tu niestety - cisza. Brak szacunku dla poświęconych przez kandydata pieniędzy i czasu.

Jakakaka

Prośba i info o novasconie Auta gps zarobki jak duże tereny na pf

Ala

Witam, a czy ktoś pracuje tam na innym stanowisku niż przedstawiciel handlowy? Chodzi mi o pracę typowo w biurze. Jak wyglądają zarobki na niższcyh stanowiskach, możlwość awansu, atmosfera w pracy?

gość

Ktoś coś wie na temat tej firmy??? interesują mnie opinie o stanowisku przedstawiciel apteczny.???

AS
@gość 22.10.2013 22:47

A sam chcesz zarabiać fortunę kosztem czasu prywatnego i zdrowiem innych.

?

2,800- 3,500 to mało ? w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wam się poprzewracało przedstawiciele . Powinniście być na samej prowizji to dopiero wzięlibyście się do roboty zamiast ciągle narzekać i obrabiać tyłki . Od kiedy w mojej firmie jest 1500 netto plus prowizja od sprzedaży to obroty skoczyły o 60 % .

Assa
@ 10.10.2013 18:56

Widze,ze koledze dane bylo tylko pracowac w samych badziewiksach.Nigdy nie zasmakowal przyzwoitej pensji w normalnej firmie farmaceutycznej..Wbrew pozorom to wcale nie jest taka latwa I przyjemna praca.Wszedzie opierdalaczy nie brakuje,ale te czasu sie juz skonczyly.A na rynku jest mnostwo bardzo dobrych osob I przykre jest to,ze w obecnych warunkach musza schodzic np z 6000 netto na 3,5 netto po to by utrzymac rodzine.Wiec kolego nie wszystkim sie we llbie czy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] poprzewracalo..

Lola

Sluchajcie,niech ktos napisze jakie wynagrodzenie moze negocjowac przedstawiciel z dlugoletnim doswiadczeniem?

yet

napiszcie jakich argumenów uzywać żeby się spodobać dyrektorowi na rozmowie bo kumpel osttnio w jednej firmie miał gadke przygotowaną , ściemniał jak z nut ale z efektem bo go przyjęli ,a jak jest tu ? zatrudniają po znajomości czy biorą z zewnątrz

łał

napiszcie co chcą słyszeć na rozmowie żeby byli zadowoleni i żebym się załapał na prace . Jak wiecie jakie zadają pytania to napiszcie , dzieki

ada

jaka flota???

ada

Podajcie możliwe wynagrodzenie z doświadczeniem i coś nt floty.dzięki!

?

Jola masz rację, ale upajasz się i chełpisz i za to ktoś was "dygnie" na Sinulanie zarobiliście co wasze a reszta...come on! spadacie jak liście jesienią. Ale walczcie Wasz czas

novasek

A mnie nie przyjęli i dobrze , jestem im wdzięczny bo pomogli mi podjąć decyzję , czeka mnie coś o wiele lepszego zamiast sprzedawać bezdusznie suplementy bo czy można to nazwać przyjemnością? osobiście twierdzę że nie :) Ps. Pieniądze podobno przyzwoite , narzędzia także . Jeśli jest się pracoholikiem to firma idealna :) Pozdrawiam

xyz

Nawet nie potrafią po rozmowie poinformować człowieka czy go przyjęli czy nie , zero szacunku dla ludzi .

Można chodzić na piwko w czasie wolnym od pracy. Tylko,że wolnego czasu nie ma bo dają pracę też na weekend :-/( usunięte przez administratora )Ja jeszcze tu pracuję ale mam nadzieję, że od września już mnie tu nie będzie :)

AS

Obecnie trwa jedno szkolenie sprzedażowe i na tym koniec. Na nic więcej nie licz. Tu nie ma czasu na szkolenia. Musisz sprzedawać. Spotkań dystryktowych też nie ma bo dyrektorowi szkoda "zmarnować" jednego dnia pracy. Licz tam tylko na codzienne @ i sms z zapytaniem ile sprzedałeś.

M

Zdecydowanie odradzam .

ex

Taktyka sprytna , dużo szumu o nic . Wzrosty IMS z ciągłego wprowadzania nowych produktów - to żadna filozofia . Natomiast utrzymanie sprzedaży tych " nowych " produktów to już problem . (usunięte przez administratora) Produkty niczym nie wyróżniające się z tłumu. Pracownicy udają zadowolonych a każdy trzęsie się ze strachu czy go nie wywalą . Dobra firma na przeczekanie i szukanie innej .

Rob

Powyższe wpisy prawdziwe , wszystko zostało napisane . [usunięte przez moderatora] , presja i duży stres , masz spadki sprzedaży to lecisz . Zero przyszłości , nie polecam

annie

Stoisz nad wszystkim pediatrami w kraju jednocześnie i wiesz, co polecają??? :D :D :D siostra jest pediatrą, spytałam, otóż ona nie poleca żadnych produktów firmy Novascon,(usunięte przez administratora) chyba mało kto z was, będąc u lekarza, pyta o suplementy, raczej rozmawia się o chorobie i lekach, prawda? Tymczasem produkty Novasconu bliższe są cukierkom niż lekom!

Jola

Widać że większość wpisów robią tutaj zakompleksieni i niedowartościowani byli pracownicy firmy. Novascon ma kilka preparatów dla dzieci, które mają bardzo mocną pozycję w swoich kategoriach, np. Pneumolan, Sinulan a ostatnio też Thonsilan. Te produkty doceniają pediatrzy i polecają je rodzicom, a to najlepsza rekomendacja!

lu

Zgadzam się, że firma Novascon to WIELKA PORAŻKA, niestety jej produkty to tylko sumplementy diety.. o bardzo małej jakości, Jakość Novasconu jako pracodawcy jest wręcz bolesna.

maro

ja równiez pozdrawiam myślących- i zadam proste pytanie- gdzie tak na prawdę produkowane są te "rewelacyjne' produkty- bo niestety nigdzie nie mozna znależć info na ten temat- a jeśli drogi kolego twierdzisz, ze o poziomie firmy farmaceutycznej nie świadczy jej siedzba, to faktycznie- gratuluję, ale strach zapytać, jak wyglada "zakład produkcyjny" ODRADZAM ODRADZAM I JESZCE RAZ ODRADZAM!!!

easyman

do "maro" - słuchaj, jeśli dla Ciebie, w tej rzeczywistości rynkowej jaką mamy wyznacznikiem statusu firmy jest to jakie ma biuro to gratuluję rozeznania!!! nie ważne, czy siedzą w biurowcu z marmuru, czy w małych biurach, ważne jak się rozwijają. A Novascon się akurat rozwija. Widać to po raportach IMS i ilości nowych produktów, które wprowadzają. Więc nie opowiadaj głupot. Jeśli Ty potrzebujesz biura z palmami to sam załóż sobie firmę i tam siedź! Pozdrowienia dla myślących :)

maro

Nie polecam nikomu-nie wysłał bym do tej pracy nawet najgorszego wroga-ta firma to jedna wielka masakra!! Ale czego mozna się spodziwać po lek-amowym tworze,(usunięte przez administratora)ja stanowczo odradzam-wszyskim, którym choćby przez myśl przeszło by tam apilkować..

m

Odradzam dla wahających się. Zero szacunku do pracownika i klienta. Nie wiem na czym zna się kierownik ale na pewno nie na tym co robi

Zostaw opinię o Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.