Stryker Polska Sp. z o.o.

Opinie o Stryker Polska Sp. z o.o.

Jolanta

Ta firma to państwo w państwie, jawni oszuści. Brak szacunku do pracownika, brak rozwoju produktów, cały czas oklepana rutyna. Odradzam stanowczo. Firma nie warta uwagi, potrafią świetnie mydlić oczy.

Chris63

Osobiście dziwie się Polakom, którzy tak garną się do firm, które założone były przez faszystów; kto w czasie wojny zakładał duże firmy? Na przykład Ikea: założył ją szwedzki faszysta w 1943 - co mozna bez trudu sprawdzić - ciekawe, skąd płynęły pieniądze służące za kapitał początkowy? A Polacy lecą do Ikei jak do miodu. Stryker chwali się, że od 1941... ciekawe... Ale inny przykład - firma, która została założona po wojnie... Metro Group - niejaki Otto B., były SS-man w 1963 roku. i co dalej? Ano nic... Tylko większość Polaków bez zastanowienia zap... a do Reala, Makro, Cash and Carry, Saturna czy Media Markt, ze o sieci M1 nie wspomnę. A to wszystko własnie podlega niemieckiemu pofaszystofskiemu koncernowi Metro Group. Dla mnie to dziwne i nie bardzo rozumiem ten bezmyślny pęd do zostawiania kasy w tych miejscach. P.S. Kupujecie coś od Hugo Boss? A wiecie, na czym zrobił pierwszy poważny majątek? Mundury dla ss i hitlerjugend. Wesołej zabawy.

ROCCO

Pracowałem tam ponad rok , ciekawe że prezesa zgarnęło CBA , i papugi musiały go wyciagać. Generalnie jak dla mnie to firma denna, bez szansy na awans czy podobne rzeczy dlatego zrobiłęm PAPA

antyplusk

a jak tam sprawy z FBI zakonczyly sie?

OZA

Miki
@OZA 29.04.2014 13:01
Pracowałam tam od około roku,(usunięte przez administratora)ODRADZAM WSPÓŁPRACE CHYBA ZE3 JESTES NA MUSIKU...

Hej a dlaczego odradzasz? Jakie minusy? Zastanawiam sie, jak u nich wyglàda rekrutacja- czy tylko znajomosci?

geolia
@OZA 29.04.2014 13:01

Hej czemu odradzasz? Ja mam tam rozmowe o prace i sie zastanawiam wlasnie...

AS

GENERALNIE JAK NA KORPORACJE NIE POWAŻNE PODEJŚCIE. UDAWANE OSZCZEDZANIE .

Zostaw opinię o Stryker Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stryker Polska Sp. z o.o.