Hyla Poland

Poznań

Hyla Poland
5 26

Opinie o Hyla Poland

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Przedstawiciel Handlowy

Hyla Praca dla Przedstawicieli Handlowych Hyla Poland jest częścią międzynarodowego Koncernu Hyla mającego swoje przedstawicielstwa w ponad 70 krajach na świecie. Renomowana marka ciesząca się zaufaniem milionów klientów. Hyla to 25 lat tradycji i doświadczenia oraz ugruntowana pozycja Lidera sprzedaży nie tylko w Polsce, ale i w Niemczech, USA, Francji, Szwajcarii, Austrii i wielu innych krajach. Jeśli jesteś osobą o optymistycznym usposobieniu, dyspozycyjną, komunikatywną oraz lubiącą pracę z ludźmi, posiadasz doświadczenie zawodowe lub myślisz o zdobyciu pierwszych doświadczeń w sprzedaży – prześlij do nas swoje CV. Sukces Hyla opiera się na sukcesie naszych Pracowników, dlatego proponujemy: - pełną wyzwań i możliwości pracę w jednej z największych firm na świecie - stabilne zatrudnienie, bardzo atrakcyjne warunki finansowe i najwyższe premie od wyników - bezpłatne, skuteczne narzędzia pracy, - środowisko pracy oparte o partnerskie relacje uwzględniające indywidualność pracowników, - bardzo duże wsparcie oraz innowacyjne i stabilne rozwiązania dzięki którym z powodzeniem można zdobywać rynek, - najlepsze szkolenia, podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój / coaching - możliwość samodzielnego planowania czasu pracy - możliwość szybkiej kariery i ciągłego rozwoju zawodowego i osobistego - podróże i udział w międzynarodowych wydarzeniach Hyla - samodzielne planowanie godzin pracy Dołącz do zespołu pracowników Hyla. Zapraszamy kandydatów na stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY / MANAGER pełny etat lub praca dodatkowa Poszukujemy osób: - dynamicznych i ambitnych - wyższe wykształcenie mile widziane choć niekonieczne, - ludzi otwartych o doskonałych umiejętnościach prezentacyjnych, - osób skoncentrowanych na karierze, chcących osiągnąć sukces, - osób posiadających zdolności organizacyjne, Zapewniamy ciągłe wsparcie, dzięki czemu będziesz mógł doskonalić swoje umiejętności i osiągać zamierzone cele. Jeśli jesteś nastawiony na sukces, jesteś właściwym kandydatem na Managera. Wyślij do nas CV już teraz! kontakt: www.hyla-net.pl Hyla Praca dla Przedstawicieli Handlowych Hyla Poland jest częścią międzynarodowego Koncernu Hyla mającego swoje przedstawicielstwa w ponad 70 krajach na świecie. Renomowana marka ciesząca się zaufaniem milionów klientów. Hyla to 25 lat tradycji i doświadczenia oraz ugruntowana pozycja Lidera sprzedaży nie tylko w Polsce, ale i w Niemczech, USA, Francji, Szwajcarii, Austrii i wielu innych krajach. Jeśli jesteś osobą o optymistycznym usposobieniu, dyspozycyjną, komunikatywną oraz lubiącą pracę z ludźmi, posiadasz doświadczenie zawodowe lub myślisz o zdobyciu pierwszych doświadczeń w sprzedaży – prześlij do nas swoje CV. Sukces Hyla opiera się na sukcesie naszych Pracowników, dlatego proponujemy: - pełną wyzwań i możliwości pracę w jednej z największych firm na świecie - stabilne zatrudnienie, bardzo atrakcyjne warunki finansowe i najwyższe premie od wyników - bezpłatne, skuteczne narzędzia pracy, - środowisko pracy oparte o partnerskie relacje uwzględniające indywidualność pracowników, - bardzo duże wsparcie oraz innowacyjne i stabilne rozwiązania dzięki którym z powodzeniem można zdobywać rynek, - najlepsze szkolenia, podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój / coaching - możliwość samodzielnego planowania czasu pracy - możliwość szybkiej kariery i ciągłego rozwoju zawodowego i osobistego - podróże i udział w międzynarodowych wydarzeniach Hyla - samodzielne planowanie godzin pracy Dołącz do zespołu pracowników Hyla. Zapraszamy kandydatów na stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY / MANAGER pełny etat lub praca dodatkowa Poszukujemy osób: - dynamicznych i ambitnych - wyższe wykształcenie mile widziane choć niekonieczne, - ludzi otwartych o doskonałych umiejętnościach prezentacyjnych, - osób skoncentrowanych na karierze, chcących osiągnąć sukces, - osób posiadających zdolności organizacyjne, Zapewniamy ciągłe wsparcie, dzięki czemu będziesz mógł doskonalić swoje umiejętności i osiągać zamierzone cele. Jeśli jesteś nastawiony na sukces, jesteś właściwym kandydatem na Managera. Wyślij do nas CV już teraz! kontakt: www.hyla-net.pl Hyla Praca dla Przedstawicieli Handlowych Hyla Poland jest częścią międzynarodowego Koncernu Hyla mającego swoje przedstawicielstwa w ponad 70 krajach na świecie. Renomowana marka ciesząca się zaufaniem milionów klientów. Hyla to 25 lat tradycji i doświadczenia oraz ugruntowana pozycja Lidera sprzedaży nie tylko w Polsce, ale i w Niemczech, USA, Francji, Szwajcarii, Austrii i wielu innych krajach. Jeśli jesteś osobą o optymistycznym usposobieniu, dyspozycyjną, komunikatywną oraz lubiącą pracę z ludźmi, posiadasz doświadczenie zawodowe lub myślisz o zdobyciu pierwszych doświadczeń w sprzedaży – prześlij do nas swoje CV. Sukces Hyla opiera się na sukcesie naszych Pracowników.

Fundacja

Kupiłeś i chcesz oddać? masz taką możliwość !!! Takie prawo ma każdy konsument !!! Nie wiesz jak to zrobić??? Skorzystaj z pomocy Fundacji Daje siebie. www Daje Siebie Com tam znajdziesz więcej szczegółów

anonymous

Baska
@anonymous 06.11.2017 21:58

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Chińska Hyla za 7000 . Pracownicy piszą cały czas dzień i noc pozytywnie komentarze A konkurencja która ma lepsze i tańsze produkty jest przez nich obsmarowana!!! Ale kiedyś Państwu właścicielom skończą się wizyty w Dubaju. Jak można być taką hieną?

Na czym polega praca

Asiulag
@Pytanie 30.08.2017 18:10

gość

Justyna300882
@gość 20.03.2018 22:31

Gość

Przedstawiciele hyla to (usunięte przez administratora) i krętacze zwłaszcza z Podkarpacia gość wysoki i łysy. Nie zapraszać typa do domu bo dużo oferuje a potem znika i nie pojawia się. Za telefonem siedzi jego siostrzyczka i jest nie lepsza. Unikać z daleka oszustów.

Oszukana
@Gość 15.03.2018 11:31

Oni kłamią,że przyjedzie brat a tak naprawdę przyjeżdża przedstawiciel byłam i widziałam ich kartki z których czytają swoje formułki gdy dzwonią do klienta już na dzień dobry kłamią

gość

Hyla Praca dla Przedstawicieli Handlowych Hyla Poland jest częścią międzynarodowego Koncernu Hyla mającego swoje przedstawicielstwa w 65 krajach na świecie. Renomowana marka ciesząca się zaufaniem milionów klientów. Hyla to 25 lat tradycji i doświadczenia oraz ugruntowana pozycja Lidera sprzedaży nie tylko w Polsce, ale i w Niemczech, USA, Francji, Szwajcarii i wielu innych krajach. Jeśli jesteś osobą o optymistycznym usposobieniu, dyspozycyjną, komunikatywną oraz lubiącą pracę z ludźmi, posiadasz doświadczenie zawodowe lub myślisz o zdobyciu pierwszych doświadczeń w sprzedaży – prześlij do nas swój życiorys i list motywacyjny. Sukces Hyla opiera się na sukcesie naszych Pracowników, dlatego proponujemy: - pełną wyzwań i możliwości pracę w jednej z największych firm na świecie - stabilne zatrudnienie, bardzo atrakcyjne warunki finansowe i najwyższe premie od wyników - bezpłatne, skuteczne narzędzia pracy, - środowisko pracy oparte o partnerskie relacje uwzględniające indywidualność pracowników, - bardzo duże wsparcie oraz innowacyjne i stabilne rozwiązania dzięki którym z powodzeniem można zdobywać rynek, - najlepsze szkolenia, podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój / coaching - możliwość samodzielnego planowania czasu pracy - możliwość szybkiej kariery i ciągłego rozwoju zawodowego i osobistego - podróże i udział w międzynarodowych wydarzeniach Hyla - samodzielne planowanie godzin pracy Dołącz do zespołu pracowników Hyla. Zapraszamy kandydatów na stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY / MANAGER pełny etat lub praca dodatkowa Poszukujemy osób: - dynamicznych i ambitnych - wyższe wykształcenie mile widziane choć niekonieczne, - ludzi otwartych o doskonałych umiejętnościach prezentacyjnych, - osób skoncentrowanych na karierze, chcących osiągnąć sukces, - osób posiadających zdolności organizacyjne, Zapewniamy ciągłe wsparcie, dzięki czemu będziesz mógł doskonalić swoje umiejętności i osiągać zamierzone cele. Jeśli jesteś nastawiony na sukces, jesteś właściwym kandydatem na Managera. Wyślij do nas CV już teraz!Hyla Praca dla Przedstawicieli Handlowych Hyla Poland jest częścią międzynarodowego Koncernu Hyla mającego swoje przedstawicielstwa w 65 krajach na świecie. Renomowana marka ciesząca się zaufaniem milionów klientów. Hyla to 25 lat tradycji i doświadczenia oraz ugruntowana pozycja Lidera sprzedaży nie tylko w Polsce, ale i w Niemczech, USA, Francji, Szwajcarii i wielu innych krajach. Jeśli jesteś osobą o optymistycznym usposobieniu, dyspozycyjną, komunikatywną oraz lubiącą pracę z ludźmi, posiadasz doświadczenie zawodowe lub myślisz o zdobyciu pierwszych doświadczeń w sprzedaży – prześlij do nas swój życiorys i list motywacyjny. Sukces Hyla opiera się na sukcesie naszych Pracowników, dlatego proponujemy: - pełną wyzwań i możliwości pracę w jednej z największych firm na świecie - stabilne zatrudnienie, bardzo atrakcyjne warunki finansowe i najwyższe premie od wyników - bezpłatne, skuteczne narzędzia pracy, - środowisko pracy oparte o partnerskie relacje uwzględniające indywidualność pracowników, - bardzo duże wsparcie oraz innowacyjne i stabilne rozwiązania dzięki którym z powodzeniem można zdobywać rynek, - najlepsze szkolenia, podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój / coaching - możliwość samodzielnego planowania czasu pracy - możliwość szybkiej kariery i ciągłego rozwoju zawodowego i osobistego - podróże i udział w międzynarodowych wydarzeniach Hyla - samodzielne planowanie godzin pracy Dołącz do zespołu pracowników Hyla. Zapraszamy kandydatów na stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY / MANAGER pełny etat lub praca dodatkowa Poszukujemy osób: - dynamicznych i ambitnych - wyższe wykształcenie mile widziane choć niekonieczne, - ludzi otwartych o doskonałych umiejętnościach prezentacyjnych, - osób skoncentrowanych na karierze, chcących osiągnąć sukces, - osób posiadających zdolności organizacyjne, Zapewniamy ciągłe wsparcie, dzięki czemu będziesz mógł doskonalić swoje umiejętności i osiągać zamierzone cele. Jeśli jesteś nastawiony na sukces, jesteś właściwym kandydatem na Managera. Wyślij do nas CV już teraz! Hyla Praca dla Przedstawicieli Handlowych Hyla Poland jest częścią międzynarodowego Koncernu Hyla mającego swoje przedstawicielstwa w 65 krajach na świecie. Renomowana marka ciesząca się zaufaniem milionów klientów. Hyla to 25 lat tradycji i doświadczenia oraz ugruntowana pozycja Lidera sprzedaży nie tylko w Polsce, ale i w Niemczech, USA, Francji, Szwajcarii i wielu innych krajach. Jeśli jesteś osobą o optymistycznym usposobieniu, dyspozycyjną, komunikatywną oraz lubiącą pracę z ludźmi, posiadasz doświadczenie zawodowe lub myślisz o zdobyciu pierwszych doświadczeń w sprzedaży – prześlij do nas swój życiorys i list motywacyjny. Sukces Hyla opiera się na sukcesie naszych Pracowników, dlatego proponujemy: - pełną wyzwań i możliwości pracę w jednej z największych firm na świecie - stabilne zatrudnienie, bardzo atrakcyjne warunki finansowe i najwyższe premie od wyników - bezpłatne, skuteczne narzędzi

Zostaw opinię o Hyla Poland - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hyla Poland