Zdrowit

Opinie o Zdrowit

Filtruj opinie po kryteriach:

Damian
 Opinia

Firma Zdrowit poszukuje aktualnie pracowników na wiele różnych stanowisk. Wśród mich są: magister farmacji oraz technik farmacji. Jest to dobra okazja dla osób, które dotychczas rozważały w przeszłości pracę na tych stanowiskach, jednak z uwagi na pełną kadrę pracowników brakowało tego typu ogłoszeń. Czy ktoś z Was rozważa aplikowanie na któreś z tych trzech stanowisk?

HaniaDzikaBania
 Opinia

Witam, jakie dodatki socjalne oferuje apteka i ile zarabia technik ze stażem?

Tak14Nie
Pracownica
 Opinia

Z pracy w Aptece Zdrowit jestem zadowolona.

Tak7Nie3

a ja nie
@Pracownica 21.06.2018 07:18

i mam pytanie : kto pisze takie książkowe -wyrecytowane opinie??? zastanówcie się czytelnicy. Ja coś o tym dobrze wiem.

Tak12Nie

Daria
 Opinia

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki dla kandydata przed rozmową?

Tak4Nie

Bożena
 Opinia

@Pracownica możesz coś jeszcze dodać ze swojej strony? Twój komentarz niewiele nam wyjaśnia. Polecasz firmę Zdrowit pod kątem atmosfery, benefitów pozapłacowych, a może możliwości awansu? Komentujmy zgodnie z regulaminem serwisu.

Pracownia
@Bożena 17.07.2018 14:01

@Bożena- jestem zadowolona z pracy z firmy Zdrowit - personel i atmosferę która sami budujemy jest fajna. Wynagrodzenie jest atrakcyjne jak i wszystkie dodatki socjalne. Możliwość awansu wydaje mi się że jest brana pod uwagę patrząc na to - stanowisko magistra zostaje awansowane na kierownika.

Opinia

Bożenko odpowiem Ci tak:)...angażując się w pracę, wykazując chęci i realizując założenia w codziennej pracy jestem zadowolona z mojego zarówno wynagrodzenia, jak i atmosfery panującej w pracy na co dzień:)

Bożena
 Opinia

@Anka, widać, że masz pozytywną opinię o swojej pracy w aptece Zdrowit. Napisałaś, że jesteś odpowiedzialna za wiele obowiązków w tym miejscu pracy. Czy pracodawca za widoczne wyniki i zaangażowanie nagradza Cię, np. wypłacając premię? Możesz wypowiedzieć się zarówno w tej kwestii jak i o ewentualnych podwyżkach?

Opinia

Pracowałam w kilku aptekach i mam porównanie co do warunków, atmosfery. W Zdrowicie trafiłam na Aptekę w której liczy się praca zespołowa, relacje z przełożonym mogę określić jako dobre, od początku wiedziałam na co mogę liczyć jeśli chodzi o wynagrodzenie, czas pracy, grafik. Pracy jest dużo, obowiązków także ale wszystko zależy od nastawienia i chęci. Duży plus, ze po zakończonym urlopie macierzyńskim wróciłam do pracy i mogę dalej pracować jak przed ciążą.

TakNie1

Kasia
 Opinia

W Zdrowicie jestem prawie 2 lata, pensje zawsze na czas, fajne szkolenia, czas pracy i dni wolne do dogadania z Kierownikiem

TakNie2

Justyna
 Opinia

Widziałam ofertę pracy dla farmaceuty, może podpowiecie coś o rekrutacji?

Pracodawca

@Justyna 01.06.2018 09:04

Zapraszamy do wysłania CV na adres: praca@aptekizdrowit.pl, w tytule proszę podać nazwę stanowiska, na które Pani aplikuje. Po otrzymaniu Pani CV zostanie ono przeanalizowane przez Dział HR i w przypadku naszego zainteresowania Pracownik Działu Zasobów Ludzkich skontaktuje się z Panią aby ustalić termin rozmowy kwalifikacyjnej. Na spotkaniu przedstawione zostaną szczegółowe warunki i oferta zatrudnienia,

Tak2Nie

Farmaceutka
 Opinia

W mojej aptece pracuje się dobrze, wynagrodzenie i atmosfera w porządku a praca taka, jak wszędzie

TakNie1

Pracodawca

Aktualność
Poszukujemy Kandydatów zainteresowanych odbyciem stażu na stanowiskuTechnik Farmacji w następujących województwach:
śląskie, opolskie, łódzkie, małopolskie oraz dolnośląskie.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie Cv na adres:
praca@aptekizdrowit.pl

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 833)."
Tak1Nie
 Opinia

Czemu nic nie piszecie na wątku Zdrowit 2 Apteka Katarzyna Zdebel? Czy to oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

Iza
 Opinia

Świetny pracodawca to i dobrze się pracuje. Jak z atmosferą w pracy, na forum nie jest ciekawie.

Opinia

Co ty pleciesz?nieudolnosc technikow jest ogromna...

Ann
@Buczusia 21.04.2017 22:23

Zostań najpierw tym technikiem a później szczekaj o ich nieudolności. Jak kończyłam jeden z Medyków na Śląsku kilka lat temu to szkołę skończyło 40% grupy początkowej na studiach później było podobnie, wic nim zaczniesz szczekać na temat kogokolwiek najpierw spójrz w lustro.

Tak4Nie

@Ann 27.08.2017 06:31

Nie muszę zostać technikiem po szkółce bo jestem magistrem farmacji.Szczekać tez nie będę bo do niskiego poziomu sie nie znizam..

Tak5Nie

Siguel
@Buczusia 16.12.2017 19:20

Proszę wziąć pod uwagę, że nie każda młoda osoba po skończonej szkole średniej ma możliwość studiować dziennie 5,5 roku pozostając na utrzymaniu rodziców. Jestem technikiem po dwuletniej państwowej szkole i nigdy nie równałabym mojej wiedzy z magistrem, aczkolwiek Pani swojej wiedzy w aptece nie wykorzystuje w pełni, jedynie szczątkowo. Apteka to jedynie ogon farmacji, gdzie technik z doświadczeniem może spokojnie polecać pacjentom leki na biegunkę, zaparcia czy kaszel. Dziękuję Bogu za to, że w aptece w której pracuję nie ma sfrustrowanych magistrów, pracujemy razem. I życzę tego każdemu.

Tak13Nie

Justyna
 Opinia

Maruderzy są wszędzie, swoje frustracje przerzucają nawet na dobre firmy!!

Tak26Nie

anonymous
 Opinia

Pani Gabrysiu, proszę zająć się swoimi sprawami.

mg
 Opinia

ludzie strasznie kiepsko zarabiacie czy naprawde macie 1700 na reke? Pracuje w aptece Słonecznej i mam 2800 na reke i wszystko na papierze!!! Az mi sie wierzyc nie chce ze ktos tak marnie jeszcze placi! u nas tez wymagaja, mamy sprzedawac ich suplementy, ludzi mamy tyle ze az sie nogi uginaja ale za taka kase to moge.

Tak48Nie
Megi
 Opinia

To Dziecino mało wiesz.....o zwolnieniach Dopytaj o aktualnej sytuacji......

Tak8Nie

julia
 Opinia

Wszystko zależy od kierownika . Jak tylko widzi swój interes to będzie się źle pracowało. zarobki każdy się zgadza a potem marudzi. Można zmienić prace. słabo pensje pracy bardzo dużo .

Opinia

A co ten technik soba reprezentuje/umie ze ma takie zadanka finansowe po dwuletniej szkółce???

Tak2Nie

byly pracownik
 Opinia

nie wiem co mi dało tyle cierpliwości, żeby tam staż wytrzymać do końca, personel po prostu dramat, z nielicznymi wyjątkami, co też rzutuje na firmę kogo oni zatrudniają, pracuje gdzie indziej i jest bez porównania

Tak9Nie

Opinia

@maluch Czy Ty rzeczywiście uważasz, że 1700 zł na rękę dla technika to wystarczająco? Gdzie koleżanki w marketach czy na produkcji zarabiają ponad 2200 bez premii? Dajcie spokój... cenicie się jak tania siła robocza.

Tak11Nie

maluch
 Opinia

Moim zdaniem w Zdrowicie pracuje się dobrze tam, gdzie kierownik jest na tyle ogarnięty i nie daje się zostawić z trzema technikami do obstawienia całej apteki. O tym warto porozmawiać przy rozmowie kwalifikacyjnej. No chyba, że kogoś rekrutuje HRowiec zamiast kierownik... Kwestia zarobków, tu niestety na zbyt wiele nie może liczyć ktoś tuż po stażu z małym doświadczeniem. Jednak zarobki kogoś z kilkoma latami doświadczenia są normlane, bez rewelacji. Zazwyczaj proponują część kasy pod stołem, ale podstawa na umowie nie jest bardzo biedna. Do tego system premiowy (minimum 200zł dla każdego do max.600zł, ale to podobno kwota-legenda). Umowę dają od razu na 2-3 lata. Podobno mają zrezygnować z tajemniczego klienta i tych bzdurnych kontrolingów, ale ile w tym prawdy...?

Tak1Nie

Fm
 Opinia

Napisała z kompa firmowego popijając kawkę.

Tak5Nie

E.
 Opinia

Atmosfera wśród pracowników mi się jak najbardziej trafiła (zgrana ekipa). Niestety, niska liczba personelu powoduje, że jest kiepsko z urlopami. Zarobki zbyt niskie jak na technika, który musi ogarnąć pierwszy stół i drugi stół. Na premię składa się wiele czynników, pracownicy wiedzą jak są punktowani, lista nie jest motywująca. Najgorsze jest wprowadzanie pacjenta w błąd (szczególnie gazetki z cenami) Dużo pracy, odpowiedzialności, hasełek "promocja" jak w markecie.

Mimi
 Opinia

Powiem szczerze, że za takie pieniądze - nie warto. Pracy jest dużo. Bardzo dużo, w szczególności, gdy brakuje personelu... Jak chcecie pracowac w Zdrowicie, to od razu odrzućcie na bok wszystkie swoje wyobrażenia o pracy w aptece, a zacznijcie wyobrażać sobie sklep mięsny, albo warzywniak z promocjami. Za taką kasę, to się człowiekowi odechciewa i ma wszystko gdzieś, taka prawda. Jak się poorientowałam, to w biedronce, lidlu czy innym supermarkecie na kasie zarobiłabym wiecej niz w zdrowicie. Odpowiedzialnosc mniejsza, brak wymagan co do wygladu... brak szkolen, brak jakiejkolwiek wiedzy w zasadzie... a po kiego grzyba sie uzerac z ludzmi w aptece, skoro moge robic to samo w biedronce za dwa razy tyle? Tam nie ma list, liderow, promocji rodem z tych filmikow, gdzie sie ludzie o karpia zabijaja... nie ma wiecznej presji i tajemniczych pacjento klientow. Wytłumaczcie mi, dlaczego technicy zggadzaja sie pracowac za marne grosze, skoro pozniej w takim ZDROWICIE robia za wszystkich? Za sprzataczke, za pomoc, za magistra, za technika... a kasy tyle, co kot naplakal.

Tak17Nie1

Opinia

Niestety wbrew pozorom zarobki w Zdrowicie są kiepskie, nieadekwatne do wykonywanej pracy i obowiazkow... ale najgorszy jest brak szacunku do pracownika i traktowania go nie po ludzku tylko jak robota który ma wykonać swoje zadania i koniec! I ta ciągła presja i gnębienie psychiczne( co chwila jakies nowe wymysły koordynatorów). A terminowe wypłacanie kasy to obowiązek każdego pracodawcy wiec nie zaliczam tego do plusów.

Tak14Nie

Mariola
 Opinia

Byłam na rozmowie w aptece Zdrowit zatrudniającej ok 15osob, apteka osiedlowa, otwarta do godz 20.00 w tygodniu, w sobotę do 14.00. HR zaproponował mi pensje 1800zl netto dla technika po 8latach stażu, reszta premia do 600zl pod stołem, jeżeli zaliczysz tajemniczego pacjenta, i wyrobisz kontrakty. HR chwali, że jest to bardzo dobra propozycja, a pracy sporo, ale za to czas szybko leci, a czasem nie ma nawet kiedy zjeść - mówił. Jak kazdy widzi, bardzo słabe warunki pracy jak na tak duża sieciowke, przy tak dużej ilości obowiązków i odpowiedzialności wydawania leków, z której mało kto zdaje sobie sprawę. Jest to bardzo przykre i poniżajace, że w dalszym ciągu są tacy pracodawcy.

Tak19Nie

techniczka
 Opinia

zgadzam się. tam gdzie ja pracowalam premia byla dawana nie wg sprawiedliwej odsprzedazy tylko wg sympatii a ze bylam nowa dostawalm najmniej

Tak11Nie

Zostaw opinię o Zdrowit - Piekary Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zdrowit

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.

Pracowałeś w tej
firmie?
Zostaw opinię!

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie