Family Life Poland sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Family Life Poland sp. z o.o.

praca

Przedstawiciel Handlowy od zaraz kontakt: biuro@hyla-net.pl Sukces Hyla opiera się na sukcesie naszych Pracowników, dlatego proponujemy: - pełną wyzwań i możliwości pracę w jednej z największych firm na świecie - stabilne zatrudnienie, bardzo atrakcyjne warunki finansowe i najwyższe premie od wyników - bezpłatne, skuteczne narzędzia pracy, - środowisko pracy oparte o partnerskie relacje uwzględniające indywidualność pracowników, - bardzo duże wsparcie oraz innowacyjne i stabilne rozwiązania dzięki którym z powodzeniem można zdobywać rynek, - najlepsze szkolenia, podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój / coaching - możliwość samodzielnego planowania czasu pracy - możliwość szybkiej kariery i ciągłego rozwoju zawodowego i osobistego - podróże i udział w międzynarodowych wydarzeniach Hyla - samodzielne planowanie godzin pracy Dołącz do zespołu pracowników Hyla.

Lidia

@janek Rozumiem, że rekrutacja cały czas jest prowadzona i można aplikować do Hyla? Chyba, że teraz szukacie konkretnych osób na konkretne stanowiska? Czy można to jeszcze dodać do wypowiedzi? Przyda się to osobom zainteresowanym.

janek

prac

Lidia

Ktoś posiada informacje o aktualnej sytuacji w firmie? Jak wygląda proces rekrutacyjny? Takie informacje przydadzą aplikantom.

gość

UWAGA N hyylllaaa i pracę

uważajcie na tą tandetną firmę , zmieniają nazwy urządzeń co 4 lata, wcześniej mieli siesiedzibę na ulicy starołęckiej 129 , masakra niema tam ludzi którzy pracują dłużej niż kilka msc, importer który działa na rynku powinien mieć przedstawicieli z pierwszych miejsc którzy pracują z nimi od początku, kilka lat - a ich nie ma... Zdjęcia na face.. to fikcja - osoby towarzyszący co by było więcej ludzi w firmie.. Każdego przedstawiciela który zarbia pieniądze oszukują i nie wypłacają kasy. masakra

benek

Dołączenie do nas to najlepszy sposób za zaistnienie lub ustabilizowanie pozycji Twojej firmy na bardzo atrakcyjnym i dynamicznie rozwijającym się rynku sprzedaży. Mamy produkt z półki Premium. Firma z 25- letnią tradycją na rynku międzynarodowym posiada dla Ciebie unikalną ofertę współpracy i rozwoju. Zapraszamy do współpracy zarówno małe jak i duże firmy z rynku sprzedaży bezpośredniej posiadające doświadczenie w zakresie prezentacji domowych. Oferujemy nawiązanie długoterminowej współpracy gwarantując atrakcyjne wyniki finansowe dzięki ciągłemu wsparciu z naszej strony. Oferujemy obecnie najlepszy produkt w branży, szczególnie w kategorii jakość-cena. Jeśli sprzedajesz chińskie podróbki czas na oryginał. Tylko w naszej ofercie atrakcyjne warunki kredytowe dla klientów. Utworzenie specjalnej linii kredytowej dla kupujących sprawiło, że nasza oferta dla Ciebie jest najatrakcyjniejsza na rynku. Jako jedyny i bezpośredni importer możemy Ci zaoferować najkorzystniejsze warunki współpracy.

praca

praca 2017-03-17 12:43 Hyla Praca dla Przedstawicieli Handlowych Hyla Poland jest częścią międzynarodowego Koncernu Hyla mającego swoje przedstawicielstwa w 65 krajach na świecie. Renomowana marka ciesząca się zaufaniem milionów klientów. Hyla to 25 lat tradycji i doświadczenia oraz ugruntowana pozycja Lidera sprzedaży nie tylko w Polsce, ale i w Niemczech, USA, Francji, Szwajcarii i wielu innych krajach. Jeśli jesteś osobą o optymistycznym usposobieniu, dyspozycyjną, komunikatywną oraz lubiącą pracę z ludźmi, posiadasz doświadczenie zawodowe lub myślisz o zdobyciu pierwszych doświadczeń w sprzedaży – prześlij do nas swój życiorys i list motywacyjny. Sukces Hyla opiera się na sukcesie naszych Pracowników, dlatego proponujemy: - pełną wyzwań i możliwości pracę w jednej z największych firm na świecie - stabilne zatrudnienie, bardzo atrakcyjne warunki finansowe i najwyższe premie od wyników - bezpłatne, skuteczne narzędzia pracy, - środowisko pracy oparte o partnerskie relacje uwzględniające indywidualność pracowników, - bardzo duże wsparcie oraz innowacyjne i stabilne rozwiązania dzięki którym z powodzeniem można zdobywać rynek, - najlepsze szkolenia, podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój / coaching - możliwość samodzielnego planowania czasu pracy - możliwość szybkiej kariery i ciągłego rozwoju zawodowego i osobistego - podróże i udział w międzynarodowych wydarzeniach Hyla - samodzielne planowanie godzin pracy Dołącz do zespołu pracowników Hyla. Zapraszamy kandydatów na stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY / MANAGER pełny etat lub praca dodatkowa Poszukujemy osób: - dynamicznych i ambitnych - wyższe wykształcenie mile widziane choć niekonieczne, - ludzi otwartych o doskonałych umiejętnościach prezentacyjnych, - osób skoncentrowanych na karierze, chcących osiągnąć sukces, - osób posiadających zdolności organizacyjne, Zapewniamy ciągłe wsparcie, dzięki czemu będziesz mógł doskonalić swoje umiejętności i osiągać zamierzone cele. Jeśli jesteś nastawiony na sukces, jesteś właściwym kandydatem na Managera. Wyślij do nas CV już teraz!

ogłoszenie

Barbara82

Byłam na rozmowie na stanowisko telefonistki. Okazało się już na miejscu, że na rozmowę na jedną godzinę umówionych było kilka osób, w sumie nie obyło się bez czekania w kolejce. Sama już moja rozmowa nie trwała więcej niż 5 minut. Pani rekrutująca zdecydowanie nie nadaje się do prowadzenia rozmów rekrutacyjnych. Totalny brak profesjonalizmu i szacunku do kandydata. Ta rozmowa była jakąś totalną porażką. Pani rekrutująca praktycznie się nie odzywała tylko patrzyła w moje CV i robiła dziwaczne miny. Jej pytanie na koniec: "Czy Pani pamięta, wie na jakie stanowisko aplikowała?" było totalnym przegięciem i kpiną ze mnie. Jeżeli na stanowisko zwykłej telefonistki/telemarketera Pani rekrutująca szuka osób na swoje podobieństwo z kilogramem podkładu na twarzy i tipsami (o czym świadczy fakt przyjęcia do pracy pierwszej lepszej kandydatki), nie jest chyba problemem dodanie w ogłoszeniu prośby o przesyłanie CV ze zdjęciem?! Mało tego w ogłoszeniu wprowadzają w błąd, było napisane, że szukają kilkunastu osób, a Pani podczas rozmowy rekrutacyjnej powiedziała mi, że szukają tylko 3 osób. Akurat w to uwierzyłam... Straciłam tylko nerwy i pieniądze na dojazd. Szkoda czasu na rozmowy rekrutacyjne w takich miejscach, tu nie liczą się kompetencje, otwartość na naukę i chęć do pracy.

Dżordż

Trzeba swoją działalność założyć i brak podstawy, tyle w temacie

hyla praca

hyla praca

hyla zakup

Proszę o kontakt do przedstawiciela z rejonu Wrocław koslaw@wp.pl

takaprawda

Telemarketerki są traktowane bez szacunku, zwalniane bez wyjaśnienia powodu zwolnienia w oczy. Wypłaty są częściowe, aby nie sprawiać wrażenia, że niby nie płacą. Gdy próbujesz udowodnić prawdę, nikogo za to odpowiedzialnego nie ma w firmie. Najgorsze miejsce w jakim pracowałam.

biura

a do biura kogo?:)

praca

skontaktuj się z firmą mailowo to się dowiesz czy kogoś teraz poszukują

pracaa

świetna praca dla osób ceniących sobie komfort psychiczny i dobrą atmosferę w pracy jestem zadowolony

Hyla

Chcesz osiągnąć w życiu sukces? Wystarczy, że zaopatrzysz się w figurkę trójnożnej żaby i ustawisz ją zgodnie ze wskazówkami. Chińczycy gwarantują, że trójnożna żaba zapewnia sukces. Sprawdź to!

pkpk

plusy: -wysoka prowizja za sprzedaż -możliwość przekazywania kontaktow z innymi przedstawicielami -ukladasz sobie sam dzien pracy minusy: -odkurzacz jest bardzo drogi stad wiele osob odmawia kupna -czeste szkolenia krzyzujace wyjazdy(usunięte przez administratora) -swego rodzaju akwizytorstwo - po prezentacji wyciaga sie kontakty od ludzi (usunięte przez administratora)

suzana

mnie pracuje się się bardzo dobrze choć byłam pełna obaw, a dziś jestem bardzo bardzo zadowolona, pracy sporo, ale płaca bardzo dobra, wymagają ale tak musi być żeby się działo dobrze to musimy wszyscy razem o to dbać i to mi się najbardziej podoba w Hyla wszyscy razem :) pozdrowionka dla całego zespołu :) a te żabki przed wejściem z bratkami cudniutkie :) tak sobie dziś i jutro moge poszalec mam urlopik :)

szadi
@suzana 12.04.2016 00:21

witam serdecznie. Widziałem w ostatnim tygodniu znowu nowe oferty dla handlowców których podobno w family life bardzo brakuje. Te braki spowodowane są słabą kasą czy czym? bo oferta ne przedstawia się źle

zalanda

tak dobrze to nie ma, gratisowy weekend z Hyla jest tylko dla klientów , dla nas nie ma

Jędrula

ostatnio moi znajomi dostali weekend z Hyla , czy pracownicy firmy tez dostaja taki weekend z Hyla w hotelu za darmo? jeśli tak to co jaki czas ma się taki weekend i komu przysługuje?

zalanda

pracuje od jakiegoś czasu w call center, jest ok , pracy dużo więc zatrudniają kolejne osoby, atmosfera bardzo fajna i zarobki niezłe, nie wtrącają się zbytnio

AKTOPs

jest ok ok ok, ludzie spoko usmiechnięci, atmosfera rewela płaca więcej niż dobra i taki luz ogólny wystarczy robić co trzeba i jest gut

zbych

cudowni ludzie ,wspaniała firma

heniek

Uważam że świetna firma dobrze prosperująca ,dobra atmosfera. godne pieniiądze

kazik

wspaniali ludzie

AKTOPs

byłem dziś pierwszy dzień i powiem wam jest ok !

AKTOPs

od jutra zaczynam prace w serwisie Hyla, ktoś pracował kiedyś , może pracujecie w serwis Hyla w innym mieście co w Poznaniu, warunki proponują bardzo dobre i oferują szkolenia i kursy specjalistyczne w Polsce i za granicą i to na ich koszt, odkurzacz Hyla serwis ma punkt w Poznaniu, kiedy byłem na rozmowie kwalifikacyjnej przysiadłem jak zobaczyłem siedzibe firmy luksus przyjęli mnie zaczynam jutro 8.00 rano zastanawiałem sie czy iść ale jak sprawdzałem opinie pójde jutro i bede wam pisał czy jest ok, czy nie

achas

widać przyjmują, musza mieć duży zbyt skoro przyjmuja tylu przedstawicieli handlowych "Hyla Poland jest częścią międzynarodowego Koncernu Hyla mającego swoje przedstawicielstwa w 65 krajach na świecie. Renomowana marka ciesząca się zaufaniem milionów klientów. Hyla to 25 lat tradycji i doświadczenia oraz ugruntowana pozycja Lidera sprzedaży nie tylko w Polsce, ale i w Niemczech, USA, Francji, Szwajcarii i wielu innych krajach. Jeśli jesteś osobą o optymistycznym usposobieniu, dyspozycyjną, komunikatywną oraz lubiącą pracę z ludźmi, posiadasz doświadczenie zawodowe lub myślisz o zdobyciu pierwszych doświadczeń w sprzedaży – prześlij do nas swój życiorys i list motywacyjny. Sukces Hyla opiera się na sukcesie naszych Pracowników, dlatego proponujemy: - pełną wyzwań i możliwości pracę w jednej z największych firm na świecie - stabilne zatrudnienie, bardzo atrakcyjne warunki finansowe i najwyższe premie od wyników - bezpłatne, skuteczne narzędzia pracy, - środowisko pracy oparte o partnerskie relacje uwzględniające indywidualność pracowników, - bardzo duże wsparcie oraz innowacyjne i stabilne rozwiązania dzięki którym z powodzeniem można zdobywać rynek, - najlepsze szkolenia, podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój / coaching - możliwość samodzielnego planowania czasu pracy - możliwość szybkiej kariery i ciągłego rozwoju zawodowego i osobistego - podróże i udział w międzynarodowych wydarzeniach Hyla - samodzielne planowanie godzin pracy Dołącz do zespołu pracowników Hyla. Zapraszamy kandydatów na stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY / MANAGER pełny etat lub praca dodatkowa Poszukujemy osób: - dynamicznych i ambitnych - wyższe wykształcenie mile widziane choć niekonieczne, - ludzi otwartych o doskonałych umiejętnościach prezentacyjnych, - osób skoncentrowanych na karierze, chcących osiągnąć sukces, - osób posiadających zdolności organizacyjne, Zapewniamy ciągłe wsparcie, dzięki czemu będziesz mógł doskonalić swoje umiejętności i osiągać zamierzone cele. Jeśli jesteś nastawiony na sukces, jesteś właściwym kandydatem na Managera. Wyślij do nas CV już teraz!"

praca

Program Hyla Poland dla kogo? Nasz program daje uczestnikom możliwość nawiązania długoterminowej współpracy, gwarantującej atrakcyjne wyniki finansowe, przy jednoczesnym wsparciu ze strony zespołu Hyla Poland. Dla kogo jest ten program?  Dla Przedstawicieli Handlowych mających lub chcących zdobyć doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej  Dla kilkuosobowych zespołów sprzedażowych odnoszących sukcesy w sprzedaży produktów w kanale sprzedaży bezpośredniej.  Dla menedżerów organizacji handlowych chcących otworzyć własne biuro handlowe i rozpocząć budować stabilny biznes.  Dla ogólnopolskich i regionalnych organizacji sprzedażowych posiadających doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej.  Dla firm zajmujących się sprzedażą w sektorze Premium AGD, chcących zmienić warunki współpracy na korzystniejsze.  Dla wszelkich firm z doświadczeniem w sprzedaży produktów i usług w kanale B2C.  Dla organizacji z mniejszym doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej chcących się specjalizować w sprzedaży produktów Premium AGD . Jak to działa?  Jesteśmy Generalnym Importerem i Dystrybutorem linii produktów Hyla w Polsce co gwarantuje najkorzystniejsze warunki finansowe dla Partnera.  Już po 3-dniowym szkoleniu wstępnym nowi handlowcy mogą rozpocząć sprzedaż. Dlaczego warto?  Dołącz do najlepszych – Hyla to 25 lat doświadczenia na świecie i w Polsce.  Wiedza i doświadczenie wspierają Partnerów - posiadamy unikalną wiedzę i narzędzia do wspierania i budowania sukcesu naszych Partnerów.  Najlepsze produkty – Flagowy produkt Hyla MSPL wygrywa z całą branżą przede wszystkim w kategorii JAKOŚĆ-CENA.  Atrakcyjne wynagrodzenie - w Hyla Polska wiemy, że kluczem do zadowolenia Partnera oraz długotrwałej współpracy jest jego wynik finansowy. Aby poznać szczegóły finansowe współpracy w Programie Partnerskim Hyla Polska skontaktuj się z nami. pozdrawiamy Hyla Poland

praca

Dołączenie do Hyla Poland to najlepszy sposób za zaistnienie lub ustabilizowanie pozycji Twojej firmy na bardzo atrakcyjnym i dynamicznie rozwijającym się rynku sprzedaży. Hyla to produkt z półki Premium. Firma z 25- letnią tradycją na rynku międzynarodowym posiada dla Ciebie unikalną ofertę współpracy i rozwoju. Zapraszamy do współpracy zarówno małe jak i duże firmy z rynku sprzedaży bezpośredniej posiadające doświadczenie w zakresie prezentacji domowych. Oferujemy nawiązanie długoterminowej współpracy gwarantując atrakcyjne wyniki finansowe dzięki ciągłemu wsparciu ze strony Hyla Poland. Oferujemy obecnie najlepszy produkt w branży, szczególnie w kategorii jakość-cena. Jeśli sprzedajesz produkt hylopodobny, czas na oryginał. Tylko w ofercie Hyla atrakcyjne warunki kredytowe dla klientów. Utworzenie specjalnej linii kredytowej dla kupujących sprawiło, że nasza oferta dla Ciebie jest najatrakcyjniejsza na rynku. Jako jedyny i bezpośredni importer Hyla w Polsce możemy Ci zaoferować najkorzystniejsze warunki współpracy.

Zostaw opinię o Family Life Poland sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Family Life Poland sp. z o.o.