Opinie o Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Warszawa

Kris

Jeżeli Dyrektor Zarządzająca Anna, dalej płacze, kiedy ma wystąpić publicznie, i czyta z przygotowanej przez Andrzeja kartki ( a i to idzie topornie ), to jak zmotywować na realizacje? Pozostaje tylko Metodą zastraszania. Ale jak ocenić ludzi którymi się otacza ? Zastraszeni ? Nie oni robią to z premedytacją, przyklejeni do stołków. Np. Marketing który jest z przypadku, od przemądrzałego dyrektora a kończąc na słabych przedstawicielach którzy trafili do Marketingu i nie mają wiedzy, tylko idą na słabego czuja. Zawsze my zrobiliśmy, tylko wy nie zrobiliście. A Faktury nie poakceptowane, klienci dzwonią, współpraca wisi na włosku. Wielu przedstawicieli ma już dość. Znowu nadchodzi czas zmian.

Jędrek

Pracownik1: Szef cię szuka od godziny Pracownika2: powiedz mu ze dobrego pracownika trudno znaleźć :) :)

@Jędrek

Haha, no to akurat Ci wyszło. ;) A co często szef tutaj ludzi bierze na dywanik czy jak tu relacje z nim tak właściwie wglądają?

sąsiad

hej, co tak u Was cicho, czyżby wszyscy wzięli się do pracy odkąd Andzej posunął pijawkę browara ?

Kandydat na KAM

Dzień Dobry, Chciałem zapytać jak się pracuje w firmie Novascon? Bo szukam pracy na stanowisko KAM-a, może ktoś coś konkretnego powiedzieć? jaka kasa? jakie auto? Jaka atmosfera? Do kogo wysłać CV

pomocny
@Kandydat na KAM

Wszystko git, CV wyślij do pośredniaka :)

Cha ery
@Kandydat na KAM

A jest ogłoszenie? Może od razu na prezesa wyślij ;)

Sky
@Cha ery

Ooooojojoj widzę ze zakompleksiony KAM z Novascon się odezwał. Dla Przypomnienia Kam to manager niższego szczebla, nie porównuj się do Prezesa …Kas sprzedaje więcej niż Kam , ott taka to firma

Emilia
@pomocny

dobrze rozumiem ze oferty pracy od nich znaleźc mozna w urzedzie pracy i tylko tak mozna sie u nich zatrudnic ?

Lukasz
@Emilia

Są aktualnie ogłoszenia, słabo szukasz.

A jak????
@Sky

Co ty za brednie wypisujesz czlowieku weź już nie pij czy co tam bierzesz twoja sprawa. Plujesz na ludzi dzięki którym masz wypłate bo te twoje 5 groszy sprzedaży nawet na ciebie nie zarabiają! A kas-em zostałeś/aś z przypadku!

obiektywny
@Kandydat na KAM

Kasiu, witamy w zespole :) doszły nas słuchy że zabierasz wszystkich TOP klientów , a dotychczasowych KAM nie ma w nowych strukturach , tak Andrzej dziękuję im za dotychczasową pracę, zdradzę Ci tajemnicę, że za jakiś czas z Tobą zrobi to samo :):):)

@obiektywny

Czy to prawda, że w domowej apteczce zostałaś zwolniona za brak realizacji celów sprzedażowych ?

logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Robert

Kiedy będą reklamy w technopolu żeby coś ruszyć ze sprzedażą?

Szogun-silny

Proszę o wytlumaczenie - co z poprzednim marketyngem się stanęło?!!! No, no!! Słucham!

Mkt;)
@Szogun-silny

Były marketing jest bombardowany telefonami i prośbami o wskazówki co robić z produktami bo jakoś nie ma nowej wizji ;) a miało być tak pięknie - to jak jest chyba każdy widzi

Jeży
@Mkt;)

Anży podobno w panice. Szykujcie sie na piatkowe spotkania do wieczora. Bo wg Anżyja weekend zaczyna się w sobotę. Anny wtedy pieluchę zmienia

Bartosz
@Mkt;)

Ale co się dzieje, nie sprzedają się? Czemu niby?

Silny

Ile dostali ci nowi z market.?!!! I kto na nich ma zarobić?! My! No właśnie ! To kto powinien zarabiać więcej?!!! Może powinni też mieć plan sprzedażowy i zarabiać na siebie! Co to ma znaczyć?!!! Kiedy podwyżki? Do póki jest inflacja - ja tracę! Tak nie to nie będzie!!!

obserwator
@Silny

A kto w tej strukturze zarabia na siebie ? tylko jeden dział, czy to oznacza że pozostałe powinny zostać zlikwidowane, a może zmodernizowane ? dla niektórych wyniki z Q3 będą wyrocznią

Obserwator 2
@obserwator

Robienie obrotu za wszelka cenę to jeszcze nie wyznacznik „zarabiania na siebie” ;)

Mhmhmhm
@obserwator

Ciekawa atmosfera u Was. Zafascynowani sobą kamowie (znam i wiem jak działają... ech te półki) kontra kasowie co to nie jeżdżą do klientów bo tereny po byku. Obserwujemy rozwój sytuacji z popcornem w dloniach

Pozytywny

W dzisiejszej, trudnej sytuacji spowodowanej pandemią, jaka ma miejsce w kraju i na świecie, coraz więcej przedsiębiorców zostaje zmuszona do podejmowania radykalnych kroków i decyzji. Jak podała Agencja Informacyjna Polska Press, tylko w marcu tego roku, do rejestru Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej złożono łącznie 58,7 tys. wniosków dotyczących zawieszenia i likwidacji działalności gospodarczej. W kwietniu 2021 roku ta liczba była jeszcze wyższa. Firma Novascon mimo , tak trudnego roku 2020 , dalej funkcjonuje i zatrudnia ludzi, rozwija się i będzie rozwijać coraz bardziej z każdym kolejnym rokiem, nie mniej jednak cały czas musi analizować sytuacje efektywności pracy poszczególnych zespołów oraz Osób w nich zatrudnionych. Tak jak to się dzieje w każdej firmie na rynku Polskim. Doskonale każdy z Was wie o zwolnieniach setek osób z Firm Farmaceutycznych, ze względu na sytuacje ekonomiczną spowodowaną twardym lock downem, który wynika z pandemii spowodowanej wirusem COVID-19. To się nazywa optymalizacja struktury, która pozwoli firmie dalej funkcjonować na rynku, a jednym z głównych wyznaczników jest to czy dany dział/zespół/osoba realizuje cele zgodnie z założeniami firmowymi. Optymalizacja struktury, to też przegląd ilości pracowników w danym dziale/zespole vs. konkretnie przynoszące wartości dla firmy oraz a przede wszystkim, to również awanse dla osób, które najbardziej się przyczyniają do rozwoju firmy. Bądź też zatrudnianie właściwych nowych Osób , które w przyszłości tez przyczynią się do wzmocnienia pozycji Firmy na rynku i zasłużą na awans. Dlatego dzięki optymalizacji struktury terenowej, firma może efektywniej realizować założone cele strategiczne. Firma Novascon również analizuje i wprowadza nowe koncepcje oraz rozwiązania , które pomogą działać tak samo efektywnie, jak w każdej innej firmie, myślącej o rozwoju i wysokiej pozycji na rynku. Doceniamy ludzi zaangażowanych, otwartych na zmiany wywołane trendem rynkowym, do którego trzeba się dopasować.

Ciekawy Ad
@Pozytywny

A to dlatego 70% kapitału zakładowego puszczone do Estonii. I poszukiwanie firmy współpracującej ? Lub która Was przejmie ? Takie sposoby na optymalizowanie struktur firmy to Państwo stosujecie od 2017, co pół roku zmiana i zwolnienia, oczywiście patrząc na jej Dobro. Żart? Warto uczciwie powiedzieć że to zwykłe powiększenie własnego majątku właścicielskiego kosztem pracowników, a nie pisanie opowiadania z elementami przedruku prasowego.

@Pozytywny

Andrzej ales sie spocil piszac ten smetny tekst. Ty zmieniasz i optymalizujesz vo miesiac i jest coraz biedniej i gorzej. Przeciez to żałosne, ze prezes firmy (bo to twoj styl) zabiera glos na gowork aby ratowac pr firmy. Tylko, ze ty sie nie uxzysz i od lat powtarzasz te same slogany. Piszesz ze firmy sie zamykaja. Popatrz ma pracuj pl. Same ogloszenia na rzedstawicieli firm farmaceutycznych czyli zwalniali rok temu a twraz przyjmują z powrotem.

Ferdek Kiepski
@Pozytywny

Chyba kogoś jeszcze trzyma po cyklówce

AA
@Pozytywny

rozwija sie dzieki mocnemu wsparciu wlascicielom z Lekamu - kolejna odnoga tam gdzie lekam nie moze tam andrzej pomoże

@Pozytywny

mam nadzieję, że jesteś jeszcze na wątku i uda mi się od Ciebie uzyskać informację czy w Novascon jest jakaś opcja zatrudnienia się jako przedstawiciel farmaceutyczny? bo jakoś nie za bardzo widzę, żeby były aktualne oferty pracy albo źle szukam w necie. Jeżeli jest szansa na zatrudnienie, to jesteś w stanie mi powiedzieć jakie wymagania trzeba spełnić i czy ich produkty jest łatwo sprzedać albo jakbyś mógł mi podać jakiś kontakt gdzie mogłabym aplikować swoje CV, tylko jakiś ogólny mail, że go nie zmoderowali ze względu na RODO :P

Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska Analityk. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

analityk

Proszę udać się na rozmowę, a wszystkiego się Pan/Pani dowie. Nie mniej jednak , praca wymaga, znajomości, na poziomie: - excel VBA - SQL zaawansowany.

@analityk

Tylko to? Żadnego Pythona, nic, żadnych podstaw programowania pod data science? To ciekawe ile płacą takiemu analitykowi…

Sprawdzony
@Karolina

Podobno wystarczy kurs na kierowcę ubera ????????

W Warszawa Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Product Manager. Wziąłeś udział w tym procesie? Napisz, na co potencjalni kandydaci powinni zwrócić uwagę przed udaniem się na rozmowę kwalifikacyjną. Takie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Zen

Najlepiej jakby kandydat przedstawił za friko strategie dla produktu. Wtedy go nie wezmą ale strategie jak będzie dobra wdrożą . Ot tak firma

Natalia
@Zen

Poważnie był taki przypadek?

Major
@Zen

Szanowni Państwo ! Prezes to konkretny facet i przede wszystkim oczekuje od kandydata KONKRETÓW oraz skuteczności w działaniu. Lanie wody przez sypiący się już marketing już sie skończyło . To nie był marketing tylko serial wenezuelsko-brazylijski lub serwis plotkarski. Na czele z dowodzącym marketingiem oraz dowodzącą firmy . Na szczęście teraz jest w 100 % odpowiedzialny za to Pan Andrzej i teraz będzie tylko lepiej . Szkoda tylko szefa sprzedaży, że przez ten serwis plotkarski, odpuścił . Widocznie miał dość . Życzę powodzenia firmie i trzymam kciuki za sukcesy !

Zenon
@Major

Andrzej - ładnie to napisałeś. Chociaż raz prawdę o swojej małzonce

kapitan
@Major

To "będzie lepiej" to już słyszymy od kilku kwartałów. :D

Szeregowy
@kapitan

Kapitanie po burzy jest słońce :) Ale nie wszystkim równo świeci :)

@Szeregowy

O maj gad. Ale dretwy pr. Aga nie staraj się tak. Finalnie i tak cie endriu wypitoli. Nie takich wyrzucal

Pies

To już w kartoflandzie - kurfotexie było stabilniej, nie wspomnę o premiach i częstych podwyżkach! Wszyscy murem za kierownikiem powinniśmy …., czyż nie na tym polega koleżeństwo, przyzwoitość i lojalność i zwyczajna uczciwość!

Joann

Kiedy będą podwyżki?

Zzz….
@Joann

Jak zaczniesz robić plany

@Joann

Chyba obniżki ;) bo na podwyżki nie ma kasy ;)

Jacek
@Tom

Nie ma kasy? Ale było powiedziane ze bedzie lepiej i że plany będą realne, to chyba nie kłamali?

Lukasz
@Zzz….

Plany to jedno, a podwyżki stałej płacy to drugie. O premiach już nawet nie mówię, bo wiadomo wszystko jak jest.

@Lukasz

Takie będą podwyżki jak leki , które Andrzej zapowiadał 10 lat temu

Natalia
@Lukasz

A jak jest z tymi premiami bo ja nie w temacie? Jakies nierealne normy macie?

Vicia
@Natalia

Premie są realne do osiągnięcia , wystarczy dobrze zaplanować prace. Nie wszyscy je dostają i to już jest normalne , jak w każdej firmie.

Co_z_kierownikiem

Skoro prezio kierownika zastąpi to może niech i Kasow zastąpi - zobaczy w końcu co są warte te plany z kosmosu! Taki ktoś to chyba bez problemu zrobi ten planik. Proszę bardzo - prosze nam pokazać jak to sie robi!!!

@Co_z_kierownikiem

A skąd takie nagłe zmiany tu u was? Wszyscy pracownicy jeśli chodzi o zdanie co do tego są jednomyślni?

@Co_z_kierownikiem

Co wy się dziwicie. Przecież dawaliście się trzymać za morde, a teraz zdziwienie. PN pogonili to teraz dalsze ruchy "uzdrawiające". Co za chora firma. I zawsze na dnie. Rynek to ma niezła bekę a koledzy z pietra wyżej tylko czekają aż to padnie

WKNWIONY

Co to ma znaczyć?!!! Strach na urlop wyjechać!!! Polowanie na czarownice?!!! To może trzeba zacząć od wy....ia tego "fachowca" co nie umie planów osadzonych w realiach zrobić a nie tego co staje na rzęsach by je wykonać! Ja tam coś słabo się czuję, chyba idę się przebadać L4...

A czemu miałaby nie rządzić w sumie?

Mis

Bazarowa. Idealnie w punkt

@Mis

Czemu idealnie w punkt? :) Mam wysłać cv do firmy, ale widzę ze niezbyt pozytywnie wypowiadacie się o "osobie rządzącej"? :P Warto, czy raczej więcej minusów w firmie niż plusów??

Konkretny
@Marta

Warto

Novascon jest najsmutniejszą firmą świata. Kompletny brak atmosfery, brak jakiegokolwiek docenienia. Wieczna podejrzliwosc i intrygi tej tak zwanej pseudo dyrektor. Same (usunięte przez administratora) tejże na stanowiskach pseudodyrektorów. Straszny wytwór firmopodobny. (usunięte przez administratora)

Elizabeth

Jeżeli to jest prawda to noe można tego tak sobie zostawić. Z wpisu wnioskuję, ze może docbodzić do "krzywdzenia" ludzi w sensie pracowników. To nie są żarty - ponieważ w dzisiejzzych czSach zagrożenie np. depresją jest ogromne. Czy mógłbyś coś szerzej napisać o atmosferze i podać konkretne przykłady ?!

@Elizabeth

Jeśli wyjdzie, że to prawda to co dalej? Planujesz to gdzieś zgłosić?

Tak

Slusznie prawi

Ktos

Moje opinia

Tom

Slyszalem o tym kolesiu. Ale widocznie mu to nie przeszkadza. Idealnie nadaje sie do wspolpracy z Anną

Ktos

Bo tak

postać

Czy przy ponad 10% inflacji wychodzi, że pracuję 1,2 miesiąca w roku za darmo?! Czy się mylę?! Czy są w firmie związki zawodowe, do których można by sie zapisać?!!!!!

Zapierdalacz_
@postać

To jest bardzo dobre pytanie. Związki zawodowe mogłyby wziąć w obronę pracowników zapewnić pomoc prawno.

@postać

To mega słabo biorąc pod uwagę jakie mamy czasy i jak serio wszystko jest drogie. W takim wypadku, warto to zgłosić.

Zapierdalacz
@Karolina

Karola a ty ile dostajesz? Masz 5 czy 6 z przodu? Jak oceniasz plany? Według ciebie rosną? Jak to się ma do wzrostu kosztów utrzymania się pracownika? Czy wiecie o ile wzrosły raty?

Olgierd_z_olsztyna

Czy prawdą jest, że za piniądze można od go worka uzyskać dane o użytkowniku coby go potem doje....? Czy to byłoby równoznaczne z milionowymi odszkodowaniami? !

Prawo_i_uczciwość
@Olgierd_z_olsztyna

Gdyby to było prawdo to w mojej opinii byłby skandal na cały kraj. Znajomy prawnik twierdzi, że za samo rozpowszechnianie podobnych tez - potral może pozwać. Czy był pan świadkiem podobnych praktyk?

postać

Zastanawiam się czy w podwyżkach chodzi o to żeby komuś ją naobiecywać a potem nie dać?!!

Zostaw merytoryczną opinię o Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 28 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 146 ocen.
  • Al. Jana Pawła Ii 80
    00-175 Warszawa

Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.