KARIERA ZDROWIT S.A.

Opinie o KARIERA ZDROWIT S.A.

shift

Zdrowit ma apteki całodobowe?

shift
@shift

I ogólnie jak się zmiany kształtują najczęściej? Wiem, że to zależy na pewno od godzin pracy apteki, ale może jest jakiś ogólny standard?

Ind

W jakich godzinach macie zmiany?

Manto
@Ind

Ale o jakie stanowisko konkretne pytasz? i w jakiej lokalizacji? Niektóre punkty maja inne godziny otwarcia niż inne

Gana
@Ind

apteki sa różnie otwarte

milka Nowy wpis
@Gana

nawet nie wiedziałam, myślałam że to wszędzie jednakowe godziny

FiLEmona Nowy wpis
@Gana

Godziny otwarcia, które można znaleźć w internecie, są aktualne?

Kapkom

Macie może jakieś zdjęcia z biura? Chciałem zobaczyć jak standard wygląda na miejscu? Nie proszę oczywiście o jakąś prywatę, tylko czy na jakichś social albo stronie mogę coś takiego znaleźć? Z góry dziękuję!

Gana
@Kapkom

Nie mam szczerze pojęcia, nigdy nie szukałam. Najszybciej będzie jak sam się rozejrzysz po takich typowych miejscach jak strona albo fb bo mają, niestety nie kojarzę takich zdjęć.

milka Nowy wpis
@Kapkom

ja tez sie nigdy nie spotkalam tak szczerze z takimi fotami

FiLEmona Nowy wpis
@Kapkom

Pewnie biuro jak biuro, nie wiem czy jest to najważniejszy aspekt podczas szukania pracy ale niech będzie.

Zuzka

Witam was wszystkich! :) Są trzy wakaty do obsadzenia tutaj, w Piekarach Śląskich. Chodzi o technika farmacji. Bardzo zainteresowała mnie jedna kwestia dotycząca rozwoju, a mianowicie możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy. Firma deklaruje, że jako jedyni na rynku tworzą indywidualną ścieżkę rozwoju na stanowisku technika farmaceutycznego. Jest też sporo o projektach. Czy ktoś z doświadczonych pracowników może napisać więcej, o co chodzi? Jak to przekłada się na pracę, kwalifikacje?

bajka
@Zuzka

mnie tez ciekawi czy firma organizuje jakies szkolenia?

bajka
@Zuzka

jesli komus zalezy na czasie to warto sie zglaszac? ile taka rekrutacja w calosci trwa zazwyczaj?

Bunda
@bajka

podejrzewam że rekrutacja rekrutacji nie równa ale według mnie dla samej pracy szczególnie jak jesteś w temacie to warto spróbować swoich sił

Bunda
@bajka

moja rekrutacja zamknęła się w okolicy trzech tygodni od wysłania cv

szelka
@Bunda

bez doswiadczenia jest szansa sie tu dostac?

avztik
@szelka

jak bedziesz miec napisane wymagane 2 lata doswiadczanie to wiadomo ze wypadniesz gorzej bez doswiadczenia, ale jesli odbywalas chociaz jakies staże itp to jest rowniez doswiadczenie i to sie liczy

majka
@avztik

zahaczę się i spytam czy tutaj można odbyć staż w takim razie?

majka
@majka

zależy mi na półrocznym stażu już pod koniec moich studiów, więc liczyłabym również potem na stałe zatrudnienie

top
@majka

jeśli chodzi o zatrudnienie po stażu to wiadomo, że najpierw ukończenie studiów jest priorytetem, żebyś otrzymała PWZ :)

M.
@Zuzka

Pracuję już dość długo w jednej z aptek w Gliwicach, więc mogę coś od siebie dodać. Jeśli chodzi o możliwości rozwoju to rzeczywiście przyznam, że nie mam na co narzekać. Na pewno nie czuję, żebym stała w miejscu - wręcz przeciwnie. :) Jako pracownik możesz wziąć udział w projekcie "Lider" i ogólnie to polega na tym, że co roku jest rekrutacja wewnętrzna. Oczywiście każdy może się zgłosić, a sam projekt trwa rok i co miesiąc z tego tytułu organizowane są różne szkolenia. Sama biorę w nim udział, więc osobiście mogę ci to polecić. Przy okazji takim dodatkowym plusem jest to (przynajmniej dla mnie), że dzięki temu poznałam wielu wartościowych ludzi z innych aptek, więc jeśli dla ciebie atmosfera w pracy też jest równie ważna to powinnaś być zadowolona. Pozdrawiam

Okusz
@M.

Co po takim kursie na lidera? Zostajesz jakimś kierownikiem? Czy po prostu zwiekszają ci pensje po zakończeniu szkoleń?

Okusz
@M.

Jak z kontaktem z pracownikami innych placówek poza tymi kursami? Są jakieś spotkania integracyjne czy raczej każda filia sama sobie rzepkę skrobie?

ghost
@Okusz

zeby zostac kierownikiem apteki wymagane jest 5 lat doswiadczenia

voldemort
@ghost

ale czy te 5 lat doświadczenia należy wyrobić pracując tutaj?

jogurtowy szał
@M.

ogólnie to pracownicy z konkretnego punktu maja możliwość jakiegoś takiego bliższego zintegrowania? czasem to jest tak, że niby wszyscy się znają a jednak nie ma takich bliższych okazji żeby się jakoś zakolegować

Marbel
@Zuzka

jest teraz coś w piekarach śląskich aktualnego? nowy rok, nowy ja to i nowa praca by się przydała haha

Tess
@Marbel

Jak wejdziesz na stronę apteki to tam ogłoszenia znajdziesz. Są ogłoszenia z tego co widziałam.

grel

tylko po co szukać na innych stronach skoro mają wszystko na głównej?

azja
@grel

I tak raczej bez roznicy gdzie sie zglosze prawda?

barben

jesteś może z HRu że to wiesz? możesz powiedzieć na co zwracacie największą uwagę podczas rekrutacji?

Jasny jak słońce
@azja

Z doświadczenia wiem, że bez znaczenia gdzie się wysyła, zawsze trafia do pracodawcy

Manto

Też wolę korzystać z pracuj, ale z doświadczenia wiem, że to naprawdę nie ma najmniejszego znaczenia. Ważne, żeby na dobre ogłoszenie odpowiedzieć

Kapkom
@Manto

Czy trzeba było do Was pisać jakiś list motywacyjny?

Zorro
@Kapkom

Podłączam się do pytania, nie ukrywam, że to będzie moja pierwsza poważna praca i akurat w temacie listu motywacyjnego zupełnie się nie orientuję

O co chodzi z tą platformą e learningową, co podają jako benefit w ogłoszeniu Magister Farmacji? To jakoś umożliwia dalszy rozwój w strukturach firmy czy raczej w formie hobby? Szukam miejsca, w którym właśnie będę mogła się rozwijać i to przykuło moją uwage.

Pzdr

Jakiś czas temu zaproszono mnie na rozmowe na stanowisko w biurze, rozmowa przebiegła w miłej atmosferze ale niestety pomimo obietnicy, że będzie kontakt z decyzją nigdy więcej się nie odezwali.

kasprowy
@Pzdr

a długo czekasz? bo do mnie się np dopiero po dwóch tyg odezwali

Jasny jak słońce
@kasprowy

Dwa tygodnie to w sumie spoko terminek, zacząłeś juz pracę? wiesz jak szybko można po decyzji?

kasprowy
@Jasny jak słońce

tak, już tutaj chwilę pracuje i ogólnie zależy jak się dogadasz ale z tego co się orientuje to większość zaczyna prace tak 2/3 tyg po otrzymaniu decyzji

Czakar

Na ile się tutaj w ogóle dostaje pierwszą umowę?

lowe
@Czakar

na początku jest umowa na czas próbny? czy jak to wygląda?

haduk
@lowe

tak obowiązuje okres próbny, zazwyczaj trzy miesiące

@ksiegowa

Nie polecam pracy w księgowości, bardzo duża rotacja pracowników, brak współpracy między zespołami i brak wdrażania, brak profesjonalizmu. Każda dobra księgowa wie co za tym idzie w polskiej rachunkowości i podatkach. Ogłoszenie na księgową i samodzielną już dobre pół roku ukazuje się na pracuj, co niestey wcześniej uszło mojej uwadze. Duży plus za to dla Hr, który od początku do końca naprawdę dobrze postrzegam w zakresie obsługi pracowniczej.

Chciałabym aplikować na technika farmaceutycznego. Jak przebiega rekrutacja. Tzn z ilu etapów się składa? Jest to raczej szybki proces czy trwa długo? Dają. Zniżki na produkty. Jakie to zniżki i na jakie produkty? Dają od razu na start umowę o prace?

Voya

Najprędzej umowa o pracę od początku, a etapy są 2/3. Ciężko mi powiedzieć dokładnie bo nie wiem czy liczyć pierwszą rozmowę telefoniczną.

Kowboj

Jak ja zaczynałem to normalnie uopa dostawałem ale na caly etat

Dorota
@Voya

A na jak długo dostaje się tę pierwszą umowę? Jesteś w stanie napisać, na czym polega każdy z etapów rekrutacji? Ile ogólnie trwa ta cała rekrutacja?

starosta
@Kowboj

a jest opcja dostać inną umowę niż uop?

Ney

Jak wspominasz rekrutację swoją? Sprawnie i konkretnie czy jednak dłuższa rozmowa?

Trzeci
@Ney

U mnie było sprawnie, nie jakoś super krótko, ale bez zbędnego przedłużania

samw
@Ney

u mnie ta rozmowa na bank nie trwała dłużej niż pół godziny, sprawnie to szło, same konkrety raczej bez owijania

@samw

Okej, rozmowa sprawnie, a jak z całą resztą? Powiedz, ile w Twoim przypadku trwał cały proces rekrutacji. Po jakim czasie należy spodziewać się feedbacku?

azja

Ile czekales zanim zaprosili cie na rozmowe? Dalo sie dogadac jesli chodzi o termin?

nowa pracownica

Zatrudniłam się tu niedawno i póki co sobie chwalę, ale o samej pracy to może wypowiem się kiedyś przy okazji jak tu trochę popracuję, natomiast co na duży plus to sam proces rekrutacji. Rzeczowo, konkretnie, bardzo przyjazna atmosfera, uzyskałam odpowiedzi na wszystkie zadane pytania.

mirka
@nowa pracownica

to dobrze, bo ja właśnie jestem przed rekrutacją i się stresuje, ale jak mówisz, że spoko, to mam nadzieję, że właśnie tak będzie ;)

joker
@nowa pracownica

o co pytali na rozmowie?

faruga
@nowa pracownica

ta rekrutacja była do apteki czy na stanowiska biurowe?

nowa pracownica
@joker

wiesz co no raczej takie klasyczne pytania, wykształcenie, doświadczenie, oczekiwania i opowiedzieli też o firmie, warunkach, itp.

frau

a ma ktoś doświadczenia z rekrutacją na biurowe?

fransłaa

im wyższe stanowisko tym poziom trudności wzrasta, moim skromnym zdaniem ;)

Maria
@nowa pracownica

może kiedyś jeszcze wrócisz na forum i dasz znać jak ta praca finalnie, a jak nie to może ktoś inny chciałby się wypowiedzieć? wczoraj wysłałam CV na magistra farmacji i nie wiem za ile mogę spodziewać się ewentualnego odzewu :)

Maria
@nowa pracownica

przy okazji jeszcze zapytam, benefity wymienione w ogłoszeniu przyznawane są pewnie po okresie próbnym? ich ilość po prostu mnie zaskakuje, oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu

goreje

z tego co wiem zatrudniają głownie na uopy, ale inne formy czyli jakieś tam zlecenia czy b2b tez mogą dać jak poprosisz

goreje

firma fajna moim zdaniem, proces rekrutacji tez wspominam miło, bez wiekszego strasu czy robienia problemów ze strony firmy

Kronos
@Maria

to sie musisz już u siebie zapytać, niektóre rzeczy są od początku inne mogą wchodzic dopiero po okresie próbnym, szczegóły też od rejonu mogą zależeć

Tray
@Kronos

a jak to wygląda u Ciebie? jakie w ogóle to są dodatki dla pracowników?

Niko
@goreje

Możesz napisać ile było etapów zanim się dostałeś? Rozmowa tylko z jednym rekruterem czy więcej osób przepytuje? Coś możesz podpowiedzieć jak się przygotować bo będę aplikować?

malkontent
@Tray

multisport, multilife też jest i ubezpieczenie na zycie

Jak duże są te rabaty? To znaczy ile procent? A imprezy integracyjne? Firma je robi na swój koszt żeby ludzie się bardziej zgrali? Chodzi mi np. o imprezę gwiazdkową.

Ian
@malkontent

Multisport przysługuje tutaj od razu? Czym jest ten multilife?

malibu
@malkontent

muszę przyznać, że całkiem sporo. a poza benefitami jesteś zadowolony?

elfica
@malibu

jak się tu ludzie dogadują ze sobą? pomijając fakt że tych aptek trochę istnieje, to tak ogólnie pytam

godzina szczytu
@mirka

spokojnie nic się nie stresuj rekrutacja jest naprawdę w porządku sama miło ja wspominam :)

godzina szczytu
@elfica

w miejscu, w którym ja pracuję jest sympatycznie ludzie się lubią, wiadomo jak to z ludźmi każdy jest inny, ale dzięki temu jest ciekawiej bo każdy wnosi coś interesującego :)

Marbel
@godzina szczytu

po ile jest osób na punkt?

Wiosenka
@elfica

Mogę ze swojej strony potwierdzić, że ludzie są bardzo w porządku. Pracuję w jednym punkcie już całkiem długi okres i nie zdarzały się żadne spięcia pomiędzy pracownikami

Wiosenka
@malibu

Ogólnie w moim odczuciu praca należy do tego rodzaju prac, które dają pracownikowi satysfakcję i możliwości do rozwoju

Witruwiański
@Wiosenka

czyli skoro mówisz o rozwoju to można liczyć na jakieś w miarę porządne szkolenia?

prosze o odp
@Witruwiański

no wlasnie ciekawe jak to jest z tymi szkoleniami, widzialam ze juz tutaj padlo gdzies to pytanie ale koniec koncow odpowiedzi nie uzyskalismy

prosze o odp
@prosze o odp

ciekawe tez czy za takie szkolenia pracownicy cos od siebie doplacaja?

Tess
@prosze o odp

Niee no gdzie, są to szkolenia organizowane przez pracodawcę. :) Ja mogę polecić, za każdym razem wiele można się dowiedzieć.

Jugo

Takie szkolenia są z jakiś takich szerszych zakresów? tak żeby się dało czegoś nowego nauczyć?

chag
@Jugo

nawet jesli juz cos umiesz to warto to utrwalic, ale moim zdaniem zdecydowanie mozna sie nauczyc czegos nowego

max
@Jugo

nie wiem co rozumiesz przez szersze zakresy, ale tak ich celem jest żebyś czegoś nowego się nauczył...

chag

o zarobki to najlepiej pytac pracodawcy

starosta
@chag

dokładnie, wątpie że ludzie chcą się dzielić takimi informacjami i to publicznie w dodatku

Angela

Szkolenie za free to dla was benefit? Ludzie za takie szkolenie to pracownik w korpo dostaje pieniądze. A was cieszy głupie szkolenie? Takie coś można ogarnąć samemu, przede wszystkim szkolenia z dermokosmetykow. A dla was to benefit? Za coś takiego dostaje się pieniadze

anakonda
@Angela

za szkolenia najczęściej pracownicy muszą dopłacać :) oczywiście jeśli masz sprawdzone miejsce gdzie jest tak jak mówisz, to daj namiary, bo aż mnie zaciekawiłaś ;)

odp

ale z tego co czytam to są jakieś 4 obszary które możesz sobie ogarnąć z tą platformą(?) - psychologia, zdrowie, odżywianie i rozwój. W sumie ciekawa sprawa, jakiś pracownik się wypowie na czym to dokładnie polega?

barney
@odp

no to taki lux med tylko rozszerzony jeszcze właśnie o porady psychologiczne, na temat diety czy jakiegoś tam samo rozwoju, spoko sprawa, natomiast szczerze i tak korzystam tylko z tej czesci z umawianiem do lekarzy

barney
@odp

wiem też ze można w ramach tej platformy jezykow sie uczyc ale to nawet nie wiem czy u nas to tez jest dostepne, tyle ze znajomy z innej firmy korzysta. no na pewno jak ktos lubi takie rzeczy to duzy plus do zatrudnienia

zos
@barney

o jakiej platformie mowa? chodzi o jakis benefit po zatrudnieniu jak dobrze rozumiem

zos
@barney

to przy okazji spytam.. czy benefity przysluguja tu w takim razie od poczatku pracy czy po okresie probnym?

night
@zos

A nie przypadkiem o Multilife? czy jest jeszcze jakaś inna?

night
@zos

właśnie też się zastanawiam, bo to piszą wyżej brzmi fajnie, ale też się wcześniej z tym spotkałam gdzieś w internecie :) podejrzewam, że po okresie no ale wolałabym żeby to jakiś pracownik potwierdził

taba
@night

pracując tu benefity mi przysługiwały dopiero po okresie próbnym tak jak mówisz. podejrzewam, że nadal może tak być, to w sumie dość typowe u większości pracodawców :)

jon
@taba

benefity? a to cos oprocz tej multilife jest dostepne dla pracownikow?

aqua
@taba

a jak długo się jest na tym okresie próbnym? standardowe 3 miesiące?

aqua
@taba

a ktoś może kojarzy jak tutaj jest z umowami? da radę być na zleceniu?

Deisy
@aqua

tak normalnie masz trzy miesiące okresu probnego

Deisy
@aqua

tak, teoretycznie zatrudniaja na wszytsko jak sie dogadasz

three
@Deisy

a czy wtedy na zleceniu przysluguja ci takie same benefity jak na umowie o prace?

gold
@three

a to nie jest tak, że na zleceniu nie ma benefitów? czy tutaj jest jakoś inaczej?

gold
@Deisy

a na tym okresie próbnym jest jakaś określona umowa czy po prostu tak jak się dogadasz wcześniej?

Kejer
@gold

nie robilem tutaj na zleceniu ale raczej nigdy na zleceniu nie masz dostepu do benefitow dostepnych dla uopa to w zasadzie rozni te umowy w praktyce

pantera
@Kejer

i urlopu na zleceniu tez chyba nie ma co?

pantera
@Kejer

to chociaz powiedz jakie sa te benefity na umowie o prace

Mun
@pantera

urlop jest tyle że niepłatny :p

Mun
@pantera

multisport i multilife są to bardzo fajne dodatki

grand
@Mun

mutlisport jest podstawowy czy plus?

Tygrys
@grand

Mi się wydaje, że podstawowy miałem jak pracowałem ale może jakoś to zmienili :)

Druid
@grand

podstawa :)

Kafior
@Druid

Podstawowy daje i tak wstęp na większość siłowni?

ww
@Kafior

Możesz sobie zobaczyć na stronie multisporta jakie tam są różnice

oli
@Kafior

mi ten pakiet odpowiada, nie wiem co jest w tym rozszerzonym ale bedziesz miec sporo punktow do wyboru i raczej kazdy cos dla siebie znajduje jak potrzebuje

chilli
@oli

za to żadnych informacji na temat opieki zdrowotnej nie mogę znaleźć, macie tu taką?

Basia
@night

Pierwsze słyszę, pracuje 7 lat i nie słyszałam o takiej platformie...Może jest dostępna dla pracowników na innej spółce. Na pewno nie ma funduszu socjalnego...to jest zawarte w umowie o pracę. Ubezpieczenie grupowe i karta multisport jest dostępne u większości pracodawców. Ubezpieczyciel zmieniany był kilka razy( pracuję od kilku lat)

frik
@Basia

bardzo możliwe że kolega pracuje na innym stanowisku ale z tego co wiem to do karty multisport jest ten pakiet multilife po prostu podpięty

Nori
@frik

Czyli to są jakoś połączone dodatki? Może jest jakaś możliwość aktywowania tego jeśli ma się multisporta?

Sarba

Jak najbardziej, ja pracuję na umowie o pracę ;)

Sarba

Z tego co się orientuję to zlecenie też jest możliwe, ale ja z tego nie korzystałam.

Nelka
@Sarba

To pewnie bardziej dla studentów? Ogólnie każdy sam sobie wybiera jaką chce dostać umowę? Ktoś pisał również o multisporcie i chciałabym wiedzieć czy jak ktoś z tego nie chce korzystać to może zrezygnować i dostawać trochę więcej do pensji?

starsy
@Nelka

Watpie ze mialoby to dzialac w ten sposob, raczej benefit to benefit

starsy
@Nelka

Umowe o prace z tego co pisali najczesciej sie dostaje, ale inne nie sa wykluczone

kocyk
@starsy

zgadzam się, pewnie żadna firma by się na to nie zgodziła nawet

kocyk
@starsy

dobrze ze chociaz preferowana umowa to uop, od razu jakos tak bezpiecznej sie wtedy idzie na rozmowe

@kocyk

No tak, umowa o prace brzmi dobrze. Tylko ciekawe na ile podpisują? I czy po roku, dwóch jest możliwe przejście na bezterminową. Ty już wysłałeś papiery i masz termin rozmowy czy dopiero się będziesz decydował?

gromp

moge od siebie powiedzieć że też niedawno się zatrudniłem, póki co mam trzy miesiące próbnego na uopie, potem z tego co zrozumiałem będziemy rozmawiać jak przedłużona będzie umowa

brawurowy
@three

z tego co się orientuje na zleceniu nie ma żadnych benefitów nawet nie ma urlopu płatnego ale może mam jakieś krzywe informacje

Amanda

To na wdrożeniu tutaj uczy się od innych pracowników? Czy jakieś szkolenie na start tym nowym organizują? Po okresie próbnym w razie co można jeszcze liczyć na pomoc innych pracowników?

Kook
@brawurowy

benefity też wystepują na zleceniu, zależy od podejscia pracodawcy

kasa1990
@Amanda

zazwyczaj tak to wlasnie wygląda ze uczysz sie od innych, od osob ktore akurat są na zmianie

kasa1990
@Amanda

zazwyczaj sobie pomagamy, wiadomo na kogo sie trafi na tego sie trafi, ale na ogół wszyscy pomocni

7up
@kasa1990

skoro jesteś tutaj zatrudniony możesz coś powiedzieć o atmosferze w swoim miejscu pracy? :)

7up
@kasa1990

ogólnie tez czy jest w miarę spokojnie czy jednak stres goni stres i nie ma się za wiele czasu żeby złapać oddech?

bakon
@7up

zależy od godziny i okresów ale nie no tak żeby czasu dla siebie nie mieć to raczej się nie zdaża

bakon
@7up

to juz zależy od tego kto ci się trafi i jak z ekipą się dogadujesz :)

Żurawina
@bakon

Na przerwę nie ma problemu wyjść, jak jest większy ruch cały dzień?

aptekarka
@Żurawina

przerwa nalezy sie kazdemu, wiadomo ze raczej sie nie wychodzi jak jest ogromny ruch zeby nie zostawiac nikogo bez pomocy, ale zawsze sie znajdzie dobry moment zeby na nią wyjsc

aptekarka

zazwyczaj jednak ta ekipa sie trafia w porządku, więc moim zdaniem to sie nie ma czym martwic

@aptekarka

A to nie ma ustalonych godzin przerwy, o której pracownicy na nią idą? Czy każdy z pracowników na bieżąco decyduje, kiedy chce pójść? Ile przysługuje takiej przerwy?

A propos tego wątku o dostępie do platformy, czy nie lepiej jest sprawdzić po prostu w ogłoszeniach o pracę? Teraz firma szuka specjalisty ds. systemów Kamsoft i do Bytomia i oferuje wśród benefitów dostęp do platformy MultiLife. Jest też program opieki medycznej. Rozumiem, że pewnie to zależy od stanowiska, ale nie pisząc, jakie Was interesuje, nie dowiecie się co na nim przysługuje :)

framea

Też nie do końca się zgodzę, bo jednak jest to jedna firma więc często te benefity i tak są te same niezależnie od stanowiska.

Nami

Czy mogę poprosić o opinie aktualnych pracowników na temat firmy? Jakie warunki, dobrze się tutaj pracuje?

pika
@Nami

niedawno się przyjęłam i mogę ci powiedzieć że jak na pierwsze tygodnie bardzo mi sie podoba. Przede wszystkim bardzo dobre pierwsze wrażenie podczas rozmowy o pracę, miła atmosfera, wszystko sprawnie poprowadzone i płynne przejście już do rzeczywistej pracy

pika
@Nami

druga sprawa to benefity, dostępne od samego początku i przede wszystkim przydatne, multisport, multilife, ubezpieczenia na życie, OC, rabaty pracownicze itd. atmosfera w pracy i obowiązki też jak na razie bez zarzutu. mam nadzieję że tak pozostanie, ale jak mówiłam póki co jestem dobrych myśli

Apla
@pika

Hej, miałaś jednoetapową rekrutację? :) Mogę wiedzieć o co pytają?

Apla
@pika

Albo chociaż jak to wygląda od strony praktycznej, warunki przedstawiają na samym początku? Po jakim czasie dowiedziałaś się że dostałaś pracę? :)

@pika

Rabaty dla pracownika ile procent? Dają też premie albo coś ekstra na święta?

Heksa
@Apla

Podbijam pytanie o rekrutację jak to wygląda, jeśli może ktoś powiedzieć coś więcej

Heksa
@Apla

Szczególnie chodzi mi o ilość etapów i jak długo wszystko zajmuje

predator
@Heksa

no masz jakiś pierwszy kontakt z ich strony, potem rozmowę o pracę i decyzję

predator
@predator

same rekrutacje bardzo fajne, miła atmosfera i moim zdaniem kompetentni ludzie do przeprowadzania rekrutacji

ature
@predator

Czyli długo się czeka później na tę decyzję czy nie?

Eta
@predator

Z kim jest przeprowadzana taka rozmowa? Z Twoim bezpośrednim przełożonym czy ktoś inny za to odpowiada?

Eta
@predator

Najpierw masz typowo rozmowę przez telefon pewnie? Potem zapraszają Cię stacjonarnie na rozmowę?

hejem
@Eta

no zależy od stanowiska, ale masz albo z Koordynatorem ds. Aptek, albo Kierownikiem Apteki lub ewentualnie Specjalistą Działu Zasobów Ludzkich

hejem
@Eta

tak, najpierw masz wywiad telefoniczny potem typowe spotkanie

Mooki
@hejem

Na czym polega ten wywiad telefoniczny?

Alura
@hejem

to ja od razu dopytam co jest na tym spotkaniu, jak wygląda sprawa z pytaniami i jak to przebiega? :)

Alura
@hejem

Jest jedno spotkanie, dobrze rozumiem?

Katy
@pika

A mogłabyś napisać coś więcej na temat rekrutacji? Jakie dokładnie pytania zadawali? Z wypowiedzi wnioskuje, że był tylko jeden etap rektutacji, tak? Zawsze to mniej stresu :D Długo czekałaś na odpowiedzieć zwrotną??

terla
@Katy

tak, masz kontakt najpierw na umówienie spotkania i potem już rozmowę w cztery oczy, feedback jest raczej szybko i z tego co wiem, zawsze niezależnie od wyniku rekrutacji

terla
@Katy

jeśli chodzi o pytania no to taki standardzik żeby poznać twoje kompetencje i doświadczenie, plus przedstawienie warunków zatrudnienia oczywiście

Mah
@terla

Dobrze o nich świadczy skoro w przypadku odrzucenia kandydata też się jednak potrafią skontaktować.

Mah
@terla

Stacjonarnie ta rozmowa się odbywa?

moloch
@Mah

no trzeba powiedzieć że naprawdę co jak co ale rekrutacje porządnie są przeprowadzone, miła atmosfera, wszystko sprawnie idzie, bez zbednego przedłużania

paula444
@Mah

ta dluzsza rozmowa juz stacjonarnie, w ogole bylo bardzo milo i profesjonalnie, dostalam mnostwo potrzebnych info i odpowiedzi na wszystkie moje pytania wiec bylam baaardzo zadowolona, feedback byl po kilku/kilkunastu dniach

jogurtowy szał
@pika

możesz coś więcej powiedzieć o multilife? nie pamiętam czy mi się to już wcześniej o uszy obiło

@terla

O, a czy na tej rozmowie przedstawiają również zarobki, których może spodziewać się pracownik? Jak to jest z tym w tej firmie, bo w niektórych totalnie pomijają ten temat - nawet na rozmowie rekrutacyjnej. Dajcie znać.

Loczki
@jogurtowy szał

Multilife to jest ta platforma która ma dbac o wellbeing w firmie, cokolwiek to znaczy. Wie ktos na czym to polega dokladniej?

Loczki
@jogurtowy szał

No i slyszalam ze do Multilife jest Multisport

Mandarynkowy zapach
@Loczki

Brzmi intrygująco XD jakby ktoś przybliżył temat to byłbym wdzięczny

Mandarynkowy zapach
@predator

możesz coś więcej o atmosferze w miejscu pracy powiedzieć?

Mailik
@Mandarynkowy zapach

ale co chcesz żeby ci przybliżyć? Multilife? najszybciej będzie jak sobie to w internecie wyszukasz ktoś juz się tam napracował zeby wszystko ładnie wyjaśnić nie ma go co z pracy okradać

Mailik
@Mandarynkowy zapach

Zależy od punktu jak się dogadujecie ja za siebie moge mówić że jest spoko. Przyjaciółmi może nie zostaniemy ale pracować bez zszarganych nerwów się da bez problemu

Aneta

Czy są możliwe podwyżki? Jeśli tak co ile można się starać?

P.P

Nie wyplacają premii świątecznej pomimo ze wielokrotnej próbie kontaktu czy to telefonicznego jak i mailowego .

KSIĘGOWOŚĆ Praca w księgowości zamieniła się w (usunięte przez administratora) W dziale księgowości wprowadzono automatyzację procesów, której założeniem było ułatwienie i przyspieszenie pracy. Na ten moment, po prawie pół roku system ten nie działa jak zakładano, a praca każdego z pracowników jest rozliczana tak jak gdyby system rzeczywiście spełniał swoje zadanie. Taka sytuacja znacznie wydłuża czas jaki zajmuje wykonywanie poszczególnych procesów. Wszystko to potęguje okrojony zespół działu księgowości, który został zredukowany na początku wprowadzenia automatyzacji. Spowodowało to również brak możliwości pokrycia w etatach np. w sytuacji L4 lub urlopów. Przypisana praca nie jest wtedy wykonywana przez pozostałych członków zespołu i zostaje odkładana na powrót do pracy. Jednym słowem fatalne połączenie totalnego obciążenia umysłowego i stresu jednocześnie. Proszę Zarząd o interwencję w dziale księgowości, ponieważ dział jest już zmęczony i potrzebujemy pomocy!

Dzień dobry, Każda opinia, jaka pojawia się ze strony pracowników jest dla nas niezwykle ważna. Zależy nam na tym, aby wyjaśnić z Państwem zaistniałą sytuację, w związku z tym serdecznie zapraszamy do rozmowy, której celem będzie m.in. omówienie zastrzeżeń dotyczących wdrażanych narzędzi i rozwiązań. Jest dla nas bardzo ważne, aby wspierać pracowników w każdej zmianie, jaka jest zaplanowana w organizacji i wyjaśniać wszelkie wątpliwości pojawiające się wśród zespołu. Zapraszamy do kontaktu z Panią Anią z działu HR w celu ustalenia terminu spotkania. Zarząd Zdrowit SA

Ola

W aptekach są kamery w większości pomieszczen, co więcej prawdopodobnie są założone podsłuchy. Były sytuacje gdy inni współpracownicy kazali mi mówić szeptem, żeby pewnie wypowiedzi nie poszły w świat. Wynika więc, że warunki pracy są mocno niekomfortowe ze względu na wspomniane czynniki. Nie polecam. Wręcz odradzam.

Ola

Nie wiem czy to śmieszne... Pani koordynator kiedyś nawiązywała do wypowiedzi jednego z pracowników, której nie słyszała osobiście i nikt nie przekazywal z innych pracowników. To tylko takie ostrzeżenie w dobrej wierze, a każdy już ma później prawo wyboru co z takimi informacjami zrobi...

@Ola

Szanowna Pani Olu, W aptece nie zostały zamontowane systemy umożliwiające nagrywanie głosu. Zgodnie z prawem w miejscu pracy istnieje możliwość instalacji monitoringu w tym m.in. monitoringu wizyjnego. Zastosowany monitoring wizyjny ma na celu ochronę nie tylko mienia, ale przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom apteki. Wszyscy pracownicy są poinformowani o zastosowanym rozwiązaniu.

eve17

Na stronie w ogłoszeniu o pracy dla technika farmaceutycznego jest jako benefit "Bogaty program szkoleń". Jaki to jest program? Mógłby mi ktoś rozpisać?

Gosia
@eve17

No ciekawe Bo ja pracowałam długo i oprócz ubezpieczenia grupowego i karty Multisport o niczym innym nie słyszałam

Nitka
@Gosia

No to może teraz coś nowego dodali? ;)

ola
@Gosia

Ja też, nic nie ma oprócz ubezpieczenia grupowego i karty MultiSport. Na dzień dobry podpisujesz w umowie o pracę że nie ma funduszu socjalnego...

Julia

Myślę nad złożeniem aplikacji na stanowisko Technika Farmaceutycznego. Na stronie internetowej znalazłam taką ofertę pracy. Widzę, że firma oferuje całkiem sporo benefitów. Zastanawia mnie, co z programem rekomendacji pracowników? Na czym on bazuje i jakie korzyści może mieć z niego osoba pracująca w tym miejscu?

Las

Witam,jakie są zarobki przeciętne technika farmacji w aptekach?Dzięki za odpowiedź

Ito
@Las

a technikiem farmacji kiedy się zostaje ogólnie? ktoś jest w stanie mi bardziej rozjaśnić te terminy?

Ito
@Las

bo właśnie przymierzam się do tego żeby wybrać sobie przyszły zawód i zaczęłam się zastanawiać jak to wszystko wygląda :)

Romek

To znaczy? Może podać mniej więcej orientacyjnie widełki jak kokosów nie dają? Tak żeby wiedzieć i uniknąć rozczarowania.

Zostaw merytoryczną opinię o KARIERA ZDROWIT S.A. - Piekary Śląskie

• Jak się pracuje w KARIERA ZDROWIT S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KARIERA ZDROWIT S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KARIERA ZDROWIT S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KARIERA ZDROWIT S.A.?

Kandydaci do pracy w KARIERA ZDROWIT S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KARIERA ZDROWIT S.A.