Hyla Poland

4.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Hyla Poland

Flex

Pracowałem w korporacji (...) bez wymieniania nazw :) było spoko. Nagle pandemia covid i covid ich błyskawicznie pokonał i mnie też. Ja też zostałem "na lodzie " bez dochodu i bez jakichkolwiek szans. I wysyłałem Cv i wysyłałem i nic, zupełnie nic. Rozmowy kwalifikacyjne kończyły się bardzo miło - kiedy wznowimy zatrudnienie odezwiemy się, i nic. I nagle we wrześniu, jak to zwykle bywa przez przypadek usłyszałem że jest praca w Hyla i jestem! Hyla zawiera dwie silne substancje aktywne :) 1. Fantastyczni, pozytywnie zakręceni ludzie, wszędzie bije pozytywna energia i ja też przy nich zdałem sobie sprawę z tego, że sprzedawanie "odkurzaczy" tj moje miejsce na ziemi. Wiem, Hyla to nie odkurzacz, ale moja mama mówi cały czas "synku my kupiliśmy ten odkurzacz bo nas stać, ale czy inni ludzie też będą kupowali, czy ich będzie stać?" I kupują, bo ich stać! Jest moc! 2. Kasa na czas! dokładnie taka jak była oferowana i zawsze w terminie! To się chwali! Moi znajomi i rodzina mówią że zostałem akwizytorem odkurzaczy. Niech mówią co chcą. Ja teraz zmieniam życie moich Klientów i swoje na lepsze. Jak? To proste, Hyla jest luksusowa i unikalna! kiedy oni mówią - teraz sprzedajesz odkurzacze hahaha- ja nie mówię nic :) tylko się uśmiecham. Jeśli sa jeszcze tacy którzy uważają, że Hyla to odkurzacz, to znaczy że ten rynek nie ma dna! I o to chodzi!

Jan

Dziękuję firmie za świetne zarządzanie podczas pandemii COVID. Wiemy że w innych firmach są zwolnienia i redukcje wymiaru godzin, obcinka wypłaty i inne problemy. Hyla zarządza wzorcowo, mamy stabilne zatrudnienie i super firmę! Dziękuję

News
 Rekomendacja

Czym jest sprzedaż bezpośrednia? Sprzedaż bezpośrednia to oferowanie towarów i usług bezpośrednio konsumentom, na zasadach kontaktów indywidualnych, zazwyczaj w domu klienta, miejscu pracy lub w innych miejscach, poza stałymi punktami sprzedaży detalicznej. Jest formą sprzedaży detalicznej poza siecią sklepową. Sprzedaż bezpośrednia wymaga osobistej prezentacji produktu. Przedsiębiorstwa sprzedaży bezpośredniej mogą prowadzić działalność, wykorzystując różne formy organizacyjne. Niezależnie od obowiązującego w danej firmie systemu sprzedaży, przedsiębiorstwa mogą wykorzystywać jedną z podstawowych metod sprzedaży: sprzedaż indywidualną, w której oferowane produkty są prezentowane przez sprzedawcę np. w domu potencjalnego nabywcy, tylko jemu, na zasadzie indywidualnego kontaktu; sprzedaż grupową, gdy sprzedawca organizuje pokaz i udziela wyjaśnień grupie potencjalnych nabywców, zazwyczaj w domu osoby, która zaprasza na tę okoliczność znajomych.

Stefan Nowy wpis

Widzę, że po okresie próbny podpisywana jest umowa o pracę. Na jaki okres jest podpisywana?

Stefan Nowy wpis

Zauważyłem, że szukacie przedstawiciela handlowego. Byłbym zainteresowany podaną ofertą pracy. Tylko niestety nie mam doświadczenia. Czy mam jakiekolwiek szansę na zatrudnienie?

Nowy wpis

@Stefan

Witamy! Nie wymagamy doświadczenia, zapewniamy szybkie, bezpłatne wdrożenie i stałe podnoszenie kwalifikacji. prosimy o kontakt - biuro@hyla-net.pl

Jaka umowa obowiązuje w Hyla Poland podczas okresu próbnego?

@Pytanie

witamy, podczas okresu próbnego preferujemy umowę zlecenie.

Czesław
@Hyla Poland

Dziękuję za informację. A czy po przejściu okresu próbnego istnieje możliwość pracy w oparciu o umowę o pracę? Mógłbym się też dowiedzieć ile trwa okres próbny w Hyla? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Czesław

Okres próbny to 3 miesiące, później jest umowa o pracę. 3 miesiące to taki optymalny okres po którym obydwie strony umowy już wiedzą, czy im się dobrze razem pracuje.

Nowy wpis

Pracodawca

Myli Pan pojęcia, pracownicy Hyla Poland nie zajmują się sprzedażą. A jeśli chodzi o podatki życzymy Panu żeby płacił Pan jak najwięcej podatku, to by oznaczało, że dużo Pan zarobił. Współpracujemy z innymi firmami B&B, a to jest inna kwestia.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Samodzielny Przedstawiciel Handlowy w Hyla Poland? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Czy rotacja pracowników w Hyla Poland na Przedstawiciel Handlowy jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 24 września na Bydgoszczak.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

@Pytanie

Nie dawaliśmy ogłoszenia w takim serwisie, to z pewnością jakaś kopia innego naszego ogłoszenia. Jeśli jednak ktoś z Bydgoszczy jest zainteresowany zapraszamy:)

Aktualność
Lekarze, Uniwersytety i Naukowcy zajmujący się problematyką zdrowia i chorób przenoszonych przez powietrze polecają HYLA!
Jeśli jeszcze nie poznałeś Hyla Defender skontaktuj się z nami.
Obecnie poszukujemy Przedstawicieli Handlowych, praca z Hyla gwarantuje Ci bezpieczeństwo finansowe.
więcej info:
biuro@hyla-net.pl
Elton

Świetna atmosfera, motywacja, nagrody, wyjazdy, kasa zawsze na czas. Najlepsza firma w jakiej do do tej pory pracowałem. I do tego wszystkiego sprzęt który nie ma sobie równych.

Renata
@Elton

Matko, aż nierealnie brzmi ta opinia. Haha. A z tym sprzętem to o co chodzi?

@Renata

Witamy serdecznie! Jest nam niezmiernie miło, że wszystkie nasze wysiłki dla stworzenia przyjaznych miejsc pracy są doceniane, dziękujemy pięknie. Naszym celem jest to, abyśmy wszyscy przychodzili do pracy z radością i mamy nadzieję, że ten cel skutecznie realizujemy. Jeśli chce Pani dowiedzieć się o co chodzi ze sprzętem wystarczy skontaktować się z nami. Pozna Pani sprzęt i zrozumie w czym rzecz.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Hyla Poland?

Aktualność
HYLA EST to najlepszy sposób na sprzątanie
Czy nadal używasz:
Chemikaliów w Twoim domu?
Worków do odkurzacza?
Filtrów do odkurzacza?
Kilku urządzeń do sprzątania?
Urządzeń powodujących brzydki zapach?
Sklepów Online w poszukiwaniu najnowszych trendów w sprzątaniu?
Pozbądź się tego i zapomnij o wszystkim wspomnianym powyżej!
HYLA EST to wielofunkcyjny produkt, który nie potrzebuje niczego poza wodą.
Jeden produkt:
Żadnych dalszych wydatków.
Żadnych chemikaliów.
Żadnych filtrów.
Darmowa dostawa i instruktaż.
Przetestowany i Certyfikowany jako Produkt Zdrowotny.
Całkowicie Naturalny.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Hyla Poland?

@Pytanie

Wszystko zależy od stanowiska.

Aktualność
Hyla Aera jest sugerowana jako najlepszy nawilżacz i odświeżacz powietrza przez światowej sławy lekarzy i naukowców zrzeszonych w SIMA.
Skuteczność Hyla Aera jest szczególnie istotna w czasie pandemii koronawirusa. Badania wykazały, że dzięki odpowiedniej wilgotności powietrza wszelkie wirusy i bakterie nie unoszą się w powietrzu tylko opadają i dzięki temu znacząco zmniejszamy zachorowalność. Zmniejszamy ryzyko kolejnych zakażeń.
Stosując Hyla Aera możesz korzystać tylko z wody, ale możesz też zastosować swój ulubiony olejek eteryczny Hyla lub AquaFresh.

Aktualność
Ze stylem się rodzisz, albo go masz, albo nie.
J.
Kandydat

Szukam informacji na temat pracy w charakterze konsultanta telefonicznego w ten firmie. Ktoś coś?

Maria
@J.

Nie polecam z całego serca, pracowałam tam miesiąc, wypłaty nie ujrzysz na koncie, gdy zapytasz się innym czy dostały już swoją wypłatę uzyskasz odpowiedz „nie posiadam aplikacji mobilnej a nie mam czasu by się zalogować przez stronę”, na 8h pracy przysługuje Ci 25 minut przerwy. Gdy nie gadasz bo np ktoś nie odbiera słyszysz od koleżanek z zespołu „czemu nie dzwonisz” itp.

@Maria

Witamy serdecznie! Według Kodeksu pracy przerwa w pracy dotyczy osób, które wykonują obowiązki zawodowe przez ponad 6 godzin dziennie. Pracownicy zatrudnieni np. na pół etatu nie mogą więc skorzystać z tego przywileju. Z kolei pracującym w pełnym wymiarze (czyli standardowo 8 godzin dziennie) przysługuje 15 minut wolnego. Co istotne, czas przerwy w pracy 12-godzinnej jest identyczny. Nasze przerwy w pracy są w ogólnie dostępnym grafiku i właśnie uświadomiliśmy sobie że w ciągu 8 h w naszej firmie nie jest to 15 min. , ani 25 min jak Pani pisze, tylko 45 min Dziękujemy za zwrócenie uwagi, ale nie będziemy tego zmieniali. Dla nas istotne jest zaangażowanie i związanie emocjonalne z marką. Wiemy, że jesteśmy w 90% firmą rodzinną i być może ktoś z zewnątrz może być zaskoczony i mieć problem z dostosowaniem się. Jednak wszyscy jak najlepiej staramy się pomagać nowym osobom. Jesteśmy wymagający? Tak, bo to jest nasza Firma, nas wszystkich! Pozdrawiamy serdecznie!

Flex

Aktualność
Na skażone powietrze nie ma szczepionki, jest Hyla! W 2020r w trakcie pandemii covid Hyla została przebadana przez międzynarodowy zespół lekarzy i naukowców zrzeszonych w SIMA. Potwierdzono naukowo i udokumentowano skuteczność  Hyla! Tym samym Hyla wkroczyła do świata medycznego!
Jan

Klient

Jakie to dziwne że piszecie tu o pokazach w hotelu choć oni nie robią pokazów w hotelach. Piszecie ze chiński odkurzacz choć wiadomo że niemiecki. Firma się nie wypowiada, co może być nieco zaskakujące, ale rozumiem to. Zasada -nie karmić trola - jest słuszna. Popieram! Mam Hyla i jestem bardzo zadowolony!

Ka.NikA
Klient

I co z tego że w Chinach skoro tam wszystko powstaje - np iPhony , Samsungi. A to przecież dobre marki nie sądzisz ? Wszystko jest tam produkowane na cały świat. To nie znaczy, że słaba jakość. Denny argument . Mało ktos z wielkich koncernów robi w naszym kraju. Weź to pod uwagę. Pozdrawiam

Karolina

O co chodzi z pakietami finansowymi?

By

Byłem zainteresowany pracą, w ogłoszeniu było, że jest atrakcyjna, wyjazdy, dobre pakiety finansowe. A na miejscu okazało się, że szukają ludzi do robienia pokazów w mieszkaniach. Zarobek jest tylko od sprzedaży odkurzacza. (usunięte przez administratora)

No i
@By

No i co w związku z tym? Masz wybór gdzie chcesz pracować. Mamy wolny rynek. Jak dobrze sprzedasz to zarobisz. Logiczne. Praca jak każda inna.

Kinia

Czy ktoś ma jakieś informacje na temat pracy sekretarki/ekspedientki w siedzibie firmy?

Kol

Za 2450 obecnie jest w McDonaldzie. Netto. Lepiej uczciwie.

Adamus
@Kol

Uważasz że praca w MC jest uczciwa????!!!! Gratuluje

Mirosław

Drodzy użytkownicy przypominam, iż wątek tego tematu dotyczy opinii o pracy w firmie Hyla Poland, a nie o pracy w firmie McDonald’s, dlatego proszę, aby wypowiadać się na temat firmy, której dotyczy dany wątek. Wiecie może, czy firma obecnie normalnie funkcjonuje? W internecie nie można znaleźć żadnych informacji na ten temat.

Mirosław

Skąd masz informacje o funkcjonowaniu firmy Hyla Poland? Może pracuje tam któryś z Twoich znajomych i masz więcej informacji na ten temat? Od długiego czasu w wątku brakuje informacji na ten temat, więc zachęcam do sprecyzowania wpisu. Jak obecnie firma funkcjonuje?

gy
Kandydat
@Kinia

Też jestem tego ciekawa. Ktoś pracował w tej firmie i może coś powiedzieć na ten temat?

Zostaw merytoryczną opinię o Hyla Poland - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Hyla Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Hyla Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hyla Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Hyla Poland?

Liczba opinii klientów firmy Hyla Poland, to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hyla Poland?

Kandydaci do pracy w Hyla Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hyla Poland