3 Dodaj opinię
3 30 226 5 1

Opinie o KARIERA ZDROWIT S.A.

aggi Nowy wpis

Nie polecam.

Tak1Nie

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Zdrowit?

Tak1Nie3

@Pytanie

Dzień dobry, Ponieważ Zdrowit się rozwija i ulega różnym transformacjom to nie ma jednego stylu zarządzania. W ostatnim okresie postawiliśmy na styl trenerski, w którym liderzy koncentrują się na słabych i mocnych stronach każdego członka zespołu i wspierają jego rozwój. Ponieważ Zdrowit rozwija się w oparciu o budowane przez lata relacje wspólnej pracy mamy wiele przykładów stosowania stylu afiliacyjnego. Ten styl zarządzania nastawiony jest na budowanie współpracy i zrozumienia w zespole. Pozdrawiamy serdecznie Zdrowit.

Tak6Nie4
aggi Nowy wpis
@KARIERA ZDROWIT S.A.

Nie wierzę w to, co czytam.

Tak1Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie KARIERA ZDROWIT S.A.? 19 stycznia na portalu GoWork.pl  pojawiło się ogłoszenie na Farmaceuta. Ktoś z Was aplikował?

paula_de

Dzień dobry, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku Dermoknsultantki. Jak kształtują się zarobki na powyższym stanowisku?

Tak2Nie
Nowy wpis

@paula_de

Witam, Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy, ogólny profil stanowiska, zakres obowiązków został przedstawiony w ogłoszeniu, po bliższe szczegóły dotyczące stanowiska pracy, wysokości wynagrodzenia zapraszamy do korespondencji mailowej -praca@aptekizdrowit.pl, Pozdrawiamy:)

Tak1Nie1
Kasia

Polecam prace w aptece Zdrowit. Bardzo dobre zarobki dodatkowo różne benefity. Pracuje w tej firmie od dwoch lat i jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam

Tak2Nie4
Monika1212

Dzień dobry, chciałabym z całego serca polecić pracę w Zdrowicie. Rozmowa kwalifikacyjna na wysokim poziomie, sprawna komunikacja w związku z zatrudnieniem, atrakcyjne Pakiet Ok System oraz dodatkowe benefity, wynagrodzenia na satysfakcjonującym poziomie. Mam nadzieję, że współpraca będzie nadal na wysokim poziomie. POLECAM !!!! :-)

Tak7Nie11
Mr Zorro,

Polecam,

Tak8Nie9
Gabriela
@Mr Zorro,

@Mr Zorro, Cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy w Zdrowit. Możesz nam trochę rozwinąć swoją wypowiedź, dlaczego polecasz pracę w tej firmie? Czy w Zdrowit można liczyć na jakieś benefity? Z góry dziękuję.

Tak6Nie6
CrazyBoy

Witam, Czy na terenie Rybnika prowadzicie czy planujecie Państwo rekrutacje? Jestem zainteresowany stanowiskiem magistra, Dziękuje,

Tak8Nie1

@CrazyBoy

@crazyboy Witam serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami pod adresem: praca@aptekizdrowit.pl, proszę o przesłanie swojego CV, skontaktujemy się w celu umówienia na spotkanie rekrutacyjne. Pozdrawiamy Zdrowit

Tak4Nie1
Bogusia

Pracuje od kilku dobrych lat, Właściciele z ogromnym szacunkiem zwracają się do wszystkich pracowników, Otrzymuje pełne wsparcie we wszystkich sytuacjach czy to działu HR, czy marketingu, jak również koordynatora. Praca daje rozwój i ogromną satysfakcję,

Tak11Nie11
M.

Polecam, Rodzinna atmosfera, Wynagrodzenie na czas, Możliwość rozwoju, Work - life balance,

Tak9Nie7
M. <3
@M.

M. podpisuje się pod Twoja opinią! Warto tworzyć swoją przyszłość ze Zdrowitem,

Tak7Nie8
Fitbody

Czytam komentarze i nie wierzę (...) albo te opinie pisze konkurencja, albo osoby które otrzymały wypowiedzenie. Rozumiem, ludzie mają tendencje do narzekania, ale żeby pisać takie rzeczy!? Pracowałam już w kilku firmach farmaceutycznych i na ich tle Zdrowit wygląda co najmniej poprawnie, a powiedziałabym nawet, że dobrze. Polecam,

Tak10Nie6
Donut

Witam wszystkich, Obecnie w firmie Zdrowit odbywam dwuletni staż, Jestem pozytywnie zaskoczona, ponieważ od razu otrzymałam umowę o pracę. Chciałabym podkreślić, iż dopiero wchodzę na rynek pracy. Atmosfera bardzo rodzinna, pełne wsparcie kierownika Apteki. Pozytywnie, Polecam,

Tak14Nie6

@Donut

@Donut dziękujemy za Pani opinię. Jest nam niezmiernie miło, że dobrze się Pani czuje u Nas w firmie. Pozdrawiamy serdecznie Zdrowit

Tak14Nie2
Donut
@KARIERA ZDROWIT S.A.

To ja dziękuję, że dostałam szansę na odbycie stażu :) I możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji pod okiem najlepszych

Tak10Nie3
Zakrecona
@Donut

Ja również szukam miejsca w którym mogłabym odbyć staż, Od początku stażu jest umowa o prace? Jak można składać aplikacje?

Tak6Nie3
#szykającapracy
Nazwa działu: Handlowy

Witam wszystkich byłych i obecnych pracowników, Widziałam ogłoszenie o pracę dotyczące stanowiska Młodszy Specjalista ds. zamówień, bardzo proszę o informację z obecnych lub byłych pracowników jak się Państwu pracuje w firmie? czy są jakieś standardy? wynagrodzenie? czy bonusy pozapłacowe? Atmosfera? Będę wdzięczna, @Ruda

Tak10Nie1
#REDLIPSTICK
@#szykającapracy

Pracuje w firmie od roku, Atmosfera w centrali (Piekary Śląskie), bardzo rodzinna. Wstępne szkolenie i pełne zaangażowanie zespołu, Benefity pozapłacowe: OK System czy Prywatne Ubezpieczenie, Wynagrodzenie ja jestem zadowolona, ale to kwestia indywidualna. Myślę, że wszystko zależy od doświadczenia i zdolności negocjacyjnych :) #polecam

Tak10Nie3
Mama
@#REDLIPSTICK

Jestem obecnie na urlopie macierzyńskim, Prace w centrali wspominam bardzo, ale to bardzo ciepło :) Rodzinna atmosfera, Jeśli szukasz normalnego Pracodawcy to warto aplikować

Tak7Nie2
@#REDLIPSTICK

Fajnie że jesteś zadowolona ze swojej pracy i napisałaś dlaczego warto pracować w Zdrowit. Powiesz może jak firma zapatruje się na ludzi bez doświadczenia, czy tacy pracownicy również są poszukiwani?

Tak6Nie

@Adrian

Witaj Adrianie, Myślę, że warto wysłać aplikację, Próbować! (...) bo świat należy do wyłącznie do odważnych ludzi :)

Tak6Nie2
Kawunia

Również nie polecam tej sieci aptek. Pracowałam w tej firmie ponad 6 lat i na dobre mi wyszła zmiana pracodawcy, bardzo długo się zastanawiałam nad daniem wypowiedzenia ,ale to była jednak dobra decyzja. Niestety w dzisiejszych czasach człowiek nie wyżyje z prestiżu białego fartucha i marnych zarobków pokroju prawie najniższej krajowej. Z tego co wiem to Apteki również wydłużyły swoje godziny pracy- co dla mnie jest śmieszne ponieważ każdy pracownik ma swoje życie prywatne i siedzenie do 20 w soboty i w niedziele to moim zdaniem porażka. (usunięte przez administratora)Nie wspominając o zamowieniach pakietowych gdzie czasem przychodziło po 30 kartonów syropów itp. Kolejna kwestia to wygląd farmaceuty - swojego czasu pamiętam jak mozna bylo nosić wybrane kolory paznokci, bo kierownik później robił wywody na ten temat ????. Obowiązek noszenia chustki na szyjach niczym obroży u psa to też spoko sprawa w szczególności w kwietniu gdy na podwórzu było +26°. Brak mowy o nadgodzinach o własny urlop trzeba bylo sie prosić,bo ktoś szedł na L4 i cały grafik szlak trafiał. Jedyny plus to wypłata na czas i w sumie to tyle.

Tak12Nie6
@Kawunia

W Twojej opinii zastanowiło mnie to, co napisałaś o zarobkach, które oferuje sieć aptek Zdrowit. Chciałbym zweryfikować dokładnie ich wysokość. Napisałaś, że nie są one zbyt wygórowane, jednak nie wspomniałaś nic o ewentualnych dodatkach. Czy takowe występowały za czasów Twojego zatrudnienia?

Kawunia
@Adrian

Dodatki ,to parę stówek premii (nie myślcie ,że to były kokosy, premia nie była przelewana na konto) no i oczywiście kase się dostało ,jeśli wyrobiona była LOP ,co nie było łatwą sprawą ,bo ilość tego dziadostwa była zastraszająca . Jeśli brałeś UŻ lub nawet jeden głupi dzień L4 na dziecko to premia była automatycznie zabierana . Taka oto super wizja pracy w tej sieciówce.

Tak10Nie1

@Kawunia

@Kawunia dziękujemy za podzielenie się opinią. Jednocześnie jest nam przykro, iż tak źle wspomina Pani pracę w jednej z Naszych aptek. Odnosząc się do kwestii wynagrodzenia. Po pierwsze jest to sprawa indywidualna (dla jednej osoby wartość wynagrodzenia jest zadowalająca dla drugiej nie). Po drugie, jeśli w Naszej firmie pracowała Pani tak długi okres czasu, to Pani wynagrodzenie wzrastało na przestrzeni lat (dotyczy to każdego pracownika). Po trzecie długość Pani zatrudnienia świadczy o zadowoleniu, bo jeśli byłoby aż tak źle to już po kilku miesiącach zmieniłaby Pani pracodawcę. Jesteśmy, firmą, która stara się zapewnić jak najlepsze warunki pracy dla wszystkich naszych pracowników. Jesteśmy otwarci na dialog i wyjaśnienie wszelkich spornych kwestii. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami pod adresem: praca@aptekizdrowit.pl Pozdrawiamy serdecznie Zdrowit

Tak3Nie8
Agniecha

Zatrudnienie na minium.Jedna osoba wypada urlop albo choroba i wszystko się sypie.Harówa straszliwa wszystko na wczoraj i wiele zadań jednocześnie.Gigantyczna wciskologia taniego badziewia nawet na Rp. Rozliczanie z wyników.Pacjent jest po to żeby kupować kupować.Jak wciśnież to nawet zarobisz jak nie to spadaj.Rotacja ogromna o czymś świadczy.

Tak13Nie
@Agniecha

Z informacji, które podałaś, wynika, że pracodawca zatrudnia na podstawie umowy najniższej krajowej. Chciałbym zweryfikować, jak wyglądają dodatki do wynagrodzenia w tym miejscu pracy? Jest to ważne, ponieważ aspekt wynagrodzenia jest kluczowy dla większości kandydatów. Przedstawisz szczegółowo, jak to wygląda? Będę wdzięczny.

@Adrian

Jak sobie wynegocjujesz.Ale wymagania ogromne o tym dowiadujesz się później.Nie polecam.

Tak6Nie
@Agniecha

Będziesz tak uprzejma i rozwiniesz swoje zdanie o wysokich wymaganiach pracodawcy wobec zatrudnionego pracownika? Chciałbym konkretnie dowiedzieć się, czego wymaga pracodawca. Dzięki temu będzie można lepiej przygotować się przed podjęciem zatrudnienia w tej firmie. Mogę liczyć na Twoją dalszą pomoc?

TakNie5

@Agniecha

@Agniecha dziękujemy, za poświęcony czas na podzielenie się swoją opinią. Jest nam niezmiernie przykro, że ma Pani takie doświadczenia z pracy w jednej z naszych aptek. Jesteśmy rodzinną Firmą, każdego pracownika staramy się traktować indywidualnie. Głównym celem i misją Naszej firmy jest polepszanie jakości i ochrony zdrowia Pacjentów, poprzez dostęp do szerokiej oferty produktów farmaceutycznych. Naszym priorytetem jest dbanie o każdego z naszych pracowników, poprzez zagwarantowanie mu jak najlepszych warunków pracy. Trudno jest nam się odnieść do dość ogólnych zarzutów. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami pod adresem: praca@aptekizdrowit.pl w celu wyjaśnienia wszystkich w/w zarzutów. Pozdrawiamy serdecznie Zdrowit.

Tak3Nie8
Anna
@Adrian

@Agniecha pracuje od 10 lat w jednej z Apteki Zdrowit, Jestem bardzo zadowolona z warunków pracy, Gwarantowane jest wynagrodzenie podstawowe plus premie, Dodatkowo liczne dodatki pozapłacowe,

Tak3Nie7
Niezadowolona

Byłam ostatnio na rozmowie o pracę i niestety jestem zniesmaczona tym co jest opisane w ofertach pracy,a z tym co jest oferowane w rzeczywistości. Zaproponowali mi jako technikowi po stażu (usunięte przez administratora).plus premie (usunięte przez administratora)Nie ma żadnych dodatków do Kart Multisport (usunięte przez administratora)Zaproponowali mi pracę w jednej z ich większych Aptek na Śląsku,ktora jest otwarta przez 7 dni w tygodniu i jestem w szoku,że niedziele są nie płatne osobno,gdzie w innych sieciach aptek są wypłacane. Troszeczkę szacunku dla pracownika. Weszłam z ciekawości do tej apteki gdzie zaproponowano mi posadę i nie wierzyłam własnym oczom. Stanowiska były jedne przy drugim 7,8 okienek a cala ekspedycja wynosiła może 30m2. Jestem naprawdę zniesmaczona firmą i jej standardami.

Tak11Nie1

@Niezadowolona

@Niezadowolona dziękujemy za opinię. jesteśmy zaniepokojeni Pani zarzutami wobec Naszej firmy. Po dokładniej analizie Pani wiadomości, pragnę poinformować, że osoby odpowiedzialne za rekrutacje w Naszej firmie i upoważnione do ustalania warunków zatrudnienia nie prowadziły w ostatnim czasie rekrutacji na wyżej wymienione stanowisko. Jesteśmy rozwijająca się rodziną firmą, która szanuje i troszczy się o swoich pracowników, oferujemy nieodbiegające od rynkowych/konkurencji stawki wynagrodzeń. Istnieje również możliwość negocjacji indywidualnej stawki. Staramy się zapewnić swoim pracownikom jak największy komfort pracy. Pragniemy wyjaśnić źródło odbiegających od rzeczywistości informacji, jak również rozwiązać wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Nami pod adresem: praca@aptekizdrowit.pl Pozdrawiamy serdecznie Zdrowit

Tak2Nie5
Agniecha

Uwaga !Administrator usuwa nie pochlebne opinie i blokuje na Facebooku.

Tak7Nie
 Rekomendacja

TakNie
Dominika

Co prawda to wątek dotyczący oddziału firmy firmy w Piekarach Śląskich, a nie w Łodzi (bądź okolicach), ale dobrze, iż zechciałaś podzielić się swoimi uwagami. Martwi fakt, że - według Ciebie - personale medyczny firmy Zdrowit zajmuje się także sprzątaniem. To oczywiście nie powinno mieć miejsca. Nie jest jednak jasne, z jakiej perspektywy się tu wypowiadasz. Jesteś tam zatrudniony?

TakNie2
Buczusia

Co ty pleciesz?nieudolnosc technikow jest ogromna...

Tak9Nie2
Ann
@Buczusia

Zostań najpierw tym technikiem a później szczekaj o ich nieudolności. Jak kończyłam jeden z Medyków na Śląsku kilka lat temu to szkołę skończyło 40% grupy początkowej na studiach później było podobnie, wic nim zaczniesz szczekać na temat kogokolwiek najpierw spójrz w lustro.

Tak6Nie1

Buczusia
@Ann

Nie muszę zostać technikiem po szkółce bo jestem magistrem farmacji.Szczekać tez nie będę bo do niskiego poziomu sie nie znizam..

Tak6Nie3

Siguel
@Buczusia

Proszę wziąć pod uwagę, że nie każda młoda osoba po skończonej szkole średniej ma możliwość studiować dziennie 5,5 roku pozostając na utrzymaniu rodziców. Jestem technikiem po dwuletniej państwowej szkole i nigdy nie równałabym mojej wiedzy z magistrem, aczkolwiek Pani swojej wiedzy w aptece nie wykorzystuje w pełni, jedynie szczątkowo. Apteka to jedynie ogon farmacji, gdzie technik z doświadczeniem może spokojnie polecać pacjentom leki na biegunkę, zaparcia czy kaszel. Dziękuję Bogu za to, że w aptece w której pracuję nie ma sfrustrowanych magistrów, pracujemy razem. I życzę tego każdemu.

Tak23Nie

Ja
@Buczusia

Haahaha MGR BUCZUSIA!!! Zaraz padne ze śmiechu????????????. Chcialabym widziec MGR BUCZUSIĘ robiącą np kleinę cynkową lub plaster nostrzykowy. Wciskać gnioty lub tłumaczyć Pacjentowi wyższość loperamidu nad węglem czekając az ten narobi w majtki to każdy potrafi. Pracuje juz 23 lata w zawodzie i spotkac normalnego i pracowitego mgr to jak wygrac milion w lotto.

Tak7Nie
Dominika
@Ja

Nie jest to forum przeznaczone do prowadzenia dyskusji o takim charakterze. Musisz zdawać sobie sprawę, że wchodzą tu osoby poszukujące rzetelnych informacji o tym pracodawcy i w związku z tym należy im pomóc. Dlatego też namawiam Cię do pozostawienia tu konstruktywnej opinii na temat tego, jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie Zdrowit. Jak doświadczony pracownik na pewno wiesz, jakie są możliwości rozwoju i ścieżka kariery w tym przedsiębiorstwie. Zechcesz powiedzieć nam coś o tym?

Tak1Nie1

HaniaDzikaBania

Witam, jakie dodatki socjalne oferuje apteka i ile zarabia technik ze stażem?

Tak16Nie2
Anonim
@HaniaDzikaBania

Nie ma socjalu, tylko pakiet ok system. Cos takiego jak socjal nie istnieje. Nie wiem po co takie glupoty wypisuja w ogloszeniu skoro mijaja sie z prawda

Tak14Nie
Jan
@Anonim

Skoro rzekomo nie ma żadnych dodatków socjalnych, to może mógłbyś napisać, jak kształtuje się wynagrodzenie za pracę w firmie Zdrowit? Dla wielu osób jest to kluczowy czynnik, który decyduje o potencjalnym zatrudnieniu, więc zachęcam, abyś napisał, jak to dokładnie wygląda. Swoją odpowiedzią pomożesz wielu osobom odwiedzającym to forum.

TakNie3

Damian

Firma Zdrowit poszukuje aktualnie pracowników na wiele różnych stanowisk. Wśród mich są: magister farmacji oraz technik farmacji. Jest to dobra okazja dla osób, które dotychczas rozważały w przeszłości pracę na tych stanowiskach, jednak z uwagi na pełną kadrę pracowników brakowało tego typu ogłoszeń. Czy ktoś z Was rozważa aplikowanie na któreś z tych trzech stanowisk?

Tak2Nie2
Pracownica

Z pracy w Aptece Zdrowit jestem zadowolona.

Tak9Nie10
a ja nie
@Pracownica

i mam pytanie : kto pisze takie książkowe -wyrecytowane opinie??? zastanówcie się czytelnicy. Ja coś o tym dobrze wiem.

Tak19Nie

Daria

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki dla kandydata przed rozmową?

Tak4Nie1
Bożena

@Pracownica możesz coś jeszcze dodać ze swojej strony? Twój komentarz niewiele nam wyjaśnia. Polecasz firmę Zdrowit pod kątem atmosfery, benefitów pozapłacowych, a może możliwości awansu? Komentujmy zgodnie z regulaminem serwisu.

Pracownia
@Bożena

@Bożena- jestem zadowolona z pracy z firmy Zdrowit - personel i atmosferę która sami budujemy jest fajna. Wynagrodzenie jest atrakcyjne jak i wszystkie dodatki socjalne. Możliwość awansu wydaje mi się że jest brana pod uwagę patrząc na to - stanowisko magistra zostaje awansowane na kierownika.

Anka

Bożenko odpowiem Ci tak:)...angażując się w pracę, wykazując chęci i realizując założenia w codziennej pracy jestem zadowolona z mojego zarówno wynagrodzenia, jak i atmosfery panującej w pracy na co dzień:)

TakNie6

Bożena

@Anka, widać, że masz pozytywną opinię o swojej pracy w aptece Zdrowit. Napisałaś, że jesteś odpowiedzialna za wiele obowiązków w tym miejscu pracy. Czy pracodawca za widoczne wyniki i zaangażowanie nagradza Cię, np. wypłacając premię? Możesz wypowiedzieć się zarówno w tej kwestii jak i o ewentualnych podwyżkach?

Anka

Pracowałam w kilku aptekach i mam porównanie co do warunków, atmosfery. W Zdrowicie trafiłam na Aptekę w której liczy się praca zespołowa, relacje z przełożonym mogę określić jako dobre, od początku wiedziałam na co mogę liczyć jeśli chodzi o wynagrodzenie, czas pracy, grafik. Pracy jest dużo, obowiązków także ale wszystko zależy od nastawienia i chęci. Duży plus, ze po zakończonym urlopie macierzyńskim wróciłam do pracy i mogę dalej pracować jak przed ciążą.

Tak1Nie6

Kasia

W Zdrowicie jestem prawie 2 lata, pensje zawsze na czas, fajne szkolenia, czas pracy i dni wolne do dogadania z Kierownikiem

Tak1Nie7

Justyna

Widziałam ofertę pracy dla farmaceuty, może podpowiecie coś o rekrutacji?

TakNie

@Justyna

Zapraszamy do wysłania CV na adres: praca@aptekizdrowit.pl, w tytule proszę podać nazwę stanowiska, na które Pani aplikuje. Po otrzymaniu Pani CV zostanie ono przeanalizowane przez Dział HR i w przypadku naszego zainteresowania Pracownik Działu Zasobów Ludzkich skontaktuje się z Panią aby ustalić termin rozmowy kwalifikacyjnej. Na spotkaniu przedstawione zostaną szczegółowe warunki i oferta zatrudnienia,

Tak2Nie3
Farmaceutka

W mojej aptece pracuje się dobrze, wynagrodzenie i atmosfera w porządku a praca taka, jak wszędzie

TakNie6

Zostaw opinię o KARIERA ZDROWIT S.A. - Piekary Śląskie

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie