Hyla Poland

Opinie o Hyla Poland

Aktualność
„Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.”

– Earl Nightingale

Pomyśl co by się stało gdyby Twoje zarobki były bez ograniczeń – im bardziej się starasz, tym więcej zarabiasz. Praca w sprzedaży z nieograniczonym systemem prowizji zapewnia nie tylko niezależność finansową i realizację marzeń, jest też niesamowitym źródłem satysfakcji.
W Hyla możesz osiągnąć wszystko czego zapragniesz.
Zenek

Jestem bardzo zadowolony, zarobki świetne i ekstra bonusy też :) cały czas coś fajnego się dzieje, a sprzęt do sprzedaży mega!

@Estera

Zapraszamy do zgłoszenia się, w procesie rekrutacyjnym udzielimy wszelkich informacji, pozdrawiamy serdecznie

Jan

Dziękuję firmie za świetne zarządzanie podczas pandemii COVID. Wiemy że w innych firmach są zwolnienia i redukcje wymiaru godzin, obcinka wypłaty i inne problemy. Hyla zarządza wzorcowo, mamy stabilne zatrudnienie i super firmę! Dziękuję

News

Czym jest sprzedaż bezpośrednia? Sprzedaż bezpośrednia to oferowanie towarów i usług bezpośrednio konsumentom, na zasadach kontaktów indywidualnych, zazwyczaj w domu klienta, miejscu pracy lub w innych miejscach, poza stałymi punktami sprzedaży detalicznej. Jest formą sprzedaży detalicznej poza siecią sklepową. Sprzedaż bezpośrednia wymaga osobistej prezentacji produktu. Przedsiębiorstwa sprzedaży bezpośredniej mogą prowadzić działalność, wykorzystując różne formy organizacyjne. Niezależnie od obowiązującego w danej firmie systemu sprzedaży, przedsiębiorstwa mogą wykorzystywać jedną z podstawowych metod sprzedaży: sprzedaż indywidualną, w której oferowane produkty są prezentowane przez sprzedawcę np. w domu potencjalnego nabywcy, tylko jemu, na zasadzie indywidualnego kontaktu; sprzedaż grupową, gdy sprzedawca organizuje pokaz i udziela wyjaśnień grupie potencjalnych nabywców, zazwyczaj w domu osoby, która zaprasza na tę okoliczność znajomych.

News
@News

Hej, czy był ktoś na tej rozmowie na handlowca? Rekrutacje z tego co było napisane miały ruszyć na początku listopada. Ciekawi mnie co jest ewentualnie sprawdzane i po jakim czasie można otrzymać feedback? Jakie warunki są teraz proponowane?

Nowy wpis

Dzień dobry, najbliższy termin nowych rekrutacji to 8 stycznia 2024r. Zapraszamy serdecznie do kontaktu bezpośrednio z biurem, udzielimy wszelkich odpowiedzi. biuro@hyla-net.pl

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Hyla Poland? Umieścili kilka ogłoszeń na GoWork.pl.

YYYYY

Teraz aktualnej oferty dla handlowca nie będzie? Pytam, bo widzę, że uciekła mi jedna z terenu, ze 3 m. temu na linku była dodawana. Czy teraz występuje jakieś zapotrzebowanie? oferty na stronie są poglądowe? Widzę, że jakiś czas temu ktoś jeszcze praca się interesował. teraz jak podeśle się cv to ile tak na oko się czeka? I czy zawsze ma się szanse na rozmowę?

Nowy wpis

@YYYYY

Rekrutacja dla Przedstawicieli Handlowych startuje od 6 listopada. Zapraszamy do wysłania zgłoszenia https://www.hyla-net.pl/kontakt. Prowadzimy również rekrutację on-line. Zapraszamy

Grzegorz

Polecam współpracę! Mam za sobą wieloletnią ścieżkę zawodową i to jest najlepsza firma dla jakiej do tej pory pracowałem. Firmę stworzyli wspaniali ludzie ,którzy dzielą się z nami nie tylko swoim sukcesem ale i pieniędzmi. Rozwój osobisty , szkolenia ,wsparcie kadry zarządzającej ale przede wszystkim wynagrodzenie na bardzo wysokim poziomie . Sprzedaję produkt wysokiej klasy z którego jestem dumny :) Żałuję tylko jednego ,że tak późno tu trafiłem :)

@Grzegorz

Aż duma z produktu, no to wow. A jaka jest prowizja z tego produktu? Jest właśnie prowizja ze sprzedaży czy te wysokie zarobki to sama pensja, a prowizji nie ma wcale? Co składa się na miesięczną kasę??

Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z nami lub z jednym z naszych Dystrybutorów. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące zarobków i nie tylko.

Szymek
@Grzegorz

A potrzebują w tej chwili nowych przedstawicieli? Zastanawiam się właśnie nad zmianą, jeśli dobrze i terminowo płaca to chętnie się przestawię.

Konrad Kraków
@Szymek

Po pierwsze chciałbym ogromnie podziękować szefostwu za zaufanie, a drugi temat to zajefajnie jest i to jest dobra strona mocy:)

Przedstawiciel Handlowy

standard, znalazłem ogłoszenie na PH wysłałem CV i zostałem zaproszony na rozmowę

I tu się zdziwiłem i to pozytywnie. Moje Cv i list motywacyjny były na biurku, nie wiem czy ktoś je czytał. Po Dzień dobry usłyszałem dla nas liczy się człowiek, liczy sie to co sobą reprezentuje i padło pytanie "Czego Pan oczekuje od życia, ale tak naprawdę, co sprawi, że będzie Pan spełniony w życiu zawodowym?" Trochę mnie zatkało, ale co tam pytają to poleciałem na maksa! I nagle usłyszałem ok, świetnie, właśnie takich ludzi jak pan szukamy, żeby to osiągnąć zrobimy tak ..., i tu pojawiła się moja nowa praca z konkretnym planem, zadaniami do wykonania i gwarancją realizacji.

Dinka

Atmosfera świetna, wszyscy się wspierają , a z szefostwem zawsze można się dogadać

Dawno

Pracowałam tam dawno temu na stanowisku sekretarki - to jest jedno z najgorszych moich wspomnień, praca sama w sobie była nawet niezła, obowiązki nie urywały niczego, ale atmosfera stworzona przez szefową była okropna. Błędy popełnione przez nią były twoją winą, nie można było o nic zapytać, błędy były wręcz wykrzykiwane w twarz. Szef z kolei był bardzo miłym człowiekiem. Zarówno ja, jak i współpracująca ze mną osoba nie miałyśmy zbyt dobrego mniemania o szefowej, atmosferze wokół niej i metodach pracy. Cieszę się, że krótko po odejściu znalazłam lepiej płatną i zdecydowanie lepszą pod względem atmosfery pracę.

@Dawno

A jak wyglądają zarobki w firmie? Nie są warte znoszenia tej nieprzyjemnej atmosfery? Sporo pracowników rezygnuje z pracy w firmie z tego powodu co ty?

Witamy! Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby atmosfera w pracy była bardzo dobra. Nie notujemy rotacji na stanowiskach. Systematycznie zwiększamy zatrudnienie ze względu na rozwój firmy. Jeśli ktoś ma do nas jakiekolwiek zastrzeżenia uprzejmie prosimy o przedstawienie się z imienia i nazwiska. Bezimienne wpisy są tylko próbą hejtowania przez bliżej nieokreślone osoby. Aby sprawdzić warunki zatrudnienia i atmosferę w firmie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Zawsze możecie Państwo odwiedzić nas osobiście. Zapraszamy na kawę i pyszne ciasto od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00 Pozdrawiamy serdecznie!

Ogłoszenie na Przedstawiciel Handlowy do Hyla Poland pojawiało się w GoWork.pl, polecacie aplikować?

Zenek

Estera
@Zenek

Czyli to info o zarobkach do kilkunastu tys. to nie bajka? Zapraszają nowych handlowców do współpracy na stronie, ale za dużo tam nie widzę jeśli chodzi o warunki. Ekstra bonusy tzn. jakie? Współpracujecie na działalności czy jakoś inaczej?

@Estera

– Earl Nightingale

W Hyla możesz osiągnąć wszystko czego zapragniesz.
Jankes

Jestem już od jakiegoś czasu PH w Hyla i mam się świetnie! Same pozytywy z mojej strony. Dobry kontakt i pomoc i kasa bardzo dobra. Wcześniej robiłem pokazy zbiorowe, Hyla to zupelnie inna bajka, cieszę się że tu jestem.

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Hyla Poland dla potencjalnych kandydatów? Na GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.

Beka

Jaka jest podstawa wynagrodzenia na stanowisku przedstawiciela handlowego?

Renata

Cześć, w ogłoszeniu na stanowisko Przedstawiciel Handlowy są podane widełki zarobków nawet kilkanaście tysięcy złotych. Czy ktoś serio realnie tyle tam zarabia?

@Renata

Oczywiście że tak, zapraszamy serdecznie.

Magdalena

Hej jestem ciekawa pracy jako Przedstawiciel Handlowy. Czy ma on stałą pensję, czy prowizję, a może to miks? Jak wygląda kasa miesięcznie?

@Magdalena

Witamy! Wszystkie warunki są zawsze opisane w naszych ogłoszeniach. Aby poznać szczegóły pracy proszę wysłać cv i jeśli zostanie Pani zakwalifikowana umówimy się na rozmowę kwalifikacyjną. Po przejściu do drugiego etapu rekrutacji pozna Pani szczegóły. Pozdrawiamy serdecznie.

Czy pracownicy Hyla Poland mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Dziękujemy za zainteresowanie. Jako firma dokładamy wszelkich starań, aby nasi Pracownicy i Współpracownicy mogli również korzystać z przeróżnych form integracji. Nie tylko we własnym gronie, ale również na arenie międzynarodowej. Obecnie powiększamy dział handlowy, w związku z tym zapraszamy do kontaktu.

Stefan

Zauważyłem, że szukacie przedstawiciela handlowego. Byłbym zainteresowany podaną ofertą pracy. Tylko niestety nie mam doświadczenia. Czy mam jakiekolwiek szansę na zatrudnienie?

@Stefan

Witamy! Nie wymagamy doświadczenia, zapewniamy szybkie, bezpłatne wdrożenie i stałe podnoszenie kwalifikacji. prosimy o kontakt - biuro@hyla-net.pl

Jaka umowa obowiązuje w Hyla Poland podczas okresu próbnego?

witamy, podczas okresu próbnego preferujemy umowę zlecenie.

Czesław
@Hyla Poland

Dziękuję za informację. A czy po przejściu okresu próbnego istnieje możliwość pracy w oparciu o umowę o pracę? Mógłbym się też dowiedzieć ile trwa okres próbny w Hyla? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Czesław

Okres próbny to 3 miesiące, później jest umowa o pracę. 3 miesiące to taki optymalny okres po którym obydwie strony umowy już wiedzą, czy im się dobrze razem pracuje.

Myli Pan pojęcia, pracownicy Hyla Poland nie zajmują się sprzedażą. A jeśli chodzi o podatki życzymy Panu żeby płacił Pan jak najwięcej podatku, to by oznaczało, że dużo Pan zarobił. Współpracujemy z innymi firmami B&B, a to jest inna kwestia.

Czy rotacja pracowników w Hyla Poland na Przedstawiciel Handlowy jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 24 września na Bydgoszczak.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Nie dawaliśmy ogłoszenia w takim serwisie, to z pewnością jakaś kopia innego naszego ogłoszenia. Jeśli jednak ktoś z Bydgoszczy jest zainteresowany zapraszamy:)

Aktualność
Lekarze, Uniwersytety i Naukowcy zajmujący się problematyką zdrowia i chorób przenoszonych przez powietrze polecają HYLA!
Jeśli jeszcze nie poznałeś Hyla Defender skontaktuj się z nami.
Obecnie poszukujemy Przedstawicieli Handlowych, praca z Hyla gwarantuje Ci bezpieczeństwo finansowe.
więcej info:
biuro@hyla-net.pl
Elton

Świetna atmosfera, motywacja, nagrody, wyjazdy, kasa zawsze na czas. Najlepsza firma w jakiej do do tej pory pracowałem. I do tego wszystkiego sprzęt który nie ma sobie równych.

Renata
@Elton

Matko, aż nierealnie brzmi ta opinia. Haha. A z tym sprzętem to o co chodzi?

@Renata

Witamy serdecznie! Jest nam niezmiernie miło, że wszystkie nasze wysiłki dla stworzenia przyjaznych miejsc pracy są doceniane, dziękujemy pięknie. Naszym celem jest to, abyśmy wszyscy przychodzili do pracy z radością i mamy nadzieję, że ten cel skutecznie realizujemy. Jeśli chce Pani dowiedzieć się o co chodzi ze sprzętem wystarczy skontaktować się z nami. Pozna Pani sprzęt i zrozumie w czym rzecz.

Zostaw merytoryczną opinię o Hyla Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Hyla Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Hyla Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hyla Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hyla Poland?

Kandydaci do pracy w Hyla Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hyla Poland