Hyla Poland

Poznań

Opinie o Hyla Poland

anonymous

Hyla Praca dla Przedstawicieli Handlowych Hyla Poland jest częścią międzynarodowego Koncernu Hyla mającego swoje przedstawicielstwa w 65 krajach na świecie. Renomowana marka ciesząca się zaufaniem milionów klientów. Hyla to 25 lat tradycji i doświadczenia oraz ugruntowana pozycja Lidera sprzedaży nie tylko w Polsce, ale i w Niemczech, USA, Francji, Szwajcarii i wielu innych krajach. Jeśli jesteś osobą o optymistycznym usposobieniu, dyspozycyjną, komunikatywną oraz lubiącą pracę z ludźmi, posiadasz doświadczenie zawodowe lub myślisz o zdobyciu pierwszych doświadczeń w sprzedaży – prześlij do nas swój życiorys i list motywacyjny. Sukces Hyla opiera się na sukcesie naszych Pracowników, dlatego proponujemy: - pełną wyzwań i możliwości pracę w jednej z największych firm na świecie - stabilne zatrudnienie, bardzo atrakcyjne warunki finansowe i najwyższe premie od wyników - bezpłatne, skuteczne narzędzia pracy, - środowisko pracy oparte o partnerskie relacje uwzględniające indywidualność pracowników, - bardzo duże wsparcie oraz innowacyjne i stabilne rozwiązania dzięki którym z powodzeniem można zdobywać rynek, - najlepsze szkolenia, podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój / coaching - możliwość samodzielnego planowania czasu pracy - możliwość szybkiej kariery i ciągłego rozwoju zawodowego i osobistego - podróże i udział w międzynarodowych wydarzeniach Hyla - samodzielne planowanie godzin pracy Dołącz do zespołu pracowników Hyla. Zapraszamy kandydatów na stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY / MANAGER pełny etat lub praca dodatkowa Poszukujemy osób: - dynamicznych i ambitnych - wyższe wykształcenie mile widziane choć niekonieczne, - ludzi otwartych o doskonałych umiejętnościach prezentacyjnych, - osób skoncentrowanych na karierze, chcących osiągnąć sukces, - osób posiadających zdolności organizacyjne, Zapewniamy ciągłe wsparcie, dzięki czemu będziesz mógł doskonalić swoje umiejętności i osiągać zamierzone cele. Jeśli jesteś nastawiony na sukces, jesteś właściwym kandydatem na Managera. Wyślij do nas CV już teraz! biuro@hyla-net.pl

radek
@rokosz 05.12.2017 22:41

ph znaczy przedstawiciel handlowy?

baraba
@radek 05.12.2017 22:42

tak przedstawiciel handlowy , byłem tam na rozmowie ale nie mam jeszcze prawa jazdy odpadłem , nie doczytałem w ogłoszeniu a było , nie żałuje że poszedłem widzi mi sie ta firma , decyzja juz zapała robie prawko i zatrdniam się u nich

loop

nie polecam, kasa marna, duzo krzyku, lamanie praw w umowie

@loop 07.04.2016 21:42

kylke

potwierdzam. szefostwo to zabobbonni ludzie, oskubią czlowieka ze wszystkiego, kasa zerowa i nie płaca wszystkiego do zus

@kylke 22.09.2016 15:36

BMB

zabobon i ruska nowobogackość, do zus za pracownika idzie jak za 1/4 etatu. Wyplata na konto tez za 1/4 lub mniej a reszta pod stołem. Zero szacunku dla pracownika- szefostwo to ludzie, którym uczciowość to obce słowo.

@BMB 05.02.2017 19:31

fkdjsskd

Strata czasu! Jechałam świat drogi na rozmowę tylko po to, żeby ją skończyć po 30 sekundach, kiedy okazało się, że praca ma niewiele wspólnego z opisem w ogłoszeniu, a zarobki są o kilkaset zł niższe, niż było w opisie.

@fkdjsskd 05.09.2017 12:15

@fkdjsskd 05.09.2017 12:15

@anonymous 05.11.2017 22:11

@anonymous 14.11.2017 07:51

@anonymous 05.11.2017 22:11

@anonymous 05.11.2017 22:12

Prawda

Na wyciskaniu odkurzacza za 7 klocków . Odkurzacz może nie najgorszy, ale firma masakra. Wystarczy wpisać w historie Poznań ul. Starołècka 129 i wszystko jasne.. oszukali wszystkich przedstawicieli których mieli. Dlatego została ich garstka ok 20 w całej Polsce. Taka z nich potęga..

Na czym polega praca

praca

Zostaw opinię o Hyla Poland - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hyla Poland