Opinie o Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Warszawa

PLEBS

Ok, igrzyska już były - teraz chleba! Co z podwyżkami. Inflacja w samym grudniu zjadła około 9% naszych poborów a co z poprzednimi miesiącami?!!! Nie może być tak, że bedę za swoją ciężką pracę zarabiał co miesiąc o prawie 10 % mniej - co ja mam co miesiąc 10% passeratti odciąć i do gara włożyć i tym dzieci karmić?! Proszę mnie uświadomić czy mam rację czy może nie?!!!

Małgorzata
@PLEBS

a jak wyglądają obecne zarobki? Najniższa krajowa? Ile jest na rękę? czy są jakieś premie za realizację planów?

@Małgorzata

Premia w novasconie. Nie ma takiej opcji. Mozesz zapomniec ze kiedykolwiek wezmiesz. Myslisz ze skad taka rotacja.

Kam

Jestem z zespołu Kam , czyli z tych co myślą i potrafią sprzedawać i my bierzemy premie co kwartał i roczna tez . Ten kto to pisze musi być typowym malkontentem z zespołu kas

@Kam

Jakbym raportowal sprzedaz z półek tez bym brala co kwartał premie. Banda nierobów

KAM

@Ja . Raporty z półek to był wpisywane kilka lat temu za czasów starych (usunięte przez administratora) Teraz nikt nie wpisuje półek do farmapromu. Widać wiedze masz na poziomie zerowym, zatrzymałaś się w czasach z poprzednich wielu lat. Pora się przebudzić i brać do pracy a nie narzekać.

Kas
@Kam

Dzieujemy pani ani za ta informacje. Rozumiemy, ze nagonka na nas to znak , za ten dzial tez rozwiazujecie. Dobrze wiedziec. Szukamy roboty. Jak nasz szef zresztą.

Natalia
@Kas

serio rozwiązują ten dział czy żartujesz sobie? zwolnili już kogoś?

Mocny

Widać urealniliście nam plany! Genialnie! Skąd ludzie mają brać piniądze na leki i suplementy przy tych reformach i inflancji - jakoś nie powiedzieliście! To może najpierw powiedzcie skąd...!

novasconowy

Co z podwyżkami dla kasów?! Podwyższane sa plany a pensyje kiedy?!!! Ile było gadane o tym, ze inflacja ogromna?!!!

Tomasz
@novasconowy

Nie masz kontaktu do przełożonych,żeby porozmawiać? Zamiast tego ujadasz tutaj jak pies przywiązany do budy? Licząc,że ktoś aneksuje Ci umowę po tym?

@Tomasz

A co jak przelożony szkolony jest w ściemnianiu i właśnie dlatego jest przełożonym?! Nooo co wtedy?!

Lukasz
@Silny

A co jeśli czas już że sceny zejść?

Mocny
@Lukasz

A ty po której stronie barykady jesteś?! Jak za dużo zarabiasz to możesz się podzielić z nami i sobie zejść ze sceny. Rozumie, że ty wyrabiasz plany i bierzesz premie stąd twoje zadowolenie! Podwyżki prądu, gazu, paliwa i żywnosci cie nie bolą - to w czym rzecz, siedz spokojnie i nie uciszaj tych co myślą inaczej. 9% inflacji prawdopodobnie w samym grudniu

Silny

Jak to jest, że kasa na bezsensowne cyklówki sie znajduje i to w środku pandemii a na podwyżki dla pracujących w tych trudnych warunkach to już nie bardzo!!!

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Silny

Ile im można tłumaczyć, że plany są NIEREALNE?! Zastanawiam się po co są te spotkania! No chyba nie żeby coś przedyskutować - bo argumenty z naszej strony są kompletnie ignorowane! Spotkania jak ostatnie są chyba jak konsultacje społeczne - tylko po to aby się odbyły i żeby można bylo powiedzieć, że były. Żeby dobrze wyglądalo. To przestańmy malować trawę na zielono i tracić czasu - proszę sobie nowe plany z kosmosu ze sobą samymi przedyskutujcie i je sami wykonajcie! Bo ja rozpoczynam poszukiwania poważniejszych struktór... Oczywiście poinformuję oficjalnie dopiero gdy już podpiszę nową umowę... A wam życzę powodzenia - ja już sie waszymi planami z kosmosu nie przejmuję. Halo tu ziemia - odlecieliście, ja zostsje... pa pa

Lukasz

Ale o co chodzi????

Tomasz
@Silny

Nie dotarło do Ciebie chyba nic po ostatnim spotkaniu i teraz tutaj się odszczekujesz?

Po_wolutku!

Czy jeszcze w zielone gramy?! Mała podpowiedz kadrze managerskiej - ci co są w trakcie, na kolejnych etapach, itd...! Otóż oni są na kolejnych etapach rozmów kwalifikacyjnych..., Spotkamy sie jeszcze ... Ile Wam dali na rekę na kassa?! No ?!

Joł-men

Kto te plany wymysla wogole mnie ciekawi. Powinien dostawac tyle wyplaty co firma średnio % dowiezie do mety. Od razu by plany byly realne.

Joann

Obserwuję tu żałosny skowyt sfrustrowanych obywateli,którym sytuacja nadpsuła strefę komfortowego lenistwa. Czytajac te niskolotne wpisy trochę mi wa jednak żal, jesteście nauczeni tylko brania,a teraz żeby coś osiągnąć trzeba uczciwie pracować. Psy szczekają,a karawana jedzie dalej.

żal

żenada

Była
@Joann

Czytając taki wpis utwierdzam się że warto było odejść od takiego pracodawcy. Niestety ludzie z biura ( m.in. @joann ) to grupa mało profesjonalnych, bez kompetencji i umiejętności, ale lojalnych lizusów donosicieli miernej dyrektor AS. Firma bez finezji i polotu, co można ocenić po takich wpisach.

Anna Sybilska
@Joann

Ladnie sie wypowiadasz o pracownikach. Psy. Co to za firma. Jak takie cos moze trwac.

Ciekawy macie marketing. Promocja depresanum. Widac ze w kasie pusto

Jacek

Jak tam realizacja ?! Ten miesiąc dziwny jakiś prawda?!No zawsze październik był łatwiejszy do zrobienia, nie potrzebnie trują o lok dałnach. To przeszkadza troszkę. Ale zaraz dociśniemy tu i tam i będzie dobrze. Inflacja - ten temat trzeba podnieść z górą.

Do_Paczusia

Paczuś, Lipa i Wojtar - przestańcie się ośmieszać i inwigilować swoich byłych kolegów z pracy. Pisanie głupot na tym forum i podpisywanie się w taki sposób, żeby skompromitować kogoś - bo znalazł uczciwą pracę to prawdziwa porażka!!! (Każdy wie, że Pati by nie odpisała jako Grażyna i to w taki sposób).Weźcie się za coś porządnego.

Swój
@Do_Paczusia

Co z Uniejowem?! Temat jest niedokończony!!! A wy o Egiptach ?!!!TRZEBA ROZLICZYĆ UNIEJÓW!!! Poten sobie leccie i do Egiptu.

Zosia
@Swój

Uniejów to przeszłość.

Spokojny

No już to widzę Leżę sobie na leżaczku albo ciepłym piasku w jednym ręku drineczek z modżajto w drugim ręku drugi drineczek z mozaiką a z głośników sączą się piosenki Dawida Kwiatkowskiego albo Roxie węgiel. Któż by nie chcia, ale czy nie jest to tylko sfera marzeń?! Ja tam się nie napalam

Na_wielbłądy

Niech też jadą.

Szon

Pati - jedziesz jakby coś?!

JEDZIEMY

Praktycznie wszyscy to nowi pracownicy, którzy nie mieli w tym roky urlopu bo im się nie należał. Są więc bardzo poszkodowani i taki wyjazd wynikający na dodatek z ich wypracowanej premii się wręcz poprostu należy. Wypoczynek bowiem jest niezwykle ważnym elementem pracy. Efektywnej pracy! Jestem za. Moge jechac nawet co kwartał

Fajnie

Gadałem już ze swoją połowką !!! Moge lecieć!!! Lecę !!!! Czadowo! To kiedy dokładnie to egipskie "szkolenie" by było i jak długo?! Ale jestem podjarany, bedzie dobrze!

Wycieczka

Też jestem za. Może Tunezja będzie tańsza. W tym roku nigdzie nie pojechałem bo urlopujeszcze nie miałem. Chce jechać.

OBYWATELKA

Pomysł z wycieczką doskonały. Oczywiście pewnie nie zaszczepieni nie pojadą bo jakby sie w tym Egipcie np. pochorowali to daj pan spokój, nawet nie chce myśleć...!!! Może byśmy polecieli miedzy świętami a sylwestrem, to i tak jałowy okres. Wielu jest nowych pracowników - pasowałoby się poszkolic i zintefrować! He he Jestem za

Pomysł

Firma jest zacna Pomysł jest taki: zamiast premii np. za insulan kupić hurtem wycieczki np do Egiptu na tydzień. Tam szkolić, integrować i wypoczynku zażywać ku chwale firmy - naszej dobrodziejki. Co wy na to?! Dla wielu z nas to jedyna okazja na wyjazd zagraniczny... Prosze o szybką odpowiedz!

Marsz

Czy ewentualne udanie się na wschód Kraju aby osobiście i czynnie wesprzeć obronę Polskich granic - zostało by wsparte przez firmę?! Chodzi o dodatkowy płatny urlop, premia finansowa...?! Jarosław powiedział, że musimy wygrać!!! Samo sie nic nie zrobi.

Zostaw merytoryczną opinię o Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 28 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 146 ocen.
  • Al. Jana Pawła Ii 80
    00-175 Warszawa

Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.